Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

amisa
15. kvě 2009

no nejak spime ale ked sa pozriem an pocasie ani sa necudujem.. ja som tu uz od 7,00.. ale ..ved viete..radsej si zhanam cokoladu 😒

amisa
15. kvě 2009

moa spermiogram treba odporucanie? moj sa rovno len objednal a isiel..ale aj si to zaplatil. Kolky si cyklus s clostylom?

saxana2007
15. kvě 2009

Dobré ráno všem!
d právě že já jsem nikdy HA nebrala a cyklus jsem měla vždy tak 35-38 dni až právě nyní poprvé ho mám tak dlouhy
Nezbývá m než čekat na MS po té vyvolávačce snad ta druhá zabere. a pak ten clostil bere se to od 5 DC? Ja už jsme z těch informací zmatená 🙂

moa
15. kvě 2009

amis ale ja som v Irsku.a tu ked potrebujes nejake odborne vysetrenie,tak ti tvoj doki mudi dat tento odporucaci list lebo inak ta nevysetria.je to postavene na hlavu 😖
lebo som skusala volat do reprodukcneho centra,ze si to teda zaplatime sami a tam zasa pyatli ten list.
jednoducho bez toho listu sa ani nepohnes 😒
a potom este ked mas ten list tak musis cakat na termin kedy maju volny 😒cize 1tyzden a mozno aj viac
ja som dostala od svojho dokiho takyto list do reprod. centra aby som si vsetko nemusela platit sama a poslala som ho v januari a termin mam na 4.novembra 😀
ked som to videla som myslela,ze je to vtip tak som tam zavolala a pani mi akurat tak povedala,ze nie som jedin kto nemoze byt tehtony 😒

amisa
15. kvě 2009

waw no to by sa vam oplatilo viac na slovesnku asi :/ divne fakt.. no tak pevne nervy
akolky cyklus si s clostylom?

moa
15. kvě 2009

som 1x s Clost,pred tym som mala 7mesiacov Duphaston ,no ten mi nepomohol 😒
takze co z toho plinie budme radi za to ake zdrav.mame na SR aj ked nie je super ale oproti tomu co je tu je to super.
a ak mi doki povie,ze mi chce urobit tu hyst... neviem co ,tak si asi zavolam do nejakeho centra doma a objednam sa tam.pravdupovediac bojim sa tu ist do nemocnie 😖

moa
15. kvě 2009

ty chodis do nejakrho centra ?

moa
15. kvě 2009

tak ja musim bezat do prace,tak sa tu zasa zastavim mozno vecer

vsetkym pekny zvysok dna 🙂

kikina666
15. kvě 2009

ahojte

dobre ranko

som to zobrala do vlastnych ruk s tymi vysetrenia vcera boreliozu a toxoplazmozu a dnes som volala este ku svojmu gyndosovi ze pred IVF by som chcela vediet ci aj chlamydie a ureoplazmu a cytologiu, nech to mam vsetko v poriadku je to treti a posledny pokus a nechcem nic zanedbat , tak drzte palce nech mi to vyjde a budu vsetky tie vysetrenia negativne

amisa
15. kvě 2009

moa. ja chodim do GPN v Ba..a som velmi spokojna. iba prvy mesiac s clostylom? no neboj to bude dobre.. prvy bol aj u mna divoky..a dolezite su tie dalsie 🙂..ja idem ak tto nevyslo na dvojtabletkovy cyklus.. a ak toto nevyslo vola dokimu co dalej.. lebo uz mi o nejakych naslednych krokoch hovoril ze ked to nezaberie.. povedal mi aj ze aj ked s a clstyl uz neberie zvykne nakopnut cyklus..ale ako povedal u mna to asi velmi nehrozi.. moa, ako opisujes to irske zdravotnictvo veru asi stoji nad tim opuvazovat ze skusit to na slovensku.

kikina.. hmm treti pokus? uvidime ci sa nepridam..zobrla si to pekne z ostra ale podla ma dobre na to ides..drzim nam palceky

ada22
15. kvě 2009

Ahoj moa mě můj doktor říkal, že první měsíc s clostylom je jen takový na rozvičení (nakopávací). že výsledky se spíš objeví až další měsíce 🙂

kikina666
15. kvě 2009

amisa dakujem .... no ale zacnem v juni len pod podmienkou ze vsetky vysetrenia budu ok, ak co len jedno bude zle ... tak sa to odklada

shaarka
15. kvě 2009

baby, ako sa berie clostil?
ja mam teraz 2 cykly len 1 tabl. denne.
potom mozem prejst rovno na 2 denne? alebo to chce prestavku? alebo ako?

amisa
15. kvě 2009

sharka : 1. cyklus 1 tab denne (telo sa nakopne), 2. cyklus 1 tab. denne, 3. cyklus 2 tabletky denne (jedna rano jenda vecer), a dalsie 3 cykly mi chce potom pichat injekcie aj na vyvolanie ovulky.. takto nejak to bude u mna..teda ak nahodou niekd epo ceste neotehotnieme 🙂

amisa
15. kvě 2009

som zabudla uze aj tie dalsie budem bart clostyl..len neviem kolko tabletiek denne

kikina666
15. kvě 2009

shaarka ahoj takze ja som ho brala 3.-7.dc 2x1 11.dc na utz a takisto aj 14.dc na ultrazvuk, 15 den sa picha pregnyl a od 16 dc sa uziva bud duphaston alebo utrogestan

shaarka
15. kvě 2009

kiki, caw, hej hej, ja som len chcela vediet, ze kolko cyklov.

teraz som druhy cyklus s Clostilom, len jednu denne. som chcela vediet, ze aky je bezny postup, ze ci dalsi cyklus bude prestavka, alebo mi da 2 denne. a kolko cyklov dokopy mozem skusat stimulaciu clostilom.

a co sa tyka toho pregnylu, tak ten mi Dr nechce pichnut (uz som to tu pisala), ale jedna dobra dusa mi ho poslala zadarmo, tak pregnyl mat budem a ked budu foliky, tak si ho pichnem aj sama 😀
kiki, drzim palce, nech sa do tretice zadari 😵 😵 😵

shaarka
15. kvě 2009

amisa,
tie injekcie su ake? sa beru spolu s clostilom? no teda...

amisa
15. kvě 2009

shaarka myslim ze ten pregnyl ale nepametam si dobre..mne to chce dat az po troch neuspesnych cykloch.. a povedal ze clostylbegyt sa moze najviac 6 cyklov..a potom sa ide na dalsi level..ale to mi enchcel opisovat ze to sa uvid az ked clostyl nezaberie

mam pocit ze aj ked berieme clpostyl vsetky su tu rozne diagnozy a rozne davkovania asi je to teda velmi individualne

jastrab
15. kvě 2009

shaarka, neblbni s tym pregnylom , fakt to nema cenu, mozes si este uskodit!!!! ver mi...a inak, aby som ti dodala trosku nadeje, kuk IP

shaarka
15. kvě 2009

ziadnu IP nemam 😀

shaarka
15. kvě 2009

jastrab,
ten pregnyl chcem mat pre istotu. pridem na UZV a ked bude folik, popytam od DR pregnyl. ak povie, ze aj by pichla, ale nemoze, lebo nemoze predpisat, tak poviem, ze mam so sebou 😀
ved uvidime ako to dopadne.
mozno sa pripravujem celkom zbytocne a ziadny folik nebude. 😀

kikina666
15. kvě 2009

takze uz som naspat z Heliosu .... vsetko OK, dr. gatova ma pozrela utzkom, vsetko ok, ziadne cysty, dohodli sme sa s jankou valachovou hned zacinam od zaciatku kramov a potom som isla k svojmu gyndosovi Hartelovi a ten mi spravil cytologiu, test mykozu, a skontroloval prsniky a poslal ma este na sono prsnikov ... to az na buduci tyzden ... vraj vsetko v poriadku a pichol mi dvojnasobnu davku agolutinu .... na vyvolanie mrchy a ked pride tak zacnem, uz mam aj recepty na lieky a rozpis ...

papus
15. kvě 2009

Krásné odpoledne clostilky 🙂

kikina666
15. kvě 2009

papus ahoj

papus
15. kvě 2009

kiki jak se máš?

kikina666
15. kvě 2009

papus no ako .... ved vies

michamicha
15. kvě 2009

čau, jsem dorazila z práce 🙂

papus
15. kvě 2009

stojí za prd Kiki nebuď smutná 🙂

shaarka
15. kvě 2009

kiki, a kde mas foto?
si kompletka vysetrena, no teda. 🙂 to je super. ja na taky maraton nemam nervy ani cas. ale chapem, ked ides do ivf, tak treba. aspon ze si spokojna, ze je secko ok. to musi byt super pocit 😉