Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

nativanativa
19. zář 2012

@milacik3 ani ja som sa necitila a nemala som ziadne priznaky , cele tehotenstvo ani raz zvracanie , proste nic , iba som bola chora na zaciatku , chripkove stavy , teplota , zelene sople a to doslova , prvy trimester to bolo skor o chorobe , nejak sa na mna lepila vkuse , mala som anginu v 6 tt , odvtedy vkuse len kasel a sople , inak pichanie vo vajkach a v prsiach tiez

mijadave
19. zář 2012

@milacik3 jasne, to chapem... aj ja som zvedava, ten cyklus Ta riadne napina... 😒

milacik3
19. zář 2012

@mijadave hm to je fakt a este ma boli velmi krize 🙂 ale obcas...vcera strasne tak som isla aj skor spat...ale potom to preslo nastastie inak by som asi nezaspala... no a teraz mam take palenie v podbrusku to som mala aj minuly mesiac...tak uvidim...snad to skoro skonci..(bud uplne alebo teda dostanem MS) lebo teraz nemozem si ani fytosoju nasadit ☹

mijadave
19. zář 2012

@milacik3 moja, tak nech Ta to uz tak nenatahuje... ☹

milacik3
20. zář 2012

@mijadave no tak sa to vcera vecer umudrilo 😀 konecne ...strasne ma serie ze kazdy cyklus mam uplne iny a neviem potom co sa to deje v mojom tele ☹ tak dnes zacinam 2DC. Mam si dat soju na 5 DC tak ako som mala minuly mesiac? tento by som uz konecne mala ist na folikumetriu....

mijadave
20. zář 2012

ahojte kocky, tu je dnesna tabulka https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al... 😉
@milacik3 tak hura, ze Ta uz nenatahuje 😉 tabulka opravena a soju si daj kludne na 5DC, alebo mozes aj na 3DC, je to na Tebe, ja som si davala od 4DC 😉

piefunko
20. zář 2012

@anait moja nepamatas si kolko si mala sliznicu? aku vysoku?

anait
20. zář 2012

@piefunko cccc, neviem, vravel, že je pekná a čosi 8/12 spomínal ... ale to neviem, či ti pomôže 😀

piefunko
20. zář 2012

@anait no ja som mala len 6 (su to milimetre) 😅

anait
20. zář 2012

@piefunko 8/12 je dobrý údaj? 😉

piefunko
20. zář 2012

@anait lepsi ako 6 😅 malo by to byt 8mm - neviem preco /12 ci sa nevedel rozhodnut alebo to meral aj dole aj hore alebo ako no kazdopadne je pekna vysoka cize baby sa ma kde uhniezdit 😉

anait
20. zář 2012

@piefunko neviem on mi to hovoril iba tak mimochodom, to mi on nikdy nehovorí, ja som tozachytila ibapreto, lebo som sa tu dozvedela, že je to dôležité 😝

piefunko
20. zář 2012

@anait heh ano nehovoria o tom, ale ja som tiez pocuvala a pozerala do uzv co to meria vsetko, on ma druhu obrazovku nastelovanu nad pacientku 😉 este vravel nejake tripeline ci co ale to nemam este vyguglene 😅

kstablova
20. zář 2012

@piefunko když jsem měla 6,18 mm, tak to bylo málo a teď jsem měla 10,18 mm a to už je prý pěkné 🙂

anait
20. zář 2012

@piefunko no hej, aj ja mám tú obrazovku pred sebou...

piefunko
20. zář 2012

@kstablova myslis foliky? prepac, nejak som mimo 😅

anait
20. zář 2012

@piefunko asi tú sliznicu myslela, ty trdlo 😝

piefunko
20. zář 2012

@anait ale potom nechapem to 18, lebo 18je dost vela 😕 🤐

anait
20. zář 2012

@piefunko no booože, koľkým veciam ja nechápem a nezaťažujem sa tým 🙂

piefunko
20. zář 2012

@anait zamestnavam hlavu aby som "na to nemyslela" 🙂))

anait
20. zář 2012

@piefunko 😀 😀 😀 😀 😀 chááápem, preto sme celý deň na koňovi, lebo chceme strašne na to nemyslieť ... 😀 😝

lucijeta
20. zář 2012

holky o sliznici mi ani nemluvte, v pondělí 14DC byla jen 3mm ☹ prej už měla být tak 8mm, dostala jsem na to estrimax, ale stejně nevím jestli je šance, že doroste, včera jsem píchala pregnyl..
netušíte jak rychle by mohla cca růst? 😅

anait
20. zář 2012

@lucijeta jemine, tak toto ja vôbec netuším...ešte aj toto sledovať, uf...no ale ja som bola na 20DC a mala som ju len 8 či 12 alebo kiehočerta, ale každopádne povedal, že je pekná 😀 inak o nej nič neviem..

lucijeta
20. zář 2012

@anait chtělo by to aspoň těch 8 no, já bych měla mít ovu teď nebo během noci, tak si říkám, že do potencionálního uhnizdění by snad mohla stihnout trošku dorůst 😅

nativanativa
20. zář 2012

@mijadave ahoj , mozem malinku zmenu ?? podla menzesu tabulka 37 plus 1 a podla sona 36 plus 5 dakujeeeem

saurer
20. zář 2012

ahoj holky, tak jsem se včera testla a test bílý jak lilie...zítra jdu k dr. na ultrazvuk...ale ani MS nepřišla, takže mi asi zase píchne agolutin a zvýší clostil na dvě tabletky...teď jsem měla jednu denně...myslela jsem, že budu smutnit a bláznit, ale nějak mě to nesebralo...těším se, že to snad příští měsíc klapne...holt na mě asi bude muset zabrat vyšší kalibr 😀

kstablova
20. zář 2012

@piefunko děložní sliznici jsem myslela přece 🙂 a to 18 je za desetinnou čárkou, tzn že byla o něco málo víc než 10 MM 🙂))))

kstablova
20. zář 2012

@saurer to mě mrzí, ale je dobře, že jsi pořád dobře naladěná. 😉

mijadave
20. zář 2012

@nativanativa jasne, zmena vykonana 😉
@saurer to ma mrzi, ale super pristup... a co sa tyka clostilu, bezne baby brali 2tbl (ja tiez), no boli tu take, co brali aj 3tbl. 😉 drzim pasticky do dalsieho snazenia 😉

piefunko
21. zář 2012

@kstablova ahaaaa no tak to je super aj som si myslela ale nebola som si ista 😀 tak to si ju mala krasnu 😉