Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

lenka_bohousek
autor
24. dub 2009

kikina, zatím se vždycky měla na obou stranách, tak snad budou i teď 😉

holky, jsem se na obědě pěkně přejedla, musím si uvařit nějaký čajík, aby mi to sedlo, jinak se budu valit jako medvěd 😀

a už jenom hodinku v práci a jedů domůůůůůůů 😉

prdecek
24. dub 2009

ahojky, tak sem se vyspala po noční a mám pár dní volno 😀

prdecek
24. dub 2009

co chystáte na víkend??? 🙂

ogeletka
24. dub 2009

Ahojte.Prosím máte niekto skúsenosti s liekom klomefin citrát? Ak áno aké? Ďakujem

kikina666
24. dub 2009

lenka drzim palceky nech su na oboch

lenka_bohousek
autor
24. dub 2009

Ahojky Prdečku, tak to máš super, že máš teď volno, bude krásně, tak si to užiješ.

My ještě ani pořádně nevíme, co podnikneme o víkendu, v neděli jedeme k našim na oběd a trošku oslavíme Jiříky - taťku a bráchu.

Ogeletka, bohužel klomefin citrát neznám. Není to to samé jako clostilbegyt?

Kikina díky 🙂 Já na tebe budu myslet v neděli 🙂

prdecek
24. dub 2009

jj zitra si jdu sázet jahůdky 🙂

lenka_bohousek
autor
24. dub 2009

to se pak budete v létě mít, to bude dobrůtka 😝

papus
24. dub 2009

krásné slunečné odpoledne clostilky 😉

lenka_bohousek
autor
24. dub 2009

Ahoj Šárko, tak konečně doma? Já už dneska taky končím a jedu se podívat za našima na chalupu a hlavně za kocourem. Zítra máš volno?

papus
24. dub 2009

teď jsem vás dočetla Kiki nic si z toho nedělej je to zlá mrcha 🙂 klídek 🙂

ahoj Leni já jsem dnes byla jen ráno v práci pak jsme šla na veletrh teď už mám klídeček jen uklízím doma a vařím večer jdeme popřát kámošce zítra vyrážíme na Řípskou pout co víc si přát máme volný víkendík nemáme malého měli jsme ho teď 3víkendy za sebou,ten druhej co bydlí s náma je už skro 18letý tak to je pohodička 😎

ogeletka
24. dub 2009

lenka podľa toho čo tu čítam tak asi je to to isté.Asi,tak za 2 mesiace ho budem aj ja užívať.Dúfam,že s úspešným koncom.Zatiaľ beriem siofor/metfogamu.Pokiaľ viem niekomu sa podarilo otehotnieť aj pri tom.Mne nie.Len sa mi zlepšil metabolizmus a znížil cukor.Tak ale už asi otrvujem 🙂

kikina666
24. dub 2009

lenka dik keby to dopadlo tak, ze ja to zacneme a ty budes pokracovat

lenka_bohousek
autor
24. dub 2009

Šárko, tak to máte super víkend 🙂

Ogeletka, neotravuješ, všechny ti rádi odpovíme 😉

Kikina, přesně - ty začneš a já se za pár dnů připojím 🙂

Holčinky, jdu se balit a jedu z práce pryč, už toho mám za celý týden akorát tak plné zuby.

Mějte se o víkendu krásně, odpočívejte, sexíkujte a ukažte se na koníkovi. Já určitě na vás kouknu dneska večer.

Paaaaaa 😵

papus
24. dub 2009

Leni krásný víkend 🙂 🙂 🙂 páááááááááá

kikina666
24. dub 2009

lenka len aby sa nic nepokafralo a aby pekne foliky rastli ...

ta moja svagrina ma zase zahlobila ... zmenila si gynekologa a napisala mi ze ide na poradnu k hartelovi k tomu co chodim ja ze teraz zacala k nemu chodit ... ja uz fakt nemozem ci su niektori ludia taki sprosti ci co ...

uz ma nenasere nicim uz sa nedam vytocit

ogeletka
24. dub 2009

kiki vidím že nie len ja mám "superšvagrinú" Nič si z toho nerob.Ja som s mojou absolutne prestala komunikovať.S niektorými ....... sa proste nedá

kikina666
24. dub 2009

ogeletka asi tak nejak .... a vies co je najhorsie ze to nakoniec mozno skonci tak ze sa budeme musiet postarat aj o jej decko jedno vychovava ona na striedacku so svokrovcami a my jej pomahame a teraz druhe ... stavim sa ze ho po par mesiacoch odlozi ku svokre ako ked bol maly 2 roky u svokrovcov aj tam byval a to mal 1.5-3 roky

ogeletka
24. dub 2009

Len nechápem prečo si dala kartu k tvojmu lekárovi.čo tým sleduje?
Moja druhá švagrina má sestru a tá mala z prvého manželstva 2deti,ktoré teraz vychováva jej exmanžel.A žije s druhým a s tým čaká tiež už druhé dieťa.Ja to nechápem.Zodpovednosť im uniká.Proste urobia decko,porodia a nech sa stará kto chce.Také krkavčie matky.

kikina666
24. dub 2009

ogeletka ja uz to nejdem riesit lebo sa zblazniim ... presne tak ako hovoris ...

sme skonstatovali s muzom .... malo sa narodit do rodiny dietatko dievcatko Livia, narodi sa ale nie nam, chodila by som na tie poradne k mojmu doktorovi a ona tam teraz chodi ...

uz sa nemozem s tym zatazovat lebo ma z nej hlobne som zvedava co bude dalsie ... a jej povedali ze musi ist na odber plodovej vody tak riesi ako to prezije bez narkozy ze ju to bude strasne boliet ... ked to dietatko chcem tak ma neboli nic, vsetko zvladnem s usmevom na tvari a nie lamentovat ako to bude boliet

dost kapitola moja svagrina uzavreta .....

ogeletka
24. dub 2009

Máš pravdu.Uzavrieť to je to najlepšie.Ono príde čas a zase ťa naštve.
Inak takéto ..... sa majú najlepšie

kikina666
24. dub 2009

ahojte, tak som sa vratila z bicyklovania .... a stavili sme sa na poste .,.. takze uz mam schvalenu ziadost na 3.IVF s liekmi decapeptyl a menopur ... takze jun/jul/august .... to isti...

ale najlepsie by bolo keby to vyslo etraz na IUI .... stretla som svojho gynekologa a sa ma pytal ako tak

idem pozerat hokej

lenka_bohousek
autor
24. dub 2009

kikina, co to zase čtu, teda ta švagrina ti to snad dělá naschvál 😠 ale víš co, zkus na to nemyslet, vykašli se na ní, ať si chodí kam chce. však vy se dočkáte brzy vašeho miminka a ona ať si třeba trhne nohou.

jerryjanka
24. dub 2009

ahotje
lenik - kedy to ideš na utz? zajtra?či až buduci tyžden

lenka_bohousek
autor
24. dub 2009

ahoj janka, idem v pondelok 😉
a ty už za týden objevíš //. a pak kikina a pak já. a všechny budeme těhulky 🙂

jerryjanka
24. dub 2009

lenka - noooooooo som zvedavaaaaaaaaaaaa
ale akosi začinam depkovať že zasa nič
ale verim tomu že čoskoro...

lenka_bohousek
autor
24. dub 2009

janka, já depkuju každý měsíc, i teď a to ještě ani nemám ovulku.

jerryjanka
24. dub 2009

asi som trubka - neviem - tak som nejak tomu verila - a teraz si zasa myslim že nie. ved uvidime. 😔

lenka_bohousek
autor
24. dub 2009

tak to jsme na tom stejně, vždycky tomu tak 3/4 cyklu věřím a pak se ve mě něco zlomí a myslím si, že to nevyšlo.

jerryjanka
24. dub 2009

veru tak - je to naprd