Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

wolfskinka
10. čer 2009

moa ja z povercivosti nie ... ale uz dlho sa pohravam s myslienkou ze si kupim nejake ponozticky pre stastie ... co ty na to ...???

nepridas sa ? stastne ponozticky ...

halooooo
10. čer 2009

děkuji za rady, tak to už zase pokud budu fit budeme moci začít snažilkovat, jen ještě nevím, jakou dávku clostilu brát, měla jsem jít zítra na utz, ale nejsem schopná

shaarka
10. čer 2009

caute baby, uz zas otravujem.
ked ste brali clostil, tak kolko tabletiek?

ja mam uz treti cyklus brat po jednej denne, ale sa mi to nepaci, pretoze min. cyklus som mala iba jeden folik (19mm). co by sa stalo, keby som brala dva clostily? cca 13.DC chcem ist na UZV, ze ako to tam vyzera...

nela00
10. čer 2009

ahoj shaari ja som brala od 3-7dc jednu rano a jednu vecer. mavam vacsinou 1-2 folikuly 😉 mas nasadeny clostil podla HP ze?

shaarka
10. čer 2009

cau nelka. hej hej, tak ako pises.
len neviem... uz dost blbnem, ked si zhanam pregnyl, este ju chcem dotlacit, nech mi metformin predpise... a teraz ten clostil. MM na mna pozera uz ako na blazna. ale nie som, vsak?

moa
10. čer 2009

wolfi hmm je keby len tie ponosticky tie uz mam 😅 ja som kupila uz aj par bodikov co boli na vypredaji a ozaj super cenu ako napr.5ks za 4.5eura no nekup to
a teraz od 18.6 tu maju zasa zacat taketo velke vypredaje a rozmyslam co robit.tie veci budu za polovicne az 3/4ceny cize skoro zadara a ked to vidim ide ma roztrhat 😉
mozno keby som kupila len take obycajne vecicky ako bodiky alebo overaly na spanie ,ved to skoro ako nic.
co ty na to

nela00
10. čer 2009

shaarka 😀 ten metformin je naco? nepytala si sa jej ci nemozes 2 tabletky?

wolfskinka
10. čer 2009

moa ja nemam nic ... dnes idem s babami z konika tak kupim si ponozticky pre stastie a nic viac ...

a ani nejdem nic kupovat iba tie ponozticky pre stastie si kupim

shaarka
10. čer 2009

napisem ti radsej IP, jak sa tu vybavovat 😉
😀

nellie_
10. čer 2009

shaari ja som brala clostil vzdy 5-9 DC a vzdy po 2 tabletky...a reagovala som nan dobre... 😉
a pregnyl mi pichavala 1000-cku ... je to fakt na jed ze ti nechce tvoja doktroka ten pregnyl predpisat.. 😒

wolfskinka
10. čer 2009

moa to musis ty vediet ako sa budes citit ked tie vecicky budes mat doma ..... ci ta to nebude trapit ze ich nemas komu obliect ....

kkamca
10. čer 2009

Wolfi to mě nikdy nenapadlo koupit si ponožtičky pro štěstí.. 😀

moa
10. čer 2009

wolfi tak to ti moooooooooooooc prajem aby ti priniesli to stastie 🙂

na nma to reaguje asi podla toho kedy ked ich vidim som povzbudena na dalsi cyklus ,ze sa to ua hadam podari.
no a ked dostanem MS tak som zasa smutna ,ze fakt zasa nic .
no a co som urobil zbalila vsetky a poslala domov aspon ich nevidim ale viem,ze ich mam 😉

wolfskinka
10. čer 2009

kkamca no tak si kup ... ja nad tym uz dlho rozmyslam ... podla mna ponoztickami nemozes nic pokazit aj si ich dnes veru kupim a dam si ich do albumu ... pre stastie

moa
10. čer 2009

wolfi vy mate dnes stretnutie z konika? 🙂 jej aj ja bych sla to musi byt super ides 1x alebo uz so bola viac krat

lenka_bohousek
autor
10. čer 2009

Kočky jedu domů, večer tu zase budu. Zatím pa a hezké odpolko 🙂

wolfskinka
10. čer 2009

moa .,. my sa stretavame uz dlhsie ... este od zimy ... ved pridi v ziline na mariuanskom namesti o 17.00 ... 😵

lenka ahoj .. ja idem na to stretko tak asi az zajtra budem pri pc papa a pekny den

moa
10. čer 2009

wolfi moc rada bych prisla ale ja som v Irsku 😒

ale ak budete mat stretko po 12.9 tak pridem budem aj ja doma 2tyzdne dovo 🙂

wolfskinka
10. čer 2009

jasne super tesim sa ... urcite budeme mat mavame tak cca kazde 2-3 tyzdne ako to vyjde

kkamca
10. čer 2009

sem nevydržela..test negativ takže zas nic no.. 😔

moa
10. čer 2009

kkamca kolko dni mas pred MS

wolfskinka
10. čer 2009

kkamca a ktory den cyklu si ??? ... len pekne zozen nejake ponozticky pro stesti .. boze uz pisem po cesky ... kurnik

kkamca
10. čer 2009

29 DC..S DUPHASTONEM A Clostilem-poprvé..cyklus mívám 35 dní..ale sem nevydržela a test udělala dřív..sem neodolala nátlaku a poslechla kámošku.Ani náznak že by tam něco mělo být..jen jedna čára jak hrom

wolfskinka
10. čer 2009

kkamca ked mavas cyklus 35 dni tak ti to este nemohlo ukazat

moa
10. čer 2009

kkamca to je asi moc skoro

kkamca
10. čer 2009

wOLFI..prej po duphastonu mrcha chodí dřív..já už sem po vysazení od čtvrka a mrcha nikde.Tak jsem zkusila test..Že by to mělo být prý určo poznat u mě ani prd-jen ta jedna vošklivá čára.Já už nevěřim že by to mohlo vyjít..Dokdy pak čekat na mrchu ještě ten svůj týden co mi chybí do 35 dnů?a pak to řešit nebo jak?

kkamca
10. čer 2009

moa..nevim no..už se testovat nebudu

moa
10. čer 2009

kkamca ja ked som mala Duphaston a mavala som od 12DC a 16DC tak mi mrcha prisla vzdy na 3den po dobrati tabletiek

kkamca
10. čer 2009

já měla duphaston 14-až -23.DC

moa
10. čer 2009

kkamca a kedy si mala ovu vies?