Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

petruskaaa
15. zář 2011

@fori ne to je pravda,že každý měsíc jsou na jiné straně,teda aspoň jsem to taky tak četla 😅 ,ale já myslela že ti to říkal přímo doktor,tak mě zajímalo jak se to dá poznat.Jestli už to chápu dobře,tak minulý měsíc si Clostík nebrala?Potom už to chápu a souhlasím🙂 Já beru Clost. vlasně 2 cyklus,poprvé ok,tak spoléhám že zabere zase 🙂

fori
15. zář 2011

@petruskaaa no jasně minule jsem ho neměla. někdo tu psal že učinkuje i další cylkus.... nebo se bere každý měsíc?? kolik folikulů jsi měla ty?? jinak to co jsem psala to si pouze myslím, doktor mi toto neřekl, ale mě to připadá jako logický víš 🙂

aduskatt
15. zář 2011

@fori mali by sa striedat, pokial je vsetko OK......mne napr vobec nepracuje jeden vajecnik, takze ja mam kazdy mesiac folikul na rovnakej strane

aduskatt
15. zář 2011

@fori clostil sa berie kazdy mesiac a po jeho dobrani sa telo sprava tak, akio keby ho este dva cykly malo

fori
15. zář 2011

@aduskatt aha.... no tak uvidíme... díky 🙂

veronicka33
15. zář 2011

Rozlúúúúúčka s Palim Demitrom velmi smutnééééé :( ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

sambuca
15. zář 2011

tak si toho mýho výstavního ducha holky hodíme do speciální složky, FALEŠNĚ POZITIVNÍ TESTY!!!
Teď jsem udělala druhej en samej a je uplně čistej!

aduskatt
15. zář 2011

@sambuca kedy si robila ten prvy?

aduskatt
15. zář 2011

ak si robila prvy rano a druhy trebars poobede, ked si predtym pila vela tekutin, tak moze byt hCG tak zriedene, ze ho test nezachyti..............

@sambuca

aduskatt
15. zář 2011

@veronicka33 ani nehovor, mi slza nejedna ukvapla.....

aduskatt
15. zář 2011

no, baby, spinenie nikde, mrcha nikde, ale brucho boli ako na mrchu, mala prist dnes..tak uvidime, ci ma neprepadne do vecera

vanilka31
15. zář 2011

@sambuca TT se mají dělat ráno. Pokud jsi tedy ten první dělala ráno, ukázal určitou nízkou hladinu hcg - druhá čárka nebyla tak silná. Jestliže jsi podruhé testovala odpoledne, nízké hcg test nemusel zachytit. Doporučuju test udělat znovu zítra ráno a uvidíš, že tam druhá čárka bude 😉

vanilka31
15. zář 2011

@aduskatt To jsme na tom stejně. Taky čekám, ale nejpravděpodobněji přijde až zítra nebo v sobotu. Kéž by nedorazila!

aduskatt
15. zář 2011

@vanilka31 ja mam vzdy 14den po ovulke a dva dni pred tym uz spinim.dnes je 14den po ovulke a spinenie ziadne..ale brucho ma boli ako na mrchu

sambuca
15. zář 2011

jste milý holky, ale já nějak prostě od začátku nevěřim, že by to mohla být pravda! Zkusím teda ještě jeden ráno, ale silně pochybuju!

sambuca
15. zář 2011

@aduskatt ten první byl ráno, druhý teď odpoledne, ale i ta odpolední moč nebyla zředěná, jelikož stále zvracím, nestihnu žádné tekutiny ani vstřebat.. všechno jde hned ven a k tomu se přidal parádní průjem, takže spíš než těhu je to nějakej hnusnej bacil!

aduskatt
15. zář 2011

@sambuca alebo kombinacia tehu a crevnej chripky

veronicka33
15. zář 2011

@sambuca neboj nebude falošný urob si ešte ráno možno máš ešte málo hcg preto je to slabučké ale je to tam a teraz no netuším prečo je čistý držím moc palce 🙂

janielik87
15. zář 2011

@sambuca tak snad to este dopadne dobre 🙂 urcite daj vediet, drzime ti palce

jeny
15. zář 2011

@sambuca testik je jasne pozitivny 🙂 teším sa s tebou 🙂 a to bol prvy testik ktorý si tento cyklus robila? Kolky DPO to je?

maminka142
15. zář 2011

@petruskaaa aj ja mam 1x1 tak som zvedava, či to bude aj uspešne 😉

petruskaaa
15. zář 2011

@fori No právě u mě je to takový komplikovaný 😖 .Minulý měsíc s Clostíkem jsem ovulku měla,to vím z krve,ale na folikulometrii jsem nebyla,protože jsem musela odjet.Můj první cyklus s clostíkem jsem měla 11DC folikul 11mm a 2 dny na to jsem to dostala - nechápu 😕 No a teď ho vlastně beru 3 kolo 🙂 .Jinak já ho taky beru ob cyklus a ten minulý co byl mezi Clostíkama jsem byla na folikulometrii 11DC a 15DC a nic,tak že jestli ovulka byla,to se dozvím až z výsledků krve 22.9. 😖

petruskaaa
15. zář 2011

@aduskatt já beru Clostil ob měsíc,asi je to individuální 🙂

aduskatt
15. zář 2011

@petruskaaa ja som brala aj v kuse aj kazdy druhy..........tam skor islo o to, ci po dobrani clostilu este telo reaguje akoby ho uzivalo

petruskaaa
15. zář 2011

@maminka142 já ho beru 3 cyklus a nic,tak přeji lepší skóre 😉

petruskaaa
15. zář 2011

@aduskatt to já právě nevím 😒 ,jak jsem před chvílí psala,výsldky krve z minulého cyklu bez clostíku budu vědět až 22.9.,hlavně se všude píše,že se může brát max 6 měsíců a víc že to nemá cenu a potom jako co,po těch 6 měsících?to mám jako smůlu?

aduskatt
15. zář 2011

@petruskaaa no po tych 6 mesiacoch CAR, laparoskopia, IUI, IVF.moznosti je viac, lekari ti poradia to naj

petruskaaa
15. zář 2011

@aduskatt no ale přeci i na IUI potřebuji mít ovulaci,tzn.clostil nebo něco podobného,teď na ní jdu 😉

aduskatt
15. zář 2011

@petruskaaa su aj ine, silnejsie lieky ako clostil. Clostil nie je konecna stanica

petruskaaa
15. zář 2011

@aduskatt No jo,to je jasný,jenom by mě zajímalo,jak se to pak řeší dál po těch měsících.Nejlépe když už není co řešit 😉 .