Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

kukulik30
1. kvě 2009

prdecek, ja by som test zopakovala..lebo naozaj ta ciarocka, je silnejsia 😉 😵 drzim paste

kukulik30
1. kvě 2009

a nemerala si si BT?

prdecek
1. kvě 2009

nee, nemerila, ale zitra rano to zkusim. je to divný že???

kukulik30
1. kvě 2009

no je, bolo tu uz par takych pripadov, ze sa v labaku sekli, tak treba test zopakovat, aby si si bola na istom 🙂

prdecek
1. kvě 2009

no v pondělí zkusím další test a když bude silnější tak zavolám dr.

kukulik30
1. kvě 2009

tak to bude najlepsie 😉 sbudem na teba mysliet 😵

prdecek
1. kvě 2009

děkuju 🙂

papus
1. kvě 2009

Krásné sluníčkové ráno Berušky 🙂

prdecek
1. kvě 2009

ahoj papus 🙂

ma.ja
1. kvě 2009

ahojky berušky, krásný první máj 🙂

papus
1. kvě 2009

ahoj Prdečku jak se cítíš???

prdecek
1. kvě 2009

normálně a napjatě, nevím co mám teda čekat, jestli su těhu nebo mrchu. 😠 je to divný

papus
1. kvě 2009

no to je divné....záhada kdy jsi to měla dostat? 😒

prdecek
1. kvě 2009

včera

prdecek
1. kvě 2009

většinou už špiním den dopředu takže eventuelně 29.4.-30.4. no

papus
1. kvě 2009

tak to ještě není ztracené a v krvi se to objeví později..........

ma.ja
1. kvě 2009

prdečku držím palečky, tohle období je pro mne vždycky nejhorší, jestli mrcha přijede.... ☹

prdecek
1. kvě 2009

snad jo 🙂

papus
1. kvě 2009

holky nemáme to jednoduché 😉

prdecek
1. kvě 2009

to ne 🙂

papus
1. kvě 2009

ale všechno zlvádneme jsme silné co by člověk neudělal pro to malinké stvoření 😵

prdecek
1. kvě 2009

to je pravda pravdoucí 😵

papus
1. kvě 2009

copak vyvádíš?my se chystáme nakoupit a odpo na Petřín 😉

amisa
1. kvě 2009

ahoj prdecek..len by som ta chcela ukludnit ze ani analytika v labakoch nieje dokonala.. a o citlivosti a prevedeni sa da obcas pochybovat.. cize este nehac flintu do zita..a cakaj.. sama pracujem v labaku. Takze o par dni si urob dalsi test a ked bude pozitivny bez za lekarom

lenka_bohousek
autor
1. kvě 2009

Krásné dopoledne holčinky 🙂
Prdečku, teda to je něco, jsem z toho docela zmatená. Čárka sílí a HCG žádné, to je divné. Já někde četla, že oni když je HCG pod určitou hladinou, tak už to považují na negativní. Třeba ho ještě bylo málo, tak proto. Do pondělí jsou 3 dny a čárka určitě zesílí a HCG stoupne 🙂

Jinak holky, u nás včera, jak byl slejvák a buřina, tak nebylo pálení čarodějnic a přesouvá se to na dnešek, takže dětičky budou mít lampionový průvod a pak se bude pálit. Včera mi bylo líto, že přijdu o buřty a pivko, ale nepřijdu a dneska si to vynahradím. Tak už se moc těším.

A co vy, už jste se byli s vašimi mužíčky políbit pod stromem? My se chystáme odpoledne, konečně zase aspoň trochu vylézá sluníčko, tak vyrazíme na kole.

prdecek
1. kvě 2009

miso ok 😀 hned mám lepší náladu a nevíš náhodou zda je hcg v krvi dřív než v moči???

Leni v neděli du do práce tak to rychle uteče, ale je divný že nemám ani žádný příznaky. Jo a zkousela jsem dvě značky testu nějáký babytest a mamatest a na obou to zesílelo, tak fakt nevím. je teda fakt ze su teda dneska tak max. 15-16DPO asi tak uvidíme.

prdecek
1. kvě 2009

papus, já neplánuju nic moc, vařím a peru a odpoledne se natáhnu k tv či dvd 🙂

lenka_bohousek
autor
1. kvě 2009

Prdečku, tak když na obou testech to zesílilo, tak jsi prostě těhu a hotovo. A s tou krví počkej třeba i do poloviny týdny, ať už je to pořádně znát.

Kočky, jdu dodělat polévku, dožehlím poslední kousky a odpoledne razíme na kole, už se těším.

Zatím pa 🙂

papus
1. kvě 2009

tak jsme dojeli z nákupu hrůza lidí ještě jedem do makra tak petřín dnes nestíháme 😒

Leni krásnou projíždku 🙂

navečer se přihlásím zatím krásné odpoledne všem pááá 😵

amisa
1. kvě 2009

prdecek drz sa..v labaku je hladina detegovatelna len myslim polovicu z hodnoty estov.. takze ak si tak skoro od ovulacie tak to mas este cas a hladina mohla byt len velmi na hrane.. kazd den je plus.. a treba dufat ze v zahniezdovani bude to tvoje len pokracovat 😎 prdecek a uzaj nas nakaz .. okasli ans vsetky a poriadne 😀