Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

sysinek
16. bře 2011

@lifinka jeeeeeeeeej...super....nech si len pekne rastie..a nech ste obidvaja zdravi 🙂

lifinka
16. bře 2011

@sysinek děkujeme 🙂 ještě máme před sebou dlouhou cestu 😉

jika10
16. bře 2011

@lifinka No ja vim, ze zivot uz mame predem nalajnovany, ale me uz trochu trapi, jak mi stale hazi klacky pod nohy. Kdyz jsem pred 4 rokama onemocnela, tak jsem si rekla, ze uz jsem si veskerou smulu vybrala a ted uz to bude jednoduchy, ale ono bohuzel neni ... Uz si rikam, proc zrovna ja a cim jsem si to zaslouzila

puckal
16. bře 2011

@lifinka gratuluji k dobré kontrole, jen at to jde takhle dál 🙂

lifinka
16. bře 2011

@jika10 přesně to jsem si říkala, když jsme se 4roky snažili o Ivoška, bylo to nekonečné a psychika ta klesla hoodně dolů, už jsem někdy neměla sílu a říkala jsem si, že všichni kolem mě otěhotní jedna radost, nedejbože ve zprávách, když bylo dítě někde odh...zené anebo ho něchtěla matka, tak jsem strašně plakala, vím je to těžké, ale musíme doufat a bereš nějaké léky na tu nemoc, nevím, co máš, ale jestli nechceš nepiš o tom...

lifinka
16. bře 2011

@puckal děkuji a tobě zítra přeji //.

puckal
16. bře 2011

@lifinka no uvidíme zítra, pokud ráno nebude pokles BT nebo MS tak testnu. Já snad nikdy nezvracela a ted toto. Jsem hladová a žíznivá, ted volal MM a říkal že k obědu už mám zkusit aspon šunku, sice dietka mi neuškodí, ale já mám prostě hlad a žízeň.

lifinka
16. bře 2011

@puckal tak se zkus najíst, třeba to pominulo a svírá se ti pusa?to měla já, když mi někdo řekl, ať se najím, tak jsem naprázdno polykala a myslela, že se pozvracím 😅
Blbá otázka, že taková směšná

veronicka33
16. bře 2011

@lifinka ahoj tak to som rada a teším sa že je bábenko vporiadku 😀 ešte ti býva zle? 🙂

puckal
16. bře 2011

@lifinka no právě že hlad mám,ale nemůžu do sebe nic dostat. Mám pořád takový divný pocit a tím že jsemv práci tak nechci tady běhat přes 6 kanceláří na toaletu. A to ještě musím 2krát odmykat. No nějak to musím přežít.

kamillka100
16. bře 2011

@puckal moja drzim palce aby ozaj to boli tehotenske nevolnosti, uprimne ti to prajem a postupne budeme k tebe pridavat, kazdy dnom 😀 , zajtra testni, som nedockava 😀

jika10
16. bře 2011

@lifinka No, praveze si 3x tydne picham injekce, bohuzel musim 😒 , ale to mi gyndar i neurolozka rikala, ze na to vliv mit nemuzu, ze spousta pacientek s tim otehotni v pohode. Dokonce tehotenstvi je pro me dobry, to bych mela mit od nemoci klid. O to horsi to bude po porodu, ale s tim jsem srovnana a mame jasny plan jak to jednou po porodu bude 🙂

kamillka100
16. bře 2011

@jika10 joj, to mi je luto ☹ ☹ ☹ , klobuk dole, si silna zena, presla si si toho vela ☹ , prepac ze sa do toho pletiem, ale nedalo mi to ........drzim palce

puckal
16. bře 2011

@kamillka100 jsem také zvědavá, ale moc od toho nechci očekávat, když včera negat. 😒

kamillka100
16. bře 2011

@puckal neboj bude dobre, mozno sa ti posunula ovulka, graf sa mozem mylit aj o cca2 dni, tak uvidime, aky budes mat testik zajtra, zajtra sa rozhodne, ci si alebo nie, drzim palce, daj vediet

jika10
16. bře 2011

@kamillka100 No prvni dny, kdyz mi to rekli, tak jsem jenom brecela a rikala jeste v tu dobu pritelovi, ze jestli me chce opustit, at to udela hned, dokud jsme tzv. v prde.i, at to mam z jedny vody na cisto. Dokonce ja sama jsem mu rikala, at si najde nejakou zdravou, o kterou se nemusi starat no a to me poslal tam .... Ale myslim, ze ted uz jsem celkem v pohode, jen to miminko nam chybi. ALe ono bude, verim tomu. Jen me proste stve, proc to ma nekdo v zivote jednoduchy a nekdo hrozne slozity. Kdyz bych se mela porovnavat se svoji segrou, tak ta proplouva zivotem vylozene bez starosti a stresu. Chtela bych obcas byt v jeji kuzi

lifinka
16. bře 2011

@veronicka33 no nech byt už pár dní je mi fajn, a doufám, že to zvracení mám za sebou, už jen hezké dni 😅
puckal, no jsem napjatá, protože to fakt můžou být nevolnosti těhu...tyjo...

kamillka100
16. bře 2011

@jika10 normalne ked to citam, je mi do placu ☹ ☹ ☹ ☹ , ale verim ze bude dobre, uvidis, nemoze byt stale zle 😉 , kolko sa vlastne snazite?dlho?

jika10
16. bře 2011

@kamillka100 No ted jsem to nedavno pocitala a uz je to 13 mesicu, takze ne zas tak kratce. Sice pul roku pred svatbou jsme to nehrotili, ale stejne se nepovedlo. Takze reci typu nemyslet na to me pekne vytaceji. Kdyz jsem myslela na svatbu, tak sem na mimco rozhodne nemyslela a stejne se nepovedlo

veronicka33
16. bře 2011

@jika10 no niesi sama my sa snažíme už 16 mes a tiež stále nič neboj raz sa dočkáš a nebude to dlho trvat uvdíš 🙂 ja som pri prvej dcérke tiež skoro dva roky čakala 😒

veronika19833
16. bře 2011

@jika10 hlavu hore, nemoze byt stale vsetko na ...! Niekedy uz musi byt aj lepsie a verim, ze to bude coskoro!!! 😉 Len treba pozitivne mysliet. niekde som citala takyto citat: "Pritahujete to, na co vacsinou myslite, bez ohladu na to, ci ste si tych myslienok vedomi alebo nie. tam lezi pes zakopany". Mozno na tom nieco pravdy bude. Ver, ze aj ja (a myslim ze nas je takych viac) stale myslim na to, ze sa nam babatko nedari a uz mi z toho obcas celkom slusne prepina... Jedna baba tu raz na fore pisala, ze sa im nedarilo 10rokov, skusali vselico (cez lieky, bylinkarky, vestice, sanatorium) a stale nic. no a ked na to prestala mysliet tak akosi otehotnela... Dnes ma 2 krasne deturence 😵. Takze navrhujem - podme mysliet na to, ze na "to" mysliet nemame 😀 😉.

@kamillka100 ako sa mas? dlho som tu nebola... cez vikend sme boli na tej chate - bolo super! A mam novinku - mame slubenu jednu nehnutelnost, cca o 2 tyzdne to mame ist vyplatit, ale detaily nebudem prezradzat, lebo som poverciva 😉, ale ked to bude na papieri, tak vam poviem viac. Ale uz teraz snivam, co si ako poriesime 😵 atd... Aspon si viac zamestnam mysel niecim inym...

kamillka100
16. bře 2011

@veronika19833 ahoj, ako manzel? uz si to uvedomil? dufam ze hej, tak super, no som velmi zvedava, potom daj vediet ako si pochodila s nehnutelnostou, drzim palce, ja sa mam dobre, uz zacinam trochu stresovat, lebo nejako sa to blizi , v piatok mam volat do CAR a upresnit objednavku, mam strach a nechapem preco......tak som sa na to velmi tesila a teraz sa toho bojim

sysinek
16. bře 2011

baby, nieco na tom mysleni bude...pretoze mojej susede povedali, ze nikdy nebude mat moct deti...lebo jej v 15 zastavovali rast kvoli hrbu na chrbtici.Potom z toho bola moc prehormonovana...Takze nakoniec sa rozhodla adoptovat si aspon jedno...podarilo sa 🙂 a tak sa z neho vytesovali...ze nakoniec zostala tehotna...a dnes ma este 3 svoje vlastne...a chcela viac...ale cisarskym sa da len 3... 🙂 🙂

...takze hlavu hore...maternice mame, tak to vyjst raz musi, ved trpezlivosť miminka prinasa 🙂

baubouka
16. bře 2011

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, či môže ovulácia prebehnúť aj bez viditeľného ovulačného hlienu? Od 3DC som brala Clostylbegyt a na 12 deň som mala 2 dominantné folikuly, kedy mi aj doktor pichol Pregnyl a už je viac ako 36 hodín po pichnutí a stále "som suchá". Od včera ale cítim v podbrušku napätie.
A ešte jedna otázočka, ak sa hlien dostaví ako dlho som potom ešte asi plodná?
Ďakujem veľmi pekne za Vašu odpoveď B.

veronika19833
16. bře 2011

@kamillka100 dakujem Kamilka! Takze aj ja budem na teba v piatok mysliet - aby vam vsetko dobre dopadlo! 😉

jika10
16. bře 2011

@baubouka No je mozny, ze mas malo plodneho hlenu. Asi jako ja. Ja treba plodny hlen na spodnim pradle vubec nepozoruju, ale kdyz si zkusim v plodnych dnech zkontrolovat cipek, tak tam plodny hlenik je.
No a na internetu pisou, ze posledni den vrcholu plodneho hlenu je i plodnym dnem. Vim, ze tady holky resili otazku hleniku a nekdo si objednaval gel pre-seed. Ma to byt gel, ktery spermijky nezabiji a asi tak trochu nahrazuje ten hlen kdyz neni. Taky uvazuju o koupi.

Tak drzim palce, aby se mimisek zadaril 😉

jika10
16. bře 2011

@kamillka100 Drzim palce, aby se mimco tedka povedlo a ty jsi se CARu vyhnula

lifinka
16. bře 2011

@kamillka100 třeba budeš případ jako já, obj, do caru i na první konzultaci a pak jen si po návštěvě caru uděláš testíky a Budou tam // a pak jen zavoláš, že vše odhlašuješ jako já🙂sestra místo aby mi pogratulovala, byla nějaká asi naštvaná, nebo co!

lifinka
16. bře 2011

@puckal tak co, stále je to na draka?nebo je ti lépe?Já vím, že jsem to mívala až do večera, prostě celé dny 😝

puckal
16. bře 2011

@lifinka ted jsem byla na pauze koupit aspon čerstvé rohlíky, a zkusila jsem koupit kousek zlaté šunky. Ale nemám na ni chud. Dosla jsem do lékárny pro testy a zítra zkusím ještě jeden test a uvidíme.