Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

kacule34
24. dub 2012

@terioza1 gratuluji, at se Vam dari!!

bambul7
24. dub 2012

@peteese no vsetky, kedze sme tu 😀
caute babulky. Tak.. doma sa vsetko dalo dokopy v nedelu, mne sa teplota vysvihla opat o cosi vyssie, tak tento mesiac by uz mohlo konecne prist prekvapko 🙂

peteese
24. dub 2012

@bambul7 tak ti drzim palce aj na nohach 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 nech ti to vyjde

bambul7
24. dub 2012

@peteese dakujem 🙂 Ako si na tom ty , uz si zacala clostil, alebo ta to len caka? 🙂 Neboj sa ho. on ma straaasne rozsiahly letak a bolo nam niektorym z neho vselijako, ale zvladnut sa to da. a motivaciu mas 🙂

peteese
24. dub 2012

@bambul7 teraz zacnem brat 🙂 cakam mrchu a na 5 den zacinam po 2 stoj co stoj ja vydrzim vseli co:((((

kacule34
24. dub 2012

@bambul7 drzim palce, všechny všechnyyyyyyy

luckamb
24. dub 2012

Ahoj holky,
tak včera jsem byla 10DC a byla jsem na ultrazvuku, vypadá to, že tělo zareagovalo tak jak mělo a pěkně mi to tam roste. Dostala jsem recept na Pregnyl a ten si mám přivést ve středu sebou a uvidíme podle UTZ jeslti mi ho píchne hned ve středu nebo až v pátek nebo jak to uděláme.
Co tady nového?

milacik3
24. dub 2012

@mijadave aj mna možeš pridat do tabulky?

milacik3
24. dub 2012

nikto tu nie je?? jaaaj tak sa nudim som v praci boli ma brucho ako pred MS a chce sa mi spinkat....vcera som isla spat o 21 h. 🙂 a teraz ma aj krize bolia ...stale sedim na stolicke...uz aby som isla domov ☹

monika8737
24. dub 2012

ahojte. rada by som sa ku vam pridala. akurat som zacala prvy cyklus s clostilom. Zatial sa snazime len od zaciatku tohto roka, tak to zatial moc nesilim. Nemeram BT and si nerobim ovulacne testy. Uvidime casom, ale dufam ze sa zadari. Mojim jedinym problemom je nepravidelny a dlhsi cyklus, takze sa mi tazsie urcuje kedy nastane a ci vobec ovulacia. Minuly mesiac som bola na sono 14DC, ale nic tam nebolo, potom o tyzden a zase nic, tak mi doki predpisal clostil, ale len pol tabletky denne. ze uvidime... tak som zvedava co mi povie teraz

milacik3
24. dub 2012

@monika8737 ahoj to si podobne na tom ako ja...aj mi od tohto roku sme zacali a v aprily som zacala prvy krat s clostilom ....mne zabral mala som ovulku. Inak nemam ovulku a ani MS bez liekov :-/

monika8737
24. dub 2012

@milacik3 no som zvedava ci veru zaberie. bodaj by... mam ist buducu stredu na kontrolu, tak uvidim. na MS mi zatial nic nedal. predtym som mala antiku, takze s tym nebol problem a uz od puberty to mam take vselijake ze niekedy pridu za mesiac, niekedy za dva. ako kedy. teraz napriklad zase az po dvoch mesiacoch dosli. trosku ma to rozculuje, lebo mame mensiu sancu otehotniet, ked si davaju tak nacas a este aj ked nahodou nie je ovulacia. no nanic, co ti budem hovorit 🙂 ale som rada, ze to doki zacal aspon takto riesit. lebo kamosku napriklad nechal len rok sa snazit, ked nic, tak az potom zacal vobec zistovat ze co za tym moze byt

milacik3
24. dub 2012

@monika8737 na tak moja dokt.tiez sa snazi a chce aby sa mi to podarilo co najrychlejsie 🙂 no bodaj by...ale som rada ze hned zabrali lieky som sa bala ze nebudu fungovat...ja tiez som bola na kontrole...tak budes viediet kedy mas ovulku 🙂 ja uz som 7 den po ovulke tak cakam ze co bude,,,

monika8737
24. dub 2012

@milacik3 tak drzim palce, aby vam to vyslo. neviem ci zaberie ten clostil, lebo doki mi kazal len pol tabletky brat, zepo sone budeme mudrejsi. tak uvidim, lebo co som citala niektore baby aj 2 tabletky denne brali. kamoske clostil nezabral, ale je to asi individualne si myslim.

milacik3
24. dub 2012

@monika8737 ked nezabiere tak to zvycajne zvysia davku ale to zavisi od doktora nemusi to robit...Ja som mala 1 tab. za cen (rano polovicku a vecer polovicu) a brala som to 7 dni. Dakujem dufam ze to zaberie aj tebe drzim palceky 🙂

harley26
24. dub 2012

Holky, vy které berete clostil. Máte problémy s velmi slabou menstruací???

monika8737
24. dub 2012

@milacik3 ja mam iba pol tablety po dobu 5 dni. no veru, nechame sa prekvapit. tak ty uz len cakas, ze ako to snazenie dopadne, co 🙂 kolko dni po ovu sa moze testovat?

milacik3
24. dub 2012

@monika8737 hm neviem najlespie je asi ked cakas MS...skor by to bolo asi zbytocne...ano mas pravdu len teraz cakam co bude buduci tyzden 😀 ...ked nie tak este mame 2 pokusy lebo clostiyl sa berie 3 mesace potom sa uz neodporuca...

monika8737
24. dub 2012

@harley26 ani nie ze so slabou menstruacii, ale s ovulaciou. Netvoria sa vajicka tak ako by mali kazdy cyklus, teda aspon v mojom pripade

mucha11
24. dub 2012

@harley26 slabá menštruácia určite nie

harley26
24. dub 2012

@monika8737
@mucha 11 ja mam taky problem s nedozravajicima vajickama, ale k tomu i dost slabou menstruaci :((

bambul7
24. dub 2012

@monika8737 akoby si o mne pisala s tou mrchou nepravidelnou 🙄 Inak vitaj 🙂 ja si myslim, ze pristup je fajn, vyskusat clostil v nizsej davke a robit ultrazvuk, aby videl, ako zabera. Napriklad mne ani druhy cyklus nezdvihol davku. sice to chvilku vyzeralo vselijako, ale ovu nakoniec dosla v rovnaky den ako min. cyklus. buduci (dufam, ze uz nebude treba) mi tiez nebude dvihat davku.
@milacik3 ty nejdes nahodou nacurat // v sobotu? 😝 😉
@harley26 mne to menzes neovplyvnilo, akurat skratilo na 5-6 dni konecne. lebo mne ked raz ta svinucha dosla, tak nie a nie skoncit 🙂
@luckamb jej, tesim sa, ze clostik zabral 🙂 Drzim palciaky, nech mas dobre spravy 🙂

mijadave
24. dub 2012

@mucha11, @milacik3 jasne, len mi obe napiste kolko mate rokov, ako dlho sa snazite, ktory den cyklu ste, kolko trval posledny, pripadne ktory den po ovulke ste a co beriete 😉 potom Vas mozem zaradit 😉
@peteese ide o to, ze co potrebujes vediet, lebo vsetky baby tu brali alebo beru clostil, ja som jedna z nich... tak napis, co by si presnejsie chcela vediet 😉

kacule34
24. dub 2012

@mijadave moja, ja teraz mala cyklus 22 dni - tak ted sa v tom vyznaj 😀

mijadave
24. dub 2012

@kacule34 no ja som mala s clostilom raz 21 dni 😉 inak tak 26-27dni 😉

franzziska
24. dub 2012

prosim poradi mi teda niekto???

monika8737
24. dub 2012

T@harley26 tiez nemam silnu menstruaciu. Tak 3, 4 dni najviac. A ani ma nezvykne moc boliet brucho. Ale nemyslim si ze je to nejaky problem.

kacule34
24. dub 2012

@mijadave alespon bude častejsie ovulka 😀

kacule34
24. dub 2012

@franzziska co si sa pytala, moja? nevidim dotaz

dadanr
24. dub 2012

@bambul7 hej hej pomohol 🙂 a to riadne. 🙂