Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

fifitko25
30. pro 2011

@strawbery tiež som dostala dnes pregnyl, a cítim mierné tlaky ako pred mrchou.... robila som si aj ovu test a mám tam krásne dve koľajničky, tak je to snáď dobré znamenie.... držím palčeky aj tebe 😉

cuculik1
30. pro 2011

Baby diky za podporu, clovek aspon vidi, ze v tychto situaciach nie je sam, manzel mi je velkou oporou, je mi hrozne ked si predstavim ako sa pred par dnami v ordinacii lekara pred nim rozplakal pri tom, ako nam oznamil ze som tehotna, bol velmi rad a teraz sa snazi byt silny, ale aj s nim to zamavalo,

majkushka
30. pro 2011

Presne ja tak isto ten jeden vajecnik citim az ku krizom, ale uz je to menej ako. Vcera
@strawbery

zana21
30. pro 2011

@fifitko25 Koukám, že už máte s pregnylem zkušenosti. Já si ho dnes odnesla domů, píchat ho bude v pondělí a ve středu nás čeká naše první IUI. Po pregnyle máte nějaké bolesti?

fifitko25
30. pro 2011

@zana21 bolesti nemam, som trosku ako omamena po ňom ale len chvíľku 😉

zana21
30. pro 2011

@fifitko25 Tak to je dobře, přeci jenom člověk musí fungovat - chodit do práce apod. A také jdete na IUI nebo bude snaženíčko doma?

fifitko25
30. pro 2011

@zana21 zatiaľ doma, a ked sa inak nebude dat, tak skusila iui... Ale ja Verím že to vyjde 😉

zana21
30. pro 2011

@fifitko25 Tak to budu držet moc pěstičky. To vám to snažení vychází na Silvestra, to by bylo pěkné vykročení do nového roku 🙂

fifitko25
30. pro 2011

@zana21 uz sme Začali 🙂 Ďakujem a tiež držím palce 😉

veji
30. pro 2011

@manamani1 ano, brala som clotil....4 cykly. ale reagovala som slabo.

manamani1
30. pro 2011

@veji nenarastli folikuli? tak akoze si otehotnela?

majkushka
30. pro 2011

@strawbery ako ti je , mne už trochu ustupilo , len my to vyráža do nohy teraz a do krížou , ako často ste tulkali ?

veji
30. pro 2011

@manamani1 narastol mi jeden folikul......na 10 DC mal 19mm. takze som otehotnela asi zazrakom, kedze tam bol len jediny poriadny folik

manamani1
30. pro 2011

@veji ja neviem, ja tejto folikulometrii neverim, pretoze kolko je tu takych báb, ktorej doki vylucil ovulku a predsa otehotneli. Napr. ja som mala na 10DC len 8mm folik, tak neviem, podla folikulometrii ovulka nebola, tak uvidime🙂

kacicqa
30. pro 2011

@strawbery Axoj. Tak da sa..ako po tyzdni s nasimi a svokrovcami..ale aspon som sa musela pretvarovat, ze sa nic nedeje a navstevam s blbym usmevom tvrdit, ze na babatko mame este cas..dokonca jeden pripitucku sused (4nasobny otecko v mojom veku) xcel mojmu mangelovi ukazat "ako sa to robi"..takze taq;o)

kacicqa
30. pro 2011

@cuculik1 Ja neviem ci mi pomohla alcemilka, alebo to bola nahoda, ale hned na druhy den po druhom litri som dostala extra hnusne bolesti a uz to slo...

strawbery
30. pro 2011

@zana21 no, tak ja som mala bolesti pár hodín po pichnutí,na druhý den krče, že som myslela, že umrem 😠 ...no a do teraz cítim podbruško nepríjemne..... 😖 ....pregnyl mi bol pichnutý v utorok
@majkushka ahojky, no stále cítim podbruško tak akoby som mala krámi dostať ,ale je to lepšie než včera,dakujem za opýtanie.......no a kedže môj muž pracuje 11hodín denne, tak sme sa túlili až večer po pichnutí pregnylu a na druhý den ráno a ešte večer.......no uvidíme 😀
@kacicqa joooooj, tak to poznám takéto reči 😠 ...že či neviete ako sa to robí a či hrávate po večeroch človeče 🙄 ....fakt trápne ......keby tí ludia vedeli ako sa strápime a dopujeme hormonamy !!!....ja som už dala na známosť hl.svokrovcom, že táto téma je proste tabu !!

jania023
30. pro 2011

ahoj aj vy po clostile spinite dlho?som dnes 7dc a este stale spinim 😠 inokedy mam 5dni 😠

kacicqa
30. pro 2011

@strawbery Ja sa este drzim na uzde..ale citim, ze niekedy je to uz uz na hranici,kedy vybuxnem a lutujem toho,kto mi pride vtedy do rany;o( Taq dufam, ze s ati zadarilo traz a uz nebudesh musiet odbijat blbcov;o)

ivka3901
30. pro 2011

ahojte baby.pridám sa k vám kedže sa táto téma týka aj mňa.trošku sa predstavím volám sa ivana S zo slovenska z okresu NZ čiže z daleka som vydatá a už 6 rokov sa okúšame o bábätko,ale márne máme za sebou 3 IVF druhý pokus bol úspešný až nato,že som potratila v 9 týždni a momentálne sa chystáme na 4 pokus,ale do brna do Reprofitu a tam sme sa dohodli s pánom dokim,že skúsime minimálnu stimuláciu clostibegitom a nejakým dopíchavaním inekcií kedže som mala dlhé protokoly uakaždým a reagovala som veľmi slabo na konské dávky hormonov.chcela by som sa spýtať či máte s týmto skúsenosti alebo je to nejaká baba s podobným osudom 🙂

anag
31. pro 2011

Ahoj holky .. 🙂

Chtěla jsem se ještě zeptat. Jsem dneska 7DC a mám poslední tabletku clostilu. Kdy je dobré si začít dělat ovu test?

jeny
31. pro 2011

@anag no este je skoro, ak pojdes na 10DC na folikulometriu tak uvidis aky bude velky folik a podla toho urobis ovu test, ja mam aj po clostile ovu az 20DC takze je to individualne, niekto ma uz na 12 dc, no najlepsie ta nasmeruje ta folikulometria aby si zbytocne neminula vela ovu testikov 😉
@ivka3901 ahoj tak ty uz mas toho velmi vela za sebou, my v tejto teme sme vacsinou baby zatial iba na clostile, ja som mala zatial iba prve iui a myslim ze jedina z nas ktora mala IVF je Kacnov ale uz tu davno nebola, no v kazdom pripade ti velmi drzim palce aby ti tentokrat ivf vyslo

mijadave
31. pro 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka...............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.......Vitamíny a další
Lorreine..................28.........1.5r...............51............34...........................Listovka, Forgravid
Lenka7791.............29.........13m.............46.............34...........................Clost., alechemilka, Acidum folicum
Kacnov....................23.........13m..............40.............51..........................Clost.,
Janielik87..............24...........8m..............35..............31.........................Clostil., alchemilka, grep. džus, kapky Femi
Kacicqa..................30...........20m............30..............21.........................Clostil,Duph.,Euthyrox,Medocriptine,alchemilka,grep,kys.listova,pupalka
Manamani1...........25...........5m...............28..............31........................Clostil, Alchemilka, Femibion, grep. dzus
Stella881................22........14m...............28..............29........................Clostil, Alchemilka, Femibion, grep. dzus
Petulak1988..........23.........18m..............26..............26...........................Clostylbegyt,utrogestan,kys.listová Strawbery...............27..........2r..................26..............35............4..........Clostil, pregnyl, duphaston Jeny.........................30.........2,5r...............21...............37.......................Clost., Duphaston
Nativanativa............29.......10m...............20...............34........................Calibrum Baby plan, Alchemilka, ľanove semiačka
Majkushka.............32...........7m...............17...............28.......................Clostil, utrogestan, befoli
Zana21...................31...........8m...............16...............29.......................Clostil, merional, listovka
Safirah....................23..........10m..............16...............30.......................Clostil, grep. džus, kontryhel/alchemilka
Veronicka33..........34.........21m...............12................26.......................Listovka, Femigard, alchemilka/kotryhel Antana123.............28.........10m...............11................29.......................Clostil, Pregnyl, Provera, Listovka, Babyplan
Ingris......................31..........6,5r...............11................30.......................Clostil., vit. C1000 s obsahom sipku,gynex
Govinda .................31.........35m..............10................37........................Valovič kvapky,Lecitin,listovka,vit. E,grepak,clostil,duph.
Jania023................30............3r..................8................32........................Clost.,Duph.,Estrofem,Sarapis,Alchemilka,Femi kv....

Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení........TT (dle ms).... TT(dle UTZ)..........TP......................KO.........Vit. a další ..pohlaví
Terioza1..............22...................................26+0..................26+0................10.-12.4...............3.1.................................HOLKA
Nathali................23............2,5roka.........22+3............................................3.5.2012.............................Listovka
Elys.....................29... .........1.5r...............17+2.............................................6.6.2012............................Listovka
Tyrisa..................26...............7m..............15+2..................14+4................25.6.2012...........................GS Mamavit
Petra273............37................6m.............11+4...................12+0................14.7.2012...........................
Golymetr............34................3m..............10+0...........................................28.7.2012...........................
Veji......................25................8m................6+3....................5+5..............22-28.8.2012.........26.1.

mijadave
31. pro 2011

@anag suhlasim s @jeny, naozaj pockaj na folikulometriu a tam uvidis, aky je velky folik a podla toho testuj 😉
@ivka3901 ahoj, vitaj medzi nami, ozaj mas toho vela za sebou, drzim pasticky, nech Vam to vyjde 😉

petulak1988
31. pro 2011

@mijadave ahojky tak se hlasim zpet....je par zmen ale opustit vas nechci....nesnazim se aktivne....pozor si nedavame a jsem s nekym jinym....

majkushka
31. pro 2011

@anag rozne ako komu zaberu , niektore baby pisali na 12 DC ja napríklad až na 14 DC som mala dominantny 24 mm folik , a ovulku až na 16 DC 🙂

kacnov
31. pro 2011

čau holky užívá tu některá z vás Gynex?

kacnov
31. pro 2011

@jeny ahojík jojo dlouho nepřispívám polepším se 🙂 už se nijak nesnažíme nechávám to na osudu 🙂 ted chci zkusit Gynex někomu pomohl tak uvidíme prý je lepší jak clostil

zana21
31. pro 2011

@strawbery Tak doufám, že to nebude tak strašné. Do práce chodit musím 😉 Ale jsme ženský a ty něco vydrží. Kdyby to všechno měli podsoupit chlapi, tak to toho mimíška asi nikdy nedočkáme 🙂

zabula
31. pro 2011

ahojky holky,beru ted 2clostíky denně a včera večer sem si ho zapoměla vzít poslední,má cenu si ho ještě brát?