Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

cathy77
9. čer 2010

olive,pitri - ved to mate super, take krasne foliky ste mali... to by som ja chcela. inak moj doki vravel(je fakt dobry) že "znalci" 😉 lekari už aj pri folikulometrii vedia dedukovať ktory folik je dobry a ktory prazdny. napr teraz predvčerom ako som pisala som mala vpravo 18mm - ten vravel že je super, vlavo 16mm a na ten hovoril, že z neho nič 😒 A ja mu na to - ved vyzeraju uplne rovnako, tak prečo? a on, že - skúsenosti, že jednoducho vidí, že nie je taky aký by mal byť... Pregnyl mi nechce pichnuť, do frasa tu, konečne vypestujem krvopotne nejaky folik a potom mi nedajbože nepraskne a mna už porazí!! pomaly už aj pojdem k nemu, držte palce ☹

cathy77
9. čer 2010

tak, som doma, ten folik vľavo je out, ako vravel doki a vpravo ma dnes 21mm, sliznica pekná takže od dnes do troch dní dúfam že bude ovulka a nebude z toho cysta. Už len dufať že mám priechodny pravy vajičkovod a nie je cely tento cirkus zbytočný... vlastne toľko okolností musí do seba zapadnúť, aby bolo tehu...no nie? 😕

10andrea12
9. čer 2010

ahojte no ja som zvedava ako zabrala liecba u mna kedze pri brani liekov som nic nepocitovala ani vedlajsie ucinky ani vobec ze beriem nejake lieky len uz asi druhy den ma popichava vo vajecnikoch a citim sa nafuknuta tak uvidime dufam ze sa mi tam nerobi nejaka cysta☹(((povie mi to lekarka az v pondelok inak ked ja chodim do CAR tak mi pichnu tu injekciu na prasknutie citala som tu ze len v car centrach to pichaju tak neviem ,asi to nieje ale zakon ze to pichnu kazdej aj keby chodila do car alebo len k normalnej gynekologicke to zavisi skor od lekara si myslim...

sliver
9. čer 2010

ahojte nové kočky ;)
ak sa chcete pridať do tabulky napíšte mi info 😉
folíky - tie vám teda krásne narástli aj pri nízkych dávkach, držím palce aby ste pri nich ostali a teda nie dlho aby vám to vyšlo čo najskôr, ja som aj pri dávke 4*1 mala iba jeden folík
pregnyl - podla mna to závisí od dr., mne ho dal aj môj gyn. aj v Care (teda v Care mi dali recept a išla som na pohotovosť si ho dať pichnúť)

sliver
9. čer 2010

Těhulky:
janana......................28 let..........1d...............2x1cl..........10 snažení . ......10.11.našla//, 32tt
alamala.....................25let...........0d.................................4 snažení............28.11. našla //, 30tt
jane86.......................23let...........0d...............2x1cl.........12 snažení.........13.12. našla //, 27tt
alzbeta.hod...............25 let..........0d..............2x1cl.........17snažení.........11.1. našla //, 24tt
Lucialen ....................26let...........0d............ 1x1cl..........9mesiacov .........našla //, 24tt
nanulik.......................27let...........0d..............2x1cl .......12mesiacov...........22.2.našla //, 19tt
jednave......................26let............0d.............0cl............18měsíců..............2.3.našla // ,17tt
cosma.......................39let.............d.......cl- 4.měsíce.....24 měsíců............16.3.našla // 19tt
titulienka .................. 30r.............3d...............2x1.............12mes ..................20.3.našla // 14tt
zuzu1111....................26r............0d........2x1cl.-3mesiace......7mesiacov........22.3 našla // 15tt
nana............................33let...........2d......................................33mesiacov ..................9.4.našla // 11tt
jerryjanka....................27r.............0d.................5x1cl................2,5 roka.......................11.5. // 8tt
lebo5.............................30r.............0d...............1x0,5d..............13mesiacov ................17.5.našla // 8tt
alienka24.......................25let.............0d..........................................3roky......................1.6. našla // 5tt

snažilky:
altalia............................32let.........2d................56DC ........................2x1cl......................1 měsíc
fomarik........................27r.............0d..................54DC...........................2x1...................4roky
nela00.........................32 let..........0d.................51DC...........................2x1cl....23mes. Nyní nesnažilka-léky
hencidlo......................30let..............0d.................35DC.......................3x1cl................3roky
kkamca........................30let...........1d............. ......28DC............................2 x 1 cl.................dlouhodobě
danielapro..................26let...........0d.....................24DC..........................3X1cl..............76mesiov
sofokleska.................25r............0d.......................18DC............................0cl..............23mesiacov
kraskanz1..................23r.........................................13DC.......................2x1cl.......1mesiac po 3mesacnej pauze
cathy77.........................32let........2d........................12DC..........................2X1cl............5 měsíců
sliver............................29r..............0d.......................3DC...........................IVF...............1rok
pajinka111...............38let............1d..........................3DC...........2x1cl........dlouhod.,,UTRog,CLOSTIL,PREGNYL
elisabet.......................30let..........0d.........................2DC..........................2x1cl...............11mesicu

10andrea12
9. čer 2010

silver: co potrebujes ake info aby som bola v tabulke ja mam 26 rokov beriem prvy cyklus clostil 2x1 tbl.a snazim sa ottehotniet od decemra tak to je teraz uz 7 mesiac

sliver
9. čer 2010

@10andrea12 a dnes si koľký deň cyklu? a už máš detičky?
zajtra ťa pridám 😉 alebo @pajinka111

kraskanz1
9. čer 2010

ahojte baby tak vajecniky pichaju a bolia ako pred mrchou sem tam zapichna az cela maternica mam nafuknute brusko...co myslite bude to ovu??? 😒 v piatok mam fulikulometriu tam mam stres a dosla som otravovat sem medzi vaas 😝

10andrea12
9. čer 2010

silver: deti este nemam ,a dnes som 9 den cyklu picha ma vo vajecnikoch booooooze estew som sa chcela opytat kedze mavam mrchu 7 dni a teraz ked som nasadila v 3dc prvy krat clostil a mrcha mi trvala len 5 dni je to ok?toto sa mi stalo len ked som brala hak vtedy som mavala mrchu len 5 dni

cathy77
10. čer 2010

kraska, myslím, že Ti rastu foliky... mna tiež tak popichavalo na oboch stranach, jeden vpravo je pekny, vlavo folik odpadol pri 16mm 😒 a dnes sa snažím vydedukovať, či ten napravo praskol alebo je ešte tam 😕 včera mal 21mm...

olive
10. čer 2010

@cathy77 - bt si nemeris? mne dr. po folikometrii rikal, ze musim mit sex co 48hod. Ja merim bt tak jsem aspon trosku v obraze. Take si myslim ,ze na pregnyl car nepotrebujes, staci dobra vule doktora a jde vse. Hlavne se snaz, a drzim palce aby to klaplo.
@kraskanz1 - ovu, to jeste nebude urcite jsou to folici jak ti rostou.

Holky v patek jsme tri co jdeme na utz, musi nam to dobre dopadnout. 🙂 . Jinak ja se dnes citim dobre, a mohla byl skaly lamat 😀
Pitrisek - jak je? ja utros ani duphaston nemam.

pitrisek26
10. čer 2010

ahoj holky ... cathy, dr. ti řekl sex obden? No my to tak praktikovali furt, aby byli spermoni silní a nic .. tak jsme teď najeli na každý den a uvidí se 😀 .. ale vzhledem k tomu, že mě začíná pobolívat břušek tak to vidím bledě a zítra je mrcha doma 😖

olive
10. čer 2010

@pitrisek26 - my taky jedeme kazdy den 😀 . No dr. mi prave rikal minimalne obden, ale pokokud chcem tak muzem i vicekrat ze den.

pitrisek26
10. čer 2010

my ty naše chudáčky tak strháme 😀 .. ale co pro toho malého prdíka neuděláme, že 😉

pitrisek26
10. čer 2010

já zatím čekám a zaháním mrchu mrchovatou .. snad nedorazí, ale pobolívá břušek

10andrea12
10. čer 2010

stalo sa niektorej ze aj napriek liecby clostilom nedorazila ovulacia?ja napriklad minuly cyklus som mala ovulaciu aj bez closilu a neviem co ma caka teraz s clostilom

olive
10. čer 2010

@pitrisek26 - vsak ten muj ke konci snazeni je znacne znicen 😀 😝 . Moc ti preji aby mrcha nedorazila.
@10andrea12 - ja mam zatim druhy cyklus s costikem, a ovu jsem mela. Pokud se nepletu tak jsem neco takoveho cetla, ze je to mozne i s costylem nemit ovu. Hele neplas, ja pri prvnim cyklu taky nic moc necitila az pak po pregnylu me bolel cely spodek, ale to byla ovulace.

pitrisek26
10. čer 2010

@olive já jsem si myslela, že můj bude taky zničen, ale jaksi je čím dál víc při chuti a já se ani nevyspím 😀 .. ale to je pořád ta lepší varianta, že 😀 ... tak držím palce na zítřejší vajíčka .. ať jsi dobrá kuřička 😉

olive
10. čer 2010

@pitrisek26 - 😀 , diky, zitra jdu az vecer, pak se ozvu.

10andrea12
10. čer 2010

@olive ja sa neplasim ja len ze som mala ovulaciu minuly cyklus a to som este nebrala clostil a myslim ze ked ho beriem tak musi byt nie?ved ked som mala ovu aj bez tak s musi prist teda aspon v to velmi dufam

10andrea12
10. čer 2010

@olive ospravedlnujem sa predosla sprava bola pre
@pitrisek26

kkamca
10. čer 2010

10andrea12:ovu ani s clostilem nemusí být-- 😉
jinak dobré odpoledne

10andrea12
10. čer 2010

hmmmm u mna to vraj nieje az take zle povedala doktorka v CAR centre vraj mam celkom zachovale vajecniky ze su vraj len trochu zvacsene a minuly cyklus ked som mala ovu aj bez liekv tak si aj ja myslim a velmi dufam ze to ozaj nemam az v takom zlom stadiu ked sama lekarka povedala ze laparoskopia nieje potrebna tak hadam bude ovu s clostilom dufam ze ho netrepem do seba zbytocne zatial som pozitivne naladena

kkamca
10. čer 2010

10andrea12:neříkám,že to zrovna platí u tebe..to jen mluví zkušenost.CLOSTIL-nemusí znamenat ovu.- 😉
Např já bez clo ovu nemám.A tento měsíc mám clostil a asi ovu nebyla.Dle dr.
Sice mi jí FF vyznačil.Ale já si nejsem vůbec jistá.Bo mám už předmrchovské stavy. 😒

10andrea12
10. čer 2010

@kkamca ano ved ja nevravim ze to musi alebo nemusi u mna platit ja len mam nadej ze to u mna zaberie mozno mi ju doktorka uhasi v pondelok ked pojdem na folikometriu

kkamca
10. čer 2010

10andrea12:určo bude nějaky folikul--četla sem že si měla píchání a tak..Tak to určo folík roste,.

cathy77
10. čer 2010

andrea - pisala som už že som nemala ovulku ani s clostilom minule... a je kopa takých žien... proste hop alebo trop

cathy77
10. čer 2010

pitri - nie, nepovedal mi obden ale dvakrat denne 😉 ta doobedu sme sexovali, o polnoci pridem z prace a chudak moj muž 😲 ale ked musíš tak musíš 😉

kkamca
10. čer 2010

cathy77:si teda užíváte.. 😀
Mě zas dr řekl že stačí ob den--ale my máme málo spermijek.

olive
10. čer 2010

@cathy77 - tak to je pekne, ale jak pises kdyz se masi tak se musi 😀