Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

lifinka
31. led 2011

@jania023 vidíš já zase 9DPO nic a 10DPO strašně slabou a sílila od 13 a 16den už byly krásné kolejnice...

veronicka33
31. led 2011

takže mám ešte šancu?🙂kým nedorazí potvora?🙂

jania023
31. led 2011

@lifinka hej moja robila som test na 7dpo a bol tam duch a dnes a zase duch...takze zase vysledok neviem 😀 horsie je ze som zen test urobila a ked som videla do minuty ze nic tak som ho nechala na stole a ked som sa vratila tak test uz bol suchy a je tam duch..ako keby ta prva ciarka z dola zacala tak jemne fialoviet ale ten vrch ciarky je este sivi..divne ale je tam zatial

jania023
31. led 2011

@nathali moja neda sa odfotit uz je to suche a vtedy to uz nevidno ked sa foti ale je to take ako minule..len asi trocha silnejsie lebo ten posledny ked vyschol tak ta ciarka zmizla a tu je aj ked je suchy..tak neviem nic neostava ako cakat ☹

puckal
31. led 2011

@jania023 nevěš hlavu, šance je když už je tam duch 😉

puckal
31. led 2011

Jinak ted jsem udělala druhý ovu test a testovací je silnější než kontrolní, tak opravdu bude OVU 😵 Ještě doufám, že to zítra potvrdí teplota. Ta by měla stoupnou, že?

lifinka
31. led 2011

@jania023 a jaký máš testy?

nathali
31. led 2011

@jania023 aj tak je na silne ciarky skoro tak musis vydrzat 🙂 no zatial to vyzera super 🙂

jania023
31. led 2011

@lifinka mam 10iui takze to by uz mohlo..no ved sa uvidi ci to bude silniet ci nie..uz len 6dni do MN

jania023
31. led 2011

@puckal mne teplota stupla az obden po ovu tak aj tebe sa to moze stat🙂

puckal
31. led 2011

@jania023 díky, aspon vím, kdyby zítra nestoupla že to nemusí nic znamenat.

jania023
31. led 2011

@puckal riad sa iba vylucne podl ovu testov a teplotu ber iba ako doplnok nie opacne 😀

veronicka33
31. led 2011

Ahojte nikto tu nieje?🙂

linka
31. led 2011

@veronicka33 ja som tu 😉

veronicka33
31. led 2011

Ahoj no aspon niekto🙂ako sa máš?🙂

lifinka
31. led 2011

@puckal ano měla by stoupnout, držím pěsti

linka
31. led 2011

@veronicka33 celkom dobre a ty? 😉

veronicka33
31. led 2011

No ja čakám na mrchu dnes je den D:(ráno som testla a nič zase smola:(kríže bolia jak fras a nič zatím.tak uvidíme:(

linka
31. led 2011

@veronicka33 drzim prsty,aby mrcha neprisla a test ukazal // 🙂

nathali
31. led 2011

jeeej a ja som sa bala ze uz tu nikto neni 😀 tak super ze ste tu 🙂

aduskatt
31. led 2011

@walta tiez som v ISCARE maximalne spokojna

aduskatt
31. led 2011

@nathali ale neboj, sme tu

nathali
31. led 2011

@aduskatt tak super ze tu nie som sama 😀
priatel zaspal na gauci chudacik mali toho v praci dost a ty co robobis??

aduskatt
31. led 2011

@nathali ja som dovarila obed na zajtra, ulozila maleho, idem rychlo ozehlit este rifliska, dopijem kafco a asi sa poberiem spat, lebo mm vstava o piatej do prace

puckal
1. únor 2011

Dobré ránko, tak teplota stoupla, tak si myslím že ovu opravdu byla 😵 Včera romantický večer..... uvidíme co bude dál, ale důležité je že clostík zabral a vajíčka se tvoří 😉 Můj graf: http://www.fertilityfriend.com/home/3346d9
Zatím se OVU nevyznačila, ale myslím si, že až tam dám další teploty, tak to vyznačí. Jen nevím, kam tam mám zapsat, že byl pozitivní ovu test 😅

lifinka
1. únor 2011

@puckal ahojky tak super, jdi do svého grafu dej včerejší teplotu nebo tu, kde jsi měla poz. ovu test a nabídne ti toPrimary pak další je Secondary a Test tak to klikni na test a je tam ovulation a OPK: tak tam to rozbal a dej +....

lifinka
1. únor 2011

@puckal a ještě SAVE 😀

zuzka1.
1. únor 2011

ahojte kocky ,
ja som netestovala, ani nebudem, musim vydrzat. ani testy nekupim, lebo ked ho uz mam, len vymyslam 😀

prsia bolia, brusko pobolieva, krize pobolievaju, unava je mierna. no uvidime.

dnes je vlastne 24DC

leena tak ides od zaciatku,
jani vydrzime spolu, AJ S VEronickou, aj ked ta ma dnes den D 😉

puckal
1. únor 2011

@lifinka Díky už jsem to tam doplnila, ale myslím si, že ovu mi to vyznačí až po zadání dalších teplot. Uvidíme, ještě dnes udělám ovu test a zadám to tam. Ale oproti včerejšku mě už podbříšek nebolí, tak asi už byla. Ale večer to ještě pojistíme, co kdyby....

lifinka
1. únor 2011

@puckal myslím, že byla včera i podle teploty, te´d ještě dvě vyšší teplotky a FF vyznačí OVU...