Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

jerryjanka
4. kvě 2009

dudu - no ja by som brala aj trojičky 😀

lenka_bohousek
autor
4. kvě 2009

Dudu, díky za držení palečků, jsi hodná 😵

A ta vajíčka - k jejich prasknutí dojde, když mají min. 18 mm a určitě prasknout současně, tak je to v těle nějak zařízené 😉

Jeeee a ty se budeš vdávat, to je krásný, moooooc ti gratuluji a hlavně přeji ať jste šťastní a ať máš brzy mimíska v bříšku. A s tím pitím si vážně nedělej hlavu, normálně si užívej svatební oslavy 🙂

Ty jo, taky mám jednu kamarádku, která si uhnala díte ve čtvrťáku a tak už teda odmaturovat nestihla a když pak šla k matuře v září, tak už to neudělala. A taky lítala po zábavách, pila a miminko bylo a je pořád zdravé.
Ale jako štve mě to, že takovéhle holky, co mimčo nechtějí, jsou těhule hned a my nic 😠

lenka_bohousek
autor
4. kvě 2009

Holky, jsem hrozná. Je večer a zase jsem se přežrala. Ach jo, v práci v pohodě a sotva přijdu domů, tak už vytloukám. A pak se divím, že si musím kupovat o číslo větší oblečení 😠

jerryjanka
4. kvě 2009

lenik - mne o tom hovor - a to mi ešte doki povedal že sa mi bude ťažko chudnuť kvoli pco - tak užasne... a ja mam fakt velku nadvahu ☹

papus
4. kvě 2009

hezký večer všem 🙂 vy jste ukecané dočítala jsme vás,došla jsem v 18h z práce 😉

Leni už jsem v pohodě,koupila jsem si ovu testíky tak je musím naštudovat jak se to dělá 🙂

ma.ja
4. kvě 2009

ahoj holky,
Leni nejsi sama, kdo je přepapanej 😀 já měla za celý den 3 housky, a co jsem přišla domů tak pořád něco žvejkám 🙂

jerryjanka
4. kvě 2009

papus ak chodiš na folikulometriu tak su ti ovu testy naprd 😀

lenka_bohousek
autor
4. kvě 2009

Tak to jsem ráda, že nejsem jediná, kdo se doma přejídá. A jako já jsem si řekla, že když je Milda do středy na školení a nemusím vařit, tak že nebudu nic jíst. No a už jsem si nakrájela lovečák a k tomu 2 chleby, pak ještě jablečný dortík se šlehačkou, jogurt s lentilkama, no hrůza 😀

Šárko, jsem moc ráda, že už jsi v pohodě 🙂 Já jsem ovu testíky zkoušela i když jsem chodila na folikulometrii, hrozně mě zajímalo, co mi ukážou a co mi řekne dr. Většinou jsem začala testovat tak ten 12-13 DC, abych viděla, jestli to sílí - jednu sadu testíků mám v albíčku.

Májo, jak jsi se dneska měla? Koukám, že v práci toho taky moc nesníš. Tak holt to musíme pak dohánět doma 😝

ma.ja
4. kvě 2009

leni,jj máš pravdu, přijdu z práce, hlad jak hérečka...k večeři jsme dojídali kuře od soboty, pak jsem si dala kus metrdortu, a teď žvejkám gumový medvědy....už bych měla přestat, nebo až se pujdem "snažit" tak by mi mohli medvědi lézt ušima 😀 😀 😀

lenka_bohousek
autor
4. kvě 2009

májo, gumový mědvědy tak můžu, celý velký pytel sežeru na posezení 😝 😀 a pak má taky ráda gumový bonbony s colovou příchutí 😀

ma.ja
4. kvě 2009

a to jsem díky mojemu miláčkovi-taky pěkně mlsná tlamička- objevila gumový medvědy z Polska. Kilový pytel za 60,-kč, ale nemají chybu. Jsou míň sladký a jsou trochu větší a malinko měkčí. Minulý víkend nám Jirkova neteřinka přivezla 5 kg a už máme jen 2kg. Vůbec byh se nedivila, kdybychom místo mimíse měli medvídka 😀

lenka_bohousek
autor
4. kvě 2009

no teda, ty mi děláš chutě. u nás by taky ubývaly takhle rychle, to víš, musí se to sníst, přece bys je chudáčky nenechala zkazit 😀

ma.ja
4. kvě 2009

no to jsem ráda, že nejsme sami takový žrouti.
Leni, už nemam oči, jdu do vany, snad se trochu proberu a pak hurá na ty naše "trojčata"
zítra mám náročný den, večer sem nakouknu
mějte se všechny krásne...krásnou dobrou a plodnou noc 🙂

lenka_bohousek
autor
4. kvě 2009

Marcelko, taky už jdu do sprchy a chrnět. No ale ty ještě neusínej, pěkně sexíkujte a držím palečky, ať si ta správná spermijka najde tu správnou cestičku 😉

Holčinky, taky přeju krásnou dobrou noc a zítra pište, co je nového.

Krásné sny 🙂

papus
4. kvě 2009

Všem hezké sny a sladkou dobrou noc 😉

bbbbritney
4. kvě 2009

ahojky holky, moc prosím o radu. Někdy v pubertě jsem měla velice nepravidelnou MS, proto jsem začala brát hormonální ant. vše bylo v pohodě. Po cca 7 letech se to nějak nahromadilo, spousta práce a všeho a já brála antikoncepci jen sem tam a otěhotněla. Bylo to v době kdy jsme měli s přítelem šílené peklo takže jsem šla na potrat, zastihli jsme to včas takže šlo pouze o mini, na kontrole bylo vše v pořádku, rok po té jsme mimi už cílené chtěli, vysadila jsem HA jenže půl roku nic (menstruace jednou za 80 dní apod...)tak jsem šla doktorovi a ten řekl že prostě neovuluju a že vypadá že mám i neprůchodné vaječníky....nechápui proč neob jak jsem předtím otěhotněla, mám za sebou první dávku Clostilu a teď čekám co příjde. Máte někdo zkušenosti s něčím pdobným? díky moc pa pa

prdecek
5. kvě 2009

bré ránko děvčata, v albumu mám další testík 🙂
dneska jdu k holiči 🙂

nela00
5. kvě 2009

prdecek to nepotrebuje komentar! gratulujem!!!

prdecek
5. kvě 2009

díky, ale stejně mám strach jak dopadnou ve čtvrtek ty testy 😒

wolfskinka
5. kvě 2009

dobre ranko

prdecek len dobre dopadnu neboj sa ... tusim to v kostiach

lenka ako vyspinkana ???? ty moja spolutestovacka 😀

prdecek
5. kvě 2009

wolfskinka 😀

wolfskinka
5. kvě 2009

prdecek co sa smejes ?

papus
5. kvě 2009

Ahoj holky 🙂 krásné ráno

Prdečku superrrrrrrrrrrrrrrrr 😉

Wolfskinko jak je? 😉

prdecek
5. kvě 2009

wulf tomu ze to citis v kostech, je to jako usměv, jako ze mam radost 🙂

papus jak je?

wolfskinka
5. kvě 2009

ahoj papu ....

no brucho pobolieva sem tam, prsia chvilu naliate chvilu nie, bolestive zatial nie, tak uvidime ... este mam tyzden do vysledku

papus
5. kvě 2009

Prdečku dnse už jsem úplně OK 😉 jen si připadám jak průtokáč to je děs 😒 pomalu už mi bříško splaskává 😵

papus
5. kvě 2009

Wolfskinko tak držím pěstičky ať to vyjde 🙂

wolfskinka
5. kvě 2009

papus dakujem ... uvidime buduci tyzden co sa udeje

papus
5. kvě 2009

to čekání je dlouhé vždycky bych to nejraději zaspala 😀

wolfskinka
5. kvě 2009

papus no presne tak ...