Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

papus
26. kvě 2009

krásný večer Berušky 😉

Wolfi to uteče dobereš antib. a hurá do IVF 🙂 u mě nic nového čekám mrchu

Haloooooooooo nevěš hlavu všechno půjde je to boj,ale my jsme silné ženské tak to zvládneme 😉 😉

ahojjjjjjjjjjjjjjjjjjj Leni hurá už jsi tady 🙂 to jsem ráda,že se ti tam líbilo 😉

lenka_bohousek
autor
26. kvě 2009

Šárko, ahojky 😵
To jsem ráda, že se tu někdo objevil, už jsem si říkala, co s vámi děje.
Jak se máš, co je nového? Mě to připadá, jako bych byla pryč měsíc a ne jenom pár dní.

papus
26. kvě 2009

já jsem sice doma už od půl třetí,ale pořád jsem něco dělala vařila...máme malého do 18h...pak jsem vyřizovala nějaké věci no jsem ráda,že sedím a to šílené vedro už aby sprchlo 😒 v sobotu jsme si musela naordinovat antibiotika měla jsem mandle prolézlé a přestávala jsme mluvit to už bych nijak nerozehnala plivala jsem hleny fujjjjjjjjjjjjjjj měla jsem Sumamed na tři dny jak se bere jeden prášek tak snad mám pokoj.......

lenka_bohousek
autor
26. kvě 2009

Šári, tak ty jsi marůdek, to mě mrzí ☹ Ale snad ta antibiotika zabrala a budeš mít klid.
U nás je taky hrozné vedro, na dovolené bylo taky a ještě vyšší teploty, ale prostě v horách se to snáší úplně jinak. Tady je fakt na padnutí, ale už se trošku zatahuje, tak asi opravdu přijde nějaká ta čina, jak pořád hlásí.
A co malý, očička už má úplně v pořádku?

papus
26. kvě 2009

malej je už v pořádku oči dobrý teď máme zas víkend....jáj sme nemarodila bylo mi docela dobře nebýt toho krku jen jsem byla unavená....kdy jdeš na utz????

lenka_bohousek
autor
26. kvě 2009

Tak to jsem ráda, že je v pořádku, zrovna oči jsou dost protivné.
Šárko, na UTZ nejdu, měla bych jít zítra a jednak nemůžu odejít z práce, když jsem tam teď nebyla a hlavně tenhle měsíc jsem se rozhodla, že na to kašlu a nebudu se s tím nervovat a sledovat, jestli folíci narostly. Nechám to být, ono to nějak dopadne 😉

papus
26. kvě 2009

to je jesné alespoň si odpočineš....a pak se uvidí co dál už víš jak půjdeš na laparku???kde ty vlastně bydlíš?

lenka_bohousek
autor
26. kvě 2009

Šári, teď jsem tu laparku neřešila, nechám to být a rozhodnu se až podle toho, jestli přijde mrška nebo ne. Bydlím v Dačicích, okr. J. Hradec, cca 13 km od Telče. Nemocnici jsme tu měli, ale dovedli jí do záhuby, takže v každém případě musím nějak jet. Do Hradce nechci, tam je to hrůza, takže mi zbývá Jihlava, Pelhřimov nebo Třebíč.
A co ty, v jaké jsi teď fáži snažení?

papus
26. kvě 2009

no já teď čekám mrchu snad dojde přesně 1.6 a hned začnu píchat injekce po 6dni na utz.......teď jsem zas nafouklá a pobolívají mě prsa a jsem na ránu 😀

dasa.77
26. kvě 2009

ahoooooj

dasa.77
26. kvě 2009

haloooooo,je tu jeste nekdo?

papus
26. kvě 2009

ahoj Daso 🙂 jak se máš?

lenka_bohousek
autor
26. kvě 2009

Čauky Dášo, taky jsem tady, zrovna se přehrabuju ve fotkách a naznala jsem, že nemám sílu je třídit a vybírat ty nejlepší.
A co ty, co je nového?

dasa.77
26. kvě 2009

ahoj papus,leni

dasa.77
26. kvě 2009

zase mi to blbne.
co je u me noveho? jsem zmatena,minuly tyden ve ctvrtek jsem mela mit OVU.Vcera jsem si ze srandy udelala OVU test,protoze me stale pobolivaly vajecniky.A byl pozitivni.Coz znamena,ze ovu bude dnes.Jak je to mozne?

lenka_bohousek
autor
26. kvě 2009

Tak tady jsou fotky z prvního dne: http://picasaweb.google.com/lenkabohousek
A fakt jsem to tam nalupala, tak jak jsem fotila, nechce se mi to probírat, jsem na to moooc líná 😀

lenka_bohousek
autor
26. kvě 2009

Dášo, jaký jsi dneska DC a jak silná byla druhá čárka?

dasa.77
26. kvě 2009

Uz jsem se ptala holek na prvosenkach,jestli to nemuze byt treba pregnylem.Nekdo tu psal ze mel po nem falesne pozitiv.tehu test.Pregnyl mi pichl ve stredu rano,kdy jsem mela folik 26x20mm.Holky nevi,nemaji s tim zkusenost.A co vy?

papus
26. kvě 2009

Leni hezké fotečky a ta příroda 😵

lenka_bohousek
autor
26. kvě 2009

Holky, musím s něčím pomoc Mildovi v garáži, za chvíli jsem zpět 🙂

dasa.77
26. kvě 2009

dnes jsem 25DC

papus
26. kvě 2009

my jdem teď kvůli bytu tak asi hoďku tu nebudu 😉

prdecek
26. kvě 2009

ahojky Leni,

mimísek se má snad dobře, ale včera a dneska mě píchalo v podbřišku, tak nevím. Zítra jdu na 1. poradnu a prohlídku tak jí to řeknu.

dasa.77
26. kvě 2009

LENI,TY FOTKY ZE SKAL S VODOPADY JSOU NADHERNE

dasa.77
26. kvě 2009

jdu se mrknout,co budu dnes varit.Lenco,vy ale musite mit tu garaz daleko 😀

dasa.77
26. kvě 2009

kdo vi,s cim mu v te garazi pomahas.Nechte si to az na vecer!!!!

dasa.77
26. kvě 2009

Mam jeste jeden OVU test a tak vaham,jestli si ho mam udelat i dnes.Ted uz by mel byt negativni,pokud dobre chapu jeho pouzivani.Dela se tak dlouho,dokud neni carka v testovaci zone stejne silna,nebo tmavsi nez v kontrolni.Pak nastane ovu asi za 24h,nejpozdeji do 48.Pokud se nepletu.

dasa.77
26. kvě 2009

😢 😢 😢

dasa.77
26. kvě 2009

pro nekoho je chvile 10,15 minut,u nekoho je to hodina 😀

dasa.77
26. kvě 2009

tak se tady mejte,jdu to zkusit jinam