Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

pajinka111
14. zář 2009

díky vám všem,ale iluze si nedělám ona i první dcera mi trvala 3 roky..takže si musím počkat,vám všem držím taky pěstičky at máte brzičko // 😉

jaspina
14. zář 2009

Janana - nejvíc mě na tom deptá, že to užívání clostilu je časově omezeno. Jak je tam napsané - 3 měsíce, pak pauza a pak max.3 měsíce a když se nezadaří do té doby, tak už to nemá smysl 😢 To zní fakt povzbudivě, když vidíš, jak ti ty měsíce ubíhají. Kdyby se to dalo brát jak HA - jakkoli dlouho, tak bych byla víc v klidu.

pajinka111
14. zář 2009

No já už beru clostil po druhé s pauzou ,už mužu jen jeden cyklus..takže pak nevím..je něco místo clostilu?ale myslím že je tam napsáno že to nemá smysl pokud ani po clostilu nedozravají folíky,pkud dozrávají,tak to asi cenu má

janana
14. zář 2009

jaspina - to sem přesně taky řešila. Co pak, když to nezabere. A co ten Gynex? Jak dlouho si ho užívala? Co některý holky psaly, že po něm taky ovulaci měly dobrou.

petul.a
14. zář 2009

Ahojky

Omlouvám se, že vám lezu do debaty, ale přišla jsem vás povzbudit. Nám se po clostilu zadařilo 😉 I když ne hned, brala jsem ho 6 cyklů a pak se to povedlo až po dalších asi 6 měsících, ale podstatný je výsledek 😉

Tak ať všechny brzy zažijete to, co jsem zažila já 19. září 207 - to jsem našla ty vytoužené (a vydřené 😀) //. Jo, a užívalal jsem elixír Femigard a nedám na něj dopustit - nestihla jsem ho užívat ani celý měsíc 😉

jaspina
15. zář 2009

Dobré ránko.
Peťul děkujem za povzbuzení! Já jsem vždy četla, že všechny kterým zabral, tak otěhotněly hned v prvním nebo druhém cyklu, tak jsem ráda, že jsi důkaz toho, že někdy se tělo umoudří i pozděj.
Janana - gynex jsem užívala minulý měsíc. Bere se 3 týdny a pak pauza. Teď jsem ho zatím nenasadila. Přijde mi, že už toho mám tolik, že se mi to plete. Mám kapky od Diochy, pak výtažek z pupenů maliníku a ještě jeřáb ptačí.. Do toho se snažím brát listovku a Béčko a drmek.. Ale ty kapky si prostě vezmu třeba jedny ráno, v poledne jiné.. Ale jak je doberu, tak fakt asi místo toho vyzkouším ten Femigard.

pajinka111
15. zář 2009

Ahojík,včera mi píchl mudr Pregnyl,za jak dlouho se je po injekci ovulka?včera se se moooc snažili 😉 a dnes ráno mám pořád teplotu nízko 36.4 C,ráno sme už nic nestihli,tak až večer 🙂

jaspina
15. zář 2009

Paji, většinou do 48 hodin, ale mě tehdy říkala ta doktorka, že někdo i za 3-5 dní. Mě ho píchli ve čtvrtek a v pátek jsem měla // na ovutestu, takže byla ovule asi v sobotu..
Uvidím, jak dopadnu ve čtvrtek já.. ☹

janana
15. zář 2009

tak co setýče mně, možná že naše první mimi se povedlo taky po Clostilu - aspoň doktorka to tvrdí. Nasadila mi ho v červenci 2006, jen na jeden měsíc. A v lednu 2007 jsme našla //. Doktorka tvrdí, že málo žen je s Clostilem úspěšných při jeho braní, že účinek může klidně dojíždět ještě půl roku, a že to už se zadaří většině. Tak budu na to spoléhat.

jaspina - a co je ten Femigard?

pajinka111
15. zář 2009

To sem myslela,že bude dřív,po tom pregnylu,doufám že budu mít uvulku do pátku,protože tatka odjíždí v pátek večer na týden pryč..No ale to vychází nejdéle do pátku,když sem dostala injekci v pondělí ráno..Člověk se hlídá a pořád nic..Od ledna beru s pauzou clostil a ovulku sem měla jen jednou a až ted pokud teda přijde..ach jooo ☹ budem si držet všichni pěstičky 😉

janana
15. zář 2009

pajinka - stejně je největší šance otěhotnění, když máš styk den, dva před ovulací. spermie vydrží 3-5 dní. 😉

pajinka111
15. zář 2009

janana,tak to by mělo vyjít určitě 😉

orchidejka
15. zář 2009

Ahoj holky, chci se vás zeptat, když vám clostik nezabral ani po půl roce s přestvkou, jaké jsou pak další možnosti??? Já teď najíždím na clostík druhý cyklus, tak jsem zvědavá. Dík za odpovědi.

jaspina
15. zář 2009

Orchid - taky jsem po tom pátrala a zdá se, že pak tě pošlou na laparku, kde zjistí průchodnost vejcovodů atd. a když ani pak nic, tak do CAR.. tam už je to na nich.
Femigard jsou bylinné kapky na srovnání hormonů nebo tak něco..

pajinka111
15. zář 2009

No já nevím, jak je to zabrat nebo nezabrat..Když rostou folíky tak to zabral ,nebo prostě když v té době neotěhotníš tak nezabral? já už mám před sebou poslední cyklus clostíku,tak su zvědavá co dál...

jaspina
15. zář 2009

Páji - já jsem to chápala tak, že když neotěhotním, tak nezabral... Ale nevím.

pajinka111
15. zář 2009

když mám ted posunutou ovulku o nekolik dní,budu mít asi i posunutou MS,že? normálně mám ovulku 12 až 14 den,nebo spíš ji nemám vůbec a MS sem mívala 28až 30den,dnes už je to 18 den a ovulka teprve bude,pokud bude..mela bych dostat MS 25.9. tak abych se nestrosovala,stejně asi budu..

govinda
15. zář 2009

Ahojte kočky. Mám na vás zopár otázok.
Ultrazvukom a hormonálnym profilom mi bolo diagnostikované PCO, ale minulý týždeň som absolvovala laparoskopiu, kde sa nič z toho nepotvrdilo, žiadne PCO. Stále tu ale ostávajú moje nepravidelné a anovulačné cykly. Môj lekár ešte pred laparkou hovoril, že mi od najbližšieho cyklu nasadí Clostilbegyt 5-10DC 2x1 a Duphaston 11-25DC. A tu na fóre som sa dočítala, že Duphaston by sa tak skoro nemal brať, ale až po možnej ovulke, ktorá určite neprebehne cca 11DC, ako mám naplánovaný DUphaston. Aké máte vy skúsenosti?
A ešte ďalšia otázka - ak máte Clostil, dostávate aj Pregnyl alebo niečo na prasknutie folíku, či praskne sám aj bez Pregnylu?

janana
15. zář 2009

govinda - s tím Duphastonem sme to tu už řešili. žádný doktor tuhle teorii nepotvrdil, spíš naopak, že D. podporuje růst sliznice a tudíž zvyšuje šance na otěhotnění.

Mně moje Dr. Pregnyl píchat bude, pokud folík sám nepraskne. Většina z nás ho má, ale některé taky ne.

govinda
15. zář 2009

janana, no ja som už Clostil brala pred dvoma rokmi, vtedy ale len 1x1 a super to zabralo, mala som aj dominantný folík, pichli mi pregnyl, ale Duphaston mi lekár nedal. Ale pri ultrazvuku pred pichnutím Pregnylu hovoril, že sliznica veľmi nízka. Ale Duphaston nedal, vtedy som sa na neho naštvala a odišla od neho, lebo sa mi to nezdalo ok. Teraz som u iného lekára, Clostil bude, Duphaston bude, ale Pregnyl nie, tak neviem.

janana
15. zář 2009

govinda - mně moje Dr. říkala, že normální gyndař už Pragnyl napsat nemůže, že jedině v centrech pro umělý oplodnění

dasa.77
15. zář 2009

ahoj holky

pajinko...........MS automat.prijde pozdeji.Cim pozdeji ovu,o to delsi cyklus.

dasa.77
15. zář 2009

DOCETLA JSEM VAS A MUSIM BEZET.V KUCHYNI JE JAK PO VYBUCHU.ZASE SEM NAKOUKNU.SNAD BUDU MIT BRZY NOVE ZPRAVY,JEN TY DOBRE.AHOJ

pajinka111
15. zář 2009

Muže mi být po pregnylu špatně? dostala jsem injekci v pondělí ráno 2x5000 jednotek a je mi pěkně zle,z autobusu sem musela vystoupit a cestu autem jsem taky vzdala,když sme museli po 15 km několikrát zastavit,navíc mě hrozne bolí hlava,tak ted nevím,jestli na mě něco leze,nebo je to z toho pregnylu..

janana
15. zář 2009

pajinka - může to být z toho, už tady holky psaly, že jim taky bylo špatně

jaspina
16. zář 2009

Páji i mě po něm bylo zle .. Je to asi fakt driák..

pajinka111
16. zář 2009

Ahojík,no dnes se zdá že je mi o něco líp,ale podívám se na jídlo a je mi zas zle,nemám na nic chcut,bohužel ani na milování..ale i tak se snažíme,ale ovulka asi nikde..nebo o ní nevím.Je pokaždé před ovulkou bílkový hlen,nebo být někdy nemusí?protože nemám skoro žádný hlen,jen trošku krémový.Tak si říkam kde je to vajíčko z toho praskajícího folíku co viděl mudr na ultrazvuku..no to druhé říkal že muže ještě povyrust a pak prasknout..už si říkám že je to od pondělka dlouho že pořád není ovulace,teplota je taky nízko..ach jo..asi bych se měla přestat sledovat,jenže mě moc trápí že už je mi 37 let a taky beru předposlední cyklus clostil a nedaří se..čím dýl,tím bdu starší a půjde to hůř,jestli vůbec..mám dnes nějakou šíleně negativní náladu

jaspina
16. zář 2009

Páji já bych nepoznala ovuli bez OVUtestu. Tak zkus... A hlen jsem žádný nepozorovala. Ale pamatuju si živě, jak mi bylo zle a měla jsem bolesti a přítel se na mě podíval a říkal - No v takovém stavu s tebou mám jako něco mít? Bych si připadal jak úchyl, že na tebe lezu v takovém stavu 😀 Tak jsem mu říkala, že prostě musí být na chvilku úchyl no..

pajinka111
16. zář 2009

Jaspi- a myslíš že ten uvu test neovlivni ten Pregnyl?jako že by byl falešně pozitivní,já když mám ovulku,když ji teda náhodou má,tak sem měla vždycky bílkový hlen,tak ted nevím..taky když teplota nesoupla,tak asi ještě neproběhla,dnes si koupím další OT,někdy mi vyjde někdy ne..tak nevím čemu věřit,třeba byl test pozitivní a teploty nizko 36.3 až 36.5,nebo teplota vyletěha na 37.2 a ovu test negativní..
Taky mám brat Utroš a ted nevím jestli ho má brat nebo ne..mám ho braá od 18 dne tj po ovulaci,ale když ovulku teprve mám mít,tak mám asi ještě pár dní s tím utrošem počkat?

jaspina
16. zář 2009

Páji mě doktorka řekla, že Utroš ovulku neovlivní. A u sebe jsem myslela, že pozoruju ovuhlen a pak jsem zjistila, že to bylo v úplně jiné dny.. Nemyslím, že po pregnylu bude test ukazovat blbě. Prostě když je folík dost velký a když ho píchnou, tak k ovulce dojde.. Třeba není tolik hlenu, že je ta ovulka navozena chemicky - pregnylem, tak ještě tělo není tak připravené. Po Agolutinu je taky slabá MS..