Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

papus
26. kvě 2009

hlásím příchod 🙂

Leni to je dlouhá pomoc v tom bude asi něco jiného??? 😀 😀 😀 😀 tady se schyluje k pořádné buřině 😒

dasa.77
26. kvě 2009

papus,ty jsi ale rychla

dasa.77
26. kvě 2009

a jak to dopadlo s tim bytem,budete se stehovat,nebo prodavate?

dasa.77
26. kvě 2009

tak jsem se dozvedela,ze pregnyl opravdu ovlivnuje i ovulacni testy.takze doufam,ze ovu byla minuly ctvrtek

dasa.77
26. kvě 2009

ja uz fakt hlasim odchod

lenka_bohousek
autor
26. kvě 2009

Tak už jsem tady.
Šárko, no já to měla hotové hned, ale vylezly 2 sousedky a hned sondovaly, jakou jsem měla dovolenou. A znáš to, kecáš, kecáš a najednou je tolik hodin 😀

lenka_bohousek
autor
26. kvě 2009

Dášo, já si myslím, že pregnyl ovu testy neovlivňuje, to je úplně jiný hormon. Ale už jsem někde četla, že slabá druhá čárka se může objevovat dlouho, takže pokud jí fakt máš jenom slabou a navíc ti na ovulku píchly pregnyl, tak byla minulý týden a teď určo ne.

Jo a tu garáž máme v bytovce a abyste v tom měli jasno, tak sexík byl včera v noci. Normálně Mildovi se po mě asi dost stýskalo, protože pro mě ráno jel k busu a odvezl si mě domů. Já bych jinak zůstala na noc u našich, ale on po mě tak mooooc toužil 😝

lenka_bohousek
autor
26. kvě 2009

Ty vodopády byly fakt úžasný a to jsem nevylezla až nahoru, neměli jsme tolik času. Ale tam se mi fakt tajil dech. A i v té soutěsce, všude tak krásně tyrkysová čistá voda, ne jako u nás. No holky až budete chtít na poznávačku a aby to nebylo moc daleko a moc drahé, tak volte Tyrolsko a Bavorsko 😉

michamicha
26. kvě 2009

ahoj leni,

tak jsem něco málo dočetla a co to vidím, ty jsi z Dačic 😕 my jezdíme před Dačice a Jemnici do Bačkovic za tchýní 😉

michamicha
26. kvě 2009

teda přes Dačice 😅 píšu jak tatar 😀

michamicha
26. kvě 2009

dášo, jestli ti píchli pregnyl, tak ovu by měla proběhnout do 48 hodin 😉

papus
26. kvě 2009

dívala jsem se na Růžovku Leni teď jdu do hajan........krásnou sladkou dobrou noc pááááá 😉 😵

lenka_bohousek
autor
26. kvě 2009

Ahojky Micho 🙂
Jééé, tak to je dobrý, jak je ten svět malej. To bysme se mohli někdy setkat, až zase pojedete přes Dačice 😉
A ty tedy užíváš nebo budeš užívat větší dávku clostíku?

lenka_bohousek
autor
26. kvě 2009

Šárko, tobě taky hezkou dobrou noc. Já tentokrát Růžovku neviděla, Milda čučel na nějaká ta letadla, tak já jsem si dala žehlení, abych nevyšla ze cviku.
Krásně se vyspi a zítra pa 😵

lenka_bohousek
autor
26. kvě 2009

A Micho, vy to máte ke tchýni pěkný flák cesty, to asi jezdíte na více dní, aby to stálo za to.

lenka_bohousek
autor
26. kvě 2009

No nic zlatíčka, vyčistím chrup a jdu do hajan. Krásnou dobrou noc a zítra paaaa 😵

wolfskinka
27. kvě 2009

ahojte tak uz som mudra ako radio po tom vcerajsom skoleni...
vcera som odbehla 26km na korculiach dnes mam taku mensiu svalovku ... dnes dam len 14 km

lenka no ako pokracujes

papus a ty ???

prdecek
27. kvě 2009

dobré ránko děvčata 🙂

prdecek
27. kvě 2009

dneska jdu na kontrolu tak mi prosím držte pěsti!!! v 10:40 jsem objednaná 🙂

wolfskinka
27. kvě 2009

drzime ...

prdecek
27. kvě 2009

díky 🙂 a co jinak wolfski nového??? jak se vede?

wolfskinka
27. kvě 2009

prdecek ... momentalne mi hrablo a lietam na korculiach za 5 dni 78 km ... no do tyzdna hadam stihnem na tu 100 nech je nejaka sranda 😀 😀 😀 ja zaujimave ze z korculovania ma nebolia nohy ale chrbat

prdecek
27. kvě 2009

to sou kolečkové brusle??? to je pěkná dálká teda! 🙂

wolfskinka
27. kvě 2009

hej kolieskove

prdecek
27. kvě 2009

tak to je fakt hustý 😀

amisa
27. kvě 2009

ahojte co nove? najprv prsk prsk prsk prsk prsk....
wolfi ako?

luuca2
27. kvě 2009

Prdečku, držím pěsti. Dopadnete dobře 😉

prdecek
27. kvě 2009

díky, tak já valim 🙂

wolfskinka
27. kvě 2009

amisa .. no ako , uzivam antibiotika a ked ich douzivam tak na krv , a ak bude negativna tak idem na umele, zacnem hned, chlamydie mam nastastie negativne, este cytologia v piatok budem mat vysledky

baby ked tak na to pozeram vy tu skoro vsetky uz mate tt .. uz by som aj ja chcela kurnik, uz tu tvrdnem dobre dlho

katuska15
27. kvě 2009

Wolf neboj,uz si na teba bocian brusi zuby 😀 O chvilu ta stretne a povie ti,ze aj ty si uz mozes ratat coskoro tt... 😉