Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

veronicka33
5. čer 2011

@jika10 ahojky a už si prešla na tabulky ty?inak ako sa darý? 🙂

petku0204
5. čer 2011

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat. Máte nějaká zkušenost s drillingem vaječníků? Gynekolog mi zjistil PCO, předepsal mi clostilbegyt (začnu ho brát až další cyklus - teď půjdu na odběr krve na hormonální profil, tak aby výsledky nebyly zkreslené) ale na netu jsem se dočetla, že clostilbegyt způsobuje cysty. Není tedy lepší nejdřív udělat drilling a pak až nasadit clostilbegyt? Děkuju za info

jika10
5. čer 2011

@veronicka33 No natalka nekam odjela a prosila, jestli by si nekdo vzal tabulku na starosti, tak jsem se toho ujala ja 🙂 Ja cekam na ovulku, jsem zvedava kdy bude, bez clostiku. Koukni na grafik http://www.fertilityfriend.com/home/333757 . Ovulku cekam nekdy mazi 14 a 19 DC, tak jsem zvedava. Ted se zacneme poctive snazilkovat. A jinak se mam super, od te doby co chodim na zumbu, tak si pripadam takova lehci, hezci a mladsi 😀 A nabiji me takovou zvlastni energii, takze ani ty mimisky moc neresim, prijde neprijde a co, z toho se nestrili. A co ty, jak jsi na tom, cekas ovulku a nebo ted jak dopadlo snazenicko

leeena_4
5. čer 2011

@petku0204 ahoj, vítej v klubu PCO. Mě zřejmě čeká drilling teď v létě, rozhodne se příští týden. Slyšela jsem, že hodně holkám to pomohlo. Ale bohužel u všech jen dočasně - tak 4-6 měsíců, než se vaječníky zase pokryjí tou slupkou. Jinak určitě vyzkoušej clostík, sice máš pravdu, dělají se z něj cysty, sama jsem měla. Ale hodně holkám pomohl a když by nepomohl, můžeš jít na drilling. Přeci jen drilling je zásah větší, než braní clostíku. A navíc - ve většině případů, když se udělá cysta, tak sama odejde 😉

lienkapp
5. čer 2011

ahojte holky. Zajtra idem d Dr. po vysledky a dufam že už bude aj SPG. Potom dam vedieť. Som zvedava ako budeme pokračovať kedže po 3 cykloch clostil nepomohol. 😒

tyrisa
5. čer 2011

Ahoj,hlásím 1DC........

petku0204
5. čer 2011

@leeena_4 děkuju moc za odpověď 🙂 Jestli půjdeš na ten drilling, tak držím palce 🙂

leeena_4
5. čer 2011

@petku0204 děkuju, dám ti pak o všem info, když půjdu. Příští týden se rozhodne 😉.
@tyrisa ale fuj, mrcha jedna trapná. Tak jdeme do dalšího kola 😉

daisyna
6. čer 2011

@jika10 Kočko, tobě se blíží ovulka, tak zase budu chodit sondovat co a jak...samozřejmě i ostatní ;).. U mě nevolnosti povolují, ale odpoledne a k večeru se ještě někdy hlásí..zatím 2 kg nahoře, docela bych brala, kdybych moc nepřibrala 🙂..ale co naděláme, že :D? Docela nám to utíká..už pár dnů registruji pohyby mimča, ale ještě je to takové slaboučké 🙂, včera jsem poprvé cítila ťuknutí přes bříško, jinak jenom vnitřně 🙂. Za týden na triple testy..
Krásný den a snaženíčku zdar 😉

jitek
6. čer 2011

Ahojky, už jsem tu dlouho nebyla. Tento měsíc máme bez clostíku...a tady můj graf pro pobavení 🙂 http://www.fertilityfriend.com/home/344ebd

jania023
6. čer 2011

@jitek no pekne 😒 to sa ti ani neoplati merat daj si taku jednu linku na cely mesiac 😀

jitek
6. čer 2011

@jania023 no to bych mohla 🙂 jen nevím, jak ten měsíc bude dlouhý, bez provery to nejspíš nedostanu, takže hoooodně dlouhý 🙂

jania023
6. čer 2011

@daisyna ahoj pozri si moje foto v albume ...ja ked som sla rodit tak som mala brucho min imalne..do 6mesiaca som pribrala 1kg takze to bolo v poho...ani som nevedela ze som tehu az na to mini brusko ale hovori sa ze ked zena normalne robi v praci tak ze nepriberie nejak velmi a ani brucho nema nejak extra velke..ze babo sa ulozi tak aby nezavadzalo 😀 😀

jania023
6. čer 2011

@daisyna co sa tyka tych triple tesov nenechaj sa znechutit vysledkami..ja som mala mat mongoloidne dieta a je zdrava ako buk..myslism ze uz by som si ich nedala robit lebo na sone aj tak vsetko vidia takze tie testy ani netreba

jania023
6. čer 2011

@jitek a neskusala si soju na ovulku?ja tento prvy mesiac a ovu bola super skoro namiesto 17dc bola na 13dc ..exekt ako u clostilu

lifinka
6. čer 2011

@daisyna tak gratulka k piďipohybům, já někdy skučím, když mě kopne do močáku tyjo, to si počkej, to je záhul, jinak jsme byli v sobotu na svatbě tak jsem si zatrsala držím pěsti na tripláky,bude to ok!a už víš co to bude?

jitek
6. čer 2011

@jania023 soju? to jsem neslyšela? hodíš nějaký odkaz? prosím...

wwwerca
6. čer 2011

Tak u nas se zadarilo, nemuzu si Clostik vynachvalit. Akorat mam na levem vajecniku 4cm velkou cystu a volnou tekutinu v dutine brisni, takze to musime s mrnouskem vybojovat, snad vsechno dobre dopadne a konecne se dockame zdraveho miminka.

jika10
6. čer 2011

Ahoj holky, musim Vam napsat reakci meho muzicka, kdyz jsme po vcerejsim sexiku trochu diskutovala. Ja se ho ptam, zda porad trenujeme na mimco nebo to uz jednou vezmeme naostro bez treninku. A on mi odpovedel, kazdy nevydareny pokus je trenink, takze az se nam to povede, bude to vlastne napoprvy 😀 😀 😀
@daisyna Jo jo, ovulka se blizi a dokonce mam i vic plodnyho hleniku nez s clostikem. Mozna to bude tim, ze piju deci cerveneho vinka. Pry obsahuje prirodni estrogeny. No sem zvedava, jak to s nama dopadne
@wwwerca gratuluju k mimiskovi v brisku. Tak na sebe davejte pozor, at jste v poradku 😉

hammy
6. čer 2011

Ahojte kočky, ja beriem clostil už tretí mesiac, dr. mi pravidelne robí sono, chodím tam ako na klavír :D a hovorí že pekne zaberá, len zatiaľ sa nám ešte nepodarilo ....

kacnov
6. čer 2011

@leeena_4 ahojky tak mi dr řekla že mám jít na vyšetření krve na hormonální profil 2-3 dne menstr cyklu. nevíš jak se to jako provádí? to asi nebude krav ze žíly to je trapné!

puckal
6. čer 2011

@kacnov ahojky, ted jsem také byla na krvi, na HP byla jsem 1-3dne cyklu jednou a ted 19-21DC také jednou a berou normálně 1 zkumavku z žíly na ruce. Pro výsledky si jdu 24.6., ted jsem druhý měsíc bez clostíku, a už asi nezabírá, nebo bude teprve ovulka. S clostíkem jsem ji měla mezi 14-16dnem cyklu.

kacnov
6. čer 2011

@puckal ajo no moc díky já sem právě nezachápala proč mám jít když budu mít MS proto sem jako myslela že budou brát krev ze spodku(já fakt vůbec netuším co se dělá) proto když budu mít takové debilní otazky tak pardón :-/ a proč tedy musím jít až mi příjde MS no já sem dostala tabletky metformin teva vůbec nevím co mi to udělá ale snad něco protože když na mě dr vypálila že umělé opl. stojí od 5 do 25000 tak sem vykulila oči a říkala sem si že snad se to povede normálně...

natsa
6. čer 2011

ahojte tak sa po dlhšej dobe hlásim,no dnes som bola zasa na folikometrii doktor povedal že na pravý vaječnik začina reagovat tak tam idem zasa po zajtra aby sa uistil že nastane ovulácia.Zakaždým čakám že sa niečo stane a ja zazrakom otehotniem

natsa
6. čer 2011

@hammy to iste aj mne hovoria a stále nič

natsa
6. čer 2011

@kacnov zoberu ti krv asi do 2 skumaviek zo žily,ja som mala výsledok zapár dní,je to test na hormony čiže či máš dobru hladinu hormonov či u teba prebieha ovulácia.prečo by to malobyt trapné?

aidule
6. čer 2011

@wwwerca Taky se přidávám k velké gratulaci a připojuji svou pozitivní odezvu na clostil.pomohl nám a dnes jsme začli už 30.týden těhulkování, takže supéééér!!! 😉 Přeji, ať je vše v pořádku a mimčo krásně roste. 🙂

lienkapp
6. čer 2011

ahojte baby tak som uplne hotova. Dnes som bola pre vysledky. SPG je O.K. neviem žiadne čísla, ale Dr. povedal že je v pohode. Zistila som že mi clostil nezabral ani ked som brala 3x1. Dr. mi povedal ž ja prirodzene neotehotniem a že ked chceme mimčo tak mame isť na umele oplodnenie. Skoro som sa rozrevala. 😢
29.6. som objednana na laparoskopiu. Čo bude dalej neviem. Nepredpisal mi nič, lebo vraj ked closil nezabral ani pri maximalnej davke, tak je zbytočné ho dávať. Rozmyšľam nad tou fytosojou, teda určite to skusim s nou.
Manžel ma podržal , je strašne zlatý.
Takže vas asi opustím, ale budem vas sem tam chodiť pozerať, že ako sa vam darí. Tak sa držte a nech to aspon vam vyjde 😵

kacnov
6. čer 2011

@natsa já sem myslela že to berou ze spodku :( to jsem říkala že je to trapné já vůbec nevím... sem začátečnice tady v tom. aha tak to jo to už sem klidná díky 🙂