Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

pajinka111
1. dub 2010

simasla ,vůbec se neomlouvej .si vítaná 😉 ,taky máš moc hezkej grafík,tak držím pěsti
bobi cítím se přesně na ms,břicho mě bolí už pár dní..prsa mi asi prasknou a bolest v kříži hrozná,ale to mám pokaždé po ovulce..když sem byla těhu,nebylo mi nic 🙂
no ještě tak 3až 4 dny a přijde ms,takže to už vydržím..

bobi3
1. dub 2010

paji, necháme sa prekvapiť, že? 😔 moc ti prajem, aby to vyšlo!!!

simasla
1. dub 2010

no já mám tentokrát svou první ovulaci.. po skoro roce snažení 😒 . Takže ani moc nevěřím, že by se zrovna napoprvé povedlo, to by bylo jen příjemné překvapení, jsem teď ráda, že jsem vůbec ovulovala. Jinak ty prsa - ty mě bolí také už od ovulky - myslím, že je to kvůli progesteronu. Jinak nic jiného necítím... ani že by měla dojít mrška.
Ve skrytu duše tak nějak doufám, že nedojde.. a přeju i tobě, aby už nedorazila... 😵

sedmitecka
1. dub 2010

simasla, ten tvůj grafík je opravdu hodně zajímavý a řekla bych, že víc než nadějný 🙂 😉

elisabet
1. dub 2010

Ahojte, i já dnes posílám můj grafík
http://www.fertilityfriend.com/home/2d2eaa

elisabet
1. dub 2010

Pajinko, já jsem o DPO méně než ty a taky mi teplotka pěkkně stoupá, jsme na tom stejně,a taky test negativní, a to jsem se zařekla že testit nebudu, ale nevydržela jsem to. Zvlášť když mi je už od včerejška divně, někdy i na zvracení, z ničeho nic. No a bolí mě podbříšek a taky prsa, ale to jsem měla i minule kdy jsem měla poprvé clostil a duphaston, to bylo nejspíš z toho.

sedmitecka
1. dub 2010

elisabet, taky máš moc pěkný a nadějný grafík 😉 na test bylo myslím ještě dost brzo, vydrž 🙂
ty nevolnosti a bolesti podbřišku mohou být z clostilu a duphastonu, já beru clostil a utrogestan (to samé co duphaston) druhý měsíc a mám to taky ☹ 😠

elisabet
1. dub 2010

semdi a ty jsi kolikátý DC? jojo taky si myslím že jsem byla dost naivní měřit si 9dpo, je to opravdu brzy, ale však to známe všechny 😠 a ty nevolnosti a to ostatní to bude určitě z těch prášků, ono všechno má svoje pro a proti, musíme holt něco vytrpět 😀 .a máš i bílý krémovitý výtok? Já ho mám už asi čtvrtý den, a celkem dost, na intimku, ale nesvědí, nic, nebude to infekční.

elisabet
1. dub 2010

sedmitecka, tak jsem si tě chtěla zkrátit až jsem tě i zvrzla, mělo to být SEDMI a né SEMDI 😀 😀 😀

sliver
1. dub 2010

ahojte,
tak včera som bola na návšteve 😉
Narástol mi iba jeden folík, klasika, ostatné PCOS....... ale dr. povedal že nech využijeme aj ten jeden čo máme, tak idem v nedelu na sono a ak bude všetko tak ako má tak bud v utorok alebo v stredu na IUI.
Len mám jeden problém lebo sa liečim zo zápalu priedušiek, dufam že to nejak tomu neuškodí ☹ ale možno budem do stredy zdravá!!!!

sedmitecka
1. dub 2010

semdi 😀 😉 , i tak mi můžeš říkat 🙂 , já jsem dnes 22DC, tak zase za pár dní čekám držkopád ☹
grafík mám tady:
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/us...
s clostilem a utroušem válčím 2. cyklus, ten první, když jsem nevěděla, co se mnou ty hormony provedou, jsem byla přesvědčená, že jsme těhule, jak mi bylo blbě, ale byl to utrouš, a po clostilu jsem zase děsně nafouklá a bojí mě pořád břicho jako na mrchu 😠 ..no, musíme něco pro ty poklady vydržet 🙂
ale ty jsi testila opravdu brzy, zkus to až tak 14 DC, dřív je to asi zbytečné 😉

elisabet
1. dub 2010

tak to jsi o den míň jak já 🙂 , to jsme skoro stejně. Jojo už nebudu testovat, až jestli mi nedojde ms, no jestli to vydržím. 😅
no a s těma příznakama, stejně jako ty, mám teď druhý cyklus s clostilem a duphastonem a přesně jak píšeš, měla jsem typ. příznaky na těhu, dost mě bolely prsa a to mi nikdy nedělá ani před ms, no a to břicho a blbě mi je až tento cyklus, no a při clostilu mám děsné návaly, horka, zimy, není mi po něm nejlíp. A po duphastonu mám dokonce nadýmání 😅 já myslela že to byla náhoda ale tento cyklus opět, ale dnes už mám poslední tabletku Dup. tak to přejde. no a tak nám nezbývá zase nic jiného než čekat. Nejlepší je že mám kamarádku- my jsme jim neřekli že se snažíme, hlavně a jen kvůli toho aby se pořád dokola nevyptávali jestli už nebo jak a co??? a tak jsem toho chtěli být ušetření a tak jsme o tom nikomu neřekli a ta kamarádka se rozhodla že chce taky mimi a že to začnou zkoušet než se ím jako zadaří, no a zadařilo se jím napoprvé....šťastná to žena... no a říkala mi že měla test taky negativní ale že věděla že je těhotná, že ji bolely prsa, v podbříšku jí píchalo, bolelo jí jako před ms a tak že si vyčetla že to jsou těhu příznaky a že je těhu. A já si v duchu hořce říkala--- jojo to jsem měla taky, typické těhu příznaky a nic! No a tak si raději nic nepřipouštím abych nebyla zklamaná, ale stejně budu, co si budem nalhávat, no tedy nechť se nás teploty pěkně drží nahoře a žádná studená sprcha v podobě ms!!!!!
Sliver, tak to ti držím všechny palce ať to výjde i s tím jedním folíčkem a možná je to tak lepší, alespoň se tvoje tělíčko zaměří pouze na toto jedno jediné a výjde to 😉 😉 😉

pajinka111
1. dub 2010

bobi děkujiii,pěstičky si budeme držet všichni navzájem 😉
elisabet-no sme s garfíkem na tom obě hodně podobně
a ty úplně typické těhu příznaky mám taky a pokaždé ovulce,možná ted trochu víc ovlivněné tím utrošem,tkaže těhu proste poznáme až vynechá ms a objeví se čárky,tak at už brzo máme // všechny

elisabet
1. dub 2010

jojo, pajinko, přesně tak 😠

nana.76
1. dub 2010

sliver tak to je super aspon ze je ten jeden 🙂 ja uz mam za sebou ivf ted jsem na neschopnosti a ceka me dlouhych 10 dnu do testu.mam dva mimise tak doufam ze se jeen aspon udrzi 🙂

elisabet
1. dub 2010

nana, a po ivf- to je umělé oplodnění???? že ti do dělohy dají embryjka??? no a to jsi na neschopence kvůli tomu? Ať jsi v klidu? ptám se ať vím 😉 kdyby v i pro nás nakonec nebyla jiná možnost.... 😒

nana.76
1. dub 2010

Eli ano je to umele oplodneni.neschopenku davaji skoro vsude v kazdem caru je to na odpocinek.vychazky mam az za 3dny ale aspon si odpocinu 🙂 traba to ani nebudes potrebovat a zadari se prirozene 🙂 je to celkem napor s tema hormonama.mela jsem foliku tak si to dovedes predstavit 😉

nana.76
1. dub 2010

oprava mela jsem 15foliku

sliver
1. dub 2010

nana tak ich hladkaj, mojuškuj a on sa isto aspoň jeden uchytí
ináč my sme sa včera rozprávali s dr. o IVFku a povedal že oni nevkladajú dve, iba jedno
15folíkov... ty koky to je riadne veľa

no jeden bojovník, ten jeden je tam vždy a doteraz nebol silný, možno teraz bude lepší, dokonca bol aj väčší ako inokedy 😉

jerryjanka
1. dub 2010

15 folikov - povedala by som to je idealny stav
moja kamaratka mala 32 vajičok...
posral to doktor

wera
1. dub 2010

ahojte babulky 🙂

čo tu máte nového?

nani budem moc moc držať palčeky aby sa chytili obidve embrijká 🙂

sliver a je super že je aspoň jedno, tak nech poriadne dorastie do krásy a šup šup na iui 😉

paji aj ja Ti moc držím palčeky aby si mala tento cyklus úspešný a neprišlo ferari...
😉
jerry a ty sa máš ako? čo nového?

jerryjanka
1. dub 2010

weruš včera som bola na prvom IUI tak teraz budem rok čakať kym uplynu dva tyždne do testu 😅

pajinka111
2. dub 2010

Těhulky:
janana......................28 let..........1d...............2x1cl..........10 snažení . ......10.11.našla//, 23tt
alamala.....................25let...........0d.................................4 snažení............28.11. našla //, 19tt
jane86.......................23let...........0d...............2x1cl.........12 snažení.........13.12. našla //, 18tt
alzbeta.hod...............25 let..........0d..............2x1cl.........17snažení.........11.1. našla //, 13tt
Lucialen ....................26let...........0d............ 1x1cl..........9mesiacov .........našla //, 14tt
nanulik.......................27let...........0d..............2x1cl .......12mesiacov...........22.2.našla //, 9tt
jednave......................26let............0d.............0cl............18měsíců..............2.3.našla //
xena1.........................33r..............2d.............1cl..............14 mesiacov.........5.3.našla // -2IUI, 7tt
cosma.......................39let.............d.......cl- 4.měsíce.....24 měsíců............16.3.našla // 7tt
titulienka .................. 30r.............3d...............2x1.............12mes ..................20.3.našla // 5tt

snažilky:
zakupanda..................33let...........1d.................44DC(30DPO)..........3x1................12měsíců,calibrum
zuzuli.............................?let.............?d.................40DC/21DPO/...........?CL.................17měsíců
kkamca........................30let...........1d.................39DC/12DPO/...............0cl..................dlouhodobě
Slavulilienka...............33r..............2d.................36DC.........................2x1tbl..............13mesiacov,IVI
danielapro..................26let...........0d.................34DC..........................3X1cl...............5mesicu
nana............................33let...........2d.................31DC..........................0cl.....................33mesic
misha1009..................26 let..........0d...............28DC..........................0 cl..................17 mesiacov
ka 131.........................27let............0d...............28DC..........................2x1tbl...............30 mesiacov
pajinka111................38let............1d................27DC/11DPO/...........2x1cl................34měsíců,KYS.LIST,UTROGESTAN,PREGNYL bobi3...........................32let..........0d..................26DC.........................1x1cl................22 mesiacov
elisabet.......................29let..........0d................ 25DC..........................2x1cl...............8mesicu
jerryjanka....................27r.............0d.................15DC............................5x1cl................2roky..po lsk
sofokleska...................24r.............0d................ 13DC..........................0cl.................20mesiacov
sliver............................28r..............0d.................12DC ..........................3x1tbl...............11 mesiacov
nela00.........................32 let..........0d..................11DC...........................2x1cl...............22mesiacov

pajinka111
2. dub 2010

ahojík všem...no já takto,ale cítím že ms se opět blíží ☹
minulí cyklus byly teploty ještě o stupínek hezčí a stejně ms dorazila 😠
ale hezký překvápko by to bylo 😉
http://www.fertilityfriend.com/home/2d39c0

elisabet
2. dub 2010

Pajinko, já jsem dnes 24DC, kdybys byla tak hodná a opravila mě v tabulce, a kdy míváváš ms? Je ještě brzy,ne? teplotka je nahoře a tak to třeba ms nebude 😉 .držím ti pěstičky.
nana díky za vysvětlení, no možná to fakt potřebovat nebudem, jsme teprv na začátku a ještě není ani rok aby s námi dr něco dělal, jen mě to zajímalo co a jak.
jerry jak jsi psala o svojí kamarádce co měla 32 vajíček, tak co doktor podělal? jsem zvědavá, co?? 😎
já dnes takto, klesla jsem ale to ještě nic neznamená, právě, že z toho člověk ještě nemůže vydedukovat nic, ani tak či tak. a já jsem zrovna hrozně netrpělivý člověk, musím všechno vědět hned a všechno hned vyřešit a toto čekání jak to všechno dopadne je pro mě snad největší trest 😠 za to čekání by jsme si všechny zasloužily aby jsme se taky někdy dočkaly, a doufejme že brzy 😖
http://www.fertilityfriend.com/home/2d2eaa

kkamca
2. dub 2010

ahoj pajinko prosím oprava ,jsem dnes 1 dc...konečně..
ten kdo nedorazí..přeju pěkné svátky Velikonoční

jerryjanka
2. dub 2010

kami to je fakt super že svinucha prišla teraz pride dalši krok a za nim další. joj smeruje to dobre ja som to vedelaaaaaa 😵

kkamca
2. dub 2010

jerry:no i já sem poprvé ráda,že došla mrchaaa 😀

nana.76
2. dub 2010

holky dekuji no u prvniho IVF byli embryjka trosku mensi tak snad aspon jeden vydrzi.porad je premlouvam tak uvidime jestli si daji rict 🙂

slavulilienka
2. dub 2010

Ahojte babule...tak čo je tu nové? Nejaká nová tehuľka? Mne akurát končí MS..ale na druhé IUI som sa nakoniec nedala...nechávam to na prírodu...nemám chuť sa napchávať hormónmi...nechávam tomu voľný priebeh, hádam sa raz dočkáme... 😉
Páji...keď budeš opravovať tabuľku, tak Ťa poprosím...som 6DC..ďakujem.