Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

kraskanz1
30. čer 2010

no mamvala osm s tym problem ked som nebrla duphaston...ale od kedy beriem duphaston tak s tym problem nemam a mrcha chodi na cas...+/- 1den...nie test som nerobila lebo urcite to tehu nebude lebo sme folik nemali tento cyklus....to bude nejaka ina galiba... ☹

brumca
30. čer 2010

@zibi dakujem ti moja za odpoved, fakt mas pravdu s tym skorim testovanim, keby viem kolko sa vynervujem, tak netestnem ani raz 🙂 ale clovek sa uci zo svojich chyb ☹ budem sa snazit na nic zle nemysliet, dnes budem mat v robote krasny den, rozdavame vysvedcenia, tak trosku zabudnem 😀 testovala som vzdy s Mamatestom.

brumca
30. čer 2010

@kraskanz1 jooj moja to je mi luto ☹ ja som mala tiez problemy s cyklom a pomohol mi Duphaston a potom Lutenyl...drzim palceky aby sa to dalo cim skor do poriadku...a to spinenie a meskani moze byt z velkej unavy...mne tak blbol cyklus ked sme mali take tazke rodinne problemy...

zibi
30. čer 2010

@brumca no tak tie su najspolahlivejsie..neboj sa mamatest ukazal vzdy pozitine a boli tehu

kraskanz1
30. čer 2010

@brumca no uvidiiim co bude dam tomu este cas tak do 40DC ked sa nespusti tak asi zajdem k dokymu... 😒

zibi
30. čer 2010

@kraskanz1 a ty mas stale take dlhe cykly?

kraskanz1
30. čer 2010

@zibi nie praveze nie max tak 30DC ale ked som nebrala duphaston a tak tak som mrchu zas vobec nedostala iba s vyvolavackou

moniciak
30. čer 2010

@brumca no co uz si si bola dat potvrdit??? 🙂

brumca
30. čer 2010

@moniciak ahojky 🙂 no s tym potvrdenim si budem musiet este pockat, vcera tam doktor nebol, dnes neordinuje a zajtra odchadzame na dlhsie prec...cize ako mi povedal naposledy budem cakat ci dorazi mrcha a potom testnut 😉 keby som ho bola posluchla a netestla, tak som nemusela mat take nervicky, ale co uz, ked to bolo silnejsie ako zdravy rozum 😀

dadqa86
30. čer 2010

Ahojte...Mne je nejako spatne uz od vcera ako keby som mala tehlu v brusku strasne cudne mi je napina ma,ale nezvraciam...Neviem co sa to somnou deje ☹ 😒 a ako sa mate vy baby?

zibi
30. čer 2010

@dadqa86 a beries clostyl...alebo v ktorej faze cyklu si? 🙂

dadqa86
30. čer 2010

@zibi :Neberiem clostil ja som ho brala,ael uz som dobrala tabletky a hned sme s muzom skusali respektive sme sa zacali snazilkovat uz...Tak ja neviem.... 😒 mrcha mi ma dojst az 12-teho..Ale strasne divne mi je 😒

zibi
30. čer 2010

@dadqa86 12 jula?No tak to je este daleko..podla mna ti je blbo z niecoho ineho.. 😉 nieco si zjedla..hm?

olive
30. čer 2010

Ahoj holky,
@dadqa86 - mozna ti je zle po ovulaci nebo po snazeni(mne taky prvni cyklus bylo vselijak, prece jsou to jen driaky co do sebe cpeme). Co ja vim, tak k ovulaci po Clostilu by melo dojit nejdriv 5dni po dobrani posledni tablety.

cathy77
30. čer 2010

dadqy, aj ja som lutealnej faze po dobratí clostilu pocitovala nauzeu... tiež nic moc, radšej keby ma napínalo z niečoho iného... hmm 😖 Ale bude to clostilom zrejme, aj ja to mávam...

cathy77
30. čer 2010

baby, ked budete robiť tabulku, tak dnes som 2.DC, zajtra začínam s clostilom 3x1... posledný cyklus

olive
30. čer 2010

@cathy77 - tak ja zacinam s clostilem uz dnes.

dadqa86
30. čer 2010

Lenze ja som Clostil prestala brat 23-minuly tyzden v Stredu pochybujem zeby som to mala z toho...A ked som ho brala tak mi tak zle nebolo voobec ani po nom ked som ho dobrala..Len ako som ho dobrala sme asi na 3-ci 4-den alebo 2-den neviem presne sme zacali s manzelom snazilkovat... 😒

zibi
30. čer 2010

@dadqa86 na priznaky je to este skoro.. 😒 takze to asi bude fakt z dacoho ineho..ale clovek nikkdy nevei..kazdy clovek je iny a aj telo..

dadqa86
30. čer 2010

@zibi:Lenze ja som tieto priznaky mala aj pri tych dvoch tehu co som bola.... citala som na nete ze zena po pohlavnom styku ma nevolnosti uz na 4-den po....

zibi
30. čer 2010

@dadqa86 juj moja tak ti prajem aby si bola tehulka 🙂

dadqa86
30. čer 2010

@zibi: Mnooo dakujem dufam a verim ze sa mi to splni 🙂

brumca
30. čer 2010

ahojte zienky 🙂 tak mam za sebou pekny dnik, asi sa tesim viac na prazdniny ako tie deti 😀 idem skusit odfotit dnesny test, tak potom pridam foto 🙂

zibi
30. čer 2010

@brumca no odfot som zvedava 😉

brumca
30. čer 2010

@zibi ahojky, pridala som fotku, vsetkych troch testov co som robila, mozes kuknut 😉

jerryjanka
30. čer 2010

ahojte

@brumca kukla som to a mne sa zda furt rovnaky - testila si z ranneho moču? 😅

brumca
30. čer 2010

@jerryjanka ahoj, ved preto sa pytam co poviete vy, lebo v skutocnosti je trosku tmavsi...testovala som z ranneho 🙂

zibi
30. čer 2010

@brumca moja aj mne sa zda ze je rovnaky..skus si kupit inu znacku ako mama test aj ked je najlepsi..ale uvidis ci ti neukaze silnejsie ciarky iny test... 😉

brumca
30. čer 2010

@zibi no teraz skusim testnut az o par dni...neviem co to moze byt, dnes som 28DC, cize pockam a neskor testnem 😉

jerryjanka
30. čer 2010

brumca si si ista dnom ovulky?