Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

elys
10. říj 2011

@terioza1 dakujem.kiez by si mala pravdu a cele tehu pojde bez problemov. to cakanie na prve sono a knizku je nekonecne. tento mesiac mi pride straaaasne dlhy. kolko uz mas fotociek maleho?

elys
10. říj 2011

@nathali joj, zabudla som. termin mi podla kalkulacky na internete vychadza 6.6.12 cize blizenec, aj priatel je blizenec. mam sa na co tesit 🙂

nativanativa
10. říj 2011

@elys takze vek 29 , snazenie 7 mes , dlzka cyklu --- no to je kolisave ale dame priemer 31DC , ovu neviem asi nemam nakolko od noveho cyklu zacnem s clostilom a pregnylom 😀 , brala som 7 mesiacov duphaston , pijem alchemilkovy cajik a uzivam calibrum baby plan

mijadave
10. říj 2011

@nativanativa ono ide o dlzku posledneho cyklu, nie priemer 😉 a este mi napis, kolky den cyklu si... ved si pozri tabulku, co tam potrebujeme.... DC je den cyklu aktualny, PC znamena dlzka posledneho cyklu, DPO je den po ovulacii... 😉

nativanativa
10. říj 2011

@mijadave aha takze dlzka posledneho cyklu PC 29 , DC 21 a ovu nemam ☹ ☹ ☹

mijadave
10. říj 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.......Vitamíny a další
Lenka7791...........29.........10m............30............34............................Clost., alechemilka, Acidum folicum
Petra273...............37..........5m.............30............32...........16.............Clost., duph., grep. džus, calibrum babyplan
Tyrisa.....................26...........6m............26...........39..............5.............Fytosója, grepový džus, alchemilka/kotryhel
Aduskatt.................35..........6r...............25...........33............................Clost., calibrum
Sambuca...............23.........1,5r.............25...........32............................Clost.Listovka,Utroš,Clexane
Zana21..................30..........3m.............22............33............................Listovka
Nativanativa..........29..........7m.............21............29............................Clostil, Duphaston, Calibrum Baby plan, Alchemilka
Veji.........................25..........7m..............21............27...........................Clostil, Duphaston, Femibion, Alchemilka
Janielik87.............24..........7m..............15............46............................Clostil., alchemilka, grep. džus, kapky Femi
Veronicka33.........34.........20m.............14............30............................Listovka, Femigard, alchemilka/kotryhel
Kacnov...................23.........12m............10............31...........................Clost.,
Mijadave................35..........22m..............9............29............................Fytosoja, alchemilka/kotryhel, grepový džus
Petulak1988.........23..........17m..............9............32...........................Clostylbegyt,utrogestan,kys.listová
Jeny........................30............2r.................8...........36............................Clost., Duphaston
Fori.........................28..........13m..............7............28............................Clostik
Lorreine................28..........1.5r................3............32............................Listovka, Forgravid

Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení........TT (dle ms).... TT(dle UTZ)........TP......................KO.........Vit. a další
Terioza1..............22...................................14+2..................14+1..............10.-12.4.............11.10........Listovka
Nathali................23............2,5roka..........10+6.........................................3.5.2012..............................Listovka
Elys.....................29... .......1.5r..................5+5.........................................................................3.11.........Listovka

petra273
10. říj 2011

@mijadave ahoj, můžeš mě opravit? 1DC, 29PC ☹ už mi z toho hrabe, díky

majkl81
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
nathali
10. říj 2011

@elys ahojky teeeda no tak super to uz si v druhom mesiaci 🙂
to mas pravdu ani priatel nevedel hned vstrebat tu info ze bude tato chvilku mu to trvalo 😀 ale potom sa kazdemu chvalil a teraz je strasne skvely krasne sa o nas stara 🙂
nove auto sme nekupovali kedze si auto kupil moj otec a nam zostalo to jeho stare ale je skvele a velke no a kufor tam sa toho zmestiiii 🙂 tak naco by sme kupovali dalsie
inak datum ti vychadza kraaasny 🙂 aj ja mam priatela blizenca takze viem co to je 😀 ale nasa prdelka bude byk tak to nam bude ale veselo ked to bude tvrdohlave mimino 😀

mijadave
11. říj 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.......Vitamíny a další
Lenka7791...........29.........10m............31............34............................Clost., alechemilka, Acidum folicum
Tyrisa.....................26...........6m............27...........39..............6.............Fytosója, grepový džus, alchemilka/kotryhel
Aduskatt.................35..........6r...............26...........33............................Clost., calibrum
Sambuca...............23.........1,5r.............26...........32............................Clost.Listovka,Utroš,Clexane
Zana21..................30..........3m.............23............33............................Listovka
Nativanativa..........29..........7m.............22............29............................Clostil, Duphaston, Calibrum Baby plan, Alchemilka
Veji.........................25..........7m..............22............27...........................Clostil, Duphaston, Femibion, Alchemilka
Janielik87.............24..........7m..............16............46............................Clostil., alchemilka, grep. džus, kapky Femi
Veronicka33.........34.........20m.............15............30............................Listovka, Femigard, alchemilka/kotryhel
Kacnov...................23.........12m............11............31...........................Clost.,
Mijadave................35..........22m............10............29............................Fytosoja, alchemilka/kotryhel, grepový džus
Petulak1988.........23..........17m............10............32...........................Clostylbegyt,utrogestan,kys.listová
Jeny........................30............2r................9............36............................Clost., Duphaston
Fori.........................28..........13m..............8............28............................Clostik
Lorreine................28..........1.5r................4............32............................Listovka, Forgravid
Petra273...............37..........5m.................2............29...........................Clost., duph., grep. džus, calibrum babyplan

Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení........TT (dle ms).... TT(dle UTZ)........TP......................KO.........Vit. a další
Terioza1..............22...................................14+3..................14+2..............10.-12.4.............11.10........Listovka
Nathali................23............2,5roka..........11+0.........................................3.5.2012..............................Listovka
Elys.....................29... .......1.5r..................5+6............................................6.6.2012.............3.11.........Listovka

mijadave
11. říj 2011

@petra273 to ma mrzi... ☹

elys
11. říj 2011

@mijadave ahojky. ty si neskutocna a strasne zlata 🙂 dakujem za ten termin porodu, ma to ani nenapadlo tam supnut. si ty pozorna zienka 🙂 diky

mijadave
11. říj 2011

@elys 😵 dakujeeeem 😉 to mi uz daaaavno nikto nepovedal 😉 drzim Ti pasticky a tesim sa s Tebou 😉 a inak, tiez som blizenec 😉

elys
11. říj 2011

🙂 tiez si taka neustupciva a dokazes menit pevne rozhodnutie behom 24 hodin?

elys
11. říj 2011

@terioza1 Ozaj Teri, som ti zabudla napisat. ak sa ti to narodi 10.4.2012 tak to budem mat prave 30.narodeniny (neni sa cim chvalit, aj tak sa citim na 20) 🙂

elys
11. říj 2011

@mijadave tiez si taka neustupciva a dokazes menit pevne rozhodnutie behom 24 hodin?

nativanativa
11. říj 2011

breeeee raaaaanko , olalaaaaaaaaaaaaaa a uz som tam aj ja ake krasne , kujeeeeeeeeeeem 🙂 🙂

mijadave
11. říj 2011

@elys to neviem, nezda sa mi, to by mali posudit ini... ale skor si myslim, ze moj mm je taky... ja sa skor prisposobim... aj tak si myslim, ze znamenia nemaju vplyv na to, aki sme.... hoci to je len moj nazor, lebo na take veci neverim... 😉

mijadave
11. říj 2011

@nativanativa dobre ranko 😉 nie je zac 😉

elys
11. říj 2011

@mijadave tak urcite veci su cisto povahove crty jedinca, ale niektore veci maju ludia v rovnakom znameni spolocne. ja ked si citam vseobecne info o baranovi tak mam pocit ze citam moj psychologicky profil 🙂 Tento mesiac si bez Clostiku?

mijadave
11. říj 2011

@elys no mozem Ti povedat, ze mam kolegynu, ktora je narodena presne ako ja, len par rokov rozdiel a sme kazda uuuuuuplne ina.... 😉 uz som nastalo bez clostiku.... ☹ uz som ho mala 6 cyklov... teraz som si sama naordinovala soju.... a najhorsie je, ze dnes mam ovulku a mm nie je doma, pride az zajtra vecer.... 😢 no co uz... ☹ ideme dalej... ked to nevyjde tento cyklus, co asi nie, ked presvihneme ovulku, tak idem k dr na kontrolu... hoci nesplnim, co povedal, ze mam prist na jesen tehu... 😒

nativanativa
11. říj 2011

baby mate skusenosti s cystou pocas ovu , ktora by sa mala vstrebat do ms ??

elys
11. říj 2011

@mijadave vies, my sme minuly mesiac mali spolu nieco tak 4x a urcite ti poviem, ze nie na ovulku, ani som nechcela a davala som si strasny pozor, lebo som vedela, ze idem do novej prace a teraz by sa to nehodilo, tak som pocitala dni starostlivo. fakt neviem, kedy sa to podarilo. mam pocit, ze take spermie ked chcu, tak vydrzia vo vnutri aj tyzden. aspon u mna to tak muselo byt. a to sme mali dost zly spermiogram. este aj moj gynekolog krutil hlavou, ked som prisla ze som tehotna. ak ste mali s mm nieco pred par dnami tak to moze este vyjst.

janielik87
11. říj 2011

Ahoj dievcata, co mate dnes nove? Ja som mala aj vcera pozitivny ovu test, tak este dnes skusim a uvidime, ze ci uz palicka zacne slabnut, aby som si mohla napisat do tabulky, ze prvy po ovulke. 🙂 Snazili a snazime sa pilne. 😀 Tak mala som uz dnes zacat brat dufik, to mi povedala lekarka, ale odkladam to na zajtra, lebo co ak este neprebehla...podla utz si nebola ista... No co uz s nou, ale zaplatila som 15EUR 🙂 Co clovek nespravi pre babo...

jeny
11. říj 2011

@mijadave tak to sme na tom podobne, ja som po dobrati clostilu takze ovu na spadnutie,ale vcera som mala uraz a noha v sadre od paty az po vrch takze tento mesiac bolo uzivanie liekov zbytocne ☹

jeny
11. říj 2011

a co Aduskatt??? pozeram ze ma 33dc tak co? zadarilo sa konecne? 😉

mijadave
11. říj 2011

@nativanativa ja som mala cysty, do ms sa vstrebala... 😉
@elys my sme mali sme sa tulili v sobotu vecer 😉 ovu testy si nerobim, no podla grafu a hlienu a bolesti to urco bude dnes... http://www.fertilityfriend.com/home/361810 aj ked som brala soju 3-7 DC, tak som mala ovulku cca v tomto case... 😒
@janielik87 za co si zaplatila 15€?

mijadave
11. říj 2011

@jeny to ma mrzi a co sa Ti stalo? prajem skore uzdravenie 😉

elys
11. říj 2011

@mijadave tak vidis, podla mna ti tam este stale behaju nejaki zabludeni turisti. ved je len utorok. ajaj. mysli pozitivne holka, este to nezahadzuj za hlavu

mijadave
11. říj 2011

@elys mas pravdu... len som nejaka nanic z mojho synovceka, tak vidim veci tak trosku "tmavsie" 😉