Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

majkaa
12. říj 2009

Baby, neviem ci moj prispevok vas potesi, ale dufam, ze ano. Jerry ma pozna.
Tiez sme boli beznadejny pripad. Manzel mal len 0,5% dobrych spermii, cize minimalna sanca. Na umele sme nemohli ist, tak sme nasadili vitaminy a clostyl a po par mesiacoch to zabrala. Viem, ze si teraz mozno poviete, ze lahko sa mi to hovori, ale verte tomu, ze raz sa to podari.

tatranka111
12. říj 2009

ved práve realita je iná aj ked si človek povie, že na to kašle nedá sa to......tie čo merajú bazalku to majú denno denne na očiach, a vždy sa stane niečo čo ta prinúti na to pomysliet tomu sa asi nevyhneme musíme to pretrpiet a vydržat......ked už budeme mat mimi dufam, že 🙂 potom na to všetko rychlo zabudneme

majkaa
12. říj 2009

ver tomu, ja som na to zabudla z jedneho dna na druhy. Mne pomahala vzdy ta predstava, ze pan Bozko vie, ze preco prave v ten mesiac mi to babo nedal, mozno by bolo chore, nestastne v zivote...

mata1001
12. říj 2009

tatranka je to presne tak ako pises....

majkaa gratulujem....a dufam ze u kazdej z nas to pojde aspon tak ako u teba.
😉

janana
12. říj 2009

simusca - já sem dneska 29 DC. Pořád čekám, co teda bude nebo nebude.

mireag - nic si z toho nedělj, já to měla minulej měsíc taky tak, narostli dýl, takže Pregnyl taky proběhl dýl. Hlavně že rostou.
paji - gratuluji, tak držím pěstičky, ať to tentokrát konečně vyjde 😉

Holky jak je to s MS? Ta přichází až 14 dní po ovulaci, nebo normálně, tak jak je dlouhej cyklus? Tím že ovu vůbec nemám, tak nevím.

pajinka111
12. říj 2009

mireag,neboj třeba ještě doroste,já měla poprvé tak brzo 13dc tak velkej folík,vždycky nejdřív až tak 17 -18 DC nebo i později..ještě bež později na UTZ a uvidíš jestli rostou..

pajinka111
12. říj 2009

no musíme se pěkně snažit mám poslední clostil,tak to musí vyjít.. 😉 ikyž by mě zajímalo co měl znamenat že mám folík šišoun,prý je jinak hezký 🙂 ..
janana já dostávam MS asi 14 až 16 dní po ovulaci,nikdy né dřív,ten jen jednou už 23 den,ale to sem začala braát utroš,tak se mi asi v těle pohádaly hormony 🙂
su zvědavá jestli poznám ovulku,dnes ráno mi klesla BT na 36.4..měla sem do ted 36.6 až 36.8..tak třeba se schyluje k ovu..si i dost nafouklá ,mám nafouklé prsa..
majka vždycky je pro nás podpora když otěhotní někdo,kdo má jen mizivou šanci,ted se to povedlo i jarmulce ze snažilek ze září,tak doktoři nedávali šanci,prostě chce to čas,ale občas z toho prostě hrabe

pajinka111
12. říj 2009

taky mi dnes mudr říkal že je lepší brát utroš zaráz 2 a večer,prý na to tělo lépe reaguje..tak to zkusím..
si tu krásně sama povídám.. 😉

janana
12. říj 2009

paji - tak pokud je to tak, tak MS přijde až za týden. ☹

pajinka111
12. říj 2009

ta fáze po ovulace že musí být nejmín 12dní nejlépe 14až 16 dní,18 dní že už začíná být pravděpodobné těhotenství,ale musí proběhnout ovulace,jinak je tqa fáze všelijak dlouhá

mimina321
13. říj 2009

ahoj kočky 🙂
tak dnes som dostala ms je to asi prvý krát v živote čo prišla skôr.to asi preto,že už sa neviem dočkať ako to bude s clostilom
takže o 4dni začínam

jerryjanka
13. říj 2009

pajinka - šišoun to znamena že nebola to gulička ale bol napriklad 20x25 mm - proste nebol rovnomerný - ale myslim že to tak velmi nevadi ak to nie je cysta ale folik... takže to nič neznamena
baby držim vam palce - musime veriť, dufať ked potrebujete tak sa vyplačte - bude lepšie - ale nie moc často - usmev je pre telo prospešnejší - takýto 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mireag
13. říj 2009

mimi, drzim palce a tfuj, tfuj nech foliky rastu. 🙂

jerry, veri asi kazda z nas, len keby mi niekto povedal, ok, budes tehu o tri mesiace, tak teraz nestresujem a mam pianko. 😀 😀 😀

mimina321
13. říj 2009

mirea vdaka za palce 🤐 presne ako píšeš keby mi niekto povie počkaj do vtedy a potom to bude tak je to v pohode,tá neistota je stres 😝
ale presviečam samu seba,že to musí raz prísť 😅
jerry veriť a dúfať 😵

mireag
13. říj 2009

Idem zajtra na UTZ, tak som zvedava, ci sa nieco pohlo... 😖 Tazko budem niest, ze minulu ovu som presvihla a teraz nebude ziadna... 😖 No co uz...

janana
13. říj 2009

mireag -ještě šance je, že narostou. neboj.

Jinak u mě stále MS nikde, tak nevím, co se zas děje. Těhu test negativní, takže mimi zjevně nečekám. ☹

sysysy
13. říj 2009

čau holky, tak dneska jsem byla na UTZ - 21DC a folíky pořád nerostou!!! Jsou stejné jako byly 14den...největší měl 7mm 😠 Jen sliznice roste, ta je 11mm (14den byla 7mm). Pregnyl jsme tudíž nepíchali a zítra nasazuju duphaston. A příští cyklus zvyšuju dávku na 3xdenně. Chtěla jsem po Dr. napsat 4xdenně, ale to mi Dr. řekl, že to mi nikdy nepředepíše, že to si nelajzne, neb tam je obrovské riziko nežádoucích účinků oproti možnosti účinku... Jedinné, co mi může ještě pomoct, je to, že budu brát Clostili od 3-9.dne, ale že to už je na hraně. Víc pro mě udělat nemůže... No, před lety mě nezabrala ani dávka 3x1, tak teď budu doufat, že když to budu brát víc dnů, tak se třeba něco pohne...Ach joooooooooo

pajinka111
13. říj 2009

sysysy.třeba když ti porostla sliznice,tak ti za pár dní ještě povyrostou folíky..ale měly by už ted být aspon o trošku větší..třeba pomůže to když budeš brát clostil víc dní

sysysy
13. říj 2009

pajinka111 - oni už nepovyrostou.....když jsem nejedla Clostil, tak jsem byla na UTZ 20DC a folíky měly 10mm a pak jsem tam šla 30DC a folíky byly pořád zaseklé a nerostly. Já jsem jakási zabrzděná 😀 TO je k zbláznění 🙄
A tobě samoška gratuluju ke krásnému folíku, jak ti teplota klesla, tak to je ovulka jak vyšitá, tak honem TULIT TULIT TULIT 🙂 🙂 🙂

jaspina
14. říj 2009

sysysy - já jsem měla taky první měsíc všecky jen drobné a vyšší dávka mi pomohla.. teda k folíkům, k mimču zatím ne. Ale je fakt že jak ho beru dýl, mám pocit že se čím dál víc projevují vedlejší účinky. A taky už mě to nějak všecko zmáhá a znechucuje. Nejradši bych šla na tu laparku už teď, aby to bylo za mnou a na chvíli bych si od všech těch prášků..odpočinula!

janana
14. říj 2009

sysysy - to mě mrzí. Ale tak třeba to příští měsíc zabere.

jaspina - to jsme na tom stejně. Já sice MS stále nikde, ale teplota klesla, takže je jasný, že brzy přijde. Taky už sem z těch neustálých bezúspěšných pokusů unavená. Když sem Clostil začínala brát, tak sem byla taková pozitivní, ale teď už tomu, že to klapne, nevěřím.

jaspina
14. říj 2009

Janana - přesně tak to mám já... Začátek mě nabyl energií, že mi clostil pomůže - ale postupem času vydím jen to, že jsem věčně obeďarovaná, pořád musím lozit na UTZ, jenom žeru a tloustnu a celkově mám furt blbou náladu a připadám si hnusná, tlustá... prostě idyla! 😠 Někdy mě napadne, že chci zpátky ten život než jsem se začala o miminko snažit 😔

pajinka111
14. říj 2009

vidím že tady panuje negativní nálada,asi to bude tím počasím nebo těma hormonama co bereme a je to k ničemu..nějak to taky začínám vzdávat,nemyslím že zrovna tenhle měsíc by se to povedlo když tolik let nic..ach jooo

mireag
14. říj 2009

Dobre ranko, no to pocasie k nalade uricte nepridava. Som zvedava, s akou naladou dnes vyjdem z UTZ. 😖
Tiez uz mam toho dakedy plne zuby a najradsej by som sa vykaslala na vsetky lieky a nechala to na nahodu, ale taha mi na 30, takze som v sachu... 😒 Keby som mala menej rokov, tak nestresujem...

jaspina
14. říj 2009

Já vím, že musím vydržet.. ale prostě bych potřebovala mít nějakou jistotu. Buď že ano - dítě bude, ale třeba za půl roku - tak vydržím. A nebo - ne, prostě se to nepodaří. Tak bych se s tím musela smířit, ale nemusela bych se tím furt dokola trápit. Je to fakt na houby tahle nejistota.

janana
14. říj 2009

přesně tak, ta nejsitota je hrozná, každej měsíc to čekání, jestli něco naroste, pak jestli přijde MS. Šílený!!! 😖
Já se rozhodla, že teda ten třetí cyklus Clostil dojedu, pak všechno vysadím a budu tři měsíce jen na Gynexu. Mám pořád taky nějaký záněty, takže přes to asi taky otěhotnět dost dobře nejde, a ten Gynex na to snad pomáhá, tak uvidím. Když to neklapne ani pak, zkusím probrat s MUDr. umělý. A pokud se do roka nepodaří, tak holt půjdu do práce.

jaspina
14. říj 2009

Janana - já ještě do vánoc (2 měsíce) a pak půjdu na laparku. No a potom podle výsledků myslím že buď neco najdou nebo IVF.. Ale už je mi to jedno. Hlavně ať už se něco konečně děje..

janana
14. říj 2009

tak o laparce zatím moje MUDr. nic neříkala, ale tak je možný, že mě tam taky pošlou. Ale taky si říkám, že pokud by mi to mělo přinést mimíska, tak to podstoupím.

jaspina
14. říj 2009

Janana- tak to mě minule právě řekla, že pokud clostil nezabere do konce roku, tak mě na ni pošle. Ale už jsem si i říkala, že se na ni pomalu těším - že si odpočinu od všech těch hormonů a od všeho. Člověk někdy potřebuje nabrat síly a když je beru, tak to nějak nejde..Taky si připadáš taková nijaká, nic se nedaří...Já si teď fakt připadám že se nic neděje - jen do práce a domů... a vůbec se nemám ráda za to jak jsem opupencovaná a žravá! ☹ 😠

janana
14. říj 2009

jaspina - taky vypadám hrozně. Pořád jen žeru a žeru, už se do ničeho nevejdu. Připadám si tak trošku jako ženská k ničemu. Manža už toho má taky dost - ty moje nálady, atd... Abych pravdu řekla, tak už se mi ani nechce do toho posledního cyklu. Nevěřím, že to stejně zabere.