Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

papus
8. čer 2009

Leni děkuji mocccccccccccccc 😉 to je jasné,že se člověk nemůže hlídat musí dělat vše na co se cítí 😵

kkamca
8. čer 2009

aduska já to neznám nevim..já myslela že těch 37.9 je už spíš zvýšená jako z nachlazení víš.. 😀

kkamca
8. čer 2009

wolfi někam zmizla..
No já pomalu půjdu do hajan

kkamca
8. čer 2009

papus tak at vám to dopadne..držim pěsti štěstí 😀

aduska222
8. čer 2009

kkamka aj mne sa zda, no skusim to zas rano. Merala som si ju poobede keď som prišla z roboty a mohlo ju podla mna ovplyvniť kadečo. Rano to skusim zas

kkamca
8. čer 2009

tak to určitě mohlo ovlivnit..to se má snad měřit po 7 hodinách spánku nebo nevim už

kkamca
8. čer 2009

holky dobrou noc..

aduska222
8. čer 2009

dobru noc babenky

wolfskinka
8. čer 2009

kkamca uz som tu

monousek1
8. čer 2009

čau děvčata!!! Můžu se zeptat kolik dni po menstruaci berete clost. ? Mam dojem, že muj doktor to do mě pere pod tlakem!!!! Mam ho podruhe a to dvojitou davku a nic!!!! 🙂

lenka_bohousek
autor
9. čer 2009

Dobrá ránko holčičky 🙂 Jakpak jste se vyspinkaly?
Já nic moc, pořád jsem přemýšlela nad tím špiněním, chodila na wc se dívat, no prostě takový blázen. Bohužel špiním pořád, tak tomu opravdu už nedávám naději. Ale dost mě štve, že to začalo tak brzy 😠

Monousek, já beru clostil 5 - 9 DC, kdy 1. den se počítá ten, kdy se ti naplno spustí mrcha. A beru 1 tabletku denně a folíky mám pěkné. Bohužel asi nebudu z těch, komu clostík pomůže, měla jsem ho teď už 5. cyklus a těhotná nejspíš opět nejsem. Chodíš v polovině na folikulometrii, aby dr. viděl, jak folíky dozrávají?

wolfskinka
9. čer 2009

dobre ranko ... lenka ty si ma predbehla 😠

no spinkala som celkom to uslo ....len som sa vecer prepachala pizzou tak mi bolo tazko a aj je ....
lenka nesleduj ... to prestane to sa mimco uhniezduje uvidis

prdecek
9. čer 2009

ahojky děvčátka 🙂
tak dneska jdu na ten ultrazvuk, jsem napjata a je mi z toho i trochu špatně 😀 jdu až na 15hod a domů dojedu až večer pač jdu s kamarádkou chvílu někam posedět a pak ještě k našim ukázat fotečku 🙂

co je tu nového? nějáká těhulka?

lenka_bohousek
autor
9. čer 2009

Ahoj Wolfi, to víš, honem jsem chvátala, abych tu byla první 😀

Já se večer nacpala špagetama a těžko mi z nich začalo být k ránu a od 4 hodin jsem už kvůli tomu strašila po bytě 😠
A dobře tedy, nebudu se sledovat, mimčo se uhnizďuje.

A Wolfi, tobě už se blíží testovací den, už se moooooc těším na tvé // 😵

kkamca
9. čer 2009

Ahojik..a dobré ráno všem 😀
Já brala clostil 5-9 DC a 1-0-1
Byla sem pak na kontrole 13 DC a měla sem jen 1 folík na pravé straně..levá nic
Teplota zatim stejná ale ty příznaky jasné..určo přijde 😠

Já sem nějak nevyspalá,jsem se budila
Wolfi pizzu bych si dala mnam,klidně i k snídani

wolfskinka
9. čer 2009

prdecek drz sa a hned daj vediet ako si dopadla
nic nove .. vsetko po starom ☹

michamicha
9. čer 2009

dobré ráno,

leni, co já bych za mrchu dala 😠 pořád nic a na testu taky nic ☹

lenka_bohousek
autor
9. čer 2009

Ahoj Prdečku, včera jsme se tu minuly ☹
Dneska máš velký den a myslím na to už od rána a těším se na fotečku vašeho miminka 🙂
Těhulka asi žádná nová, ale já bych už teda chtěla 😉
A co ty, co žaludek a zácpa, pořád tě trápí?

prdecek
9. čer 2009

hned jak přijedu domů tak dám vědět, ale bude to až k večeru 🙂

wolfskinka
9. čer 2009

dobre som zvedava uz sa tesim

lenka_bohousek
autor
9. čer 2009

Micha, ty pořád nic? Já myslela, že jak jsi psala o tom špinění, tak že už se to rozjede a budeš pokračovat s clostíkem. Já zatím jen lehce špiním a testovat nebudu, tím bych si mrchu najisto přivolala 😠

Kami, taky bych pizzu mohla i k snídani 😝

michamicha
9. čer 2009

bohužel nerozjelo 😠 dneska jsem zase dělala test a opět vidím duchy, jako pokaždý, takže už tomu nepřikládám žádný význam, počkám až budu meškat týden a volám dr. co s tím uděláme...

wolfskinka
9. čer 2009

lenka netestuj ktory den cyklu si ??? ja dnes 22dc ...

no teda ja som sa vcera nie dojedla ale dozrala pizze a hned mam o kilo navyse ... tak som si zobrala do roboty len jablko a citron do mineralky aby mi trosku pretravilo, len co je najhorsie na tej pizzi bol natretty po okrajoch cesnak a teraz mi je z neho zle ☹ teda tazko

michamicha
9. čer 2009

špinila jsem jen 1 den a přestalo to jako když utne...

wolfskinka
9. čer 2009

michamicha tak to si tehulka miminko sa uhniezdovalo preto si spinila

prdecek
9. čer 2009

leni zácpa trvá a dneska mi je něják šoufl, ale to bude určo z toho ultrazvuku a kontroly 🙂 Určo teď těhulka budeš neboj! 😉

prdecek
9. čer 2009

micha tak zkus dát ty testíky do albumu 🙂 ať taky mrkneme 😵

wolfskinka
9. čer 2009

michamicha .. ak mas doma utrogestan daj si 2 rano a 2 vecer ten ti nemoze uskodit podporuje udrzanie ak je tam embryjko ... neodaluje ms .. len podporuje rast sliznice nic viac uskodit ti nemoze, ktory den cyklu si ?

lenka_bohousek
autor
9. čer 2009

Wolfi, jsem 27DC, mrchu nemám dostat až tak 30-31DC nejdříve a testovat jsem chtěl nejdřív týden po vynechané mrše.

Micha a ty duchy vidíš jen ty nebo i tvůj partner? Jestli je vidíte oba, tak to nemůžou být duchové/duši 😀

papus
9. čer 2009

Krásné ráno clostilky 🙂