Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

veronicka33
7. únor 2011

@leeena_4 hm tak možno naberieš aj ty nejaké kilečká 😀

lifinka
7. únor 2011

@veronicka33 jako jsou to hormony a já ještě brala vyšší dávky , vždy jsem z hormonů přibýrala i před Ivoškem, když jsem brala clostík jsem přibrala, na někoho to působí hodně, na někoho méně...

veronicka33
7. únor 2011

@lifinka no dievčatá dcéra ma vytláča od pc tak večer sa ozvem zatím pekný den🙂

nathali
7. únor 2011

@lifinka no ja som naschval napisala ze mala lebo si myslim ze to nakoniec bude vytuzane dievcatko 🙂

@puckal ja som tiez mala problemy s vahou ale zas taky ze ja som mala stale len 48 kil a nosila som veci este ked som chodila na zakladnu a to som mala 20 rokov 😅 😀 no a potom som kraaasne nabrala po vynikajucich domacich ceskych knedlikoch ktorych som sa nevedela dojest 😀 som ich na obed zjedla 7 😕 😀 😀 😀 😀 😀 😀 no a potom som sa zastavila na vahe 51 a po liekoch mi to vyhedlo zas o kusok 🙄 ale teraz som spokojna

leeena_4
7. únor 2011

@veronicka33 já jsem s tím už smířená - tím jsem si už prošla 😀 už se tomu taky směju 😀 a snažím se víc sportovat, ať se to aspoň neklepe 😀

lifinka
7. únor 2011

@nathali 😵

nathali
7. únor 2011

@leeena_4 aj ja si niekedy pripadam ako zeleee 😀 ale cvicenie pomaha len keby som taka leniva nebola 😕 😀

leeena_4
7. únor 2011

@nathali já to znám, naštěstí mám kamarádku, která mě nenechává lenošit 😀 a nedává mi na výběr a já jsem ráda

nathali
7. únor 2011

@leeena_4 no ja si teraz zasportujem na brigade idem aj so sestrou rozadavat letaciky tak nabehame kilometre a kilometre 🙂
u nas je vystava svadobnych siat nabytku a este niecoho 😅 tak aspon popozerame ze co kde maju a mozno nieco schudneme 🙂

puckal
7. únor 2011

No já sportu moc přes zimu nedám...ale hned jak je jaro, tak pracuju ráda na zahradě, jezdím na kole, brusle, plavání atd. letos snad začneme tenis, tak bude líp. Jen chci v létě bazén na zahradě a musíme první udělat pořádný dřevěný plot at kolemjdoucí neokukují, jako kdo se tam válí 🙂 ted tam je jen pletivo. Ale kilča ted neřeším, jsopu to hormony, už několikrát jsem zhubla na svojí váhu zpět a vím, že to půjde znovu. Ale nechci to ted hrotit.

kamillka100
7. únor 2011

ahojte, akurat citam vase komentare a normalne sa cudujem, ze ste pribrali z clostilu, ja som schudla 2-3kila, tak neviem, asi kazdy organizmus je iny, mozno je to este skoro, akurat som dobrala 3 cyklus clostilu, dufam ze nepriberem 🙂

leeena_4
7. únor 2011

@nathali jojo, chození je taky fajn na hubnutí a brigádka se taky šikne 😉
@puckal já to mám stejně - v létě nemám problém, ale zima je hrozná a mě nebaví posilovna a tak

zujka2
7. únor 2011

@lucka_0906 Jasné, budem rada. 🙂 inak ja som fakt chorá. aj u vás sa premáva chrípka?

gabriellka
7. únor 2011

zujka2 aj ja mám chrípku,dnes som bola u lekára...nepáči sa mi to ☹

jania023
7. únor 2011

kocky pridala som moju fotecku 😀

jania023
7. únor 2011

ja stale cakam na mn..

zujka2
7. únor 2011

@jika10 ahoj Jika, toto sa ma pýta moja babka pravidelne a zalamuje rukami :(

jika10
7. únor 2011

Ahoj holky, koukam, ze se tu resilo pribirani po clostiku. Tak ja takovy problem nemam, ja jsem ani nepribrala, ani nezhubla, jsem na svych 53-54 kg a 168 cm

nathali
7. únor 2011

@jania023 peknaa foto aspon ta uz budeme poznat 😀
a co teplota?,takze ms dnes neprisla jak mala????

jika10
7. únor 2011

@zujka2 Jsem rada, ze babicku tak casto nevidim. Jeste tchyne se me taky pta, zda uz je zadelano. No a tu nastesti taky moc nevidam 😀 Tyhle otazky z okoli me fakt stvou. Navic kdyz jsem se dneska dozvedela o dalsich dvou spoluzackach, ze jsou tehotne 😠 , ale preju jim to. Vsak ja se taky dockam 😉

jania023
7. únor 2011

@nathali uz niesom inkognito 😀 nie zatial neprisla co je divne ja nezvyknem meskat asi dosle zajtra..inac teplota poobede pri min pohybe 37,1 tak neviem a teraz mamtiez tu istu BT..brucho boli iba ked si ho tlacim inac ani nie ale citim ze ta mn tu am byt take zvlastne ako keby tu bola ale nieje 😖

aduskatt
7. únor 2011

@jania023 moja, ty budes tehu🙂)

jania023
7. únor 2011

@aduskatt myslim ze nie nemam ten pocit zeby som bola alebo ja ani neviem ake mam pocity..ale mn dojde som si viac ako ista..len ma trocha natahuje potvora jedna ☹

lucka_0906
7. únor 2011

@zujka2 @gabriellka dievence, ste chore? ☹ Aj Kamilka ma asi chripku. Ja zatial klopem, obchadza ma. Hnusne chripkove obdobie..

aduskatt
7. únor 2011

@jania023 no, neviem, neviem...........ja som si tiez prvykrat vobec neuvedomila, ze by som mohla byt tehu.........obzvlast, ked mi tvrdili, ze je u mna tehu vylucene......nikdy nevies🙂

aduskatt
7. únor 2011

@lucka_0906 sice mna si sa nepytala, ale potvrdzujem chorobu☹

lucka_0906
7. únor 2011

@aduskatt aj ty?? ☹ Baby drzme sa, nech nas choroby obchadzaju..musime byt fit 🙂

aduskatt
7. únor 2011

@lucka_0906 jo, ako pes.......vikend prelezala, v soboru som bola bez hlasu.uz to takto taham druhy tyzden, ale chodim do prace..a mm v piatok uz aj pohotovost navstivil.......

jania023
7. únor 2011

@aduskatt ked mna boli brucho tak navalovito raz hej a potom prestane a nic a potom zas..ale to zacalo pred vcero a vcera cely den ani tu a dnes zase..predvcerom vysiel taky zen bielok zomna z krvavou zilkou ale neviem ci je to na MN lebo ja som to este nevidela 😒

lucka_0906
7. únor 2011

@aduskatt mala by si ostat doma a vylezat to...aby si sa preliecila. Ked chceme byt tehu, mali by sme byt zdrave