Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

seraa
4. čer 2013

@blcha76

neboj praskne, to sa nemusi urobit kazdy raz a ked zase nie taks kus bez clostylu nabuduce
on niekedy nastartuje a potom ho neni treba aj dva mesiace
ja nic som 3 dc, davam si troska pauzu aspon 2 mesiace nejdem sa ani snazit na ovulku nehc nemam potom stres
ja som mala bakteriu a teraz som bola na kontrolnom stere a este je tam , takze musim uzit zase nejake cipky a potom
nasadim 12 dnio probiotika , cize mam taky liecebny mesiac 🙂
no inak mne tento mesiac ked som nemala klostyl sa hned skratil cyklus .. z 28-29 na 26dc
ovulku som nestihla lebo som brala tabeltky a skoncila som 12 dc a snazili sme sa 13 dc , ovulka bola 11,12dc

blcha76
4. čer 2013

@seraa No uvidím, štvrtok idem na kontrolné sono či tie folíky praskli ... Clostil som už dobrala (2 cykly) a keď to tento mesiac nevyjde, mám prísť k Dr. Som zvedavá čo naordinuje ďalej... Ja mávam cca 27-dňový cyklus, akurát minulý mesiac som mala prvýkrát v živote 40-dňový a to asi kvôli tej cyste.
Tak teraz budem nervózna až do štvrtku, lebo sa neviem dočkať toho sona čo ukáže...
Inak už si pripadám ako debil na tom sone, stále som tam, už si možno budem so sestričkou aj tykať 🙂 ...
Takže ty máš liečebný proces... No držím ti palce a daj sa do poriadku 🙂 ...

seraa
4. čer 2013

@blcha76

hahah to my hovor, ja tiez ak sa to da zratat tak behom 3- 4 mesiacoch som tam bola 12 krat !!
a kvoli bakteri a kultivaci 3 X takze tak, mne uz ani nic nepovedal ze ak to nevyjde
mne povedal ze mam cakat este treti cyklus ze to posobi aj treti cyklus ale ja som nestihla ovu 😝
ale inak folik aj oni mozu nejako prasknut nie?

blcha76
6. čer 2013

@seraa Ahoj, tak dnes opäť na sone... a výsledok... cysty 42mm a 36mm ☹ . Už aj sestrička bola nahnevaná že také pekné folíky a nepraskli... Som z toho zúfalá a slzy sa mi tisnú do očí 😢 ... Neviem už čo ďalej...

seraa
6. čer 2013

@blcha76

juuj skodaaaa, tak uz netreba ten clsotyl,
teraz ked uz nebude clostyl tak narastu a prasknu
to bude tym klostylom, asi ti ho netreba
alebo nemohla ti nieco pichnut na prasknutie tych folikoch,
a co ti povedali? ze preco alebo co na to aby praskli??
ja zase som bola na kontrolny ster a ta bakteria tam stale je :((((
tak mi dala krem na vonkajsie pouzitie co nechapem , ked je v nutri takto ju neznicim ..
no co uz...

sandra10
6. čer 2013

@blcha76 Môžem sa spýtať či ti Dr. pichol na prasknutie Pregnyl? Lebo ja som tiež raz užívala Clostil bez Pregnylu a narobili sa mi cysty a mala som aj OHSS.Potom po roku som chodila do CAR a tam mi ku Clostilu pichali aj Pregnyl a od 16 do 26 dňa som brala Duphaston a po treťom cykle som bola tehotná... 🙂

blcha76
6. čer 2013

@seraa juuj veru škoda... No clostil už brať nebudem lebo ho nemám a ani ho už nechcem! Na sone mi povedali že ešte odsledujeme jeden cyklus, ale ja chcem zavolať sestričke nech ma objedná k môjmu Dr. a uvidím čo ten povie. Chcela by som tam ísť budúci týždeň, ale uvidím ako bude mať voľné... Už som aj chcela volať, ale musím sa najprv z toho spamätať, lebo ešte mám stále slzy v očiach 😢 ... Ten clostil už naozaj nechcem, všetko len pokazil 😠 !
...no ten krém na vonkajšie použitie tiež nechápem 😉 ... ale nechaj sa prekvapiť 😉 ...

blcha76
6. čer 2013

@sandra10 No zatiaľ mi nepichali nič. Práve preto chcem ísť k svojmu Dr. nech mu ukážem výsledky zo sona a uvidím čo na to povie... Tak veľmi som dúfala, že tento mesiac sa to už podarí a zase nič ☹, ale už ten veľký folík 29mm sa mi nezdal...
Joj, tak sa teším s každou babenkou, ktorej sa podarí otehotnieť, a ja stááále nič...

sandra10
6. čer 2013

@blcha76 No mne prvý krát Clostil tiež všetko pokazil,musela som aj maródiť a tie bolesti...ani nehovorím,potom mi ho už doktor ani nedal čo sa bál,jedine čo ma poslal na laparoskopiu,tam som mala všetko v poriadku a keď ďalší rok nič,tak sme šli do Martina do CAR a tam mi nasadili opäť Clostil (tak som sa ho bála) brala som 2x1 tab.+ Pregnyl+Duphaston (ja si myslím,že s touto kombináciou by sa to podarilo aj vám),lenže dve tabletky boli na mňa veľa,mala som veľa folikov,tak ten mesiac sme mali zákaz snaženia.Potom som mala mesiac pauzu a ďalšie tri cykli som brala Clostil len jednu tabletku denne + Pregnyl+Duphaston a nemala som žiadne problémy a pekne sa nám to podarilo,konečne po piatich rokoch.Teraz by som chcela ešte jedno bábo a zasa mi môj doktor dal Clostil,ale nechce mi dať Pregnyl ani Duphaston,tak neviem čo spraviť....asi si to budem musieť nejak u neho vydupať,len neviem ako 😒

blcha76
6. čer 2013

@sandra10 Fu! Toto všetko čo si mi popísala kebyže mám absolvovať tak budem pomaly na dôchodku 😉 ... No nič, vidím že to budem musieť prebrať s mojím doktorom. Vieš, ale ja už nemám veľa času, mám už 37r. 😖 ... Ty keď nemáš ešte veľa rokov tak si v pohode, ale aj tak si tie lieky nejak vydup 😉 ...

sandra10
6. čer 2013

@blcha76 No ja budem mať o 4 mesiace 37,takže čas tlačí aj mňa... 😒

blcha76
6. čer 2013

@sandra10 😵 😵 😵 juj, takže aj teba tlačí čas 😵 😵 😵 ... No tak aspoň môžeš zatlačiť na doktora, že už máš dosť rokov a nemôžeš dlho vyčkávať a skúšať. Veď keď ti tie lieky pomohli minule, tak čo ? Ja chcem tiež na neho zatlačiť vekom, lebo ak nič tak by som podstúpila aj umelé ... Uvidím čo povie. Veď čo už načakám...

blcha76
12. čer 2013

@sandra10 Ahoj, bola som teda u doktora. Výsledok: konzultácia v GIN-FIV, Bratislava a s najväčšou pravdepodobnosťou IVF...

sandra10
19. čer 2013

@blcha76 Ahoj,dlho som tu nebola...vidím,že pôjdete do CAR alebo ste už boli? A nechcela by si skúsiť predsa ešte stimuláciu s Clostilom?......lebo si myslím,že na IVF budeš brať ešte viacej hormónov....

blcha76
19. čer 2013

@sandra10 Ahoj, včera som bola v CAR. Ten clostil určite nie, a povedlaa mi to aj tam doktorka, že mi pravdepodobne nevyhovuje. A ako som tam bola, spravila mi aj sono aby sa na tie cysty pozdrela a boli tam 4, 8x4cm a že mám tým pádom vaječník veľmi zväčšený, tak mi nasadila na 1 mesiac antikoncepciu, že tá mi všetko pekne upraví a potom idem k nej na kontrolu. Medzitým ešte odber krvi 2-5 deň cyklu, lenže stále čakám na mrchu, mešká kvôli tým cystám ☹ .

sandra10
19. čer 2013

@blcha76 No chúďa,tak to asi tiež nejak prudko reaguješ,keď máš také cysty.......ja som mala tiež keď som brala 2x1 tab. a ešte k tomu aj OHSS tak mi znížili na 1x1 a to už bolo lepšie.V CAR Ti určite pomôžu,to si spravila dobre,že si tam šla.Potom napíš ako pokračuješ,držím palce nech všetko dobre dopadne a hlavne nech konečne pomôžu 🙂 😉

blcha76
19. čer 2013

@sandra10 Si zlatá, ďakujem 🙂 . Keď budem mať niečo nové, dám ti vedieť....

ofrah
24. čer 2013

ahojte,prosím vás nemali ste po clostilbegyte nízku sliznicu maternice? Ja som po druhom neúspešnom IVF s ET a stimulovala som s Costilom a pri ET som mala sliznicu iba 7mm

zuzkazuzu88
29. čer 2013

ahojky holky prosím o radu.Sice neberu clostík ale potřebuju poradit s Pregnylem.Zkráceně o sobě..snažíme se s přítelem už 9tý cyklus a bez výsledků,cykly mám pravidelný31-33,ovu chodí myslím si poctivě(poznám podle teploty nebo bolesti vaječníku),8 cyklus jsem byla na HP 23DC,ale ovulka se mi nějak posunula,takže tím pádem i celý cyklus a HP vyšel tak,že anovulace samozřejmě.Tak mi dr. napsal recept na Pregnyl 5000. Včera,tj.11DC, mi dr. píchl poprvé pregnyl.Nebyla jsem před tím na UTZ,což mi přijde zvláštní 😕 ,na další injekci jdu 15DC. Vůbec nevím co tou druhou dávkou dr. zamýšlí 😅 a není 11DC hodně brzo na píchnutí pregnylu? Je fakt,že to byl pátek,tak jestli už by to třeba bylo v pondělí pozdě?? prosím poraďte,vrtá mi to hlavou 😀

arte.p
9. srp 2013

Ahojky - taky prosím o názor všechny zkušenější 😉 Po 3. stimulaci Clostilem jsem měla pozit. tt, ale až 19 DPO. Druhý den jsem opakovala a také tam byly //. Jenže 2 dny na to už byl test negat. a přišlo silné krvácení 😢 považovala jsem to za opožděnou MS, proto jsem hned začala užívat Clostil (ve vyšší dávce 1-1-1, jak mi naplánoval MUDr.), ale teď nevím, jestli jsem neměla počkat aspoň na jednu MS, jestli se tělo vyčistilo samo 😒 Gynekolog bude zpět až za týden a teď nevím, jestli jsem s tím Clostilem neudělala nějakou blbost?? 😅 navíc jsem už po MS (6 DPO) , ale teploty mám poovulační... Prosím poraďte...

blcha76
9. srp 2013

@sandra10 Ahoj. Písali sme si cca pred 2 mesiacmi. Máš niečo nové? Napríklad // 🙂 ? Ja sa tých cýst po clostile neviem zbaviť. Po mesiaci antikoncepcie mi zostala ešte jedna cysta 😠 , a tak teraz beriem antikoncepciu ešte ďalší mesiac 😠 . No na porazenie. Aj Dr. mi povedala, že ten clostil mi strašne nevyhovuje a narobil mi veľkú šarapatu...
A teraz mi nastal ďalší problém... Ako beriem tú antikoncepciu, v stredu (19DC) som začala krvácať. Volala som do centra, že čo mám robiť, či antiku vysadiť alebo ju mám brať ďalej. Ako naschvál, Dr. má dovolenku, ale sestrička mi povedala, že v každom prípade ju musím dobrať, lebo keby som ju vysadila, vraj by som sa strašne rozkrvácala. Tak papám tabletky, ale krvácanie neprestalo a dnes som 21DC. 23.8. idem na kontrolu či zmizla cysta a čo sa bude diať ďalej... Ako sa darí tebe?

sandra10
13. srp 2013

Ahoj,no ja som tiež užívala Clostil a aj mi pichli Pregnyl aj Duphaston som brala,ale tentoraz som to nejak zle znášala.Bolo mi teda riadne zle a aj bolesti brucha som mala riadne,takže už to brať nebudem a ani už nechcem.Ešte tento mesiac idem na kontrolu,či tam nemám cysty a ako to tam vyzerá,ale už nebudem skúšať nič......vzdala som to. ☹

hankamisa
8. zář 2013

Holky bolely vás ve dnech užívání clostíku pokaždé vaječníky , nebo nebolely a folíky tam i tak byli a dorostly?

min. cyklus mě bolely vaječníky až do ms a ted vůbec nic. bojím se aby tam vůbec nějaký folík byl.

korticka
13. zář 2013

Mě spíš bolelo břicho vždy až po dobrání CLost. a stejně nikdy folikul nebyl dominantní žádní. První cyklus s Clostilem jsem měla největší 7mm, druhý cyklus 11mm a ted mi naměřila ve středu 15-16mm dnes jdu ještě na jeden kontrolní ultrazvuk tak mi držte palce 😉 jestli porostl...

minnie2013
1. říj 2013

Ahojte babule, tak rada by som sa ku vam pridala. Najblizsi cyklus mam tiez nasadeni clostil. Som sama zvedava, ze co to so mnou urobi....trosku sa obavam, ked citam kadejake prispevky, ale aspon sa hadam niekam pohneme 🙂 A ko pokracujete? Zadarilo sa niekomu? 🙂))

bobi3
1. říj 2013

chcem vás podporiť dievčatá, nám sa pri braní clostíku podarila dcérka 🙂 nevzdávajte to!

sanny228
7. říj 2013

@minnie2013 ahooj 🙂 ja som na tom presne ako ty teraz najbližší cyklus mam nasadený clostil... 🙂 tak som zvedava ako to bude 😀 na 10 DC mám prisť na ultrazvuk že ako to vyzerá 🙂 tak dufam že sa nám to teraz vdaka nemu podarí 🙂 v ktorý den ho maš začať užívať ? 🙂

minnie2013
7. říj 2013

@sanny228 Ahojky, no momentalne je to u mna trosku komplikovanejsie. Ja mavam cyklus 34 dnovy. Aj ked tento mesiac vraj ovulka nebude, tak sme s manzelikom robili tutumutu 🙂)) No 22. a 23.den cyklu som si nasla krv . Trosku som googlila vyslo mi z toho, ze to mohla byt aj oneskorena ovulka, nakolko ma boli aj podbrusko. No dnes rano som sa zobudila na to, ze som pretiekla. Zlakla som sa, tak som isla na gyndu. Bohuzial som dostala nejake lieky na zastavu toho divneho krvacania. Kazdopadne mam naplanovany ten clostil, no uvidime ci nam to vyjde tento cyklus alebo ho budeme musiet kvoli komplikaciam odlozit ☹(( Som zvedava, ze ako sa podari vam .-) A ty ho kedy zacinas uzivat. Ako dlho sa uz snazilkujete?

minnie2013
7. říj 2013

@sanny228 Jaaaj a este som zabudla. Neviem, ci to moze suvisiet s tym, ale pouzila som gel conceive plus (na podporu pocatia) a ta krv sa objavila na druhy den ☹ Nikde som necitala o tom, ze by mal nan niekto nejaku alergicku reakciu 😠 Ja mavam dost problemy aj s mocovymi cestami, tak som zo vsetkeho celkom na kasu 😖

sanny228
7. říj 2013

@minnie2013 tak to ma mrzí ze to teraz takto dopadlo ☹ ale hádam další mesiac už budeš môcť ho nasadiť 🙂 tak ja som teraz 23DC a cyklus mávam tak 32-35 dňový takže sme na tom podobne 🙂 čiže teraz čakám na mrchu a ked bude 3DC tak začnem brať clostil... 🙂 a potom na ultrazvuk 🙂 tak uvidíme 🙂 no my sa snažíme už to bude niečo cez rok a pol ☹ a nič...tak preto sme sa rozhodli to uz riešiť s doktorkou...a ešte okrem toho beriem aj inofolic 🙂