Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

elys
14. srp 2011

@terioza1 tak to je fakt super.. ☹ moj doktor to asi po....kaslal. hovorila som mu, ze to robime kazdy druhy den a on ze naco, mame setrit do 14DC...

lorreine
14. srp 2011

@elys Príde mi divné, že máte čakať. Pokiaľ je partnerov spermiogram v poriadku, tak podľa mňa (a terioza1 sa určite pridá 🙂), mali by ste to skúšať vlastne denne, aby ste to práve neprešvihli. Podľa mňa akurát teraz ovuluješ...tak hups na to 😎

elys
14. srp 2011

@terioza1 ja mam 29, snazime sa 1,5 roka, dnes mam 14DC, PC 30 dni.
tak s tou ovulaciou si ma moc nepotesila, pretoze za 30 minut ideme na donovaly a priatel odbehol este rychlo za kamaratom.. preco prave ja musim mat ovulaciu prave v tak nevhodny cas.. je to mozne? matka zem...
dakujem ti teri za info, ja som prvy krat na clostyle, mam z toho zmatok este... hlavne po tych depresiach, ktore som mala pocas brania tabletiek, sodoma gomora. ty uz mas ake lieky za sebou?

elys
14. srp 2011

@lorreine priatel mal divny spermiogram, 50% bojaschopnych a 50% sa motalo akoby sedeli na pive ☹ nepomohol ani profertil

terioza1
14. srp 2011

@lorreine to si nemyslim, ze protoze to mas zakazane, ale tak vseobecne je znamo, ze zenska pri ms ma vetsi chut na sex.... 🙂 U me se tohle potvrzuje 😀

elys
14. srp 2011

@terioza1 teraz neviem, kde odisla ta jedna sprava s tymi udajmi.. ja sa citim ako antitalent, druhy den na koniku a neviem sa tu zorientovat :( dajte mi cas 🙂

terioza1
14. srp 2011

@elys hele ja na doporuceni dr soulozila denne.... ovu neovu, proste jsme jeli denne... a zadarilo se.. 🙂 Ale treba ovu bude, nebo byla uz... no ja nevim, ja to nejak ani zkoumat nemusela, pac jsem mela obrovsky ovu bolesti... Takze jsem pesne vedela, kdy byla.. zkus ovu testy, kdyz si nejsi jista 🙂

terioza1
14. srp 2011

@elys jeste mi, prosim te, napis, jaky beres leky a vitaminy

terioza1
14. srp 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.....Vitamíny a další
Veronicka33.........34.........19m......... ...13...........29.......................Listovka, Femigard, kontryhel
Mijadave...............35.........19m..............9............21......................Sojové izoflavonoidy, kontryhel, grepový džus
Petra273...............37...........5m..............3...........28.......................Clost., duph., grep. džus, calibrum babyplan
Tyrisa....................26...........5m..............8............30......................Kontryhel
Aduskatt................35............6r..............33...........30............16?....Clost., calibrum
Kacnov..................23.........12m.............18...........28......................Clost.,
Very_sad...............28..........2.5r.............28...........32............18..... Clost., Duphaston
Jeny.......................30...........2r...............14...........33......................Clost., Duphaston
Lorreine..................28.........1.5r...............9.....................................Listovka, Forgravid
Zana21...................30..........2m...............9............33.....................Clost., Listovka
Elys..........................29.........1.5r.............14...........30........................

Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení..............TT (dle ms)..............Kontroly u dr.........Vitamíny a další
Terioza1..............22.............4m........................6+1.......................23.8.2011...........Listovka

elys
14. srp 2011

@terioza1 zatial len clostilbegyt, nic viac... prvy krat. som len na zaciatku

terioza1
14. srp 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.....Vitamíny a další
Veronicka33.........34.........19m......... ...13...........29.......................Listovka, Femigard, kontryhel
Mijadave...............35.........19m..............9............21......................Sojové izoflavonoidy, kontryhel, grepový džus
Petra273...............37...........5m..............3............28......................Clost., duph., grep. džus, calibrum babyplan
Tyrisa....................26...........5m..............8............30......................Kontryhel
Aduskatt................35............6r..............33...........30............16?....Clost., calibrum
Kacnov..................23.........12m.............18...........28......................Clost.,
Very_sad...............28..........2.5r.............28...........32............18..... Clost., Duphaston
Jeny.......................30...........2r...............14...........33......................Clost., Duphaston
Lorreine..................28.........1.5r...............9.....................................Listovka, Forgravid
Zana21...................30..........2m...............9............33.....................Clost., Listovka
Elys..........................29.........1.5r.............14...........30......................Clost.

Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení..............TT (dle ms)..............Kontroly u dr.........Vitamíny a další
Terioza1..............22.............4m........................6+1.......................23.8.2011...........Listovka

lorreine
14. srp 2011

@elys Hm, tak s takým spermiogramom možno nie každý deň...to by vám ale mal presne vysvetliť lekár, nie len povedať...počkajte do 14DC. Pokiaľ niesú spermie 100% bojaschopné, tak potom asi pri častom sexe klesá ich kvalita...ale nemusí, nieje to pravidlo. Takže aspoň ob-deň by ste to skúšať mohli 🙂. Na Donovaloch predpokladám budete niekde spať nie? Alebo idete len na výlet? Inak taký sexík v lese tiež nieje úplne na škodu...tak možno skús "zabiť dve muchy jednou ranou" 🙂.

terioza1
14. srp 2011

@lorreine pravda, pravda s tim sexikem v prirode, my jsme pocali nejspis u rybnika 😀

aduskatt
14. srp 2011

@jeny asi je tam este nejaka chyba☹

aduskatt
14. srp 2011

@elys profertil je reklama jak svina, vyhodene prachy.....vycsine nepomohol......staci ti selezinACE a L-karinitin a kyselina listova.....ak to ma pomoct, toto pomoze..je to to iste ako profertil, len to stoji asi 20% z jeho ceny🙂

elys
14. srp 2011

@lorreine juj, no napad to neni zly, uz sme sa vratili, boli sme na bobovej drahe a lozit po stromoch 🙂 ja viem, v 14DC by sme mali sexovat od rana do noci, ale nemala som sancu, isli sme aj so svagrovcami a ti nam boli v patach cely cas, takze sme neboli ani na chvilku sami. skoda 🙂 vidim, ze mas pomaly tolko vedomosti ako moj gynekolog, neuvazovala si o medicine? 🙂

elys
14. srp 2011

@aduskatt super, dakuje, urcite sa po nich poobzeram v lekarnach. ten profertil absolutne po 3 mesiacoch nezmenil vysledok spermiogramu. 150 eciek islo do vrecka sikovnym klamarom.

aduskatt
14. srp 2011

@elys poznam, vlastna skusenost je rovnaka

aduskatt
14. srp 2011

@elys tolko znalosti budes mat mozno casom aj ty🙂)cim dlhsie si v teme, tym viac sa vyznas..aj ked...prajem skore uspechy🙂

markyzza
15. srp 2011

Ahoj holky.
Tak hlásím návrat domů. A i s mrchou 😢 A to vypadalo tak nadějně. Teď už prostě žádnému náznaku nevěřím. No mám poslední měsíc s Clostilem a pak se uvidí. 😅 No ale mám vyvěštěnou holčičku, tak se to přece musí mpovést. Jen nikdo neví, kdy 😀 😀 Tak doufám, že na ní nebudeme čekat dlouho. 😅
Mijadave: tak u tebe taky nic. Tak jsme na tom stejně. Mně taky děsně bolela prsa a nakonec stejně nic. Asi to dělá ten Clostil. Jo a nakonec jsem stejně jeden test prubla, protože MS je nějaká krátká, ale sněhobílo. Ale stejně jsem se ho chtěla zbavit. Už mám teď doma jen Mamatesty 😀 😀

elys
15. srp 2011

@aduskatt este som sa chcela spytat, co z tych vitaminom berem ja a co by mala brat moja polovicka, aby som mu to nenaordinovala opacne 🙂 este bude mat z toho ovulaciu on. 🙂

terioza1
15. srp 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.....Vitamíny a další
Veronicka33.........34.........19m......... ...14...........29.......................Listovka, Femigard, kontryhel
Mijadave...............35.........19m.............10............21......................Sojové izoflavonoidy, kontryhel, grepový džus
Petra273...............37...........5m..............4............28......................Clost., duph., grep. džus, calibrum babyplan
Tyrisa....................26...........5m..............9............30......................Kontryhel
Aduskatt................35............6r..............34...........30............17?....Clost., calibrum
Kacnov..................23.........12m.............19...........28......................Clost.,
Very_sad...............28..........2.5r.............29...........32............19..... Clost., Duphaston
Jeny.......................30...........2r...............15...........33......................Clost., Duphaston
Lorreine..................28.........1.5r..............10....................................Listovka, Forgravid
Zana21...................30..........2m..............10...........33.....................Clost., Listovka
Elys.........................29.........1.5r.............15...........30......................Clost.

Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení..............TT (dle ms)..............Kontroly u dr.........Vitamíny a další
Terioza1..............22.............4m........................6+2.......................23.8.2011...........Listovka

lorreine
15. srp 2011

@aduskatt
@elys No, ja som vyštudovala niečo úplne iné, ale aj manžel si zo mňa robí srandu, že som riaditeľka zemegule a že nejak "moc do všetkého vidím" 😀 . Inak som ale predtým než mi diagnostikovali PCO a predtým než sme sa začali snažiť, som nevedela nič. Ale teraz sa už o to pochopiteľne zaujímam 🙂, tak ako hovorí aduskatt 🙂.

jeny
15. srp 2011

ahojte, tak u mna tento mesaic bez sance, clostil nezabral, foliky vobec nenarasti buduci cyklus vyskusame 2tabletky denne, doteraz som mala iba 1 no zrejme to nestaci ☹ no aspon viem na com som a na konci mesiaca nemusim stresovat ci som alebo nie som tehu 🙂

petruskaaa
15. srp 2011

@lorreine tak dík za vysvětlení,jsem zase o něco chytřejší 🙂
@elys jo,mě se to stalo hned v 1. cyklu s Clostilbgytem,volala jsem doktorovi a ten mi řekl že je to ovulační ale nemělo by trvat dýl jak 3 dny...no mě se to nakonec rozjelo a byla z toho MS,ale pokud si špinila jen 2 dny,myslím že je to jasně ovulka 😉

aduskatt
15. srp 2011

@elys vsetky vitaminy z toho su prenho🙂))

aduskatt
15. srp 2011

@lorreine presne.tiez som sa pri tejto dg naucila vela veci, co som dovtedy netusila

aduskatt
15. srp 2011

@terioza1 34 PC, 1DC☹((dakujem

veji
15. srp 2011

ahojte, pozerám že táto téma je pre mňa ako stvorená. začínam s clostilbegytom a duphastonom, tak som zvedavá ako to pôjde. ale upokojuje ma to, že moja švagriná po týchto liekoch hneď na prvý šup čakal dvojičky 😉 tak veľa šťastia.

hela82
15. srp 2011

Zdravim holky, dlouho jsem tady nebyla ale uz se hlasim. Konecne mam za sebou prvni davky Clostiku (konecne protoze jsem misto 30 DC mela 49 DC a MS dorazila az po vyvolavacce). Ted bych rada zacala testovat ovu, ale nejsem si jista jestli Clostilbegyt nemuze ovlyvnit vysledek ovu testu 😒 Nevite jestli ma smysl testovat?