Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

zibi
28. čer 2010

@jerryjanka jaj blba som 🙂

brumca
28. čer 2010

@zibi ahoj 🙂 ja som brala Duphaston, Utrogestan nepoznam, tak neviem poradit

zibi
28. čer 2010

@brumca dik

zuzu1111
28. čer 2010

ahojte jerry a lebo? ako sa máte tehuľky, čítam, že je vám zle - nezávidím, snáď to rýchlo prejde....Mňa našťastie tehu nevoľnosti obišli.
Baby snažilky - pozerala som do tabuľky, či ste niektorá neprešla do tej hornej, nikto nič??? Juj, nech sa to rýchlo zmení

sliver
29. čer 2010

janana......................28 let..........1d...............2x1cl..........10 snažení . ......10.11.našla//, 37tt
alamala.....................25let...........0d.................................4 snažení............28.11. našla //, 34tt
jane86.......................23let...........0d...............2x1cl.........12 snažení.........13.12. našla //, 31tt
alzbeta.hod...............25 let..........0d..............2x1cl.........17snažení.........11.1. našla //, 28tt
Lucialen ....................26let...........0d............ 1x1cl..........9mesiacov .........našla //, 28tt
nanulik.......................27let...........0d..............2x1cl .......12mesiacov...........22.2.našla //, 24tt
jednave......................26let............0d.............0cl............18měsíců..............2.3.našla // ,23tt
cosma.......................39let.............d.......cl- 4.měsíce.....24 měsíců............16.3.našla // 21tt
titulienka .................. 30r.............3d...............2x1.............12mes ..................20.3.našla // 19tt
zuzu1111....................26r............0d........2x1cl.-3mesiace......7mesiacov........22.3 našla // 18tt
nana............................33let...........2d......................................33mesiacov ..................9.4.našla // 14tt
jerryjanka....................27r.............0d.................5x1cl................2,5 roka.......................11.5. // 11tt
lebo5.............................30r.............0d...............1x0,5d..............13mesiacov ................17.5.našla // 10tt
alienka24.......................25let.............0d..........................................3roky......................1.6. našla // 8tt

snažilky:
danielapro..................26let...........0d.....................44DC..........................3X1cl..............76mesiov
kraskanz1..................23r..........................................33DC.....................2x1cl.......1mes. po 3mes. pauze
cathy77.........................32let........2d........................32DC..........................2X1cl............5 měsíců
10andrea12.................26r............0d........................28DC...........................2x1cl.............7 mesiacov
tigi.................................30r..............0d......................27DC/12dpo/.................3x1cl.............18mesiacov
brumca........................28r..............0d.......................27DC...........................2x1cl................6mesiacov
sliver............................29r..............0d.......................23DC...........................IVF...............1rok
pajinka111...............38let............1d........................23DC...........2x1cl........dlouhod.,,UTRog,CLOSTIL,PREGNYL
elisabet.......................30let..........0d........................22DC..........................2x1cl...............11mesicu
hencidlo......................30let..............0d.....................18DC.......................3x1cl................3roky
kkamca........................30let...........1d............. .........17DC............................2 x 1cl.................dlouhodobě
nela00.........................32 let..........0d........................11DC...........................0cl.......................2 roky
sofokleska.................25r............0d............................9DC............................0cl.......................2roky

tigi
29. čer 2010

@10andrea12 andy drzim na dnes moc palce a myslim na teba, tfuj tfuj nech to vyjde pozitivne 😵
@brumca no to vyzera nadejne 😵 treba zopakovat, ale najskor o dva dni 🙂
@cathy77 tak u seba mozem zodpovedne prehlasit, ze 12 DPO mi pregnyl duchov na teste nerobi. dnes rano mamatest citlivost 10 a cistucky ako lalia, teda resp. iba jedna ciarka. 😒

brumca
29. čer 2010

Ahojte zienky 🙂 tak ja niesom o nic mudrejsia, trepala som sa k doktorovi a nerobil 😒 rozhodla som sa, ze pockam ci bude meskat mrcha dnes som 27DC...neviem kedy by mohla dorazit, lebo nemam pravidelne cykly...skusim testnut o dva dni a uvidim 🙂

kkamca
29. čer 2010

ahoj..vás je tu nových.
Já jen hlásím,že včerejší folikulometrie 23 mm jeden folík--před ovu povidal dr.
A máme doporučení do car..na ivf +isci.Takže už za 14 dní nás čeká 1.konzultace.

Přibyla nějaká těhulka? 🙂

sliver
29. čer 2010

@kkamca - ajooooj, folík je krásny tak dúfam že sa snažíte o sto šesť 😀
držím prsty nech ten car nebudete potrebovať alebo nech to aj s ich pomocou pôjde hladko ako po masle.....

@brumca - nevadí, ja byť tebou tak počkám s testom do zajtra alebo pozajtra, robila si včera, bol tmavší tak zajtra alebo pozajtra by mal byť už krásne poznať a na základe toho by som sa potom objednala telefonicky na krv k dr. 😉

kkamca
29. čer 2010

sliver:děkuju!!! 🙂

A jak vy pokračujete?

brumca
29. čer 2010

@sliver ahojky 🙂 dala som drahemu schovat testy, a testnem pozajtra 😀

sliver
29. čer 2010

kkamca - ja mám doma výbavu na IVF ale čakám na august, lebo v Care a aj my máme dovču tak začnem stimulku až v auguste

@brumca - správne!!! aj môj drahý predo mnou schováva testy alebo my vždy zakáže ich kúpiť 😀 ale užs a dvarazy stalo že som si spravila potajomky lebo som nevydržala a chcela ho prekvapiť, len on to nemá rád lebo som potom smutná.... ale ved to je normálne kto by nebol???

moniciak
29. čer 2010

@10andrea12 cau adka tak ako si dopadla??? 😉

olive
29. čer 2010

@kkamca - gratuluji ke krasnemu foliku a preji ti at se stane zazrak. Vidis jak jsi tentokrat krasne reagovala 🙂.

@brumca - pokud vis, ze mas testy doma, tak stejne neodolas. To ja pro jistotu doma nic nemam 😀 .
Andrea- napinas nas.

10andrea12
29. čer 2010

ahojte byby tak moje tehu je v troskach 🙄 ☹ ☹ som 28 DC a moje HCG je 1,4 pred tyzdnom bolo aspon 5 ☹ ja som si myslela ze to bolo pregnylom ale dnes je to potvrdene kedze mam HCG dnes uz len1,4 som 14 den po pichnuti pregnylu a este stale je tam doktorka mi hovorila ze aj dobre ze som zbytocne netestovala doma lebo tienik by tam vraj este bol a bola by som potom zbytocne sklamana ☹ ☹ ☹ no nic ideme do dalsieho kola 🙂 🙂 🙂 a tie zilky som jej sppominala vraj to mohol sposobit pregnyl kedzee obsahje hcg

olive
29. čer 2010

@10andrea12 - tak to je mi lito. Neves, ale hlavu ted pujdes do druheho kola, uz budes klidnejsi, protoze vis co te ceka a hlave nebudes zbytecne testovat, i kdyz to nebyla tvoje chyba, ale doktorky ktera te zbytecne stresovala.

10andrea12
29. čer 2010

@olive vies ze je aj dobre ze som sa spoliehala ze to hcg 5 bolo pregnylom aspon teraz niesom sklamana ze to nieje tehu keby som od zaciatku pripustala tehu bola by som na tom dnes ovela horsie tak som zmierenaze sa mi potvrdilo co som predpokladala a idem dalej niesom sklamana je to len prvy ccyklus s clostilom a pregnylom ideeeem dalej bojovat 😀 😀 😀 😀

olive
29. čer 2010

@10andrea12 - vsak to je dobre, ze to beres takhle 🙂 . Prvni pokus jeste nic neznamena, a hura do boje 😵 😵 😵 .

10andrea12
29. čer 2010

@olive 🙂 🙂 😉 bude dobre dnes som videla bociana tak hadam prileti aj k nam konecne 😀 😀 😀 😀

olive
29. čer 2010

@10andrea12 - tak pak mi ho taky posli 🙂 .

zibi
29. čer 2010

no dievcata som zvedava ako ja dopadnem s tym clostylom.. 😖

cathy77
29. čer 2010

andrea - neskutočné... všetky príznaky si mala... asi to fakt ten pregnyl, ja som ho nikdy nemala pichnutý, tak som taketo prejavy mala len na začiatku tehu... ale si pozitívne naladená, čo je super 😉 Tvoj cyklus bol ako detektívka, vieš ako nás držať v napätí 😉

sliver - napíš mi do tabulky, please, dnes 1. DC a clostil 3x1. dakujem. Veľmi Ti držím palce na august... alebo na zázrak pred tým 🙂

kkamca - veľmi Ti držím palce, máš kraásny folik ako ak ja predošlý cyklus... snad Ti urobí radosť a neprinesie mrchu 🙂

10andrea12
29. čer 2010

@cathy77 nic sa nedeje som prvy cyklus s clostilom a pregnylom nemozem predsa hned mat zazraky ideme dalej 😀 😀 😀

brumca
29. čer 2010

@10andrea12 ahojky 🙂 je mi to luuuto, ale ja dopadnem asi rovnako...ten tienik co som mala bol asi Pregnyl...idem cakat ci pride mrcha a ked pride, ideme veru bojovat dalej 😉

10andrea12
29. čer 2010

@brumca ahoj no neviem dnes som 28 DC a este stale mam v tele hodnotu hcg 1,4 ale asi to je u kazdej individualne
@tigi napr. robila tehu test na 12 den po pregnyle a bol negativny asi zalezi na zene ako sa dlho udrzi pregnyl v tele u teba to stale moze byt tehu a ja verim ze to je tehu 🙂

brumca
29. čer 2010

@10andrea12 no naozaj je to asi individualne, ved este uvidim, ale moc tomu uz neverim...budem len cakat na tu mrchu, mne aj tak doktor povedal, ze mam pockat ci pride a potom prist na krv...asi vie, ze ten Pregnyl skresluje testy, no ale mohol mi to trulko povedat 😒 aj ked som studovala temu o Pregnyle, ze ako dlho sa drzi v moci, tam pisali, ze 10-11dni, ale je to ozaj individualne.

anjelicek26
29. čer 2010

@brumca - pregnyl testik 11-12 dpo uz urcite neovplyvnuje. Kedy ides k dokymu na krvicku???

brumca
29. čer 2010

@anjelicek26 ahojky 🙂 aj ja som si myslela, ze neukazuje, ale andrejka z nasej temy mala este jeho ucinky ☹ cize je to individualne...ja som bola dnes u doktora, ale tam nebol, zajtra nerobi a vo stvrtok cestujeme prec. Cize ja idem cakat kedy dorazi mrcha a ked nedorazi testnem 😉 ale mozno testnem aj tento stvrtok, to uz budem 16DPO.

10andrea12
29. čer 2010

@anjelicek26 ovplivnuje ja som 14 den po pichnuti pregnylu cize asi nejaky 12 DPO a mam dnes este v krvi 1,4 hodnotu HCG

10andrea12
29. čer 2010

@brumca ja tiez nechapem ze ho este mam v krvi ale vidis zazraky sa deju 😀 😀 😀 😀 nechce sa mu odomna odist 😀 😀 😀 😀 ved uvidime ty si este nasa nadej ze budes tehulka 🙂