Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

lucijeta
23. lis 2012

@nelabela mně zvyšoval, měla jsem s ním kolem 37 a BT klesala až před ovu

nelabela
23. lis 2012

@lucijeta
aha, takze ti zabral? ja mam teraz prvy mesiac clostil tak som strasne zvedava

lucka771
23. lis 2012

@nelabela ahoj , ja som tento cyklus brala clostil a nezvýšila sa mi teplota oproti minulému cyklu / to som merala prvý krát, predtým som nikdy nemerala ani neužívala clostilbegyt /

mne zasa teplota nestupla, aj ked som mala ovuláciu na 9 DC / 21.11. / test som mala jednoznačne pozitívny, tak teplota sa stále drží na 36,6.......ja tomu nechápem, je to naozaj také dôveryhodné to meranie BT ? neviem čo si mám o tom mysliet....... 😕 😕 😕 😕 😕 😕

nelabela
23. lis 2012

@lucka771
ahoj, a clostil si brala od akeho dna? bola si aj na folikulometrii?

nelabela
23. lis 2012

@lucka771

a ja uz tiez neviem, a pred tym si mala aku teplotu, myslim pred tym 9DC?

lucka771
23. lis 2012

ahoj, brala som ho od 3 DC do 7 DC a to v dávke 1/2 tab. ráno a 1/2 tab. večer v priebehu 5 dní.....dneska som 11 DC v pondelok mám ist na folikulometriu, 😲 😲 😲 😲 😲 nooo až v pondelok, neviem čo mi tam uvidí, ked ovulácia už prebehla....podla ovu testu.....

prečo Ti ho dr. predpísal ? ja som ho znášala v pohode, len sa mi občas troška zatočila hlava , ale to nič nebolo a troška aj bruško a podbruško....ale to až po dobratí clostilu.

lucka771
23. lis 2012

@nelabela 36,6 ako mám teraz, ale ja som minulý cyklus mala ovulku na 21 DC....tiež podla ovulačného testu, a to teplota už vyskakovla vysoko.....sa kukni......http://www.fertilityfriend.com/home/400245

nelabela
23. lis 2012

@lucka771
a preco si brala clostil ked si mala cyklus pred tym ovulku?

romca05
23. lis 2012

@nelabela
@lucka771 Ahoj, holky, podle mě nemá moc smysl BT při užívání hormonů měřit. Mně BT nestoupala ani při Clostilu, ani po Pregnylu, byla jsem už fakt naštvaná, že ta ovulace není ani po Pregnylu (folikul měl 20 mm, když mi ho píchli) a dopadlo to tak, že z tohoto, podle grafu anovulačního cyklu se stále nízkými teplotami, jsem těhotná. Takže já byl tu BT moc vážně nebrala... Hodně štěstí vám přeju! 🙂

nelabela
23. lis 2012

@lucka771
no ja ho mam 5DC az 9Dc a potom na 13DC idem na folikulometriu a ak bude dobre vajko, pichne mi pregnyl...
no ja mam PCO a nemam ovulku 😨

lucka771
23. lis 2012

@nelabela no lekár mi to predpísal, lebo som na 13 DC mala folík 17 mm a povedal, že to je málo.......ináč menzes som mala taký dost pravidelný aj ovu bola

nelabela
23. lis 2012

@romca05
jeeeej, super
a na kolky krat ti zabral???

nelabela
23. lis 2012

@lucka771 ale sak ovulka moze byt aj posunuta na neskor, ale sak on musi vediet 😀
a kolko sa snazite?

lucka771
23. lis 2012

@romca05 hej presne, takto sa to stalo aj mojej kamoške, nizke teploty mala, a už má svoje dievčatko......

romca05
23. lis 2012

@nelabela Otěhotněla jsem měsíc po užívání Clostilu, Pregnyl jsem měla poprvé. Jinak já mám taky PCO, ale byla jsem na drillingu, podařilo se nám přesně půl roku po laparce.

lucka771
23. lis 2012

@nelabela jasne že môže 🙂 , tento cyklus je 5 mesiac čo sa snažilkujeme 🙂 a vy ? ja ani nechápem prečo mi ho predpísal ten clostil....ja sa ho teraz opýtam , ked tam pôjdem v pondelok

nelabela
23. lis 2012

@romca05
tak drzim palce nech vsetko dobre dopadne, bodaj by aj mne zabral a hned sa podarilo 😀

nelabela
23. lis 2012

@lucka771
toto bude nas 6 cyklus, a prvy s clostilom, tak som zvedava 🙂

lucka771
23. lis 2012

@nelabela sme na tom skoro rovnako 🙂 😉 , viacerím babám ten clostil pomohol....tak uvidím aj ja.....mám ešte doma 5 tabletiek, to mi povedal dr. že aj na druhý mesiac to takto mám užívat od 3-7 DC....aj to sa ho spýtam, či nemám nabuduce príst na folijiulometriu skorší DC ako 13.....ked som mala teraz ovulku na 9 DC......ináč som z toho riadny jelen 😲 😲 😲 😲 aj z tých teplôt aj z tej skorej ovulky....

nelabela
23. lis 2012

@lucka771
no veru aj ja som z toho jelen 😀

mavam aj take stavy ze sa na to vykaslem

ale ja verim ze sa podari hned, drahy mal super spermiogram tak to bude na prvy sup, a hotovo!!!!

lucijeta
23. lis 2012

@nelabela no při jedné tabletě denně jsem 12dc měla jeden folík 16mm a nadruhý den jsem píchala pregnyl na vyvolání ovu, na druhý cyklus mi nasadil 2 tablety denně a folík nebyl žádný 😒 třetí cyklus jsem brala zas jen jednu tabletu a folík byl 19mm a zkoušeli jsme i IUI, ale nic.. tak přeju ať tobě pomůže..

mackad83
23. lis 2012

ahojte a ja beriem clostil a ten 1 cyklus nevišiel tak dúfam že teraz sa to už bude ok.

mijadave
24. lis 2012

ahojte dievcata, tu je oneskorene nasa tabulka https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al... 😉

mijadave
25. lis 2012

ahojte kocky, tu je dnesna tabulka https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al... 😉

kacculle
25. lis 2012

@mijadave ahojkyyyyyyy🙂 tak uz patrim zase mezi clostilky... Muzes prosim upravit info v tabulce? Jsem 15DC, uzivam fembion, clostilbegyt, pregnyl. Dekuji mooc

veronicka33
25. lis 2012

@mijadave ahojček ja som tento mesiac nejako zabudla na mrchu a už som dne 5DC a PC 23 možeš ma tam opravit prosím nemusíš dnes stačí zajtra dakujem vlastne mi to už aj končíí 🙂

mijadave
25. lis 2012

@kacculle ahoooj, tak opravene v tabulke a drzim pasticky, nech uz liecba konecne zaberie a najdes si tie vytuzene // na tehu testiku 😉
@veronicka33 ahoj moja, v tabulke opravene, len nerozumiem, co Ti konci?

mijadave
26. lis 2012

dobre ranko dievcata, tu je dnesna tabulka https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al... 😉
pekny dnik 😉

mijadave
26. lis 2012

@pancuska, @milacik3, @nelabela, @anait, @mvkoty, @dadenka111, @kacnov, @paulik1, @strawbery, @kacculle, @petulak1988, @antana123, @stella881, @veronicka33, @mata_ba, @dadanr, @govinda, @majushkab, @safirah, @manamani1, @zana21, @ynguska, @petanevesta, @janielik87 kocky, chcem Vas poprosit, aby ste niektora vzala tabulku za mna, ja so snazenim koncim a kedze aj u nas doma moj mm zacal strajkovat a doma uz nechce viac veci riesit a ani medzi nami a davame si pravdepodobne od seba pauzu, tak nemam tu silu sem chodit... je mi nanic... sem tam Vas pridem pozriet, no prosim, pokracujte niektora v tabulke za mna... je dana tak, aby ste ju mohli ktorakolvek menit... snazilkam prajem co najskor // na tehu testiku a tehulkam krasny a lahky porod... majte sa tu krasne, budete mi chybat, no musim sa najprv dat dokopy a skusit zachranit manzelstvo, len na to treba dvoch a momentalne druha strana nema zaujem ☹ drzte sa...