Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

jerryjanka
26. kvě 2010

thiamin je vitamin skupiny B - pichať môže muž, kamoška, alebo na pohotovosti ale tam sa plati za to
pokus urobil asi preto ak sa dlhšie snažite a nedari sa aby vypestoval viac folikov a zvyšil pravdepodobnosť

simib
26. kvě 2010

No snažíme sa tak asi 1 a pol roka necelý.Ale máme dosť uponáhlaný život,tak asi preto,lebo všetko ostatné vyzerá OK.Foliky som mala vždy aj 4 a dosť velké aj pekne praskali,takže preto som z toho tak nešťastná.No a môj muž sa injekcii bojí a že toto treba ešte aj do svalu a nie len podkožne,takže to asi nezvládne.

jerryjanka
26. kvě 2010

aj moj chlap sa boji ale pichava mi to tatino do svalu teda hlavne pregnyl ked bolo treba
a ja som potom ked bol chlap chory mu pichala injekcie do zadku
vyzera to zložito a bala som sa ale nič to nie je

simib
26. kvě 2010

No ja som hovorila lekárovi na ten 20DC ked už bol folik 30mm že či mi nepichne na prasknutie niečo a on že nie a takto to dopadlo.No švagor že mi to pichne,tak uvidím.Ale bojím sa strašne.Nemohol mi dať nejaké lieky radšej?

jerryjanka
26. kvě 2010

ber duphaston 2x 1 10 dni po sebe

simib
26. kvě 2010

No Duphaston som brala doteraz od 11DC do včera 25DC takže ten nemôžem.

jerryjanka
26. kvě 2010

aha no tak to ti dal sakra divne davkovanie... 🙄

simib
26. kvě 2010

Ani nehovor.Od 6-10DC Clostil 1x denne a potom od 11-25DC Duphík 2x jednu.Ani sa nečudujem.OVU to zablokovalo a ešte aj tá cysta.No teším sa.Najradšej by som išla na laparku hneď zajtra aj.

jerryjanka
26. kvě 2010

tak toto som ešte nevidela taketo davkovanie fakt nie...
a to som teda čitala hodne prispevkov o clo a dufiku ale takto teda...

simib
26. kvě 2010

No ani ja nie.Vidíš a to chodím do súkromného centra.Neviem čo teraz robiť.Ty si bola na laparke?

jerryjanka
26. kvě 2010

predpokladam že chodiš do iscare alebo gynfiv 🙄

ano bola som vo februari na laparke.

cathy77
27. kvě 2010

simib - nejako nechápem, načo cpe do teba clostil, ked vravíš že folikov si mala vždy dosť a aj praskali. prepánajána. ved clostil je len na to - na dozrievanie folkov u nešťastníc ako napr. ja (ani jeden folik za 5 cyklov a to ani s clostilom - zatiaľ 😒 ) By me toto nebolo spávne riešenie od lekára a asi by som ho vymenila, ked si robí pokusného králika a ani Pregnyl ti nepichne ked folik ma 30mm( čo je až-až, aj viac ako treba)...
Jerry, mam otázkočku aj na teba,please... to ti zvyšovali dávku clostilu o jednu tbl každý mesiac? ked si ich brala 5. Mne doki nie je ochotny nasadiť viac ako 3 cykly za sebou - 1x1, 2x1 a 3x1 😒 . Operuje tým, že dosť žien otehotnelo dva, tri mesiace po vysadení. I ked viem, že clostil sa dáva aj pol roka v kuse a potom je pauza. Tak poraď, si skusená clostikla 😉

simib
27. kvě 2010

No Cathy.Neviem prečo robil pokus,alebo chcel získať čas.Dnes som volala známemu a urobí mi lapaku.Takže ani injekcie nemusím brať.Ale netuším kedy dojde mrcha teraz.A po nej idem.Už sa teším.Bude vedieť presne ako to je.

jerryjanka
27. kvě 2010

@cathy77 no mne dal prvy krat 2x1 potom už vždy napisal 3x1
5x1 som si nasadila sama bez jeho vedomia lebo ten debilny lavy vaječnik nereagoval ani na 3 clo denne . tak som si povedala že tak toto nie a dala som si tu davku - už by som to ale asi neurobila
každopadne ja som zastancom brať 3 mesiace ap otom pazua lebo ja som si ju raz nedala a hned 4ty cyklus som mala 5 cm cystu na vaječniku 😖
a dnes už by som dala clo len 4x1 resp teda 2x2

cathy77
27. kvě 2010

vdaka jerry, pre mna su to cenne infošky! ja teraz v druhom cykle si hodím 3x1, ved na 1x1 pravy vaječnik nereagoval vobec a na lavom 13mm sušienka - trapny pokus proste. a kedže dnes som 36.DC a kramy v nedohladne 😠 😖 , nebudem zas čakať na dalsi dvestodňový cyklus aby som sa dostala k trom denne. takže skočím z 1x1 na 3x1. a ak ani toto nezaberie, v tretom cykle 2x2 a potom pauza. čo Ty na to?

kkamca
27. kvě 2010

cathy77:na jakém dni cyklu si byla na folikulometrii?
Já že sem byla včera na 14 dc..a ten hajzlik měl taky jen 13 mm 😒

pajinka111
27. kvě 2010

Ahojík holky
tak dnes byl folík 18mm ,tak sem dostala pregnyl 2×5000 jednotek,takže testovat nemá smysl,v minulím cyklu sem měla duchy ještě 13dpo po 5000j.
Až dostanu ms,jako že ju určitě dostanu,tak mi budou dělat znovu hormonální profil v obou fázích na začátku a ke konci cyklu a pak asi laparku..dávala sem dr.operační zprávu,před léty jsem byla na operaci slepáku,ovšem operace byla dlouhá komplikovaná a měla sem vlastně všechno srostlé,vlivem dlouhodobého zánětu...
to že mám dceru je prý spíš zázrak,tak se podívají jak to vlastně vypadá a jestli má cenu se vůbec snažit..srůsty prý z 90% jsou určitě a víc než byly..takže su zvědavá co mě vlastně čeká..
kkamca-třeba ještě povyroste,já tomu taky nevěřila,v pondělí byl folík jen 12mm a ejhle jak dorostl..ovšem jestli to bude co platné..

pajinka111
27. kvě 2010

kkamca- to sem byla na UTZ 15dc a měl jen 12mm a 18dc už měl 18mm,vyrostl kupodivu fakt hodně..

kkamca
27. kvě 2010

pajinka111:no mě dr řekl,že pochybuje že vyroste..dnes mě pobolívá minimálně podbřišek ale ovu test je bílý jako sníh.. 😕

pajinka111
27. kvě 2010

kkamča-mě dr v pondělí taky řekl,že už nejspíš nevyroste a zaknikne,včera skoro vykřikl jak byl překvapený že nakonec vyrostl..ještě neházej flintu do žita a počkej co bude.. 😉

jerryjanka
27. kvě 2010

kamči tak vidiiiiiiiš ja som ti hovorila že to tak je u niekoho proste rastie neskôr. 🙂

cathy77
28. kvě 2010

kamča - ja som bola na folikulometrii presne ako Ty - ja som ale ten 13mm folik mala rovnaky v 9.DC a potom aj v 14.DC - takže na hovno 😒 . Ak si bola teraz prvykrat v tomto cykle, máš ešte šancu, že sa pozbiera. Ja som dnes dostala krámy (konečne) a začínam nový dlhý cyklus... Tak hor sa do clostilu 3x1...

kkamca
28. kvě 2010

cathy tak to jo..
No já už se podruhé na folikulometrii nedostanu..to až zas po další mrše..a clostíku.Ale taky nasadim vyšší dávku. 😀

jerryjanka
28. kvě 2010

ja som zvedava čo z toho nakoniec bude - ja som tomu cyklu tiež nedavala šancu 😅

amisa
28. kvě 2010

jerry janka nevies nieco o Jane86? strasne cudny inzerat som od nej nasla a davno sa uz neozvala?

jerryjanka
28. kvě 2010

ahoj vôbec nič - a aky inzerat si našla?

amisa
28. kvě 2010

poslem ti IP

sliver
28. kvě 2010

Těhulky:
janana......................28 let..........1d...............2x1cl..........10 snažení . ......10.11.našla//, 31tt
alamala.....................25let...........0d.................................4 snažení............28.11. našla //, 29tt
jane86.......................23let...........0d...............2x1cl.........12 snažení.........13.12. našla //, 26tt
alzbeta.hod...............25 let..........0d..............2x1cl.........17snažení.........11.1. našla //, 23tt
Lucialen ....................26let...........0d............ 1x1cl..........9mesiacov .........našla //, 23tt
nanulik.......................27let...........0d..............2x1cl .......12mesiacov...........22.2.našla //, 18tt
jednave......................26let............0d.............0cl............18měsíců..............2.3.našla // ,16tt
cosma.......................39let.............d.......cl- 4.měsíce.....24 měsíců............16.3.našla // 15tt
titulienka .................. 30r.............3d...............2x1.............12mes ..................20.3.našla // 13tt
zuzu1111....................26r............0d........2x1cl.-3mesiace......7mesiacov........22.3 našla // 12tt
nana............................33let...........2d......................................33mesiacov ..................9.4.našla // 9tt
jerryjanka....................27r.............0d.................x1cl................2roky..po lsk ..................7tt
lebo5.............................29r.............0d...............1x0,5d..............13mesiacov ................17.5.našla // 6tt

snažilky:
altalia............................32let.........2d................45DC ........................2x1cl......................1 měsíc
fomarik........................27r.............0d..................43DC...........................2x1...................4roky
nela00.........................32 let..........0d.................39DC...........................2x1cl....23mes. Nyní nesnažilka-léky
sliver............................29r..............0d..................36DC...........................IVF...............12 mesiacov
hencidlo......................30let..............0d.................23DC.......................3x1cl................3roky
elisabet.......................30let..........0d.....................20DC..........................2x1cl...............10mesicu
pajinka111...............38let............1d......................19DC...........2x1cl........dlouhod.,,UTRog,CLOSTIL,PREGNYL
kkamca........................30let...........1d............. ......16DC............................2 x 1 cl.................dlouhodobě
danielapro..................26let...........0d.....................11DC..........................3X1cl..............76mesiov
sofokleska.................25r............0d.......................6DC............................0cl..............23mesiacov

sliver
28. kvě 2010

ahojte čo tu nové za celý týžden?
som bola na služobke celý týžden tak šup šup so správičkami ;)

u mňa nič nového, stále čakám na schválenie a k tomu to vyzerá na dllllhý cyklus lebo som vysadila all lieky že aj tak kým pôjdem na IVF nemusím nič brať.... potom budem mať toho dosť.... no a som s cyklami tam kde pred rokmi ked som nič neriešila... ale neva

elisabet
29. kvě 2010

Ahoj holky, no Pajinko, to je teda dost že tě pozvali na tu laparku, když už jednou jsi při slepáku měla srůsty jako hrom! To se divím že tě při takové diagnoze neposlal na laparku hned, no a slyšela sjem že po takovýchto složitých operacích když třeba praskne slepák, nebo jsou srůsty a i po gynekol.operacích není na škodu když vás pak doktor pošle do lázní, do Klimkovic, tam se na toto specializují a jsou dosti úspěšné, chodí se na rehaby a na prtahování a cvičí se i Mojžíšovka a má to velmi kladný účinek. Tak by podle mě u tebe Pajinko bylo toto dobrá forma jak dále pokračovat 😉 .