Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

elys
16. srp 2011

@zana21 ahoj. dakujeme za privitanie. a uvas bol aky hlavny problem, preco sa nedarilo? ja mam kombinaciu anovulacnych cyklov a spermiogramu len s 50% uspesnostou... sme sa nasli..

zana21
16. srp 2011

@elys Já mám také PCO. A manžel doufám, že bude v pořádku. Hlavně, že se máte rádi a klape Vám. Společně s pomocí doktorů miminko určitě mít budete 🙂

elys
16. srp 2011

@zana21 ja sa v tychto modrokonikovskych skratkach este nevyznam 🙂 co je to presne PCO?

valinka30
16. srp 2011

@elys Syndrom polycystických vaječníků. Neprobíhá ovulace, pouze se ve vaječníku vytvoří spousta nedozrálých vajíček - cyst.

elys
16. srp 2011

@valinka30 dakujem. odkedy som tu, tak sa tu vyskytuju same skratky a uz mam spanielsku dedinu z toho. ale postupne sa oboznamujem.

aduskatt
16. srp 2011

@elys nie si sama...aj my sme sa nasli velmi podobne s mm...........

elys
16. srp 2011

@aduskatt nevies mi prosim nejake tak orientacne povedat, aka je statistika clostilu? komu zaberie na prvy cyklus (cize nastane ovulacia) a nasledne uspesne oplodnenie, komu zabral na prvy krat ale nedoslo k otehotneniu, komu zabral na druhy krat,,, atd? uz to niekto daval dakedy dokopy?

aduskatt
16. srp 2011

@elys vobec netusim................viem a par babach, ktorym zabral...ale o par, ktorym nie.zalezi aj od toho, ake ine problemy sa pridruzia.................ja mam napr PCO, ale len na jednom vajecniku.,,,,,a ktovie co ine k tomu

elys
16. srp 2011

@aduskatt podla mna tam hore dakto toci koleso stastia s nasimi menami a neexistuje ziadne pravidlo.. proste na koho to padne, ten to dostane.. ja by som brala aj trojicky, len nech uz konecne mozem byt mamou. este som inak nestretla neplodnu romku, to je neskutocne, ake maju oni stastie.

aduskatt
16. srp 2011

@elys tak s tym ja starosti nemam, lebo podla mna tam hore nikto nie je, xixi.........

sambuca
16. srp 2011

Zdravím Vás, tak já už konečně po 9 dnech čekání dostala mrchu, takže hurá na clostík.. holky můžu se zeptat? Je pravda, že pokud mám dávkování clostilu 3-7 den, že ovu bude dřív, než pokud bych ho brala 5-9 den? Dokud mi MS chodila sama, měla jsem cykly delší cca 32 dní, ale už půl roku chodí jen po dvojitejch agolutinech, takže by to mohlo být jedno, ne? Přítel totiž odjíždí, bylo by fajn ovu stihnout než odjede, což bych s dávkováním 3-7 teoreticky měla. Děkuju za rady 😉

elys
16. srp 2011

@sambuca Ahoj. ja som brala teraz clostil 3-7. na 12DC mal vajecnik 19mm, na 15DC mal 23,1mm, tak mi na to doktor pichol pregnyl na vyvolanie ovulacie, ktora nastane dnes v noci (prelom 16DC a 17DC). zalezi, ako je pichnuty pregnyl, ovulacia po nom nastane v rozmedzi 36 az 48 hodin. zavisi aj od toho, ako ti narastie folikul. Pripraveny by mal mat 24 mm, potom ti doktor moze umelo vyvolat prasknutie, alebo to praskne proste samo. tazko povedat, je to asi individualne

sambuca
16. srp 2011

to sem si myslela.. ELYS nicméně já žádný pregnyl nedostanu a ani na folikulometrii nepůjdu, mám to prostě zkoušet.. tak to jsem na to zvědavá, budu se muset vybavit hodně ovu testama.. pokud mi ten clostík ty vaječníky vůbec rozchodí.. na poslední kontrole byly maličké a zastrčení až někde vzadu, prej pospávají... 😖

petra273
16. srp 2011

@elys já měla něco podobného 😀 a k tomu bolest hlavy, špatně jsem viděla a celých 5 dní jsem cítila bodavou bolest mezi prsama, bušení srdce....lahůdka 😖 Takže jsem se bála, že tenhle cyklus bude ještě horší, ale musím zaklepat, jen mě trochu bolela hlava...Ale včera mě hrozně píchal levý vaječník a dneska mám hlen a to jsem jen 6DC, tělo asi zblblo 😀 Co by člověk pro toho tvorečka neudělal, vid?

terioza1
16. srp 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.....Vitamíny a další
Veronicka33.........34.........19m......... ...15...........29.......................Listovka, Femigard, kontryhel
Mijadave...............35.........19m.............11...........21......................Sojové izoflavonoidy, kontryhel, grepový džus
Petra273...............37...........5m..............5............28......................Clost., duph., grep. džus, calibrum babyplan
Tyrisa....................26...........5m.............10...........30......................Kontryhel
Aduskatt................35............6r...............2............34......................Clost., calibrum
Kacnov..................23.........12m.............20...........28......................Clost.,
Very_sad...............28..........2.5r.............30...........32............20..... Clost., Duphaston
Jeny.......................30...........2r...............16...........33......................Clost., Duphaston
Lorreine..................28.........1.5r..............11....................................Listovka, Forgravid
Zana21...................30..........2m..............11...........33.....................Clost., Listovka
Elys.........................29.........1.5r.............16...........30......................Clost.

Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení..............TT (dle ms)..............Kontroly u dr.........Vitamíny a další
Terioza1..............22.............4m........................6+3.......................23.8.2011...........Listovka

terioza1
16. srp 2011

@veronicka33 ahoj, no jo, je mi fajn... 🙂 Jak pokracujes ty?

@aduskatt mrzi me to, tak dlouhej cyklus jsi mela, vid... Zadari se, az to budes nejmin cekat .-) Hlavu vzhuru 🙂

Jinak vubec nestiham sem chodit, bud jsem u pc hrozne unavena, nebo nekde trajdam... Tohle pocasi me jednou zabije...

aduskatt
16. srp 2011

@terioza1 no, ved hlava je zatial hore.do decembra.potom uz hadzem flintu do zita

aduskatt
16. srp 2011

@sambuca ja som mala teraz posunutu.....3-7 mam 18den, 5-9 som mala 20den ovu.tak asi to tak nejak funguje

veronicka33
16. srp 2011

@terioza1 No zatím som v pohode uvidíme čo bude dalej Manžel musí ist na spermio ale má rozhádzané smeny v robote tak teraz neni nejak na to čas :( ale dúfam že čoskoro bude 🙂

elys
16. srp 2011

@petra273 no to mi hovor, ja by som spravila vsetko. keby sa dalo tak aj zaplatim zdravej zene, nech nam babatko donosi, keby mi nemozeme. bohuzial nasa sucasna legislativa to neumoznuje. skoda

elys
16. srp 2011

babenky, drzte dnes palceky. o pol noci to vypukne, tak ideme sa snazit. hadam uz nejaka zabludena spermia najde svoju cestu. dufam, ze nebudem o dva tyzdne skormutena pisat, ze prisla ta mrcha, zasa budem par dni na dne..

veronicka33
16. srp 2011

@elys ahojky neboj nezúfaj určite to víde budem držat päste čo najsilnejšie🙂 a kolko sa snažíte?

terioza1
16. srp 2011

@aduskatt to jako fakt? Tak treba v januaru se zadari 🙂

@veronicka33 jo to jsi vlastne rikala. Ale kdyz jde k dr, ma to placene, ne? I kdyz neni v praci... Aspon u nas to tak funguje..

terioza1
16. srp 2011

@elys takze jdete na to jo? drzim mooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooc palce, ja ybch to potvrdila jeste hned rano 🙂 aby to bylo tuty... 🙂

veronicka33
16. srp 2011

@terioza1 ahojky no hej ale dr ordinuje iba v utorok tam kde patríme takže neviem či može ist aj inde ked ho vyšetroval jeho dr

elys
16. srp 2011

@veronicka33 dakujem. no uz nieco cez rok a pol.. je to "makacka" 🙂 ale prijemna, hehe. a vy?

elys
16. srp 2011

@terioza1 v noci, rano, nad ranom, pred obedom, este ze mam volno a nejdem do roboty, bude vklude v horizontalnej polohe, nech si plavaju chlapci.. diky moc. zajtra je streda, tak hor sa do prace baby 🙂

veronicka33
16. srp 2011

@elys no my tak isto ale už máme jednu 12ročnu a chceli by sme ešte ale nejako sa nedarí ked to človek velmi chce tak to nejde,včera ukazovali na Tv že cigánky maju po 10detí a tešia sa na sterilitu a tie ženy čo nemaju ani jedno tak ide to velmi tažko 🙂

aduskatt
16. srp 2011

@terioza1 to uz ee, sme dohodnuti do konca roka...........

kacnov
17. srp 2011

ahoj holky jak se máte? já ted čekám na ms kdy dojde ale už by mohla abych nafrčela další clostík🙂