Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

elys
31. srp 2011

@sambuca nutela na telo ako predohra,,, dobreeeee 😀 ides holka

aduskatt
31. srp 2011

@sambuca tieto stavy pri ovulke mavam kazdy cyklus clostilovy, asi je to OK

veronicka33
31. srp 2011

@kacnov hm no aj bysme mohli bytuž konečne spolu tehu 🙂

veronicka33
31. srp 2011

@elys možno sa zadarý a výde nám to 🙂ale to bybola náhoda blbec keby to vyšlo 🙂

puckal
1. zář 2011

@kacnov to jo, hezké 9. Já ještě nevím kdy, půjdu na první IUI ale snad vím co mě čeká a nic mě nepřekvapí 😅 Dnes ještě jedu na krev a domluvím se na UTZ a myslím že půjdu také 9.9. ale musí odpolka 🙂

kacnov
1. zář 2011

@puckal 🙂)))) pěkné ani já nevím kdy půjdu na IUI toho 9.9 jdu na utz jestli nějaký folík narostl ne jako minule ☹ no snad už se něco začne dít ,

kacnov
1. zář 2011

holky myslíte že má silná MS nějaký vliv na tvoření folikulů?

puckal
1. zář 2011

@kacnov myslím si že ne, jen jsi měla pěkně narostlou sliznici, což je dobré na uhnízdění 😉 Já také ještě nevím kdy na IUI, to se všechno časem dovíme 🙂

kacnov
1. zář 2011

@puckal jj dík no mám z toho trošku strach a manža je nervozní jak před svatbou 😀 😀 😀 😀

mijadave
1. zář 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.....Vitamíny a další
Very_sad.............28............2.5r..............46..........32.............36...... Clost., Duphaston
Jeny......................30............2r.................32..........33........................Clost., Duphaston
Lorreine................28...........1.5r..............27.......................................Listovka, Forgravid
Mijadave...............35..........20m..............27...........21............13......Sojové izoflavonoidy, alchemilka/kotryhel, grepový džus
Zana21..................30..........2m...............27..........33.............13......Clost., Listovka
Tyrisa.....................26...........5m..............26...........30........................Alchemilka/kotryhel
Petra273...............37...........5m...............22..........28........................Clost., duph., grep. džus, calibrum babyplan
Fori.........................28..........13m.............21..........28..............7.......Utrogestan, Clexane
Aduskatt................35............6r................18...........34........................Clost., calibrum
Sambuca...............23..........1,5r..............17.......................................Clost.Listovka,Utroš
Kacnov...................23.........12m................2..........28........................Clost.,
Elys.........................29.........1.5r.................2..........31........................Clost., Calibrum
Veronicka33........34...........19m................2..........30........................Listovka, Femigard, alchemilka/kotryhel

Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení..............TT (dle ms)..............Kontroly u dr.........Vitamíny a další
Terioza1..............22.........................................8............................???..................Listovka

mijadave
1. zář 2011

dobre ranko vsetkym 😉
ja dnes hlasim dalsi mierny pokles BT ☹ http://www.fertilityfriend.com/home/361810 ja fakt uz neviem, grafy stale ukazkove, no na konci sa stale pokazia 😠 ale co, dnes si spravime krasny dnik, pojdeme s detmi na korcule 😉 a presne pred 7 rokmi som bola v porodnici, cca o 2 hodky to bude presne, co som lezala pod narkozou… tak dnes to s dcerkou pekne oslavime 😀

mijadave
1. zář 2011

nic dievcata, prajem Vam krasny dnik, pokusim sa tu este zastavit, no dnes mam toho veeeeela, aby vsetko klaplo malej na oslavu...
zatial pa 😉

puckal
1. zář 2011

@kacnov To bude dobrý uvidíš 😉 Manža se zas těší, a bude prý doma ještě ponoukávat svoje kluky aby se činily.....to dělal i minulý měsíc 😅 Což, začal to brát už jako hru 🙂 Já se také těším, protože se aspon trošku zvýší šance

lorreine
1. zář 2011

@terioza1
@kacnov Holky, myslím, že to nieje uhnizďování, pretože to pokračuje. Myslím, že je to fakt taká skorá ms 🙂. Vlastne necítim ani bolesť v prsiach ani nič iné. Proste to prišlo úplne nečakane..žiadne príznaky pred ms. A to som vždy predtým presne deň predom vedela, že to dostanem...Tak sa teraz na 11. deň objednám do Gennetu a pozrieme, či tam sú nejaké folíky a aké veľké...🙂

tyrisa
1. zář 2011

Podle Bt ovu proběhla,ale já jsem ten test včera ještě neměla pozitivní......už mě to neba ☹

valinka30
1. zář 2011

@tyrisa Četla jsem, že ikdyž ovu proběhne, test to nemusí zachytit, protože se v době testování prostě nemusíš trefit do doby, kdy je vzestup LH. Proto někdo testuje i 2 - 3x denně. Myslím, že u tebe klidně ovu mohla proběhnout, zvlášť když to máš podložené BT.

lorreine
1. zář 2011

Holky, do diskuse o potratoch som písala, čo sa mi včera prihodilo, tak vám to tu skopírujem:
Jedna kolegyňa, ktorá veľmi dobre vie, že strašne chceme mimi a že som potratila, mi hovorila, že ide dnes ku gynekológovi, že jej to meška a že sa bojí, že je tehotná. Že nevie, čo bude robiť, že ona teraz dieťa nechce atd.... normálne som myslela, že ju zastrelím. Tak som jej hneď vyčinila, že dieťa je požehnanie a že by mala byť šťastná ako blcha. Majú predsa s manželom pekné manželstvo, vlastný byt, sú ako-tak zabezpečení a ona má 32 rokov, tak na čo chce ešte čakať!?!
No nieje to neuveriteľné?

sambuca
1. zář 2011

Ahojky ženy, přeju dobré ránko (dopoledne) 😀 sem nějak zaspala.. Odpo mě čeká druhé kolo výběrového řízení na práci, tak mi držte palečky prosím. Jinak TYRISA jsem na tom asi obdobně jako ty.. Včera ta hnusná bolest, dnes podbřišek pořád cítím, ale nedalo mi to a večer jsem dělala ještě ovu test a čárky nebyly uplně stejně silné a hlen taky nikde... tak já fakt nevim! Byla ovulace, nebo teprve bude... ach jo! 🙄

sambuca
1. zář 2011

@lorreine je to strašné, ale holka, která to nezažije (nepotratí), nemá šanci to pobrat!! Já se svojí povahou bych jí asi jednu flákla, ale to víš.. nejde to a navíc to nic nezmění. Ona se bude divit, až to dítě bude jednou chtít, ale nepůjde to a budou jí utíkat roky... Boží mlýny, znáš to ne.. 😒

tyrisa
1. zář 2011

@valinka30 Jenže já jsem testovala ještě jednou včera v podvečer a test byl slabší,ale já jsem žádnou bolest necítila....no jsem zvědavá,jestli ovu byla teplota mi ještě stoupne.....a ted jdu dělat test ještě jeden pro jistotu

valinka30
1. zář 2011

@tyrisa Aha, já jsem včera testovala poprvé a mám v plánu testit jen 1x denně, tak snad se dopátrám k nějakému výsledku!

janielik87
1. zář 2011

ahojky baby 🙂 ako sa mame? tak ovula neviem ci je ci nie je, lebo som si zakazala sa stresovat nou. Dnes som 18DC. A ak to nevyjde, zacnem s tym clostilom buduci cyklus. Doktorka mi povedala, ze od 5-10DC ho mam brat. Tak uvidime, co bude. Bojim sa ale toho, ze je to chemia a vedlajsich ucinkov.

tyrisa
1. zář 2011

@valinka30 Tak jsme se spletly obě i moje BT,já jsem večer asi hodně pila,takže jsem měla zředěnou moč. Koukni,ovu ještě nebyla....dole foto z tedka....
http://www.fertilityfriend.com/home/3506d2

valinka30
1. zář 2011

@tyrisa Pokud je testovací čárka stejně silná nebo silnější než kontrolní, bude ovu za 1 - 2 dny. Podle fotky to vypadá, že u tebe ovu teprve bude. Já jsem sama zvědavá na sebe, jak to s tím testováním dopadne!

terioza1
1. zář 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.....Vitamíny a další
Very_sad.............28............2.5r............46..........32.............36...... Clost., Duphaston
Jeny......................30............2r..............32..........33........................Clost., Duphaston
Lorreine................28...........1.5r........... .27......................................Listovka, Forgravid
Mijadave...............35..........20m.............27..........21............13........Sojové izoflavonoidy, alchemilka/kotryhel, grepový džus
Zana21..................30..........2m...............27..........33...........13........Clost., Listovka
Tyrisa.....................26...........5m.............26...........30.......................Alchemilka/kotryhel
Petra273...............37...........5m...............22..........28.......................Clost., duph., grep. džus, calibrum babyplan
Fori.........................28..........13m.............21..........28..............7.......Utrogestan, Clexane
Aduskatt................35............6r................18..........34.......................Clost., calibrum
Sambuca...............23..........1,5r...............17.....................................Clost.Listovka,Utroš
Kacnov...................23.........12m................2..........28........................Clost.,
Elys.........................29.........1.5r................2..........31........................Clost., Calibrum
Veronicka33........34...........19m.................2..........30........................Listovka, Femigard, alchemilka/kotryhel

Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení........TT (dle ms).... TT(dle UTZ)........TP......................KO.........Vit. a další
Terioza1..............22...................................8+5......................8..............10.-12.4................???.........Listovka

terioza1
1. zář 2011

ahoj holky, trosku jsem zmenila tabulku, snad to neva... tyka se to jen tehulek... tak doufam, ze se nektera presute konecne za mnou... uz mi tam je poradny smutno, to byste snad i mohly pochopit, ne..???!!!!

terioza1
1. zář 2011

@lorreine uhnizdovani prej treba u vicecetneho tehu trva dyl..... nebo muze to bejt spineni v terminu ms, to taky bejva.. co tt? Delalas?

terioza1
1. zář 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.....Vitamíny a další
Very_sad.............28............2.5r............46..........32.............36...... Clost., Duphaston
Jeny.....................30............2r..............32..........33........................Clost., Duphaston
Lorreine................28...........1.5r........... .27......................................Listovka, Forgravid
Mijadave...............35..........20m.............27..........21............13........Sojové izoflavonoidy, alchemilka/kotryhel, grepový džus
Zana21..................30..........2m...............27..........33...........13........Clost., Listovka
Tyrisa.....................26...........5m.............26...........30.......................Alchemilka/kotryhel
Petra273................37...........5m...............22..........28.......................Clost., duph., grep. džus, calibrum babyplan
Fori.........................28..........13m.............21..........28..............7.......Utrogestan, Clexane
Aduskatt.................35............6r................18..........34.......................Clost., calibrum
Sambuca................23..........1,5r...............17.....................................Clost.Listovka,Utroš
Kacnov...................23.........12m................2..........28........................Clost.,
Elys........................29..........1.5r................2..........31........................Clost., Calibrum
Veronicka33...........34..........19m...............2..........30........................Listovka, Femigard, alchemilka/kotryhel

Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení........TT (dle ms).... TT(dle UTZ)........TP......................KO.........Vit. a další
Terioza1..............22...................................8+5......................8..............10.-12.4.............11.10........Listovka

lenca_acnel
1. zář 2011

@janielik87 Ahoj, no pokud máš velký strach z vedlejších účinků ber ho radši večer. Jinak u každého jsou ty vedlejší účinky jiné a taky záleží kolik bereš 😉 Inač neboj, zvládli to jiné, tak ty taky a třeba se to zrovna povede😉

tyrisa
1. zář 2011

@valinka30 JJ,já vím...počítám že do konce týdne bude.doufám,že z toho bude něco,když už si tak dala načas 🙂
A kdy teda testuješ?