Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

aduskatt
31. srp 2011

@ivussska prve priznaky az ked je oplodnene vajko zahniezdene v maternici a produkuje hCG, co byva spravidla az okolo 10 den po oplodneni.........drzim palce

aduskatt
31. srp 2011

@mijadave ja som mala problem s videnim, tak som to riesila prave preto tak............videla som sikmo a trojmo.........proste ako v sci fi filme.......to by som nevedela tak fungovat v praci

mijadave
31. srp 2011

@aduskatt tak to verim, ja som si to vyskusala min. tyzden, teda nieco podobne, len mne sa monitor stacal do vyvrtky 😀 ale uz je to lepsie, hoci hlava sa mi stalen kruti, len menej... 😉 a to som brala soju 5-10DC, takze z nej to nebude 😀

aduskatt
31. srp 2011

@mijadave tiez musel byt uzasny pocit🙂

mijadave
31. srp 2011

@aduskatt to mi hovor, ked sa s Tebou kruti svet... aj postel vecer... brrr, ale uz je lepsie... 😉 tehu to asi nebude 😠

elys
31. srp 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.....Vitamíny a další
Very_sad.............28............2.5r..............45..........32.............35...... Clost., Duphaston
Jeny......................30............2r.................31..........33........................Clost., Duphaston
Veronicka33........34...........19m.............30..........29........................Listovka, Femigard, kontryhel
Lorreine................28...........1.5r..............26.......................................Listovka, Forgravid
Mijadave...............35..........20m..............26...........21............12......Sojové izoflavonoidy, kontryhel, grepový džus
Zana21..................30..........2m...............26..........33.............12......Clost., Listovka
Tyrisa.....................26...........5m..............25...........30........................Kontryhel
Petra273...............37...........5m...............21..........28........................Clost., duph., grep. džus, calibrum babyplan
Fori.........................28..........13m.............20..........28..............6.......Utrogestan, Clexane
Aduskatt................35............6r................17...........34........................Clost., calibrum
Sambuca...............23..........1,5r..............16.......................................Clost.Listovka,Utroš
Kacnov...................23.........12m................1..........28........................Clost.,
Elys.........................29.........1.5r.................1..........31........................Clost., Calibrum
Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení..............TT (dle ms)..............Kontroly u dr.........Vitamíny a další
Terioza1..............22.........................................7+6............................???..................Listovka

elys
31. srp 2011

babulky nahodila som ju znova, prišla mrcha pred 20-timi minútami, takže začínam nanovo 🙂 a už som dole

elys
31. srp 2011

@mijadave bojuj, vydrz.. ked uz si to tak daleko a teplotne vysoko dotiahla... ja uz mam mrchu, takze od piatku idem na clostil, to zasa bude vikend v praci, zozerem vsetkych zakaznikov a popritom budem kazdu chvilu rumazgat nad nezmyselnostou zivota.. ach jaj aj s hormonami 😀

aduskatt
31. srp 2011

@mijadave so mnou sa nekrutil, ja som videla trojmo a sikmo........... 😝

aduskatt
31. srp 2011

inak, baby, nechcem moc rypat, ale co ten kontryhel poslovencit?🙂)))alebo teda aspon babam Slovenskam poslovencit a babenkam od susedov teda nechat kontryhel🙂)

mijadave
31. srp 2011

@elys to ma mrzi, ale ako mne pisali, tak sup do dalsieho snazenia 😀 tie nase hormony, mas pravdu... 😠 a ktej BT, teplotne som to bezne do 12DPO takto dotiahla, no zvycajne na 13-14DC to slo dole... takze uvidime zajtra a pozajtra... 😒 drz sa... 😉

elys
31. srp 2011

@ivussska ak budu, tak si ich urcite vsimnes 😀 meraj si BT, pozri si priklady a vysvetlenia na stranke
http://merenibt.xf.cz/index2.html
ak sa ti po ovulacii znizi na 1 den teplota, tak s najvacsou pravdepodobnostou sa uhniezduje vajicko, ale zasa nie vzdy klesne aj ked sa zahniezdi, ale vela to napovie... no a potom nejake tie zavrate a tak.. tipujem ze po takom tyzdni sa zacnu diat nejake veci pokial sa podari... len netreba zasa vsetkemu venovat prilisnu pozornost, lebo potom sa budes moc vsimat a pripisovat vsetko divne moznym priznakom... je to asi choroba nas vsetkych snaziliek 😀

mijadave
31. srp 2011

@aduskatt sak ok, ja nemam problem 😉 @elys, opravis to? no aj tak si myslim, ze viac ludi to pozna skor ako kotryhel nez alchemilka 😉

elys
31. srp 2011

@aduskatt ja ani neviem co to je 😀 ale vklude to prepiste, alebo dajte lomitko

mijadave
31. srp 2011

@elys to si vystihla, ze choroba vsetkych snaziliek 😀 😀 😀 a dost nakazliva 😀 😀 😀

elys
31. srp 2011

@mijadave
@aduskatt
navrhujem aby ste to prepisali vy, lebo ja uz som dneska tabulku davala 2x, sak ma vyhodia odtialto 😀

mijadave
31. srp 2011

@elys ok, opravim to.... 😉

aduskatt
31. srp 2011

@mijadave no neviem, ja od maleho malicka poznam alchemilku🙂))dlhsie som patrala po tom, co je kontryhel🙂

aduskatt
31. srp 2011

mne to tu z roboty nejde urobit.......☹ uz som skusala

mijadave
31. srp 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.....Vitamíny a další
Very_sad.............28............2.5r..............45..........32.............35...... Clost., Duphaston
Jeny......................30............2r.................31..........33........................Clost., Duphaston
Veronicka33........34...........19m.............30..........29........................Listovka, Femigard, alchemilka/kotryhel
Lorreine................28...........1.5r..............26.......................................Listovka, Forgravid
Mijadave...............35..........20m..............26...........21............12......Sojové izoflavonoidy, alchemilka/kotryhel, grepový džus
Zana21..................30..........2m...............26..........33.............12......Clost., Listovka
Tyrisa.....................26...........5m..............25...........30........................Alchemilka/kotryhel
Petra273...............37...........5m...............21..........28........................Clost., duph., grep. džus, calibrum babyplan
Fori.........................28..........13m.............20..........28..............6.......Utrogestan, Clexane
Aduskatt................35............6r................17...........34........................Clost., calibrum
Sambuca...............23..........1,5r..............16.......................................Clost.Listovka,Utroš
Kacnov...................23.........12m................1..........28........................Clost.,
Elys.........................29.........1.5r.................1..........31........................Clost., Calibrum
Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení..............TT (dle ms)..............Kontroly u dr.........Vitamíny a další
Terioza1..............22.........................................7+6............................???..................Listovka

elys
31. srp 2011

@aduskatt uz to je

rady007
31. srp 2011

Ahoj holky, mám dotaz... minulý měsíc jsem to dosala po vyvolávačce po 50 dnech... 3-7 den jsem brala clostík a od 16 dne utroš na 10 dní... Včera ráno jsem sse vzbudila a šla jsem na záchod, a trochu jsem špinila- spíš to byl hlen... tak jsem si říkala, fajn, ms se rozjíždí... včera celej den NIC! Prostě čisto, tak jsem si říkala, že se tto rozjede v noci... nic!!! vůbec!!! tak jsem volala do car co jako... tak mi bylo řečeno, ať tedy ještě počkám, že to ms není - že to může být i zahnizdování.- test byl včera negativní... na to mi řekli, že to zatím nemám řešit a počkat do pátku, zda se to rozjede, nebo ne... Těhu příznaky moc nevidím, jen mám jiné prsa... máte někdo podobnou zkušenost???? Děkuji moc...

sambuca
31. srp 2011

Ahoj holky, dlouho jsem se tu neukázala, nic moc se nedělo.. ovšem včera byl ukázkový teplotní pokles 36,3, tak uvidím co dnes ukáže ovu test, včera té čárce ještě chloupek chyběl, aby byla stejně výrazná jako kontrolní. Doufám, že to tak je a ovu bude, protože mudr mě strašila se spícímy vaječníky a příznaky přechodu! 😲 Tak snad je clostík probral k životu!

sambuca
31. srp 2011

@mijadave dělala jsi už test, nebo budeš čekat?

mijadave
31. srp 2011

@sambuca ahoj 😉 no nevydrzala som to a testla som dnes a nic 😠 tak cakam, co bude... suseda testovala dokonca po termine ms a mala negativny a tyzden na to pozitivny... 😠 tak cakam, ako sa to vyvrbi... v piatok-sobotu by som mala dostat teda alebo nedostat ms.... 😀

elys
31. srp 2011

@sambuca ahoj, vitaj spatky. a folikulometria co ukazala? rastie niektory?

sambuca
31. srp 2011

@elys ahoj, mě si mudr nepozvala na folikulometrii, prostě to mám 2 cykly zkusit a pak přijít.. Takže nevim! Ale před tím jsem půl roku neměla ani MS ani ovu, tak snad... ☹

sambuca
31. srp 2011

@mijadave to snad ani vydržet nejde 😉 nicméně, já u obou předchozích těhotenství měla první pozitivní mamatest vždy až 14. den... Tak jestě vydrž a pozítří ráno jdi do toho! Nevim proč, ale vsázim na Tebe, asi takové malé tušení... 🙂

mijadave
31. srp 2011

@sambuca joj, diky, kiez by si mala pravdu... 😉 prave som si prezerala svoje grafy a vacsinou mi na 12-13DPO klesla teplota... http://www.fertilityfriend.com/home/361810 tak uvidime... ja som si dnes robila mamatest... ale vies, ja som nepoucitelna, uz 5x som bola tehu a nikdy mi nevysiel pozitvny tt pred terminom ms... ale nie, ja proste musim, ved co ked... 😠 co uz so mnou... 😀

elys
31. srp 2011

@sambuca ale pri brani clostilu treba. kvoli cystam. to su ale trtkovia ti doktori. dufam, ze to zavrsis tehotenstvom a uz sa nad tym nebudes musiet viac trapit. prajem si aby kazda z nas maximalne do vianoc bola v tom, zalozime si potom nove forum cerstvych tehuliek 🙂