Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

wolfskinka
12. kvě 2009

luuca no super

dakujem za virusiky ... zajtra sa uvidi 😵

mirusska
12. kvě 2009

Ahoj baby, ahoj leni...tak ako to tebou vyzera, dufam, ze uz teraz to vyde, som sem nakukla len koli tebe. ze co sa deje 🙂

stana2009
12. kvě 2009

Ahojky,

vím, že k vám moc nechodím, ale mám problém dostat se na mail..., takže sek vám budu chodit tak sporadicky, ale budu🙂

Zítra jdu na první inseminaci, mám jen jeden folikulík, tak jsem zvědavá....

wolfskinka
12. kvě 2009

stana drzim palce aby to bol ten uspesny 😵

stana2009
12. kvě 2009

Prdečku, tu jsi otěhotněla skrz inseminaci??

Já nějak vnitřne chci ,aby to vyšlo, ale ty statistiky😠, takže to zkusíme dvaktrát a
pak IVF...

Beru clostíka a včera jsem dostala injekci do prdelky🙂....

stana2009
12. kvě 2009

Wolfskinka a tebe čeká zítra co???

wolfskinka
12. kvě 2009

tak sa zajtra drz ... budes mat velky denm a ja zajtra budem mat tiez velky den, idem si pre vysledok IUI, tak som zvedava idem na utz a na krv

lenka_bohousek
autor
12. kvě 2009

Luci, ahojky a gratuluji, to jsou nádherné zprávičky 😵

Mirusska, čauky, to jsi hodná, že jsi nakoukla. Já zatím stále čekám, už 4. den mě bolí břicho, je mi tak nějak divně, takže zítra nebo pozítří se rozhodne. A co ty, jak se máš, jsi doma na PN? A co miminko, roste?

Ahoj Stana, takže zítra tvá první inseminace, budu moc držet palečky, ať to dobře dopadne 🙂
Prdeček otěhotněla přirozeně 😉

stana2009
12. kvě 2009

Leni, měla jsem jeden folikulík 19mm a spoustu malinkejch..., tak uvidíme...

Wolf, zítra budu držet pěstičky!!!!!!!!

kri
12. kvě 2009

😵 Ahojky babulky! 😵 Tak zase nakukuji, mám pořád nějak moc práce, tak nestíhám chodit na net. Ale sleduji Vás! 😉 😀

Prdecek, ještě jednou mooooc gratuluji těhulko! 😵

Luci, gratuluji k srdíčku! Je super pocit viď, když vidíš jak si to pěkně ťuká. 😉

Leni, moooc držím palečky, aby to tentokrát konečně vyšlo! Budeš zítra zkoušet testovat?

wolfskinka, taky moc držím palečky, aby zítra vše vyšlo a potvrdili ti, že jssi těhu! A budeš dělat ráno testík nebo si počkáš až na krev?

Holky všem posílám těhu bacilky! Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk Prsk!

wolfskinka
12. kvě 2009

stana dakujem .... zajtra mame velky den obidve

kri rano idem na krv, zbytocne robit test vysledok krvi budem vediet o 15.00

lenka_bohousek
autor
12. kvě 2009

Stani, folík 19 mm je krásný folík, určo to vyjde 😉

Ahoj Kri, tobě to teda letí, tuhle jsi měla 10tt a dneska najednou 17 tt 🙂
Chytám bacílky, doufám, že dneska když jste dostaly tolik dávek od všem našich těhulek, tak jsme se pořádně nakazily 😝 A děkuju za držení palečků 🙂

wolfskinka
12. kvě 2009

stani 19mm .. parada bude dobry a aj vajicko zrele

prdecek
12. kvě 2009

holky jak dlouhý musí být v těhu čípek??? jak zavádím utroš tak mi příjde že je pokaždé jinak jednou dlouhý jednou poloviční 😒

lenka_bohousek
autor
12. kvě 2009

Prdečku, vůbec netuším, jak je to s čípkem v těhu. Mě přišel jinej i když nejsem těhu a jednou jsem ho zkoumala a byla jsem z toho jelen 😕

prdecek
12. kvě 2009

takže lepší nezkoumat asi že? pokud nemám jiný problémy tak na to prdím 🙂 radši

moa
12. kvě 2009

dobre ranko kocky,ja som zasa posledna kto tu je .citim sa hrozne do 2rano som nespala pre debilnych susedov.prestahovali si obyvku do kuchine a robili taky hluk,ze som nemohla vobec spat.zabuchala som im aj na stenu,no bezvysledne ☹
citim sa ako opita a to idem zasa na poobednu a mame inventuru,super co?
rano som zmerala teplotu a klesla na 36.9 je mozne ,ze by to bolo aj tym,ze som bola tak dlho hore?
nech sa vrati naspat hore 😒

wolfskinka
12. kvě 2009

prdecek .. ja ho ani necitim ked si davam utros ... akosi ho nemozem dociahnut je vytiahnuty hore hlavne rano

lenka_bohousek
autor
12. kvě 2009

Jééééé, Moa, teda to jste měli v noci o zábavu postaráno. Já bych z toho byla taky vyřízená a ještě jít do práce, to tě teda lituji 😢
Teplota ti tolik neklesla, 36,9 je krásné 🙂 Já taky měřila a měla jsem 36,84, takže nic moc a už to vidím, jak to asi dopadne - jako vždy ☹

wolfskinka
12. kvě 2009

lenka a ty ako citis ten krcok ?

zubajda
12. kvě 2009

ahoooj leni, ... tak coo, jak jsi na tom?....

lenka_bohousek
autor
12. kvě 2009

Wolfi, já jsem krček snad nikdy nenašla, asi ho mám nějak daleko nebo co 😒

Zubajdíčku, ahoj, zrovna chci dočítat prvosenky a ty jsi tady 😀 No čekám, čekám, co z toho zítra bude. Furt mě bolí tak divně břuch, tak fakt nevím. Ale počítám s tou horší variantou 😉

moa
12. kvě 2009

leni aky mas teplomer ked ti zmeralo aj tie 0,04C ,ja pouzivam taky obycajny to staci nie

lenka_bohousek
autor
12. kvě 2009
amisa
12. kvě 2009

ahojte baby ta tema krcok ma celkom zaujal.. ja som si ho tento cyklus zacala hladat.. a neviem ci som to nasla alebo nie, koniec som nasla ale kde je vchod do maternice tak neviem.. nieco som nsla ale to bolo velmi velmi male velkosti priemeru ceruzky asi. a to ze sa krcok meni som zbadal iba ak som porovnala velmi vzdialene pozorovania, asi to chce viac cviku..a vlastne kedy sa to ma pozorovat?

moa
12. kvě 2009

tak to je dobra vec,ja som mala ten klasicky digitalny a ten nestal za nic.mala pipat 1x a on pipal aj 2-x som nevedela kedy nameral ,tak som zacala pouzivat obycajny.
no dufam,ze ho uz dlho nebudem potrebovat 🙂

moa
12. kvě 2009

citam,citam,ze hladate krcok? ja bych ho tiez skusila najst len mi povedzte ako .my sme to uz skusali najkor ja a potom drahy a nakoniec sme skonstatovali,ze ho asi nemam 😀
ako to ma vlastne vyzerat alebo co mam vlastne citit ked ho najdem ,ako viem,ze je to on?

zubajda
12. kvě 2009

lenííí..... neházej flintu do žita..... teplota je zatím nahoře, tak cooo.... kdy se chystáš testít?

amisa
12. kvě 2009

leni neboj nai vysoka nieje vzdy OK ja som mala az do dna menstruacie 37,3 a prd z toho

stana2009
12. kvě 2009

Prdecku, já zkoumala čípek, když jsme s esnažila rok apůl otěhotnět a nevím, vždy jsme to měla jinak než to má bt.-), nebo jsem to špionovala asi špatně....

každopádně ty už máš mimíska v bříšku, tak nic nezkoumej 😉

Kouknu zda najdu takový odkaz na čípky, někde to mám uložený....