Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

dasa.77
5. čer 2009

papus,jo jo,udelam,ale dnes urcite ne.Nemam ho doma.

dasa.77
5. čer 2009

papus,taky si myslim.Vsak ja nechci snist cele plato. 😀 😀

Vim,ze jsou nejake leky,kde mas napsane,neuzivat v tehu,ale i tak ti to doktor nekdy napise.Myslim,ze to ma zrovna prednison.Ale spousta holek ho ma uzivat treba jeste prvni mesic,dva v tehotenstvi.I kamaradka to tak mela.

papus
5. čer 2009

přesně tak je to po dohodě s lékařem a ty si vezmeš jen jeden prášek 😉

dasa.77
5. čer 2009

za chvili opet do prace.

Lenca toho ma asi dneska hodne,vubec tady neni.Nebo sla na obed.
Preji vsem dobrou chut.A moc toho nepiste,at nemusim zitra dlouho docitat.
MOZNA tady nakouknu vecer,muj jde na pivko,tak nebude remcat.
Budu vas informovat o dalsim prubehu 😉

Ahoj

papus
5. čer 2009

měj se hezky Dášo a večer pááááááá

wolfskinka
5. čer 2009

dassa to neviem ale mne to doktor vyslovne zakazal lebo som mu hovorila ze mam migrenu

lenka_bohousek
autor
5. čer 2009

Jsem tu na skok, abych se s vámi rozloučila. Jak píše Dáša, měla jsem toho v práci hodně, že jsem ani ten oběd nestihla, ale dám si za to velikánskou večeři na srazíku, mňam 😝

Holčinky, mějte všechny fajn víkend, já se sem dostanu nejdřív zítra odpoledne. Ráno radši počkám, až trochu vystřízlím a pak teprve pojedu domů, abych něco nenadýchala. Přece jen mám to 60 km a to už docela riziko, že policajty potkám.

Krásné sluníčkové odpoledne 😵

papus
5. čer 2009

Leni tak ti přeji krásný a pohodový srazík 😉

michamicha
5. čer 2009

ahoj 🙂

dášo, s tím nafouklým břichem jsme na tom úplně stejně 😠 já už to mám asi 5 dní a úplně mě tam tlačí 😖

dasa.77
5. čer 2009

holky,vy jste to vzaly doslova a nic nepsaly.

tak jen pro ty zvedave,stale jeste cekam a netestim 😉

dasa.77
5. čer 2009

aaauuuuuuuuu! Holky,ja mam hroznou migrenu,pokud behem chvile nezalehnu a neusnu,budu zvracet.Nakonec jsem si vzala 1 ibalgin,nez jsem sla do prace.Hrozna uleva.Ale asi pred pul hodkou me to chytlo znovu.Dalsi tabletku neberu,nechci riskovat.Paralen nemam.Jen paralen plus a ten se pry taky nesmi.Tak se mejte,hned rano frcim do lekarny ☹

papus
5. čer 2009

Dášo tady je mrtvo to mě mrzí,že tě pořád bolí hlava... ☹

papus
5. čer 2009

doufám,že máš ten testík koupený na ráno????????????

kkamca
6. čer 2009

Ahoj clostilky...Tak Dášo jak?Test doufám máš...čekám jak ti vyjde.. 😀 doufám že bude \\ 😀

kkamca
6. čer 2009

Nikde nikdo tak já valim něco dělat..mějte se a krásný slunečný den 🙂

michamicha
6. čer 2009

holky, potřebuju poradit, koupili jsme tekutý prášek na praní, má se ta odměrka dávat do bubnu nebo se to má nalít tam co obvykle dáváme sypký prášek?

papus
6. čer 2009

michamicha já ho nalívám normálně jako ten sypký prášek.... 😉

lenka_bohousek
autor
6. čer 2009

Krásné poledne holčinky a dobrou chuť k obídku 🙂

Co ta Dáša, pěkně nás napíná 😉

Micha, já peru jen v tekutém prášku a leju ho tam, kam se dává sypký a tu odměrku pak dám do bubnu, aby se úplně vypláchla. A moje mamka to leje rovnou do bubnu 😉

A jdu vařit oběd. Zatím pa 🙂

papus
6. čer 2009

ahoj Leni tak jakej byl srazík???my jsme měli ještě jít makat od kadeř,ale vůbec se nám nechce Pepa usnul ještě není úplně ok mladej je u té své kopretiny od včera až do zítřka tak klídek ani nevařím 😉

lenka_bohousek
autor
6. čer 2009

Ahoj Šárka, srazík byl super, jak jsem byla unavená a moc se mi tam nechtělo, tak o to víc to bylo skvělé, táhli jsme to až do 2 ráno, takže jsem taky KO a radši čekala, až alkohol vyprchá, kdyby mi dali někde dejchnout 😝
Já chtěla dělat jen brambory na česneku, mám na to hroznou chuť, ale Milda držkoval, takže byl smažák, ať taky jíme něco nezdravého 😝 No a Milda už pochrupuje u telky, já umyju nádobí a taky zalezu do pelechu.
A ty se máš nejlíp, když nemusíš vařit, tak si představuju ideální víkend 🙂

papus
6. čer 2009

tak to je super,že jsi se bavila 😉 hezky si odpočiň.....večer páááá 😵

lenka_bohousek
autor
6. čer 2009

s tím odpočinkem to nebudu moc přehánět, jen tak hodinku a makat, musím prát a uklízet a zítra jedeme pryč, tak to nic neudělám, takže makat budu dneska jako ďas 😀

papus
6. čer 2009

zas to moc nepřeháněj 😉 já mám nějakou lenoru......a ty hormony semnou cvičí......dívala jsem se na film a pořád jsme mělaoči plné slz.........koupila sjme si časopis Maminka a četla jsme o Míše Mauerové o těch jejích dvojčátkách a to samé 😢 .........asi mi hrabe 😠

lenka_bohousek
autor
6. čer 2009

taky máme lenoru, ale aspoň něco udělat musím. Bohužel počasí je akorát na spaní, tak to bude těžké.
Maminku odebírám rovnou do schránky a taky jsem u Míše slzela, je to nádherné. A ty to máš horší, protože ty hormony to ještě podpoří. Takže: číst jiné články a koukat na jiné filmy 😀
A pro mě: umýt nádobí!!!

papus
6. čer 2009

už nic nečtu 😠 tak to pořádně umej 😀

lenka_bohousek
autor
6. čer 2009

jen počkej, jak budeš plakat, až se dozvíš, že čekáš miminko, to teprve bude nádherný pláč 😵
a už jdu na to nádobí, zase sedím u netu a to je teda žrout času 😠 😝

papus
6. čer 2009

no to asi rovnou skončím v Bohnicích 😀

jane86
6. čer 2009

Ahoj holky můžu se přidat? Brala jsem 2 MC utrogestan teď mi doktorka dala Clostilbegyt a mám ho začít brát v pondělí. Chci se zeptat jak jste byly úspěšné? JAk rychle se Vám povedlo otěhotnět? Díky J.

dasa.77
6. čer 2009

Ahoj holky.Hlasim,ze testovat se nebude. 😢 Dnes po ceste do prace jsem si koupila test a taky neco,co se muze na migrenu v pripadnem tehu.Tak to byla chyba,pred chvili jsem prisla domu,sla na WC a zjistila jsem,ze jsem zacala spinit. ☹

Wolfi,ja jsem rikala,ze se nepredbiham. 🙄

Tak je to v haji! Tak to teda nechapu,z ceho mam ty nevolnosti.Prave asi z toho zpozdeni.

kkamca
6. čer 2009

Dášo tak to je mi líto.. 😢
Ty nevolnosti jsou ale zajímavé..divný 😠