Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

mijadave
14. lis 2011

@jeny skopirovat Ti treba len http://www.fertilityfriend.com/home/38f81a 😉

golymetr
14. lis 2011

holky já se tak klepu ono je to vidět hodně když to zasychá to bude vánoční dárek tedy

mijadave
14. lis 2011

@golymetr a mobil Ti to nevyfoti? mne fotak nechce, ale z mobilom mi vyfotil lepsie 😉 joj, tesim sa s Tebou 😉

golymetr
14. lis 2011

@mijadave to zase nemužu dostat do kompu počkám do středy to to bude vidět krásně

mijadave
14. lis 2011

@golymetr jasne, budeme cakat 😉

golymetr
14. lis 2011

@mijadave jsem ztoho ale jelen testovala jsem ted z moči ne z ranní a už je to tak vidět??

petra273
14. lis 2011

@golymetr to je super, budem se těšit na fotečku 😀

golymetr
14. lis 2011

@petra273 😉

mijadave
14. lis 2011

@jeny inak grafik vyzera dost slubne, tak ovulkovsky 😉

mijadave
14. lis 2011

@golymetr tak ak si robila na 10DPO a nie z ranneho mocu a je to pekne vidiet, tak nie je co riesit, len gratulovat 😉

golymetr
14. lis 2011

jestli je to vidět

golymetr
14. lis 2011

v reálu je to krásně vidět 😒

mijadave
14. lis 2011

@golymetr no velmi slabo je to vidiet... 😉 ale je 😉

golymetr
14. lis 2011

@mijadave tak ve středu snad bude silnější že to bude vidět i na fotce v reálu ji vidim i bez brýlí 😀

mijadave
14. lis 2011

@golymetr 😀 super 😀

tyrisa
14. lis 2011

@petra273 To jsi to dostala přímo na narozeniny mojí dcery? 😀 termín bys měla mít kolem 17.7.2012
@mijadave včera večer jsem tu dávala odkaz na stránku o bt.....je tam i proč teplota stoupne až několik dnů po ovu....koukni.

petra273
14. lis 2011

@tyrisa 😀

golymetr
14. lis 2011

lepší fotka mého ducha

mijadave
14. lis 2011

@tyrisa ano, citala som si to, som zriedkavy pripad 😀 😀 😀 dakujem... 😉
@golymetr jeeeeeej, je tam vidno 😉

golymetr
14. lis 2011

@mijadave v reálu je silnější

golymetr
14. lis 2011

@mijadave nato že to nebylo z ranní moči tak koukam jako 😀

mijadave
14. lis 2011

@golymetr ja viem, na fotkach to byva slabsie vidno... 😉 a je fakt, ze si to nerobila z ranneho mocu, tak to je supeeeeer a k tomu len 10DPO, teda, skoda, ze tu neviem dat palec hore 😀

antana123
14. lis 2011

@golymetr moc gratuluju to je krásný dáreček 😵 😵 😵 😵

antana123
14. lis 2011

@golymetr na 10DPO silná aby to nebyli dvojčátka 😀 😀

antana123
14. lis 2011

@golymetr kolikáty si cyklus s clostilem???

golymetr
14. lis 2011

@antana123 já clostil vubec nebrala mam pravidelný cyklus 27-28

antana123
14. lis 2011

@golymetr tak to je super 😵

golymetr
14. lis 2011

holky já si byla jistá že to nevyšlo prostě jsem nic uvnitř necítila a najednou tohle ono to začalo tim že mě včera večer začaly hodně pálit bradavky až to bolelo

janielik87
14. lis 2011

Cauko baby,
vidim, ze aspon vy tu mate pozitivne ovzdusie. Gratulujem novym tehulkam. 🙂

Dnes som bola zas na folikulometrii a nic, cize doberiem duphaston a cakam mrchu. Dufam, ze dojde skor a bude dalsi cyklus co najrychlejsie... :/ Citim sa dost smutne z toho celeho. Proste tak to je. Zvysila mi davku clostilu a buduci cyklus, zeby to malo zabrat. No ja neviem, momentalne uz nicomu neverim. A zacalo nam toto snazenie sa uz aj do vztahu zasahovat...teda to, ze sa nedari. Teraz mam tie pocity, ze vsetko je take zbytocne..ze naco do seba pcham tie lieky, ked aj tak nezaberaju ... len z nich priberam.

mijadave
14. lis 2011

@janielik87 moja, to ma mrzi... ☹ neboj, urcite zaberie... teraz si mala nizku davku, po zvyseni urcite porastu 😉 kazdej zabera ina davka, dr tiez musi zistit, komu co a hlavne ako zabera 😉 to, ze snazilkovanie zasahuje do vztahu, to mi hovor... presli sme tym... ale je to za nami... vydiskutovali sme si to, mm ma vypocul, uvedomil si, ze ja to inak prezivam ako on a tak suhlasil so spermosom a usg, pockame na vysledky a co navrhne moj dr a dohodli sme sa, ze sa posnazime este 3 cykly a nechame to uz tak, bez liekov, no nebudeme si davat pozor 😉