Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

lenka_bohousek
autor
7. kvě 2009

Tak se zatím loučím, umyju hrneček od kávy a jedu konečně domů.

Kdo tu přes víkend nebudete, tak přeju krásné volné dny, hodně odpočinku, spoustu sluníčka, prostě mějte se nádherně 🙂

Paaaaaa 😵

mannerka
7. kvě 2009

kri,
dakujem a uplne som zostala prekvapena, ked som zbadala ten 16tt, to tak leti??? 😲 😉
Super, tak to uz si v 2/3 🙂

leni a aj ostatne kocky,
drzim palceky nech vam to vyjde a malicky tehu virusik tu nechavam za sebou, ze nech sa to podari 😀

elennka
7. kvě 2009

prdecek.. mocccc gratulujuuuuuuuu 😉 😉 😉 😉 😉

kri
7. kvě 2009

man, 🙂 😉 Podle UTZ je mimís o 4 dny starší, takže 15+2 tt, takže mi doktor posunul i termín porodu. Podle MS jsem 14+5 tt. Ale i tak to stršně rychle utíká.

moa
7. kvě 2009

ahojte kocky ,vy teda pisete ja nestiham ani citat ked pridem vecer domov.tento tyzden vobec nemam cas ty skocit mam hlupe smeny akurat dnes skor skoncila skor a uz zasa tu nikoho nie je 😒
u mna nic nove stale cakam na 15.maja ci pride mrcha ci nie ale nejako ruzovo to nevidim.ani prsia ma nebolia ako inokedy ani nic 😒
akurat neviem ci je to po tom Clostile ale mam taky hlien,ze musim nosit slipku.a to som taky nemala ani pri ovu.to co bolo cez ovu bolo nic proti tomu co sa mi robi teraz.som myslel,ze to mam aj mykozu, ale tu uz som mala a ani sa to na to nepodoba a nic ma neboli ,tak neviem.aj vam sa to robi?

predecek moccc gratulujem vidis,ze sa to konecne podarilo 🙂

ma.ja
7. kvě 2009

Prdeček to je naprosto úúúúúžasnný, blahopřeju strašně moc 🙂

dasa.77
7. kvě 2009

AHOJ HOLCINY.Zdravim vsechny nove tehulinky,i ty,ktere o tom jeste nevi.Taky snazilky,clostilky a i nektere,co jeste neznam.
Gratuluji Prdeckovi a tesi me,ze jsem mela pravdu.
MOA.....nic si z toho nedelej,vyjde to ted.Ne nadarmo se rika,MAJ,lasky cas.
LENI...........z cecho pak te boli ta hlava? Ze by premira sexu?

U me se taky zacina bliskat na lepsi casy.Ale abych to jeste nezakrikla.Takze konecne dorazila mrska a je to presne 28 dni po laparce.Coz je asi dobre.Doufam,ze stihneme zadelat pred odjezdem na chatu.Kdyz mi doktor zvysil davku clostilu,teoreticky by mohlo dojit k OVU drive.Musi k ni dojit drive nez 15DC.Jinak pak mam tento mesic smulu,protoze na chate se nechytam.

ma.ja
7. kvě 2009

jen jsem nakoukla, jak dopadla Prdeček a jdu hajat. Paní dr mi našla ještě jeden neprasklý folík 20mm, tak se musíme jít jeětě posnažit 🙂
berušky přeju krásnou dobrou noc 🙂

moa
7. kvě 2009

ahoj dasi tak vela stastia pri snazeni v maji.
ja neviem co sa so mnou deje kazdy den mi pride zrazu strasne smutno vyplacem sa a potom cely den mam super naladu.ako aprilove pocasie este nikdy mi tak nebolo 😒

dasa.77
7. kvě 2009

Akorat co me vubec netesi,je,ze prislo to,ceho jsem se nejvice obavala.Silene bolesti.Snad to bude jen tento cyklus a pak uz se to srovna.Co to melu,srovna,pak uz budu preci tehulit 😀
Rano jsem se bolesti vzbudila uz v 6.Ale zkousela jsem to zvladnout,kazda hodka spanku k dobru pred celym dnem v praci.V 7 jsem vylezla z postele,musela jsem hned na wc.Pak jsem si vzala dva brufeny a dala si horkou sprchu.Coz bylo na brisku mooooc prijemne.Jen co jsem zastavila vodu,katastrofa.Jeste chvili jsem pockala,a v 8 uz jem mela v sobe dalsi dva brufeny.V praci to bylo uz ok,odpo to prestavalo pusobit,dalsi lentilka sup do briska.Nakonec se k tomu pridala po6 vecer migrena.Takze za dnesni den mam v sobe 6 x 400mg,coz je krapanek nad normu.Taky mi to dnes nemyslelo,divim,se,ze mi sedly chechtaky v kase.

TAK,TO BYL VYCET MEHO DNESNIHO HNUSNEHO DNE.V 9 jsem se dostala konecne domu,ted mam brisko napapane a pujdu asi brzo do postele.Jeste ze mam zitra to volno.

Takze,kdybych nahodou zapomela,tak mi pripomente,ze od 25.5. tady nebudu psat snž........ale treba.......2tt. 😀 😀 😀 Kez bych mela pravdu.......AHOJ a dobrou noc.

dasa.77
7. kvě 2009

moa..............to jsou ty hormony........clostik dela divy

moa
7. kvě 2009

tak to si mala fakt hrozny den 😒 dufam,ze ti uz bude lepsie
tak to teda fakt robi riadne divy, moj drahy normalne nevie co sa so mnou deje,povedal,ze takuto ma este nevidel

dasa.77
7. kvě 2009

moa.........tyhle stavy znam,sice ne kazdy den,ale ja jsem hrozne rvala,kdyz jsem po ovulce dostala znovu MS. Myslela jsem si,ze nebudu bulet.To mi rikala kamoska,ze jak jim to dlouho nesla,pak uz taky kazdou MS obrecela.Me to bylo prehnane,a ejhle.Prvni nic a pak vecer buleni a buleni.

dasa.77
7. kvě 2009

srovna se to,uvidis.To chce cas

dasa.77
7. kvě 2009

Koukla jse se do lednice,mame tam v krabicce nalozene masicko.Takze????...............zitra se bude grilovat.Jupiiiiiiiiiiiiii.Aspon si vylepsim naladu.

dasa.77
7. kvě 2009

tak a co ta navsteva v nedeli u kamaradky? snad jsi si to opet nerozmyslela! TY TY TY!!!

dasa.77
7. kvě 2009

asi jsi sla do hajan.tak ahoj

moa
7. kvě 2009

ju grilovacka aj ja chceem 🙂 nam tu zacalo riadne prsat ☹ a ja mam mat cely vikend volny super dufam,ze sa to nejako vycasi.
s navsetovou pockam 1-2tyzdne aby sa dala tochu dokopy ved teraz tam aj tak bude mat rodinu a nechcem zavadzat.uz som bola pozriet aj nejake to oblecko,boze asi bych skupila cely obchod.
aj ja by som chcela uz tak nakupovat pre svoje 😉

dasa.77
7. kvě 2009

moa......taky bych kolikrat koupila cely kram

dasa.77
7. kvě 2009

Ted,jak jsem kupovala darecek pro maleho do moji kamaradky,tak mi rikala,ze obleceni ma hrozne moc,co dostala i od svagrove po malem a od kamaradek.Takze jsem v praci vyradila oblecek,co jsem mela pro ni odlozeny.Pak prisla s tim,ze ji staci piskaci knizka do vody,ze ona je spise pro potrebne prakticke veci.

dasa.77
7. kvě 2009

Takze jsem koupila knizku,barevnou plinu se zirafama,prvni tenisky pro nechodici deti a separacni vlozky do plin.Mensi darkovou tasticku.Tak tim jsem myslela ze koncim...........prdlajs.Pak jsem vlezla do obchodu,kde meli maxi baleni bodycek,7ks,na kazdy den jedno.Takze jsem co,neodolala a koupila.Doma jsem to rozdelila,jeste jedna kamaradka ma kluka.Pak uz tasticka byla mala.Nakonec jsem v hrackarstvi uvidela dracka,s nadhernyma kukadlama.UZ ho ma maly v kolebce...........tasticku jsem koupila vetsi 😀

moa
7. kvě 2009

dasi ak sa smiem spytat kde robis?tak ked si napisala ,ze si mala odlozene oblecko lebo ja robi na deckom ,tak asi vies,ake je to vidiet kazdy den tie nadherne vecicky a kazdy den tie nadherne babatka co tam mame.niekedy by som tak chcela jedno zobrat na ruky a aspon chvilku podrzat a vychutnat si ten nadherny pocit 🙂

dasa.77
7. kvě 2009

tak ti preji krasne nakupovani!!!!! a ted uz opravdu odchazim.Dodrou noc

moa
7. kvě 2009

tak dobru a zasa dakedy 🙂

medvide1
8. kvě 2009

ahoj promintě že vám sem lezu ale mam dotaz který den cyklu se začína brát clostyl??muj dr mi řekl až mi skončí ms že mam přijít a že mi ho nasadí ale mě ms skončila včera a ted je svátek a víkend tak aby nebylo nejak pozde děkuju za odpoved

nela00
8. kvě 2009

medvide ja ho beriem od 3dc /jednu rano jednu vecer/ 5 dni. ale niektore ho mali nasadeny od 5dc. v pondelok budes 4dc tak zajdi k dokimu a zacnes s clostilom na 5dc.

ma.ja
8. kvě 2009

dobré ráno clostilky 🙂 🙂 🙂
moa : mám přesně ty samé pocity a nálady jako ty. Takhle ubulená jsem nikdy nebyla, a můj chlap je z toho taky trochu vedle 😒
ale hlavu vzhůru, venku je krásně, přeju všem krásný den 🙂

medvide1
8. kvě 2009

nela děkuju ti za odpověd 🙂

prdecek
8. kvě 2009

holky děkuji 🙂

dneska to budeme říkat rodičům, mám z toho takový maličký strach 😀 nebo sem spíš nervozní.
No a od pondělí mám tu neschopenku. Bohužel mám blbý vycházky, jen odpoledne od 13 do 19 😒 ale aspoň to.
Jinak se moc těším na pondělní ultrazvuk, to by mohlo být už něco vidět 🙂
Jinak máme nasazený utrogestan 3x1tabletu a dostala sem kys. listovou. Jo a přítel má to spermio na jedničku 🙂

medvide1
8. kvě 2009

prdecek i ja ti gratuluji ale promin že vam sem lezu ptala sem se tu na costil,i ja sem měla missed v 8 tydnu a ted nam to nejde tak začíname s temito tabletkami ale bojim se abych nemela nejake srusty na vejcovodech nebo tak neco ☹ mam totiž strašně dlouhy cyklus 37 dni ☹ ale folikuly rostou a i praskaji ale než so dokodrcaji tak to trva tak dlouho nevite co to muže byt?nebo mate nejaka podobne problémy??