Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

ninka.b1
6. dub 2011

@aduskatt hadam je ta naša jedna aspon za 2 😉

aduskatt
6. dub 2011

@ninka.b1 🙂)

puckal
7. dub 2011

@jika10 to stačí, uvidíš že si spermoníci počkají 🙂 Já mám ovu vždy v den ukázání na ovu testu, jen tento cyklus druhý den. Tak doufám, že ráno jste to pojistili 🤐

jika10
7. dub 2011

@puckal Ahojky, no sexik probehl dle planu, tak doufam ze se nejake seminko chytne 😅 Teplota byla taky jeste nizka viz grafik http://www.fertilityfriend.com/home/333757
Ale rikala jsem si, ze asi budeme sexikovat, dokud teplota poradne nestoupne a nebude potvrzena ovu FF. Ja si taky myslim, ze ovu u me probehla vcera nejpozdeji dnes, tak uvidime. Ted nezbyva nez cekat a to ja nesnasim 😒

jika10
7. dub 2011

Jo a holky, tak jsem Vam dneska rano premyslela, ze kdyby se nam povedli dvojcata, tak nemame jmeno pro dva kluky. Kdyz by to byl holka s klukem tak mame vymysleno, kdyz by to byla dve holciny tak taky, ale dva kluci no to ani nahodou 🤐

jania023
7. dub 2011

Cauky tak jà dnes 10-11DPO kedze ma kocky naockovali tak som urobila test a teraz neviem ci je pozit alebo je to duch,ukazali sa to v limite 5min a je to tam zatial stale tak bohvie 😒

jika10
7. dub 2011

@jania023 No holka a ja bych rekla, ze na testik je jeste brzo, proto bych zkusila testnou az 14 DPO

jania023
7. dub 2011

@jika10 Nie nie ten moj je pozit ocividne vecer dam foto,jà pri prvom tehu som robila test 12dpo a uz tam to bolo krasne vidiet

jika10
7. dub 2011

@jania023 No tak kdyz je pozitivni, tak super neeee, vzdyt to je to o co tu bezi. Tak mam uz gratulovat???

zuzka1.
7. dub 2011

@jania023 mozme gratulovat???? 😵 😵 😵 😵

ali88
7. dub 2011

Ahoj holky, jsem tu poprvé a taky beru první měsíc Clostilbegyt, 12dc jdu na ultrazvuk a pak Pregnyl. teď jsem 8dc, TAk se modlím, ať to vyjde. Ale hodně jsem četla, že když někdo bral Clostik, tak jak rostly foliky bolí podbříšek. Mě to jen občas píchne, ale žádná hrůza, tak nevím jestli něco roste. A co vy? Jakou máte zkušenost? Díky Alča

jika10
7. dub 2011

@jania023 V jine diskuzi jsem videla fotkutveho testiku, nechci nic zakriknout, ale gratulka a zavidim 😉 v dobrem samozrejme

jika10
7. dub 2011

@ali88 Ahoj, ja beru clostika ted 5 mesic. Vzdy jsem pocitovala mirne pichani a po ovulce to samo odeznelo. Ted po mesicni pauze jsem mela clostika + pregnyl a svete div se, zadne pichani, jen vcera vecer takovy divny obcasny pichani, ktere jsem musela prodychavat. Nevim, jestli jsem nahodou necitila uvolneni vajicka, protoze to bylo fakt zvlastni a pichalo to jinak nez ty mesice pred tim. A dneska rano jsem brisko jeste taky trochu citila a ted uz v pohode, tak si myslim, ze je po ovulce. Drzim palce aby to vyslo 😉

nathali
7. dub 2011

Tabulka 7.4.2011

Snažilky:
lucka_0906....31r...snž........12m.......50DC...(PC33dní)
blandik...........33r......snž......21m........34DC...(PC43dní)
gabriellka.......27r.....snž.......16m.......31DC...(PC28dní)
aduskatt..........34r.....snž.......5r...........30DC...(PC35dní)
lienkapp..........26r......snž.....9m.........29DC...(PC39dní)
zuzka1. ...........24r.....snž......17m.......28DC...(PC30dní)
jania023 ........30r.....snž......................27DC...(PC32dní)
kacnov ...........23r......snž.......3/4r........23DC...(PC28dní)
loretana.........26r.......snž......16m.......22DC...(PC32dní)
eerikaa3.............r.....snž.......................22DC...(PC28dní)
puckal.............28r.....snž.........11m.....21DC...(PC31dní)
nathali............23r....snž.......1,11m......18DC...(PC34dní)
kamillka100...25r....snž........................18DC...(PC29dní)
zuzullik3..........26r.....snž.........5r..........17DC...(PC28dní)
veronicka33...33r....snž.........16m........16DC...(PC26dní
jika10.... ........31r....snž..........12m........14DC...(PC35dní)
chersi...............23r....snž.........22m.........7DC...(PC31dní)
mikratv...........28r.......snž.......15m...........6DC...(PC31dní)
sysinek..........31r......snž.......2r.................4DC...(PC43dní)

Tehulky:
lifinka..............30r.....17tt ........(snž. 5m)
cabalkova.....36r.......15tt..........(snž..3r)
daisyna.........28r............//.........(snž.6m)

nathali
7. dub 2011

ahojky babulky
tak ja som doma mam nejaky virus v krvi dnes som od rana do 12-tej behala po lekaroch a vysetreniach a mam antibiotika ☹ ale tak snad pomozu
tu je moj grafik: http://www.fertilityfriend.com/home/331739
tu vysoku teplotu som zmala asi bola preto taka vysoka ze som mala vnutornu horcku tak to bolo o nicom
@jania023 jeeej ze by tehulka?? to by bolo skvelee tesim sa na fotecku 🙂
@lifinka no co ako ste oslavovali??
@jika10 tak drzim palceky aby s toho bolo mimco 😉 no cakanie je najhorsie ale ked ono sa to ani urychlit neda 😅

jania023
7. dub 2011

@zuzka1. Dakujem 😀
@jika10 Dufajme ze ti bude silniet dal by boh
@nathali Vecer ju hodim alebo ked chces tak id na meranie bazalnej teploty stadtna 13 ta tam je tak zopar stran dozadu jedna kocka mi ju tam dala

nathali
7. dub 2011

@jania023 videla som videla 🙂
juuuuj tak ze by uz konecne to vyslo?? 🙂 ktory dpo si??
drzim ti moc moc palceky 🙂

jika10
7. dub 2011

@nathali No tak s manzou na tom ale stejne budeme pracovat, co kdyby se ovulka opozdila a nebyla ani dneska ani zitra. Ja totiz vubec nevim, jak ten pregnyl funguje. Sice doktor rikal, ze by ovulka mela byt nejpozdeji vcera v devet vecer, ale kdo vi, jestli tomu tak bylo,kdyz dnesni teplota nestoupla. Takze nic nepodcenujeme a zitra ve vyrobe pokracujeme 😀
Je skoda, ze jsi nemocna, kdyz je venku tak nadherne. No jo, meze jsou jeste studeny holka. Mela jsi si vzit deku 😀 🤐

@jania023 A bylo by super, kdyby tady byla dalsi tehulka, jen tak dal ... 😀 Tak hlavne at carecka sili a je z toho mimisek

jika10
7. dub 2011

No a kdyz tak koukam na tabulku, tak myslim, ze bude docela dost cekatelek na // carecky

nathali
7. dub 2011

@jika10 myslim ze po pregnyle by ovu mala prist do 32 hodin ale kludne sa snazilkujete aspon si vajucho bude mat s coho vyberat 😀
som sice nachladnuta ale chvala bohu nie tak ze by som nic nevladal to neznasam
tak som zvedava ze kolko tehuliek bude mat tento mesiac snad veeela 😀

jika10
7. dub 2011

@nathali No to my se snazilkujeme. Dokonce manza praktikuje prstiky 😅 A dneska rano u toho blbnul a rikal jasne tady je Franta, Pepa, Honza, Matej, Karel (toho bych vyhodil), atd .... A pak rika, ze jestli nahodou tim prstikem nepomaha nejakymu lenochovi 😀 😀 😀 No musela jsem se fakt smat, to neslo

Taky jsem zvedava kolik bude tehulek, kdyz se vsichni tak poctive snazilkujeme. To by uz nebyla na tom svete zadna spravedlnost, kdyz by to nevyslo

jania023
7. dub 2011

@nathali 10-11dpo ani neviem ele este skoro na testik ale uz je taaaam 😉

nathali
7. dub 2011

@jika10 tak tvoj manzel je zlatyyyy 😀 jaku zabavu si s toho spravil 😀 no aspon ze to berie sportovo

tak to by bola riadna nespravoslivost keby to zas babam nevyslo ☹
o sebe zacinam skor pochybovat ze ci nam to vide ked som nachladnuta a este beriem lieky ale aj zazraky sa deju nie??no mozno bude prekvapko tak si este pockam

nathali
7. dub 2011

@jania023 a budes testovat aj zajtra??ci este pockas a testnes neskor??

jania023
7. dub 2011

@jika10 dakujem aj ja dufam ze to bude len a len siliet..ale myslis ze to bude ok lebo ked som bola tehu z mojou malou tak som robila test asi 12DPO a ciarka tam je len o nieco silnejsia ako dnes u mna tak dufam

jania023
7. dub 2011

@nathali testnem v nedelu rano aby ked tam ta ciarka uz nebola som mala cas to rozdychat

jika10
7. dub 2011

@jania023 Neboj, carecka bude silit, uvidis. Ted bud hlavne v klidu a tesim se na dalsi tehulku v tabulce 😉

jania023
7. dub 2011

dakujem moja,ja chodim ten test okukovat a ta ciarka tam stale je!! 😀 ked som mala duchov tak tam bola ale iba ked bol mokry a ked vyschol tak uz nic a teraz tam je a aj jed pozies do svetla tak aby si presvietila test tak tam su // 😀 😀

nathali
7. dub 2011

@jania023 myslim ze rozdychat budes musiet tie dve silne ciarky 🙂 drzim moc moc palce 🙂

jania023
7. dub 2011

@nathali Dakujem moja tak dufajme lebo nejak sa mi tomu nechce verit zeby to vyslo lebo tulenie bolo 3dni pred ovulkou