Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

prdecek
8. kvě 2009

medvide: já měla taky dlouhy cykli, zkus jeřáb ptačí ten ti je srovná. Jinak já brala clostil 3 cykly a ten třetí se vlastně zadařilo 🙂 hlavně neztrácej naději!!!!
srusty na vejcovodech by asi prokázal UZV ne??? zkus se zeptat dr. tak ti odpoví na 100% 🙂

medvide1
8. kvě 2009

a ten jeřáb ptačí seženu v lékarně??a to jsou tabletky??no právě že by se nukázaly na utz..☹naději ztácet nebudu ale je mi z toho smutno.a ten jebář se muže brát i kdybych byla tehu??neuškodí to mimi??

dasa.77
8. kvě 2009

ahoj holky.

ahoj medvide........k tomu tvemu dotazu na clostik.Nejsem z toho zrovna moc chytra,to co ti odpovedela ma.ja.
ty pises,ze uz mas po MS.ale nevime,kdy ti zacala.a ze v pondeli budes 4DC? Vazne? Ja jej beru od 5-9DC.

prdecek
8. kvě 2009

ten jeřáb se dá koupit buď přes net a nebo v zelené lékárně, jsou to kapky. V těhu nevím zda se dá užívat, já ho brala většinou tak do 20DC od 1DC.

dasa.77
8. kvě 2009

clostil se bere bud od 3DC,nebo od 5DC.Zalezi,jak mas dlohe cykly.Ale pocita se to ode dne kdy dostanes MS,ne kdy mas konec.Takze pokud ti doktor rekl,ze mas prijit,az ti skonci,tak ho budes brat az dalsi mesic.

dasa.77
8. kvě 2009

prdecku,jak pak se citis? natesene? 😀

dasa.77
8. kvě 2009

a proc mas strach z navstevy u rodicu,ze to na tobe poznaji,nechcete jim to rict? Nebo snad z reakce?

dasa.77
8. kvě 2009

a k tem srustum,opravdu nejdou na UTZ videt

dasa.77
8. kvě 2009

no tak holky,vy tu spite?sama si povidat nebudu

michamicha
8. kvě 2009

ahojky, tak od neděle začínám baštit clostík 😉 dneska ráno jsme s manžílkem měli choutky a asi jsem potřebovala "prošťouchnout" 😅 😅

tak jestli mě taky přidáte do tabulky, clostil budu brát 3-7DC (od 10.5.) a 13DC (21.5.) bych měla jít na UTZ 😉 a pak rovnou 1.IUI 😎

jsem ráda, že to prokročilo, snad to k něčemu bude 😉

k.r.i.s.t.l.
8. kvě 2009

ahj Prdecku gratuluju 🙂
prosímtě clostil je jen na předpis????

medvide1
8. kvě 2009

dasa:no dr mě řekl že mam přijit až mi skončí ms což bylo včera a rikal něco že se bere 5 den cyklu tak sem ho asi špatně pochopila takže ho budu brát až mi začne ms jo?aha?cykly mam dlouhe od zasčátku ms do další ms je to 37 dni a jinak pak mam ms 6-7 dní☹

dasa.77
8. kvě 2009

medvidek.....takze ho zacnes brat,5den,od zacatku MS. 1den MS=1DC. Uz tomu rozumis?

medvide1
8. kvě 2009

aha tak ted už jsem doma takže až vlastne ted jak budu mit ms...jenže to s mým cyklem bude docela sranda...☹ja to vždy mam první tři dny jen tak slabounce skoro vubec a pak až ten čtvrty je to více takže proste už jak se objeví slaba ms tak ho začít brát asi vid?

dasa.77
8. kvě 2009

michamicha.......muzu vedet,jak se jmenujes jmenem?

dasa.77
8. kvě 2009

ahoj kristl.......ano,jen na predpis

prdecek
8. kvě 2009

dasa: tak strach jako strach nemám, spíš sem nervozní z reakce 🙂 dneska jim to řekneme.

kristl: díky, jj, clostil je jen na předpis od gyn dr.

jerryjanka
8. kvě 2009

ahojte
medvide - ms sa rata až odkedy krvacaš
špinenie je len predzvesť ale mrcha to ešte nie je. takže 1 DC je prvý den MS a to je až ked valí krv 😉

dasa.77
8. kvě 2009

medvidek.........tak to je trosicku problem.s jistotou to nevim,ale pokud je to fakt jen spineni,ze mas intimku "jednu za den",tak ja bych to jeste o den posunula a brala jako 1DC den po prvnim slabounkem spineni.Ja jsem ted zacala spinit v utery,ale to byla jen 1 kapka a pak uz nic.AZ zase ve stredu,to uz byla cmouha.Takze jako prvni den MS beru stredu.

prdecek
8. kvě 2009

jinak se cejtím normálně, občas mě pobolívá v podbřišku, nalitý prsa a už mírný nevolnosti. už aby bylo pondělí a já šla na uzv 🙂

dasa.77
8. kvě 2009

jerrynka ti to potvrdila,takze jsem to myslela spravne

dasa.77
8. kvě 2009

jeste ze je nas tady tolik.kazda vi neco a kdyz to dame vse dohromady,tak jsme skoro MuDr. pudr vsechny 😀

dasa.77
8. kvě 2009

jerry...treba budes znat odpoved i na mou otazku......vim,ze se bere clostil od 3DC,nebo od 5dc.Ale ten kdo ma cyklus kratsi nez 28 dni ho bere drive? A ten kdo ho ma 28 dni a delsi zacina 5DC? Ja ho mam vetsinou presne,28-29dni

dasa.77
8. kvě 2009

MICHAMICHA.........tak to jsme na tom stejne,taky ho zacinam brat od nedele,ale u me je to 5DC a na IUI zatim nejdu 😅

jerryjanka
8. kvě 2009

dasa nemyslim
skôr doktor určuje kedy ho brať
ale myslim že je to jedno
on sa brava od 3-6 dc do 7-11 DC asi je to lubovolne neviem
trba sa držať toho čo povie doki.

baby ja idem 14.teho na utz a už teraz sa bojim či niečo najde abo nie

dasa.77
8. kvě 2009

no tak jo.ale mi to tak prijde.Protoze podle me,jstli s nim zacnu uz treti den,tak ovulace prijde drive.a pokud ma nekdo dlouhe cykly treby 35 dni,tak u nej funguje vse pomaleji.takze si myslim,ze brat u tak dlouhych cyklu clostil uz 3DC,je blbost.Ja jdu na UTZ v pondeli 18.5.,tak se na to schvalne zeptam.

dasa.77
8. kvě 2009

jen mi pripada,ze beru zbytecne vysokou davku..2-0-2.to pak asi puknu.Do ted jsem brala 2-0-1 a reagovaly dobre,tak to nechapu.Pry,kdyz nemam nejake vetsi bolesti a nedela mi zle,tak tim zvysime sanci.Mely by byt jeste vice foliku.4 mi nepripada byt malo,ale budiz 😉

jerryjanka
8. kvě 2009

daša ty si mala minule 4 foliky???
a zvyšila ti davku?
inak to ti už dala naddávku - lebo maximum je 3 denne - to beriem teraz ja
všetko nad už je navyše

dasa.77
8. kvě 2009

presne tak.Me to taky pripada moc.
mela jsem 4 foliky.dva okolo 26mm,pak 12 a 8mm.A na prave strane jen dva mini pidi,to ani nemeril

dasa.77
8. kvě 2009

ale ja doufam,ze on vi,co dela.sice mu az tak neverim,ale..........on mi napsal do karty,nez jsem sla na laparku,ze mam hemoragyckou cystu.V nemocnici me strasili,ze je to asi nejake predrakovinove bujeni,podle pohmatu to doktorovi pripadalo,ze tam mam i srusty.A ze asi prijdu o vajecnik.Nakonec mi rekli ze je to endometrioza.Az z vysledku z histoligie jsem se dozvedela skutecny vysledek,slo o dve hemorag.cysty.Takze to bylo velike prekvapeni.