Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

dasa.77
10. zář 2009

no,my jsme spolu zhruba 7 let,snazime se nekolik let.Antikoncepci neberu po celou tu dobu,poprve jsem prisla na gyndu s tim,ze bychom chteli dite nekdy v roce 2004,pak jsem tomu nechala asi tri roky volny prubeh,coz jsem nemala ani tuseni,ze mam nejspis anovulaky.Ted v rijnu to bude rok,co chodim pravidelne na UTZ,mimo posledni dva mesice. ☹

mireag
10. zář 2009

jaspi, no normalne som smskovala kamoske, ci ma jej dr. nezoberie... 😀 Som zvedava, co na to povie. 😀
Na koni clovek dostane len chrobaky do hlavy. 😀

dasa, a preco uz nechodis...?

dasa.77
10. zář 2009

mireag...........opet budu,jenze ted byla doba dovolenych a my jsme v praci jen dve.Takze to funguje tak,kdyz ma jedna dovolenou,druha pracuje za ni cele dny.A tak jsem v cervenci nemela sanci jit na UTZ,z toho duvodu jsem ani nebrala clostik.V srpnu jsem si ho uplne zapomela vzit,tak se UTZ opet nekonalo.Rikala jsem si,ze by to byly zbytecne vyhozene penize,ztrata casu a navic musim si pak menit smeny,pokud mi to vyjde na ranni.Ale ted uz cekam na MS,druhy DC jdu na krev,pak od 5DC nasadim opet clostik,budou nasledovat UTZ a stale to same dokola.Pak nekdy v pulce cyklu znovu na krev a pak se uvidi co dal.Na co mi prijdou.

dasa.77
10. zář 2009

TAK,JA SE S VAMA LOUCIM,ZA CHVILI VSTANE PAN TVORSTVA.JE PO NOCNI.ON PAK BRBLE,ZE CO JINEHO BYCH MOHLA DELAT,NEZ SE LECIT NA KONOVI 😀

jaspina
10. zář 2009

My jsme spolu už taky pěkně dlouho 10 let - ale začali jsme spolu chodit v nějakých 17ti.. No a pro mimčo jsme se pevně rozhodli letos začátkem roku. Jako už minulý rok jsme se o to bavili, ale dozrálo to až letos.. Dřív jsem absolutně neměla chuť na nějaké mimi - a pak se to změní a s člověka je bláznivá, vystresovaná snažilka.. Ach jo!

dasa.77
10. zář 2009

mejte se a vecer at mam co docitat.cauky

dasa.77
10. zář 2009

JASPI,pevne doufam,ze tvuj stres brzy skonci

mireag
10. zář 2009

jaspi, tak my sme tiez o tom hovorili uz minule leto a zacali sa snazit v decembri... V juny mi dr. povedal, ze mam pco sy. 😖

janana
10. zář 2009

mireag - to mně řekli, když mi bylo 21 let. Byla sem z toho zhroucená a nakonec sem změnila doktorku a ta mi řekla, že nic takového nemám. Ale mám anovulační cykly - ovulace se u mně sama od sebe nekoná.

My sme s manželem skoro 7 let. O druhé mimi se snažíme tak nějak od ledna a zatím nic. Vůbec nechápu, jak se nám podařilo to první. Bez prášků, beze všeho. Ani sem nevěděla, že sem těhotná. Ale teď bych strašně chtěl a nejde to. Ach jo ☹

bettynka222
10. zář 2009

ahojteeeeeeeeee 🙂

no vcera som sa na net uz nedstala a domkov som dorazila az v noci, takze pisem teraz 😉 tak moja sliznica 7,4 (ale tolko byva vzdy + -), len jeden folikul, a ma len 16,5 a vraj je vraskavy. tak som sa na nom smiala, ze je maly a este aj vraskavy, ale doki povedal, ze ho nemam znevazovat, lebo to ze vraskavie znamena, ze chvilku praskne. clostil osm ale dostala aj na buduci mesiac, ale utros mi nedal. asi preto, ze podla hormonalneho profilu osm mala progesteron v norme... 😕

janana
10. zář 2009

bettynka - tak to jedobrá zpráva. Gratuluju.

bettynka222
10. zář 2009

no jani dakujem...ale co pisali odstatne baby, tak mali tie foliky vacsie 😕 ale zas odki vravel, ze tato velkost je akurat, ze on dorasite do 2 cm a podla vrasnenie aj prskne (takze nepotrebujem pregnyl). a tiez povedal,z e ked nebudem do torch mesiacov tehu, tak bude zistovat priechodnost hlienu a aj mm spermie. ten mal totiz v destve mumps a pocas mojho nedavneho tehu prekonal aj ovcie kiahne (vase nestovice), takze je mozne, ze sa nieco pokaslalo aj tam 😝

mireag
10. zář 2009

bettynka, a preco si nedate uz teraz spravit SPG..? 🙂 MM bol teraz v utorok. Rozhodli sme sa sami, ze si ho pre istotu dame spravit. Som len prvy cyklus s clostilom, no chceli sme si byt s MM isti, ze je u neho vsetko v poriadku. Chvalabohu je. 😉 Este idem na inzulinovu rezistenciu, tak dufam, ze aj to dopadne dobre. 😉

jaspina
10. zář 2009

Betty super - hlavně že praskne 😉

mireag
10. zář 2009

Baby, ako sa vlastne zistuje priechodnost hlienu..? Lebo na to by som sa tiez chcela dat vysetrit... Stve ma, ze lekari nerobia vysetrenia priebezne... 😠

jaspina
10. zář 2009

Tak to mě dala papír pro přítele na SPG jako první. Chtěla to mít udělané, než začneme s hormonální léčbou..

mireag
10. zář 2009

jaspina, u mna videl hned problem, tak bolo jasne, ze ma musi preliecit. Ale papier som si vypytala a povedal, ze je super, ze mm ide. 😉

bettynka222
10. zář 2009

babulky, ale ja som bola nedavno dvakrat tehu, tak asi preto nerobil ten spg. len po druhom potrate chytil tie kiahne, tak doki povedal, ze pre istotu skontroluje aj hlien, aj spg (ak nahodou neotehotniem do dvoch mesiacov). on to robi sam, a ot nerobi v ziadnom sukromnom care, len na poliklinike...

jaspina
11. zář 2009

Dobré ráno všem, konečně máme pátek! Já si tento měsíc docela hodně užívám návaly horka 😝 Ale hlavně ať je z toho folík - ostatní vydržím 🙂

jane86
11. zář 2009

Dobré ránko.
Jaspi to je jasný kvůli miminku se musí vydržet vše 🙂

jaspina
11. zář 2009

Už aby jsme všechny přešly do tématu v těhulkách 😉 A povídaly si o problémech s blinčením, ospalostí atd. Přece jen to bude lepší než vedlejšáky od clostilu.. Holky vám Clostil nesnižuje sliznici? Nemáte po něm slabší MS než dřív?

jane86
11. zář 2009

Já MS mám slabší, ale MUDr. říká, že sliznice OK 8 mm

jaspina
11. zář 2009

Já jsem myslela, že síla MS=ukazatel sliznice.. Aspoň o tom doktorka mluvila, když jsem k ní přišla, že ji mám fakt slabou a sliznice byla tehdy jen 4mm. Vím že po čajích od Diochi co mi dala bylinkářka jsem ji měla fakt nejsilnější v životě - ale pak jsem se na to nějak vyflákla.. No a první měsíc s Utrošem taky silná a jak jsem nasadila i clostil, tak úplně málo 😠

mireag
11. zář 2009

Dobre ranko,
tak ja sa na sliznicu opytam dnes. Minuly mesiac mala 4mm, ale neskor 8mm a dnes som zvedava. 😉

pavi11
11. zář 2009

ahoj holky, hlásím se do klubu ☹ půl roku po vysazení HA mám takové všelijaké cykly, 24-43 dní, ovu (jestli vůbec) vždycky pozdě a luteální fáze max. 7 dní.
Mám brát clostil 3-7 den a pak přijít 18DC změřit progesteron, jestli ovu proběhla. Jenže teď mi došlo, jestli on mi neměl dát i něco na tu luteální fázi? nebo myslíte, že ten clostil ovlivní i toto?
ještě se vás zeptám, kdy tak ovu míváte, když se to bere 3-7DC - tak někdy 10-14DC?
dík moc, zatím v tom plavu...

pavi11
11. zář 2009

nemáte přehled, jaká je po clostilu "šance" na dvojčata? já mám jen jednu kamarádku, co to brala - a byly z toho dvojčata ☹(

nela00
11. zář 2009

pavi ja brávam 3-7dc a ovu je väčšinou na 14-15dc 🙂

jaspina
11. zář 2009

Já ho beru 3-5DC a ovu byla tak 15-16DC po Pregnylu.Četla jsem, že třetina těhotných z Clostilu má dvojčata.
Já bych je klidně teda brala.

pavi11
11. zář 2009

třetina??????? ježišmarjá, no to by mě kleplo

janana
11. zář 2009

Dobrá ránko holky! Tak mně čeká první MS po Clostilu v pondělí, tak uvidím, jaká bude. Když sem byla na UTZ, tak mi MUDR. říkala, že mám sliznici 11mm (16DC).
Jinak moje švagrová má všechny děti po Clostilu a nikdy dvojčata.