Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

koira
22. črc 2012

@petanevesta no ja ho beru ted jakoby poprvé..naposledy jsem ho mela pred 2 roky..a to me pomohlo ke dceri...cykly mivam nomalne tak 45-50 dni a zrejme bez ovulace..minule jsem k tomu dostala pregnyl a zadarilo s enapoprve.

koira
22. črc 2012

tak si rikam ze kdyz to beru do 5DC tak 8 den uz by ohl videt ze nejaky dominantni folikul roste...a tak mi treba rekne tak si za 4 dny pichnete pregnyl...naivni ze 😅

mijadave
23. črc 2012

dobre ranko, tu je dnesna tabulecka 😉 https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al...
prajem Vam krasny dnik a uspesny zaciatok noveho tyzdna 😉 pa

nnora
23. črc 2012

Ahoj, jen nakukuji, zaujalo mne téma ..................... pro všechny holky - čekatelky - v naději ................. naše druhé miminko je po druhém balení clostylbegytu. 🙂)))) + absolutní nestíhačka doma i v práci + žádné myšlenky na miminko + pocity štěstí. O první jsme se snažili 2 roky (clostilbegyt, 1x IVF, 2x KET, báječná dovolená a bylo zaděláno), o druhé jsme se přirozeně pokoušeli rok a něco.
Holky jde to!!!! Držím vám všem pěstíky, ať co nejdříve objevíte // ......... vím, jaké to "nekonečné čekání " je.

piefunko
23. črc 2012

@anait ahoj pozitivny test je ak je testovacia ciarka rovnako silna alebo silnejsia ako kontrolna. vtedy je test pozitivny a ovu prichadza do 48 hodin. 11mm je vsak na ovu malo, vacsinou folik praska az okolo 20-22mm. ako si na tom teraz? nemerias? netestovala si potom uz testikmi?
@kacculle je normalne ze ti moze prist ms skor a v inej intenzite, predsalen si brala hormony 😉 ak by boli bolesti ci intenzita krvacania prilis silne, urcite daj vediet dokimu
@carmen23 ahojky ako? uz po dovolenke? oddychnuta? 😵

mijadave
24. črc 2012

dobre ranko dievcata, tu je dnesna tabulecka 😉 https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al...
prajem Vam krasny dnik, pa 😉

chilinkaxxx
24. črc 2012

ja som ho tiež brala a dnes som mala po 8 dňoch od IUI na teste ducha, teda veríme, že cez víkend to bude jasnejšie.

mijadave
24. črc 2012

ahojte kocky, kedze som este hore, supnem sem tabulku uz v podstate na dnesny den 😉 https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al...
bola som pozriet kamosku, caka dvojicky po IVF a je v 23tt... pani, ale je uz taka, akoby mala rodit.. no co uz, tisko som zavidela... nevadi, zivot ide dalej 😉 a kecali sme a kecali a zrazu ze kolko je hodin, ved idem do prace rano 😀 tak Vam prajem krasny dnik, pa 😉

petanevesta
25. črc 2012

ahoj holky, když jste při užívání Clostíku pak dostali injekci Pregnylu na ovulku, jak jste se pár dní po tom cítily? Já mám pořád takový nafouklý břicho a občas mě dole někde píchne :-/ není to tím, že si tělo jakoby přijde těhotný, když Pregnyl dělá pak ještě několik dní falešně pozitivní těhu test?

petulle1986
25. črc 2012

Ahojky holky tak jsem zpet a hlasim ze mrcha se dostavila v plne sve parade s uzasnyma bolestma takze zas to nevyslo 😒 dneska jsem uz 8DC takze sem to nejak prodychala a budu zas doufat dalsi cyklus....
Chtela sem se jeste zeptat holky ohledne clostilbegytu, je mozne aby obnovil ovulaci natrvalo anebo je to vzdy jen jednorazove na dany cyklus ?

petulle1986
25. črc 2012

@petanevesta me sice pregnyl nepichali ale to brisko muzes mit nafoukle prave z toho ze to jsou hormony takze je to normalni. no a to pichani urcite neni zpusobeno pregnylem ale i moznym tehu takze drzim palce 😉

petanevesta
25. črc 2012

@petulle1986 děkuju, no od té injekce jsem taková nafouklá, i když jím hodně dietně, tak mi to právě bylo divný 😀 kéž by to píchání něco znamenalo 😉 😀

petulle1986
25. črc 2012

@petanevesta no a kolikaty jsi DPO ?

petanevesta
25. črc 2012

@petulle1986 teprve asi 5DPO 🙂

petulle1986
25. črc 2012

@petanevesta tak to by se mohlo mimi i pomalu zacit zavrtavat a proto ty bolesti.. no v kazdem pripade musis jenom cekat 🙂 drzim moc palecky 🙂

petanevesta
25. črc 2012

@petulle1986 jo jo, to čekání nejhorší, hlavně podle grafu by člověk řekl, že jsem měla ovuli úplně jindy, jenže musím věřit doktorce a ultrazvuku 😀 tak snad jsme to s manželem pojistili dostatečně, už se snažíme od října 2011, tak by mě to potěšilo, kdyby se konečně zadařilo 🙂

harley26
25. črc 2012

@petanevesta Peti, ja si fakt myslim, ze v tomhle pripade bys nemela hledet na teplotu. S tema lekama a injekci je to vsechno rizene jakoby umele - takze tim bych se vubec nestresovala - ja ji nemerim. Fandim ti - ted vis, ze je pregnyl z tela ven - reknu ti, zes ho ze sebe dostala teda rychle! Telo se cinilo. Ted uz jen pockat tyden na // :D no je to krasna predstava, co?

harley26
25. črc 2012

@petulle1986 mrzi me, ze to nevyslo. O IUI nepremyslis?

petanevesta
25. črc 2012

@harley26 ahoj Jani, já zatím nevím, jestli je pregnyl pryč, teprve začnu testovat víš 😉 to jsi mě ale uklidnila s tím grafem, protože jsem si říkala, že bych to dělala zas až takhle blbě to měření? 🙂) no kéž by to teď vyšlo, je to hrozně těžký se na to neupínat, když díky Clostíku máme zase naději 😵 a co ty, co je u vás nového? 🙂

harley26
25. črc 2012

@petanevesta ahááá, tak já četla nějakou starou zprávu u tveho grafu, tam bylo, ze test je negativni 🙂 tak sem myslela, ze je to aktualni k tomuhle datu 🙂) To se omlouvam. No ani mi nemluv, ja to chapu vic nez kdo jiny 🙂 Clovek doufa, veri. Treba budes patrit mezi ty stastne a fakt to vyjde hned napoprve!!! 🙂 veri tomu. U nas noveho ani nic, ted je pauza ...

petanevesta
25. črc 2012

@harley26 no já měla minule pěknou depku, jak mi doktor řekl, že nereaguju na Clostil a to jsem přitom brala 2 denně, šla jsem domů a bylo mi do breku...naštěstí teď druhý cyklus pravý opak - po 3 tabletkách denně už byli dva folíci, tak jsem byla hned plná optimismu 🙂
neboj, taky se dočkáme 😵

harley26
25. črc 2012

@petanevesta jj, to ja znam, clovek se citi jakoby mohl klidne i letat, co? 🙂 No ja doufam, ze vyjde to 2 IUI. Peti a kdyby to nahodou nevyslo, chtela bys pak zkusit IUI nebo snazeni doma?

petanevesta
25. črc 2012

@harley26 asi bych ještě do podzimu vydržela se snažením doma a až by to bylo víc jak rok, tak bych se dohodla s doktorkou za souhlasu manži na to IUI.....
držím palečky, aby vám to druhý IUI vyšlo 😉 a bere tvůj muž nějaký vitamíny na spermie? já myslím, že to docela pomáhá 😉

iknella
25. črc 2012

Ahojte baby, je tu niekto komu pomohla lieča clostilbegytom a za aký čas?
Ďakujem za odpovede!!! 🙂 🙂 🙂 🙂

mijadave
26. črc 2012

dobre ranko dievcata, tu je dnesna tabulka 😉 https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al...
@iknella moja, ja nie som jedna z nich, no je tu dost dievcat, ktore otehu vdaka clostiku, ved kuk do nasej tabulky, kde su tehulky 😉
prajem Vam vsetktym krasny dnik 😉

iknella
26. črc 2012

@mijadave ďakujem ti za odpoveď, pekný dník 🙂 🙂 🙂 🙂 nech sa podarí, čo sa má! 😉

mijadave
26. črc 2012

@iknella dakujem, kiez by 😉 a nech sa zadari aj Tebe a co najskor 😉

mijadave
27. črc 2012

dobre ranko dievcata, tu je dnesna tabulecka https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al... 😉
prajem vsetkym pekny dnik 😉 pa

kacculle
27. črc 2012

Ahoj holky, hlasim se z cekarny od apolinare, mam mega radost, namerili mi 2dominantni foliky kolem 20mm, jsou nå pravem vajecniku. Prosim drzte palecky at se zadari🙂

piefunko
27. črc 2012

@petulle1986 je mozne ze clostik "nahodi" hormony v tele tak ze sa spamata a zacne fungovat samo, ale to sa deje malokedy, nakolko clostik sa berie pri anovulakoch a anovulak je len dosledok nejakeho ineho problemu v tele (u mna napr. vysoky prolaktin) ale clostik posobi aj mesiac - dva po vysadeni 😉
@kacculle tesim sa stebou kaci, moc, a drzim velmi velmi palcekyyyyy 😵 😵