Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

mijadave
8. říj 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.......Vitamíny a další
Lenka7791...........29.........10m............28............34............................Clost., alechemilka, Acidum folicum
Petra273...............37..........5m.............28............32...........14.............Clost., duph., grep. džus, calibrum babyplan
Tyrisa.....................26...........6m............24...........39..............3.............Fytosója, grepový džus, alchemilka/kotryhel
Aduskatt.................35..........6r...............23...........33............................Clost., calibrum
Sambuca...............23.........1,5r.............23...........32............................Clost.Listovka,Utroš,Clexane
Zana21..................30..........3m.............20............33............................Listovka
Veji.........................25..........7m..............19............27...........................Clostil, Duphaston, Femibion, Alchemilka
Janielik87.............24..........7m..............13............46............................Clostil., alchemilka, grep. džus, kapky Femi
Veronicka33.........34.........20m.............12............30............................Listovka, Femigard, alchemilka/kotryhel
Kacnov...................23.........12m...............8............31...........................Clost.,
Mijadave................35..........22m..............7............29............................Fytosoja, alchemilka/kotryhel, grepový džus
Petulak1988.........23..........17m..............7............32...........................Clostylbegyt,utrogestan,kys.listová
Jeny........................30............2r.................6...........36............................Clost., Duphaston
Fori.........................28..........13m..............5............28............................Clostik
Lorreine................28..........1.5r................1............32............................Listovka, Forgravid

Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení........TT (dle ms).... TT(dle UTZ)........TP......................KO.........Vit. a další
Terioza1..............22...................................14+0..................13+6..............10.-12.4.............11.10........Listovka
Nathali................23............2,5roka..........10+4.........................................3.5.2012..............................Listovka
Elys.....................29... .......1.5r..................3.............................................................................................Calibrum

veronicka33
8. říj 2011

Ahojte dievčatá ako sa darý?ja sa mám na prd mám asi zdola nejaký zapal strašne svrbenie a výtok ako tvaroh,idem v utorok ku dr zatí som si kupila Mycomax a canesten :( dúfam že sa čoskoro dam do kopy aj manžel má niečo takže snažilkovat nebude a ja som 12 DC :( no čo už len sa skoro uzdravit ☹ ,len aby to nebolo niečo važne ☹

terioza1
8. říj 2011

@mijadave koukala jsem do tabulky a vidim, ze porad probiha snazeni... No u me nic noveho, moje rodina porad neco nakupuje na miminko a jsem stredem pozornosti, porad jestli mi neco neni a jak se citim, varujou me pred jedoucim autem, aby me neprejelo... jako by mi byly 2roky .-D ale je to hezky... 🙂 Brisko uz mi vykukuje, taky se mi roztahuje deloha - picha me v podbrisku obcas... 🙂 Tak panikarim, jestli to ma bejt atd atd... porad nejakej strach 🙂 ☹

mijadave
8. říj 2011

@terioza1 to je super 😉 ano, prebieha snazenie, no uz nie tak, ako predtym, uz je to len take, ze ok, beriem soju, meriam BT, ale nejake stresy, ze teraz mam plodne dni a tak, tak to nie, nechavame to tak a ak sa zadari, bude to super, ak nie, no co uz... teraz sa skor bojime o synovceka, co sa narodil v 25tt ☹ ale bojuje... 😉

nativanativa
8. říj 2011

@veronicka33
@mijadave
tak baby , snazim sa aj ja , dnes som dostala od dokiho veeeela receptov , aj an mykozu , kedxe na nu trpim bohuzial dost casto a som aj alergicka na candidu , ale nevadi , snad to bude lepsie .... cakam na cervenu , ktora ma prist ani neviem presne kedy vzhladom na to ze dnes 19DC som si robila ovu test a tusim to bude pozitivne pre najblizsie dni , tiez som dostala clostil , ale az po 5DC kedy mam zajst na sono k dokimu pretoze na pravom vajecniku mi objavil cystu , ktora ako hovoril nie je nebezpecna , len by mala prasknut do menzesu ..... uvidime co z toho bude , ja len dufam ze sa to nezhorsi po vysadeni duphastonu po 7 mesiacoch 😨 ☹

tyrisa
8. říj 2011

@lorreine
@mijadave Díky holky.vypadá to lépe,od oběda nezvracela,dala jsem ji vývar s mrkví.teď ho i večeřela.Akorát teplotu má pořád. Nechci ji dráždit žaludek sirupem,tak uvidím v noci.Nejvíce pomohla CocaCola po lžičkách.Okamžitě se ji ulevilo a vydrželo doteď.Už ji dávám jen černý čajík s glukopurem.
Jinak ať nepíšu jen negativně dneska....tady je můj grafík.mám radost z ovu 🙂
http://www.fertilityfriend.com/home/3506d2

mijadave
8. říj 2011

@tyrisa to som rada, ze je jej lepsie, cola je v tomto fajn, tiez to vyuzivame 😉 gratulujem k ovulke... ja ju tiez asi budem nat teraz v najblizsich dnoch, dnes ma zacali boliet vajecniky a aj hlienik zacal... 😉 no nic, idem, v kuchyni sa mi vari obed na zajtra a v rure mam tahanu strudlu, treba tam este poslednu vlozit 😉 mohla by som Ta poprosit, spravis zajtra tabulku za mna? nebudem na pc cely den, dik 😉 pa, najneskor v pondelok som zas tu 😉

mijadave
8. říj 2011

@veronicka33 dufam, ze sa to skoro spravi, prajem Vam obom skore uzdravenie 😉

terioza1
8. říj 2011

@mijadave tak to jo, treba kdyz se na to tolik nesoustredis, vyjde to 🙂)) Synovec se narodil ve 25tt?? To bude dobry, doktori ted umej zazraky, ted si pohaja v teplouckym inkubatoru a za par tydnu bude doma a bude plakat a budit maminku na papani... 🙂)) Drzim moooooc palce, aby se mel k svetu 🙂

veronicka33
9. říj 2011

@mijadave Dakujem tak to dúfam aj ja :(

zana21
9. říj 2011

@mijadave Děkuji moc, také přeji, aby byl synoveček v pořádku. Hlavně pevné nervíky 🙂

zana21
9. říj 2011

Už by chtělo, aby se nám skupina těhulek rozrostla, co 🙂 Já ještě měsíc a návštěva v novém CAR, nemůžu se dočkat.

tyrisa
9. říj 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.......Vitamíny a další
Lenka7791...........29.........10m............29............34............................Clost., alechemilka, Acidum folicum
Petra273...............37..........5m.............29............32...........15.............Clost., duph., grep. džus, calibrum babyplan
Tyrisa.....................26...........6m............25...........39..............4.............Fytosója, grepový džus, alchemilka/kotryhel
Aduskatt.................35..........6r...............24...........33............................Clost., calibrum
Sambuca...............23.........1,5r.............24...........32............................Clost.Listovka,Utroš,Clexane
Zana21..................30..........3m.............21............33............................Listovka
Veji.........................25..........7m..............20............27...........................Clostil, Duphaston, Femibion, Alchemilka
Janielik87.............24..........7m..............14............46............................Clostil., alchemilka, grep. džus, kapky Femi
Veronicka33.........34.........20m.............13............30............................Listovka, Femigard, alchemilka/kotryhel
Kacnov...................23.........12m...............9............31...........................Clost.,
Mijadave................35..........22m..............8............29............................Fytosoja, alchemilka/kotryhel, grepový džus
Petulak1988.........23..........17m..............8............32...........................Clostylbegyt,utrogestan,kys.listová
Jeny........................30............2r.................7...........36............................Clost., Duphaston
Fori.........................28..........13m..............6............28............................Clostik
Lorreine................28..........1.5r................2............32............................Listovka, Forgravid

Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení........TT (dle ms).... TT(dle UTZ)........TP......................KO.........Vit. a další
Terioza1..............22...................................14+1..................14+0..............10.-12.4.............11.10........Listovka
Nathali................23............2,5roka..........10+5.........................................3.5.2012..............................Listovka
Elys.....................29... .......1.5r..................3.............................................................................................Calibrum

elys
9. říj 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.......Vitamíny a další
Lenka7791...........29.........10m............29............34............................Clost., alechemilka, Acidum folicum
Petra273...............37..........5m.............29............32...........15.............Clost., duph., grep. džus, calibrum babyplan
Tyrisa.....................26...........6m............25...........39..............4.............Fytosója, grepový džus, alchemilka/kotryhel
Aduskatt.................35..........6r...............24...........33............................Clost., calibrum
Sambuca...............23.........1,5r.............24...........32............................Clost.Listovka,Utroš,Clexane
Zana21..................30..........3m.............21............33............................Listovka
Veji.........................25..........7m..............20............27...........................Clostil, Duphaston, Femibion, Alchemilka
Janielik87.............24..........7m..............14............46............................Clostil., alchemilka, grep. džus, kapky Femi
Veronicka33.........34.........20m.............13............30............................Listovka, Femigard, alchemilka/kotryhel
Kacnov...................23.........12m...............9............31...........................Clost.,
Mijadave................35..........22m..............8............29............................Fytosoja, alchemilka/kotryhel, grepový džus
Petulak1988.........23..........17m..............8............32...........................Clostylbegyt,utrogestan,kys.listová
Jeny........................30............2r.................7...........36............................Clost., Duphaston
Fori.........................28..........13m..............6............28............................Clostik
Lorreine................28..........1.5r................2............32............................Listovka, Forgravid

Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení........TT (dle ms).... TT(dle UTZ)........TP......................KO.........Vit. a další
Terioza1..............22...................................14+1..................14+0..............10.-12.4.............11.10........Listovka
Nathali................23............2,5roka..........10+5.........................................3.5.2012..............................Listovka
Elys.....................29... .......1.5r..................5+4.........................................................................3.11.........Listovka

elys
9. říj 2011

@nathali ahojky. tak citim sa ako pred ms. stale mam pocit ze uz to dostanem. no strasne sprosty pocit. inak absolutne ziadne priznaky. 3.11. by som mala dostat knizku a prve sono. no uvidime. a ty? citam ze ta vsetci opatruju. uz aj mna zacali 😀 treba si to uzit.

elys
9. říj 2011

@terioza1 Teri diky. sice ta uz nedozeniem 🙂 ale idem ti v patach

tyrisa
9. říj 2011

Tak jsem dneska dělala dort pro Mišku k narozkám,

nativanativa
9. říj 2011

@elys a mna ste vynechali 😢 😢 😢 😢

petulak1988
9. říj 2011

@tyrisa krasny jak to delas?

nathali
9. říj 2011

@elys a v kotorom si tt?? a termin porodu ti vychadza kedy?? no tak si to este uzivaj bez priznakov 😀 zacnu ta neskor prsia boliet a mozno ti aj spatne bude ale zas aj nemusi to by si bola ta stastnejsia 🙂 a to brusko je normalne ja mam dnes obcas taky pocit ako na slabu ms ale to len maternica 🙂
a rodine ste to uz povedali???
ja sa mam celkom fajn liezla na mna nejaka choroba ale vypada to ze som to zvladla snad

tyrisa
9. říj 2011

@petulak1988 Děkuji. Vzhledem k tomu,že jsem na tyto věci antitalent (radši postavím skříń z IKEY😀)tak co nejjednodušším způsobem.

petulak1988
9. říj 2011

@tyrisa ja umim je maslove a kremove ale z marcipanu nee,,,,tak to jsme na tom stejne s tou skrini 🙂

tyrisa
9. říj 2011

@petulak1988 To je jen potáhnuté marcipánem,Koupíš marcipán,rozválíš na placku tu pak dáš na dort, ořízneš a je to 😉

terioza1
9. říj 2011

@elys treba nevolnosti mit nebudes, ja je taky nemam a nemela .-))) jen jsem mela vzdy vecer nadymani, tot vse.. preju tobe i miminku(miminkum 😀 ) hodne zdravicka...

petulak1988
9. říj 2011

@tyrisa vypada fakt mekne ty kyticky take koupis??

tyrisa
9. říj 2011

@terioza1 To budeě mít chlapečka Terezko (můj tip).

terioza1
9. říj 2011

@tyrisa myslis??? No v mem okoli tipjou pul na pul... tak schvalne, v utery jdu k dr, zkusim vysondovat pohlavi... 🙂

tyrisa
9. říj 2011

@petulak1988 JJ,Mám vše z Globusu,ale myslím,že v Tescu taky seženeš.Koupila jsem trojpatrový čoko korpus,páč kvůli tomu,že malá onemocněla jsem neměla čas péct(to myslím není těžké upéct si korpus a rozříznout....)Dortovou náplň jsem koupila jednu čoko a druhou vanilkovou,slepila jsem dohromady,potřela jsem to celé čokopolevou,pak marcipán a ty ozdoby nahoře jsou takové balíčky - cukrové ozdoby.

tyrisa
9. říj 2011

@terioza1 Myslím,když jsem čekala chlapečka,bylo mi špatně jen párkrát a to v autě.u malé jsem si měnila trvalý pobyt na dva měsíce na WC.

petulak1988
9. říj 2011

@tyrisa jj ja si pecu take korpus doma 🙂 globus nemame daleko a chceme tam zitra nebo pozitri jet tak se mrknu