Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

lenka_bohousek
autor
5. kvě 2009

Krásné ránko kočenky, tak už jsem tu konečně taky 🙂

Prdečku, druhá čárka krásně sílí, super 🙂 Gratuluji 😵 A co si necháš vytvořit u holiče?

Šárko, mrška ti dává pěkně zabrat, viď. Já jsem vždycky jeden den taky jako průtokáč a mohla bych celý den sedět na záchodě 😀

Wolfi, ahojky. No jo, my jsme dvě čekatelky 😀 Mě zatím nic není, možná trošku prsa že mám napnutá, jinak nic.

papus
5. kvě 2009

ahoj Leni no já to mám tak dva dny třetí už povoluje..... 😉

prdecek
5. kvě 2009

potřebuju to jen zkrátit, byla sem před měsícem na melírech a zase to povyrostlo

wolfskinka
5. kvě 2009

lenka no ved uvidime uz sa nam to krati o tyzden

luuca2
5. kvě 2009

Prdečku, je to jasné. Gratuluju 😀

alicao
5. kvě 2009

Ahojte odbornicky🙂
Chcem sa znova opoytat na clostil. Od buduceho cyklu ho mam zacat brat. Na tom papieri co mi dali v Heliose je napisane, ze mam brat 2x1 tanbletku 3-7 den cyklu. Znamena to, ze ho mam brat od 3tieho do 7 dna cyklu?
Alebo ze ho mam zacat brat niekedy medzi tym a brat ho az kym nepojdem na ulttrazvuk?
Sorry, ze sa tak blbo pytam, ale idem to brat prvy krat...

dasa.77
5. kvě 2009

Ahoj holky,vcera jsem tady nebyla a tak jsem mela co docitat.

Prdecku,to musi byt ono,jinak to neni mozne.Jen u tebe ta hladinka vzrusta pomaleji.Uvidis,ze mame pravdu,mimisek je na ceste.

wolfskinka
5. kvě 2009

alicao 3-7 den cyklu sa berie clostilbegyt 10 a 14 den pojdes na utz na folikulometriu a oni ti povedia kolko mas folikulov a kedy mas pichnut pregnyl a presne 36 hodin po pichnuti pregnylu sa uvolnia vajicka z folikulov a od dalsieho dna budes brat bud duphaston alebo utrogestan ... to je vsetko

dasa.77
5. kvě 2009

jinak je tady nekdo kdo byl na laparce a pak dlouho po ni nedostal MS? Myslite si,ze je to normalni?

Zdravim extra Lenuli...........pises tady,ze foliky prasknou vsechny ve stejnou dobu.Podle me je to nemozne.Vzdycky je nejaky dominantni,i kdyz jsou treba 4.Ten praskne jako prvni.Apokud se potka se spermii,dojde k oplodneni a dalsi zaniknou.To je muj nazor.Ale v jednom mas pravdu,cim vice jich dozraje,tim lip.Ale pak muze dojit k vicecetnemu tehu.

alicao
5. kvě 2009

wolfskinka...od 3 do 7 dna? teda budem ho brat 4 dni? To je to co mi nie je jasne...

wolfskinka
5. kvě 2009

5 dni . 3.,4.,5.,6.,7. den ... je to 10 tabliet

dasa.77
5. kvě 2009

alica.........podotykam jeste,ze prvni DC se pocita den,kdy dostanes MS.Ja beru clostik 5-9DC.

lenka_bohousek
autor
5. kvě 2009

Britney, clostík dostávají mimo jiné holky, které neovulují - PCO. Byla jsi cca v polovině na folikulometrii? Při té by měl dr. vidět, jestli ti folíky dozrály a zda došlo k ovulce 😉

alicao
5. kvě 2009

wolfi , daska diky🙂 tak ok...

dasa.77
5. kvě 2009

ja mam ted zvysenou davku na 2-0-2 , coz mi pripada dost.Pritom jsem mela vetsinou 4 foliky,dva byly hoooodne velike,pak pregnyl a nic se nestalo.Doktor mi rekl,ze kdyz mi endela nijak zvlast problemy a nemam extra bolesti,tak mi zvysi davku.Takze pokud se to povede,tak budu mit treba rovnou trojcata 😀

lenka_bohousek
autor
5. kvě 2009

Alicao, jak ti píše wolfi, clostík ber od 3 DC - 1 den cyklu je den, kdy se ti naplno rozjede menzes 😉

Ahojky Dášo, včera jsem si zrovna říkala, kdepak jsi 🙂 A už jsi to dostala nebo stále čekáš?

dasa.77
5. kvě 2009

kde jste vsechny zmizely?

dasa.77
5. kvě 2009

Ahoj leni............ ☹ stale nic,cekani je nekonecne 😠

lenka_bohousek
autor
5. kvě 2009

Já jsem tady, akorát přišel šéf a čumí mi na obrazovku, tak jsem se musela schovat na lištu 😀

wolfskinka
5. kvě 2009

dasa77 no trojcata to by bola ina sila, to si neviem ani predstavit

dasa.77
5. kvě 2009

Ja se z toho picnu.Ja vim presne,kdy to dostanu,21.5. to jedeme na chatu.A protoze to ma byt pobyt i s kolama,tak ja jedina za nima budu asi behat.Protoze na kolo v dobe MS,to by byla moje smrt!

lenka_bohousek
autor
5. kvě 2009

Dášo, no teda, to ne, to si vůbec nepřivolávej. Protože ms a kolo - to fakt nejde dohromady. Já jsem normálně opruzená jako miminko, natož ještě jezdi na kole 😠

dasa.77
5. kvě 2009

wolf.....ani nemluv.a jeste aby byly tak jak ten muj,kdyz byl maly,tak do roka jsem u CHOCHOLOUSKA

dasa.77
5. kvě 2009

orpuzena jako miminko,to je uzasne 😀 😀 😀

wolfskinka
5. kvě 2009

nam to navyse tento vikend vyzera podla jonasa nadejne .. tak budeme skusat o zivot 😀 😀 😀

dasa.77
5. kvě 2009

wolf,ja bych si teda neprala ani dvojcatka,natoz tri.je to potom vse komplikovane.dostat se nekam se trema detma,jedine vsude autem a to jeste nejakym vestim.

dasa.77
5. kvě 2009

nehlede na spotrebu plin,obleceni atd.ja si nejsem jista,ze bych zvladala v pohode tri deti.Dve,ano,ale me by stacil jeden mimisek

moa
5. kvě 2009

dobre ranko kocky,tak vyste sa zaa riadne rozpisali nestiham ani citat.
neviem co sa mi zasa robi ale zasa mam tie navaly ako som mala pocas uzivania Clostilu v noci sa budim leje so mna ako z krhly a nemozem vobec spat,potom mi ostane zima a ide sa dalej.mate to aj vy tak?

papus
5. kvě 2009

holky mějte se krásně já letím makat 🙂 pááááááááááááá večer 😵

wolfskinka
5. kvě 2009

dasa ja som tiez toho nazoru ze jedno ... len ked mam povedat na rovinu tak my sa trapime uz dlho skusame to vselijako umele oplodnenia a pod. a pritom sme obidvaja zdravi a nejde to ... takze pre mna keby boli dve by to bolo super aspon by sme to nemuseli podstupovat 2x .... uz by sa konecne mohlo usmiat stastie aj na nas