Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

moa
13. kvě 2009

dasi uz som precitala aj daco zasa popisala a dakujem

ok kocky ja na dnes koncim idem sa umyt a valim do prace {postele}povinnosti cakaju 😀
vsetkym dobru nocku a rano sa ozvem ako som dopadla 🙂

dobru dasi,vendy a jani 😵

dasa.77
13. kvě 2009

jo,v nedeli ho znasilnim,pana tvorstva 😉

vendy05
13. kvě 2009

Holky tak dobrou noc 🙂

dasa.77
13. kvě 2009

moa......IP

dasa.77
13. kvě 2009

dobrou a ty jerrynko prijd priste drive

jerryjanka
13. kvě 2009

dobru nocku babulky teda
ja rano vstavam kvoli tomu utz už o 5 😠
no tak to snad bude stať za to

jerryjanka
14. kvě 2009

lučim sa a aj vítam zasa ja?
tak dobre ranko
my za cvhilku vyrážame na hodinovú cestu do heliosu
tak snad toto vstavanie bude odmenené :-P

nela00
14. kvě 2009

jerry drzim palce 😵

prdecek
14. kvě 2009

Bré ráno,

Leni co to čtu??? stíneček???doufám, že dneska testneš znova 🙂 určo je na správným místě neboj!!!! držím pěsti!

Jerry Tobě taky a dobré pořízení! 🙂

lenka_bohousek
autor
14. kvě 2009

Krásné dobré ránko 🙂
Tak holky ráno jsem testila mamatestem ze stejné krabičky jako včera a pak jiným testem a teda nevím - na tom mamatestu je zase ten divně umístěný stín a ještě k tomu se objevil hned po namočení a na druhém testu ani náznak stínu a to jsem ho zkoumala pod lupou. Takže spíš si myslím, že nic. Špinění mám pořád, dneska ještě víc a čekám, že přejde v mrchu.
Tak zase příští měsíc 😉

amisa
14. kvě 2009

leni skus to o par dni..mna lekar minule sprdol ze to je este velmi skoro.. ale keby daco snazime sa aj buduci cyklus nie? 😎

prdecek
14. kvě 2009

Leni, tak zkus koupit jeste jinou krabičku mamatestů, třeba to je správný a jen mají tu čárku posunutou, to se může při výrobě taky stát ne???

lenka_bohousek
autor
14. kvě 2009

Holky, mám v plánu koupit dneska nové mamatesty.

Amisa, jj, snažíme se dál, když to teď nevyjde 😉

Prdečku, právě nevím, jestli to tak má být nebo fakt jsou nějaké vadné, i mi je právě divné, že se druhá čárka objevila hned 😒

prdecek
14. kvě 2009

a máš to vyfocený???? koukala jsem že máš v albu u nějákýho testu domalovanou čárku jak vyšla tobě. Hele myslím, že naděje tu je 🙂 když se objevila hned. Uvidíš co ukáže další mamatest 😉 budu držet pěsti!!!!
Mě je něják divno od žalludku po tej snídani 😝

wolfskinka
14. kvě 2009

lenka no ako ?

lenka_bohousek
autor
14. kvě 2009

Prdečku, vyfocený to mám, ale ztratila se nám šňůra k foťáku, v celým bytě není. Tak dneska si beru domů z práce čtečku karet a stáhnu to večer doma. Do alba jsem vzala foto od někoho z albíčka a černě tam domalovala, kde se ukázala ta čárka u mě.
A copak jsi měla k snídani, že ti je blbě?

Ahoj Wolfi, teda nevím, jak je to se mnou. Včera i dneska jsem testovala, objel se stíneček, ale úplně jinde, než bývá u všech testů, takže si spíš myslím, že jsem měla nějaké vadné testy. Dneska odpoledne koupím nové a budu testovat znovu 😉

prdecek
14. kvě 2009

měla jsem nápoj activia, pač mám docela problém se zácpou, tak na zácpu to pomohlo, ale je mi z ní akorát zle 😝

wolfskinka
14. kvě 2009

lenka no budem drzat palce

moa
14. kvě 2009

ahojte kocky,
no tak mna by asi musle mat Boh velmi rad aby mi doprial tu radost najst //.zasa nic a tak velmi som dufala 😢
to zasa bude super den a este ku tomu prsi ako z krhly ,nalada pod psa 😒 chcem ostat doma v posteli najradsej a nikam ne

amisa
14. kvě 2009

moa mrzi ma to :(

moa
14. kvě 2009

amis to je ok asi este nie som na poradi 😒

leni nech to aspon tebe vyjde 🙂

moa
14. kvě 2009

kocky valim do prace tak vsetkym pekny den 🙂

zubajda
14. kvě 2009

Lenííí, ahojkyyyy.... no, já si myslím, že ten testík je správně.. a ta druhá čárka je krásně vidět.... a proč si myslíš, že na špatném místě... a já přesto... potichounku gratulujiiii 🙂... 😵

blahovka.cz
14. kvě 2009

Lenulko tak tu jsi a my cekame co nam das vedet na proveskach,ty tunto,carka je tam kde ma byt,mamatest jsem mela taky,carka je to pekne a urcite si z tebe nedela srandu!!!!!!!!!!!koukaj testit dal a potichoucku gratulujeme!!!! 😀

ivirk
14. kvě 2009

Ahojte,
chcela by som Vás poprosiť, či mi niektorá neviete poradiť. Snažíme sa o bábo od augusta, zatiaľ neúspešne. a moja lekárka sa rozhodla trošku tomu pomôcť, začala som teda brať Duphaston. Ani to zatiaľ nezabralo, tak ku tomu pridala Clostilbegyt a medzi týmto mi pichnú injekciu Pregnyl 5 000. Tento mesiac som toto absolvovala po prvý krát. Dnes začínam s Duphastonom.
Chcela by som vedieť, ak ste niekto tiež brali Pregnyl, ako ste sa potom cítili. Mne je nejko zvláštne a neviem či to je normálne.
Ďakujem za odpoveď

ada22
14. kvě 2009

Mám dojem, že to není úplně Lenky testík. Nemůže najít kablík od foťáku. Tohle je cizí jen na něm znázorňovala , kde má stínek, že se jí to moc nezdá, že prý příliš blízko té kontrolní čárce.

katuska15
14. kvě 2009

LENKA ja si skor myslim, ze ten tienik tam skutocne je, len vyrobcovia ho posunuli, ale myslim ze by to mohlo byt tehu 😉 Ak su tam // tak je asi jedno kde sa nachadzaju, a este ked ti to hned vybehlo, tak myslim, ze to tam je... 😉 😉 😉

katuska15
14. kvě 2009

Inak tiez potichucku gratulujeeeem 😵

lenka_bohousek
autor
14. kvě 2009

Moa, tak ty také nic, to mě mrzí, u tebe jsem tomu hodně věřila. Ach jo, holky, fakt jsme nějaké začarované 😢

Ado, dobře jsi to napsala, nebyl to můj testík, jen jsem si ho půjčila a dokreslila tam, kde mám čárku. Dneska stáhnu ten můj doma, čtečku karet už mám v kabelce ☹

Jo a ten půjčený testík už jsem dala pryč, aby nás tu zbytečně nedráždil a nemátl 😀

Holčinky, musím zase na jednání, tak se opět odmlčím. Radši bych tu ale byla s vámi. Tak paaaa 🙂

elle75
14. kvě 2009

ahoj moa, vcera som uz nebola potom na nete, po pichnuti pregn mi uz sono nerobi..... tiez som sa pytala ale ze nerobia, ja som mala velke 26a21mm folik tak povedal ze to musi prasknut, ale tiez tomu neako neverim. Je mi luto ze ti to nevzslo ☹