Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

dasa.77
6. čer 2009

A aby toho nebylo malo,tak se mi to seka!Vic jak pul hodky jsem se snazila pripojit,marne.Jde na me unava,ze by nedostatek spanku?Tak zatim papa.

stejne tu nikdo neni

dasa.77
6. čer 2009

nebo ty tu jsi,kamco?

papus
6. čer 2009

Dášo to mě mrzí ☹

lenka_bohousek
autor
6. čer 2009

Tak jsem chvíli dřímala a jsem z toho úplně zpitomělá.
Dášo, kruci, je mi to líto. U tebe to vypadalo tak nadějně ☹ Spustila se ti mrcha úplně nebo jen špinění?

dasa.77
6. čer 2009

Leni,jen nahnedly cmouha.

dasa.77
6. čer 2009

krasne sklonuji,co?

lenka_bohousek
autor
6. čer 2009

Dáši, tak to může být jen trošičku špinění, třeba přebytečná sliznice, taky se musí nějak dostat ven.

kkamca
6. čer 2009

já tady sem pořád

kkamca
6. čer 2009

taky si myslim že to nemusí být hned mrcha.. 😉

dasa.77
6. čer 2009

pokud to tak zustane az do zitrejsiho rana,testnu.No co,ted uz je to jedno.

dasa.77
6. čer 2009

jo a zrovna vcera jsem si rikala,ze me pobolivani v podbrisku preslo,to je ticho pred bouri.
nemusite me utesovat,stejne to nepomuze

dasa.77
6. čer 2009

musim opet na wc

kkamca
6. čer 2009

Dášo tak ty znáš své tělo ne?A tak nějak víš jestli je to mrška či ne..každopádně at je to jak je to..hlavu vzhůru!! 😀 Jsou i jiné dny..vydržíme!!

dasa.77
6. čer 2009

kamco,u me je kazda ms jina,tak samo kazdy mesic s clostikem byl jiny.

dasa.77
6. čer 2009

teda ne kazda,ale nekdy mam krece,nekdy migrenu,jindy o ni skoro nevim.

kkamca
6. čer 2009

dášo to já to mám pořád stejný obvykle teda--ted uvidim nově s clostíkem a duphastonem.ale zada a podbřišek už mě bere jako u jiných MC

dasa.77
6. čer 2009

mam hlad,jdu neco snist a pak si na chvili lehnu.MEJTE SE. 😖

kkamca
6. čer 2009

DAŠA PA

dasa.77
6. čer 2009

TAK,kazdou chvili se to ze me vyvali.Poprve mam cyklus 32 dni.Podbrisek boli,hodne a soustavne.Je to jasna MS.TEST NEGATIVNI,BERU SI ALGIFEN.

papus
6. čer 2009

ach joooooooooo Dáši ☹ nesmutni příště to vyjde 😉

lenka_bohousek
autor
6. čer 2009

Tak jsem tu zase zpět, vyhnal mě Milda, tak jsem se natáhla k televizi a znovu pěkně usnula.

Dáši, utěšovat tě určitě nebudeme, vím, že tu bolest na dušičce nic neutiší, ale milé slovo aspoň potěší a hlavně víš, že na to nejsi sama.
Dneska si odpočiň, zítra se určo vzbudíš s lepší náladou a jedeme dál. A neboj, nebudeš v tom sama, mě určitě mrcha příští týden taky dorazí 😉

Kočky, jdu stříhat Mildu - Šárko neboj, nefušuju ti do řemesla, my stříháme mašinkou 😉 A pak naložím sebe do vany, už se moc těším, jsem furt nějaké zmrzlá, tak si dám vínečko, oříšky a ulehnu do voňavé koupele 😝

kkamca
7. čer 2009

ahojky a dobré ráno clostilky--
Leni tak jak dopadlo stříhání?Prosim tě zkoušela si mi už ten graf? 😀

Dášo jak je? 😉

papus
7. čer 2009

Krásné dopoledne clostilky 🙂 dneska konečně sluníčko,ale asi teplo moc nebude pěkně tam fouká 😒

Leni tak to jo strojkem to máš šup šup 😅 dělám oběd a pak ještě jdeme něco dodělávat do kadeř 😉

ogeletka
7. čer 2009

Ahojte.Chcem sa opýtať prv než Vám lekár predpísal Clostil robil Vám usg na vylúčenie ovarialnych cýst???
Dakujem za odpovede

lenka_bohousek
autor
7. čer 2009

Hezké dopoledne zlatíčka 🙂
Oběd mám už hotový - dneska je gyros s rýží, rychle se najíme a vyrážíme na výlet. Nedaleko od nás je dneska "větrání kostela a varhan", bude tam povídání o tom, jak dřív lidé žili a nás tyhle věci hodně zajímají, tak tam vyrazíme a ještě k tomu právě budou hrát na varhany, tak na to se taky těším.

Kami, grafík ti založím večer, včera jsem to nestíhala, PC obsadil Milda a dneska už pofrčíme pryč. Ale neboj myslím na to 😉 Jinak stříhání dopadlo dobře.

Šári, u nás taky pěkně fouká, tak si říkám, že se radši přiobleče. A co dneska vaříš dobrého?
Mildu stříhám strojkem už 2 roky, nebavilo ho chodit k holiči a rozhodl se, že bude na ježoura, tak jsme si koupila mašinku, které mi sedne do ruky a každé 2 týdny si hraju na holičku 😀

Ogeletka, já jsem podstoupil normální vaginální ultrazvuk, přítel spermiogram a dostala jsem clostil 🙂

papus
7. čer 2009

Leni já peču ten Kuřecí dort vypadá to dobře bud si to dáme s chlebem a nebo udělám hranolky 😝 tak to máte hezký výlet kdyby jsme bydleli blíž tak by jsme tam taky šli taky nás zajímají tyhle věci 😉

lenka_bohousek
autor
7. čer 2009

Šárko, Kuřecí dort, to jsem ještě neslyšela. Kdyžtak mi pošli do IP recept, zní to hodně zajímavě a žravě 😝
Máte tento víkend malého nebo ho k vám zase nepustila?
Jo a představ si, tak naše ex nás zase dojala. Mladej půjde ještě na 2 roky na nástavbu, aby si dodělal maturitu a ona toho využila a hned volala Mildovi, že chce o 800 zvýšit alimenty. A že buď s tím bude souhlasit nebo to vezme přes soud a ty mu napaří ještě víc. Takže ona bude dostávat už 3400 a to se mi moc nelíbí. Prostě hrůza 😠

papus
7. čer 2009

no Leni to je mrcha vypočítavá 😠 myslím,že jsme ti to posílala emilem jukni se když ne tak ti to pošlu ještě jednou....jdu to poslat hned 😉 malého máme příští víkend a teď v úterý tak jsme zvědavá zda už bude zdravej a dá ho 😠

dasa.77
7. čer 2009

Ahoj holky.

Prave jsme se s mojim pohadali,sebral se a jel pryc.Ani si nepockal na snidni.Chtel vajecinu,ja ji delala jen kvuli nemu.Je to s nim tezke.Jak neni po jeho,je hned hrozne protivny a jak mu reknu nejaky argument,tak at uz jsem tichi,ze ho ze me boli hlava a ze mi zase sibe.Slo o to,ze on stale hleda nejakou dovolenou a ja jsem mu rekla,ze nechci jet.Uz po nekolikate.Tak byl ohen na strese.Rekla jsem mu,ze tam nepojedu,kdyz zrovna ten tyden mam mit MS.Co tam asi tak budu delat? Ja nemuzu pouzivat tampony.Telo je nesnese.

Takze tady ted sedim a bulim.A jeste do tohoho ta hnusna mrcha.Pred chvili se rozjela.Na vajecinu me taky presla chut.Ale ma to sve vyhody,dnes rozhodne nevarim.At se pan naji nekde po ceste.Navic si nevzal klice a tak premyslim,jestli mam jit taky pryc,at si pak pocka.Ve 4 ma fotbal,tak to kolem pul 4 bude zpatky.Pokud si sebou rovnou nevzal veci na fotbal.Ale myslim,ze ne.

U nas je taky chvilkama slunicko,ale strasne fouka.Zima tam neni,ale nebude to zadna slava.Ted hlasi nekdy az 27C.Tak to jsem zvedava.

Leni,jak dopadlo vcerejsi strihani?A tak nemluv,ze tobe taky dorazi MS.Ty budes ta treti tento mesic,kdo bude hlasit //.Ja mam uz napsany recept na clostik,tak zacnu brat asi uz posledni cyklus.Pak nevim,co budu bez nej delat.NIC!

papa

lenka_bohousek
autor
7. čer 2009

Šári, posílala, jsem blbá, si to nepamatuju 😀