Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

ma.ja
28. kvě 2009

ahoj Leni ahoj moa ahoj michamicha 🙂
moa tak to jte na tom stejně jako my, my máme 19mil/ml-oligozoospermie-nízký počet spermií. Paní dr řekla, že to není důvod věšet hlavu, že se to může povést i doma. Tak jsme měli 2 cykly s clostíkem, za 3 týdny jdu na laparku a pak IUI. Taky jsem hledala vitamíny, dr mi dala vzorek Profertilu, ale když jsme viděli cenu, tak na nás šly mdloby. Tak jsem si řekla, že koupím jednotlivé ingredience co Profertil obsahuje...ale nakonec jsem objednala "Eregma max power", baštíme to oba, tak uvidíme

papus
28. kvě 2009

ahoj Leni zas jsme se minuly ☹

moa
28. kvě 2009

a este ide mirec ku andrologovi este som takeho dokiho v zivote nepocula

dasa.77
28. kvě 2009

a muzu se zeptat,jak se trefil do zkumavky? muj to nechtel delat sam,tak jsem mu musela pomoct a dokonce normalne,jen ho pak vytahl a ja to pak pretahla do zkumavky.divim se,ze tam nebylo obsazeno barvivo,pomohli jsme si totiz novinama.SRANDA,co?

ma.ja
28. kvě 2009

moa androlog je pro kluky to samý jako pro nás gynekolog..teda aspoń si to myslím 😉

dasa.77
28. kvě 2009

a i tak vse v normalu,nezabilo je to 😀 😀 😀

dasa.77
28. kvě 2009

to jste mely videt,jak byl po vysledcich dulezity

ma.ja
28. kvě 2009

dáši my jsme měli takovej kelímek, asi 4cm v průměru a 4cm na výšku, na ten náš 1,5ml to byl až moc velký kelímek 😒

moa
28. kvě 2009

no ked sme mali spermio ako tomu hovria urologovia doma,tak som to dostala na rukav svetra a neviem kde vsade na zachode to skocilo nenasla som to 😀
no a tu sme dostali dostatocne velku nadobku asi tak ze akurat sa koniec zmestil do nej ,tak som prilozila ruku k dielu a mirec drzal a akurat ked mal byt tak mi dal vediet aby som tu nadobku riadne drzala

moa
28. kvě 2009

my sme na SR dostali na to kelinok od jogurtu 😀
nevedela som ci sa mam smiat alebo to myslia vazne ,no mysleli to vazne ale bol cisty

moa
28. kvě 2009

dasi a vy ste skusali to maka quina

domika9
28. kvě 2009

ahojte za par dni začnem brať clostil , tak sa chcem opytať kolkym vam pomohol a či sa často stava že by boli dvojčata po clostile?

moa
28. kvě 2009

maji ked my sa uz aj bojime nrat dajake vitaminy aby to zasa nedopadlo tak ako z tymi pred tym

ma.ja
28. kvě 2009

ahoj Domi...clostík způsobí, že se ti udělá víc vajíček, já měla poprvé dvě, podruhé čtyři, takže pravděpodobnost dvojčátek je dost velká

ma.ja
28. kvě 2009

moa vy máte nějakou špatnou zkušenost s vitamíny? To co berem objahuje macu

domika9
28. kvě 2009

a kolko cyklov sa može brať niekde som čitalaže 3 niekde 6

moa
28. kvě 2009

ma,ji my sme mali Valopron a to bol horor mirec sa po nom nemohol urobit mohli sme sexovat aj celu noc a ked sa podarilo tak vysla 1kvapka ☹

dasa.77
28. kvě 2009

tak,gulas je hotov,muj si dava do nosu.A to mel o pul 9 dve jelita.Ja se cpat na vecer jako on,tak se neunesu.Je fakt,ze on ma dost pohybu,kolo,fotbal.

ma.ja
28. kvě 2009

domi mně paní dr říkala, že se může brát až 6 měsíců
moa Valopron jsou vitamíny? Nic mi to neříká. Nevím, nemůžu posoudit jestli nám ty vitamíny pomáhají, vlastně to zjistíme až půjdem na IUI, to by mohlo být někdy v červenci

moa
28. kvě 2009

ma.ji a ak sa smiem spytat ma stale sprmio rovnake ked sa urobi alebo hovoril ze je to ine

dasa.77
28. kvě 2009

moa,mam ji jeste doma.ja to pila asi 5x,muj 1x.je to hnusne a on navic presvedcen,ze je zdrav nechtel nic dobrovolne.Tak jsem mu tu trosku ,dala do fanty a ani ji nevypil celou.Tvrdil,ze je zkazena 😀 😀 😀

dasa.77
28. kvě 2009

Je to i na podporu chuti do sexu.Rozpousti se v trosce dzusu,nebo ovocne stavy,vody.Ja dzus nemusim,takze jsem si to dala do te vody a fuj tajbl.Stoji to myslim 280.

dasa.77
28. kvě 2009

holky,odchazim,musim jeste skocit na to pradlo

dasa.77
28. kvě 2009

a pak mam lekci jezdectvi.ahoj 😉

moa
28. kvě 2009

no to budem zhanat az pojdem dom v septemri ideme dom na 2tyzdne tak si dam aj doma objednanie na nejaku kliniku a radsej sa poistim ,co povedia doma doktori

moa
28. kvě 2009

no tak uz tu asi nikto nie je asi ste sli vsetky spat,tak vam prajem krasnu dobru nocku a sladke snicky 😔

lenka_bohousek
autor
29. kvě 2009

Dobré ránko 🙂
Tak už jsem se za vámi včera nedostala, Milda obsadil comp a vydržel snad do půlnoci a to už jsem dávno pěkně spinkala 😉

Koukám, že máme mezi námi novou clostilku, ahoj domika 🙂
Máme už těhulky po clostíku a dokonce i ty, které čekají dvojčátka. Těhulky mají svojí diskuzi tady https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea... , ale občas se za námi zajdou podívat a hlavně naprskat bacílky 😉

michamicha
29. kvě 2009

dobré ráno clostilky,
musím se vám svěřit, včera jak jsem psala, že mě odpo bolelo břicho jako bych to měla dostat a večer pořád píchalo, tak jsem večer zjistila, že trošku špiním 😕 ale mrchu tentokrát čekám až za týden 😕
a v souvislosti s tím mě napadla jiná věc, na UTZ jsem byla poprvý až 13DC, ale já mívala ovu normálně už kolem 11DC, co když tam byl ještě jeden folík, který praskl už před tím UTZ? já vim, je to asi blbost, ale hledám něco čím bych si vysvětlila to špinění o týden dřív...
nebo stalo se vám některé, že s clostíkem se zkrátil cyklus?

lenka_bohousek
autor
29. kvě 2009

Ahoj Micha,
mě teda clostík cyklus naopak o 3 dny prodloužil. No a to špinění by mohlo souviset s uhnizďováním mimíska 🙂

kkamca
29. kvě 2009

ahoj Lidičky..já měla clostík prvně před zhruba týdnem..Chci se zeptat na zkušenosti--mám docela bolesti v podbřišku.Je to normální?Zároven beru i duphaston ted od úterka.Díky za odpovědi.kamča