Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

mannerka
23. dub 2009

leni,
tak som tu cely cas "vykrikovala" ako mi nic nie je, no a dnes mam zaludok ako na vode 😖
Ale inak dobre, ani hrdlo uz neboli 😉
Len sa neviem dockat UTZ, nech uz nejaku bodku aj uvidim 😀

mirusska,
neuveris ale posledne dni som na teba myslela, ze ako sa ti dari a ze uz urcite v nejakej tehulkovskej teme brazdis 😉
nezavidim ti tie nevolnosti, ale v 12tt by uz mali ustat, nie? To mas za chvilku 😉

lenka_bohousek
autor
23. dub 2009

Mirusska, ovulku čekám na začátku příštího týdne a clostík už mám teď naposledy. Pak si asi dám chvíli oddych a pak na laparoskopii, jestli mám průchodné vejcovody. Ale doufám, že to nebudu potřebovat.
Jsem ráda, že miminko máš v pořádku a že ten hematom nic není, určitě časem zmizí.

Marcy, před chvilkou jsem ti odpověděla do IP a ještě k tomu hlenu - já to měla myslím ve 2. cyklu a teď také, ale jen 3. a 4. den, kdy jsem měla clostík. A vím, že to tu holčinky psaly a ptaly se na to lékařů a že prý je to při clostíku normální 😉

Man, no jo, tak přece jen nějaké ty těhu nevolnosti si vyzkoušíš 😉 To už holt k těhulkování patří. Až budeš mít fotečku z UTZ, tak nám jí určitě ukaž 🙂

mirusska
23. dub 2009

no ja len v to dufam mannerka....ale inak gratulujem k babatku, nech je vsetko ok a hlavne nech je zdrave....moja mama grcla este aj na porodnej sale, tak dufam, ze som neni po nej 🙂

mirusska
23. dub 2009

no leni tak to ti silno drzim palce, nech to uz konecne vyde a si stastna..... 🙂 kaslem na hemotom, nech ide prec, nebude si ho vsimat.... 😝

jerryjanka
23. dub 2009

no veru veru - snad sme si to užili všetcia štyria 😀

ja už chcem buduci piatooooooook

lenka_bohousek
autor
23. dub 2009

mirusska, tak to má být, kašli na hematom, ten je nejdůležitější bábetko 😵

janka, buduci piatok bude uz za tyzden, to je skoro za chvilenku 😉

mannerka
23. dub 2009

leni,
ak nejaku fotecku dostanem, urcite skonci v mojom albumiku 😉
juj, velmi by som Ti priala, aby si na tu laparku nemusela ist ☹ Bodaj by tie // prisli coskoro 😉

miruss
dakujem, ale az ked tu bodecku uvidim na UTZ, tak uverim, ze som tehu 😀 Fakt, take je to zvlastne teraz, nech je len vsetko ako hovoris- v poriadku 🙂

lenka_bohousek
autor
23. dub 2009

man,
moc děkuji 🙂 já v tom věřím, že nebudu muset. nechci do nemocnice, bojim se, tak doufám, že si to bábetko rozmyslí a brzy už bude u mě v bříšku 🙂

jerryjanka
23. dub 2009

lenik - bude - už v maji uvidiš 😵

mirusska
23. dub 2009

man ja som bola taka ista, ja som bodku aj videl, ale nepovedali mi nic, az potom druhykrat mi roboli UTZ a povedali, ze bije srdiecko, tak som ako-tak veriala, a az ked som bola teraz pondelok na sono a videla som ako si tam lezi, tak uz konecne verim.... 🙂 to ti je strasne zvlastny pocit...

mannerka
23. dub 2009

jerry
neboj, ten piatok pride 😉
ale uplne si viem predstavit ako dlho sa to bude vliect, ako naschval to bude najdlhsi tyzden,ze? 😀 😉

papus
23. dub 2009

ahoj holky hezký večer 😉

lenka_bohousek
autor
23. dub 2009

ahoj Šári, tak už jsi doma z práce? jak jsi to dneska zvládla?

mannerka
23. dub 2009

miruss,
aspon, ze nie som sama 😀

ahoj papus 😉

vendy05
23. dub 2009

krásný večer 🙂

mannerka
23. dub 2009

ahojcek vendy 😉
ty uz zachvilu budes v 2.trimestri, alebo si sa uz prehupla? 🙂

vendy05
23. dub 2009

mann ne ne prý teď v sobotu nebo tak nějak 🙂, strašně to utíkám, je to jak včera, když jsme zjistili, že čekáme miminko a ono už budem mít jednu třetinu těhu za sebou

mannerka
23. dub 2009

to je super 🙂
nech ti takto dobre a rychlo tehu ubieha aj nadalej 🙂

lenka_bohousek
autor
23. dub 2009

hezký večer vendy 🙂
teda dneska se nám tu sešly snad skoro všechny těhulky, to je krásný 😵

jerryjanka
23. dub 2009

lenik - veru je to krásne - a my sa k nim pridáme za chvilku len sa to fakt straaaaaaaaaašne vlečie

lenka_bohousek
autor
23. dub 2009

janka, už se těším, jak všechny budeme mít u jména tt, to bude nádhera 🙂

vendy05
23. dub 2009

mannerko počkej ono to bude utíkat i tobě 😉
Leničko já už chci abychom tady byli všechny těhulky 😵 😵

mannerka
23. dub 2009

zlaticka,lucim sa, idem nieo zjest a mrknut ruzovu zahradu 😉
Pekny zvysok vecera prajem 🙂

vendy05
23. dub 2009

mannerko měj se krásně ahoj

jerryjanka
23. dub 2009

lenik - no to bude uplna nadhera a urobime aj tu novu temičku

lenka_bohousek
autor
23. dub 2009

man, krásný večer 🙂

jani, jasně, že urobíme novu temičku, jen se musíme dohodnout, která těhulka jí založí 😉

lenka_bohousek
autor
23. dub 2009

holčinky, jdu taky koukat na růžovku, pak sem zase nahlídnu, co jste nového napovídaly 😀

zatím paaaa 😵

jerryjanka
23. dub 2009

dobre kočky - idete všetky kukať ružovku - ja to nesledujem 😀
tak zajtra papaaaaaaaa

papus
23. dub 2009

ahoj Leni zvládla jsem to docela v poho jdu taky čučet na růžovku 😉

lenka_bohousek
autor
23. dub 2009

tak při reklamě nakukuji a ještě jsem si zvládla vyžehli na zítra halenku. ale holky řeknu vám, že jsem tento týden tak zničená, že se mi zítra už vůbec nechce do práce.

mějte se moc hezky, krásně se vyspinkejte a zítra ráno písněte 😉

dobrou noc 😵