Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

kamillka100
13. led 2011

@leeena_4 neboj sa a kludne ber poveru, overovala som si to a vraj to nie je pravda, ze ovulku ti pozastavi, vraj pokial folikul je velky tak aj praskne, citala som toho vela, lebo ja som bola v takej istej situacii, zacala som brat na 16DC, mala som brat na 15DC a tiez som sa bala, tak to zacni brat aby sa ti babo dobre uhniezdilo 😉

leeena_4
13. led 2011

@kamillka100 no právě, člověk pořád čeká, že konečně začne po těch měsících ovulovat a když to vypadá, že ne, tak je fakt zklamaný a bezmocný ☹. No, uvidíme, nic než čekat stejně nemá smysl. Ale dneska zkusím koupit jiné testíky 😀 😝

leeena_4
13. led 2011

@kamillka100 děkuju, já vím, že to na ovulku nemá vliv, tomu taky nevěřím, to jsou pověry, ale ty teploty mi to zkreslí. Prostě to pustím asi z hlavy a bude to 🙂

leeena_4
13. led 2011

navíc i čípek hraje pro ovulaci, protože včera se mi fakt zdál krátký měkký a otevřený

lifinka
13. led 2011

slivocka, máš tmavé dvorce? promiň za dotaz 😉 a máš už těhu příznaky?

puckal
13. led 2011

Ahojky všem, tak jsem byla u Dr. a dostala jsem pigárko 😉 Do 10dnů má dorzait, kdyby ne tak mám zase přijít. Měla jsem to tip top čekala jsem tam dlouho.

lifinka
13. led 2011

puckal takže nic....čekáš na ms, jo?

kamillka100
13. led 2011

@leeena_4 to ti neporadim aky ma byt cipok, skusala som si ho tiez testovat a stale sa mi zdal rovnaky, ja som vobec zmeny nevidela, ale uvidim na druhy cyklus, akurat vcera sa mi zdal trochu divny, je dost vysoko a zdalo sa mi, ze mam na konci taku gulicku, ale to sa mi asi zdalo, no neviem, nechajme sa prekvapit co bude dalej....

leeena_4
13. led 2011

@kamillka100 tak já ho taky dneska a včera málem nenasahala, jak je vysoko. U ovulky má být měkký, krátký a otevřený, ale jaký má být při těhu, nevím, na to se ptala asi lifinka

kamillka100
13. led 2011

@leeena_4 tak to tiez neviem aky ma byt v tehu, ale idem prestudovat, zaujima ma to,idem sa mrknut,kym nemam ludi v predajni, strasne flakam tu moju robotku 😀 , ten konik je normalne droga 😀

lifinka
13. led 2011

leeena_4 jj já se ptala, protože jsem ho včera nahmatala úplně v poho a od zač. cyklu jsem někdy dost hledala, napřed jsem si řekla, asi mám krátký prst 😀
taky vám jede koník tak pomalu???

leeena_4
13. led 2011

@lifinka jo, nejpomalejc. Já ho nahmatala v pohodě, ale poslední dva dny ja krátkej a mekkčí.
http://www.merenibt.xf.cz/index2.html 😉

lifinka
13. led 2011

leeena_4 tak to se zkrátil o otevře se na tu ovulku, aby mohly spermijky najít cestu, musím do školky a s malým na 3letou prohlídku, tak pak kuknu.
Jestli se koníku nerozjedeš tak uvidíš, jak dojdu!!!!děs běs 😠

kamillka100
13. led 2011

@leeena_4 no docitala som sa, ze zeny v tehotnestve maju ho kratky a tvrdy, ma okolo 3 cm, pred ovulkou je tvrdy, cez ovulku makky a vysoko a po ovulke je nizko a je vraj tvrdy a uzavrety, ale akurat citam, ze kazdy pise inak, tak ja som z toho uz jelen 😒

nathali
13. led 2011

holky ste strasne zlateee 🙂 ale myslim ze je aj po vsetkom boli ma stale brucho a je to spinenie s krvou ale mam doma ascorutin tak som si dala jednu tabletku ze by to mohlo pomoct no uvidim ze sa ms rozhybe v plnej krase alebo to ustane je mi s toho smutno ale musim pockat tu mi ani dr nepomoze
@puckal tak to ma mrzi ze nic :( tajne som dufala v tehulku
lifinka ty si sa ma tusim pytala na teplotu dnes len 36,8 takze nic moc :(
holky mame to tazke ale tento rok je proste nas 🙂

leeena_4
13. led 2011

jojo, těžké to máme ale nesmíme se vzdávat, když se nezadaří hned v lednu, jsou tu další měsíce. Nathali myslím na tebe, ať se nerozjede a ascorutin je super nápad 😉

linka
13. led 2011

ahojte,tak som vas docitala
@nathali nechces ist k dr.?

leeena_4
13. led 2011

holky, já našla ukázkový plodný hlen, úplně průhledný a super tahací, když k tomu přidám ten čípek, nízkou teplotu a bolesti v podbřišku, tak ta ovulka musí dorazit každým dnem 😵 to jsou zvraty 😀

nathali
13. led 2011

@linka to by bolo zbytocne aj tak by tam nic nevidel a dal by mi ascorutim co mam doma takto to bolo aj naposledy
musim pockat ze ci to prestane alebo sa to rozbehne
a co ty jak si na tom ??uz si testovala??? 🙂

linka
13. led 2011

@nathali boze chran,aby sa ti rozbehla mrcha ☹ nech sa ta drzi to male ako kliest 😉 a este som netestovala

lucka_0906
13. led 2011

@leeena_4 wow, tak to je na 110% ovulka! 🙂)

linka
13. led 2011

@leeena_4 ukazkovy stav mas,jak z knizky 😵

leeena_4
13. led 2011

sice ovutesty zatím negativní, ale určo je to ona 😵 😵 😵

leeena_4
13. led 2011

já bych řekla, že bude zítra ta ovulka, hlen dnes první den a ovutest negativní, ale asi mi to nedá a prvně poruším pravidlo sexovat JEN pro radost😀

lucka_0906
13. led 2011

@leeena_4 urcite ver svojmu telu a nie ovu testom. Vela sa o nich pise, ze su nespolahlive

leeena_4
13. led 2011

@lucka_0906 děkuju, taky myslím, že tělo mi dává signál a to je důležitější než pozitivní ovutest, ale žádné příznaky 😵

lifinka
13. led 2011

leeena_4 tak super ovu bude co nevidět, tak vidíš tělo tě nezklamalo, že? 😉

leeena_4
13. led 2011

@lifinka nezklamalo 😉 teď se jen modlím, aby manžovi povolily záda, co mu v nich ráno ruplo 😀

petuska123
13. led 2011

ahojte baby tak ako sa mate.mne je dnes dako velmi unavne momentalne ma bolo lava strana ovulka asi priebeha nakolko som si spravila ovu test tak je pozitivny ....ale ako inak aj kedby som sexovala nonstop tak nic z toho 😝 no co uz ☹

lifinka
13. led 2011

leeena_4 neboj povolí, když ho to bude bolet ať si dá prášek proti bolesti 😉