Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

mijadave
21. srp 2012

dobre ranko dievcata 😉 tu je dnesna tabulka https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al...
@milacik3 jeeej, dakujem, si mila 😉
aj ja prajem vsetkym Jankam a Janulkam vsetko najlepsie 😉
pekny dnik 😉

paulik1
21. srp 2012

@milacik3 asi to bude tým. pred braním duphastonu som mala tak 60dňový cyklus. len ma pomýlilo, že minulý cyklus bez duphastonu bol 26dní. tak budem čakať, potom sa zas vrátim k duphastonu.. v septembri by som mala ísť na laparo. ty to máš ešte horšie s tým cyklom, berieš stále duphaston? ja som dosť pribrala, tak potom mi dr predpísal utrogestan na vkladanie, to na mňa tak neúčinkovalo, ale teraz v lete som si dala prázdniny..

paulik1
21. srp 2012

@mijadave aj ja sa pripájam všetko najlepšie 😝

milacik3
21. srp 2012

@paulik1 a to takto mozes brat -nebrat hocikedy ? to je dobre ....
ja som nepribrala s liekov teda neviem ci je to z liekov....ako pribrala som od novebra to je pravda ale nenapadlo by ma ze by to mohlo byt z liekov... 😒
no ja sa uz vela rokov liecim lebo nemavam MS...tak som mala neskutocne vela liekov...mala som 1 mes. aj utorgestan len sa mi tocila hlava a aj spat sa mi chcelo po nom...tak mam dufaston a ten znasam dobre.

anait
21. srp 2012

dobré ráno
@activia http://www.fertilityfriend.com/home/3a3666 ja zase stúpam 😕

activia
21. srp 2012

@anait ahoj aj ja stupam, ale uz mam PMS, citim, ze to nevyslo 😠 http://www.fertilityfriend.com/home/3c1781
.....u teba to vyzera vyborne, krasny graf 😉

anait
21. srp 2012

@activia áno, ale tiež mám pocit, že mám PMS 😠

paulik1
21. srp 2012

@milacik3 no ja som brala clostil 6 mesiacov, ten mi už vysadil doktor s tým, že teda pôjdeme inou cestou, keď to nevyšlo. utrogestan som brala len na úpravu cyklu, takže ten budem brať aj naďalej, len nemala som doma a skrátka som to nechala tak. Keď pojdem ale najbližšie k dr, určite mi ho predpíše. ty si už tiež myslím dobrala clostil, či nie? ako ideš teraz postupovať, neuvažujete o IVF?

milacik3
21. srp 2012

@paulik1 hej ja som nad tm rozmyslala...ze to asi bude ta posledna moznost ☹ doktorka o tom ani este nehovorila kedze s snazime ,,len,, 8 mes. clostil som dobrala.....mesiac som mala pauzu ....a tento cyklus chcem skusit tu fytosoju ze to je tiez na ovulku tak...to este skusim a ked nic do konca roka tak navrhnem doktorke ci ma neposle radcej do Caru...

milacik3
21. srp 2012

@paulik1 nahorsie je na tom ze 1 cyklus s clostilom sa mi podarilo mat // ciarky...a som bola velmi rada ale to som skusala pred MS...a potom neskor prisla ☹ ....tento cyklus tiez som od ovulky pocitovala zmenu tak ako vtedy...ale radcej som nechcela vediet pred MS...a potom prisla...a tie priznaky prestali....tak mozno si to nahovaram a mozno nie a bolo....len sa neudrzalo 😔 ☹

anait
21. srp 2012

@milacik3 vy budete mať zlý spermiogram podľa mňa, šak to neni možné!

anait
21. srp 2012

@paulik1 ty si nemala ani s clostilom ovuláciu, alebo prečo nefungoval?

milacik3
21. srp 2012

@anait preco myslis? keby bol zly tak...by sa asi nemohlo podarit nie?

anait
21. srp 2012

@milacik3 ale ty predsa nemáš potvrdené, že sa niekedy niečo potvrdilo...pregnyl pred ms ukazuje falošné 2 čiarky

milacik3
21. srp 2012

@anait no v maji som bola na krvi a mala som zvysenu hladinu hcg...tak neviem :-/ pregnyl som nikdy nemala...

mm bol niekedy na sperm. ? ak ano tak to musi moja gynek.odporucit ci to tam mozme ist kedy chceme ? bez vymen.listka?

paulik1
21. srp 2012

@milacik3 no je to ťažké, stále čakanie, potom sklamania, aj keď sa to nakoniec podarí, niekedy to nevydrží. ja som čiarky na teste nikdy nemala. aspoň vieš že to ide. ja mám už 1 dieťa, tak sa mi to hovorí 🙂 chceli by sme veľmi ďalšie, ale tak keď nebude tak nebude, preto rozmýšľam či sa vôbec pustiť do IVF, lebo mňa už dr posielal. hlavne moja najlepšia kamarátka už bola 3x, tak viem čo to obnáša. verím, že tebe sa čo najskôr pošťastí. nám sa dcéra podarila, keď sme to najmenej čakali, vtedy som brala len duphaston, znie to ako klišé, ale verím, že je to o psychike. tak veľa šťastia do ďalšieho snaženia!

milacik3
21. srp 2012

@paulik1 hm ano mas pravdu je to asi cele o psychike ....ja neviem ci sa to podari prirodzene ale tak dufam ze ano...a ked nie tak...niekedy treba tomu dopomoct...vsak uvidim casom co bude ....
ja som si povedala ze aj keby sme mali len jedno tak nevadi lepsie ako ziadne ....lebo bez dietatka nechcem byt... 😔

paulik1
21. srp 2012

@milacik3 určite sa ti to podarí, neboj, ešte si mladá 🙂 mne sa podarila malá asi po 2 rokoch, treba skúšať a raz to príde 😵

anait
21. srp 2012

@milacik3 aha, tak neviem...ale podľa mňa treba vedieť spermiogram, ja som ešte pred braním clostilu chcela, aby muž na to šiel, aby sme vedeli, na čom sme...môj gynekológ robí spermiogramy, ale aj súkromní urológovia robia navlastnú žiadosť, u nás to stojí 10-20eur, čo sa dá... my vieme aspoň to, že muž má výborný spermiogram, takže jedine mna treba riešiť...

paulik1
21. srp 2012

@anait nie ovulácia bola, folikuly 2 a viac, 20 -24mm, pregnyl, ale nič z toho nebolo. dr mi odporučil laparo, aby zistil, či mám vôbec priechodné vajíčkovody.

anait
21. srp 2012

@paulik1 ej, mám taký pocit, že to aj mňa bude čakať toto ...

iknella
21. srp 2012

@anait presne tak sme to urobili aj my...najprv manžel a teraz ja keďže on dopadol na výbornú. Stále vás čítam a som každý deň na koníkovi, ale tento mesiac sa veľmi nezaoberám sama sebou a tým, že chceme bábo, minulý mesiac ma sklamal a tak som sa rozhodla si to tak nebrať. Viac relaxujem... 🙂 v duši.
Objednala som si ten alchemilkový sirup a má prísť každým dňom. Momentálne pijem ananásový džús na lepšie uhniezdenie a pred tým alch.čaj a grepový džús.
Snažíme sa už 2 rok a som z toho poriadne vyčerpaná.
Všetkým snažilkám držím palce! 😉 😉 😉

mijadave
21. srp 2012

@paulik1 jeeej, dakujeeeem 😉

anait
21. srp 2012

@iknella správny prístup...my to teda takto, že " s pomocou" skúšame iba prvýkrát, ale to by musel byť zázrak, aby to vyšlo, takže ja sa na to moc nespolieham, skôr počítam, že sa objaví nejaký další problém 🙂

mijadave
22. srp 2012

ahojte kocky, konecne idem mk a tu je dnesna tabulka 😉 https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al...
prajem Vam krasny aj ked hrozne horuci dnik 😉

dm1
22. srp 2012

tak sa k vam predsa pridavam mrcha dorazila 😠 . Zajtra beriem prvu tabletku closti aj som volala dokimu ze kedy mam prist na ultrazvuk a on ze 4.9. nie je to neskoro ked som mala prvy den cyklu 21.8? sak to uz 15 den bude nie? ja som z toho jelen veru 😖

zuzullik1001
22. srp 2012

Ahojte chcela by som sa vas opytat jak reagujete po clostile?ja som si Dala vcera poslednu tabletky a boli podbruskom a vytok nemam priesvitny ale do cervena som 8DC.

petanevesta
22. srp 2012

@zuzullik1001 já měla první cyklus 2 prášky denně, nereagovala jsem nijak a minule 3 prášky denně a hned byly dva folikuly, ovulace nastala 18DC, ale dost holek jí má dřív - já měla předtím svoje cykly dost dlouhý, tak proto ovulka později

zuzullik1001
22. srp 2012

@petanevesta a to si mala prasky ci lieky clostil?lebo ja nejako moc reaguje...piatok idem na kontrolu ze jake mam folikuly tak som zvedava....a teraz si kolky den?

petanevesta
22. srp 2012

@zuzullik1001 ano měla jsem dva cykly nasazený clostil, teď jsem dle doktorky už clostil zobat neměla a na utz byl 15DC 1 folikul, včera jsem si píchla injekci na ovulaci a zítra ráno má přijít - to budu 20DC
ta reakce je u každé ženy individuální, je možný, že naopak reaguješ hodně dobře a tvoří folíci brzy
jinak břicho mě při braní taky dost bolelo a byla jsem taková nafouklá jako když mám dostat mrchu