Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

lenka_bohousek
autor
30. bře 2009

Vendy, tak asi takhle:
Man má folík 21 mm, což je super a bude ovulka.
Rina jde ve středu na IUI.
Remeli má takový grafík a když zítra teplota neklesne, tak bude testovat: http://www.fertilityfriend.com/home/26435c

vendy05
30. bře 2009

Leni děkuji moc...
teda teda to je ale super zpráviček....
Man, tak hezky snažilkujte, takový krásný folík, to je super 😵
Teda a grafík Remeli vypadá nadějně 😉

Leni a co ty ?? ty jsi teď čekatelka viď 😵

mannerka
30. bře 2009

vendy,
pracujeme na tom a poriadne 😉

carmenuska
30. bře 2009

Ahojte, baby poradte mi: ako viete, mam tu cystu. Uz tri dni zo mna nieco vyteka biele a neviem to identifikovat. Dnes som mala dostat ms a nikde nic. V bruchu mam take krce sem tam,potom nic a zas krc, take ine ako pred ms. Najprv som si myslela ze to moze byt tehu,ale citala som, ze pri cystach moze ms meskat. tak ja neviem, co si o tom myslite? Sa bojim aj testovat, ze zas nic z toho a budem sklamana. mate s tym niektora skusenost?

eloana
30. bře 2009

ahoj holky🙂nestreste ze iui nevychazi🙂 jsem na to taky zvedava uz chci alespon patek🙂))

vendy05
30. bře 2009

man tak hodně štěstíčka 😵 😵
ahojda carmenusko.... já bych zkusila testík třeba ve středu jestli ms nedorazí.... já tedy nikdy cystu neměla tak nevím

ma.ja
30. bře 2009

ahojky clostilky 🙂
už mam v sobě skoro všechny clostíky, už jen zítra. Je to v pohodě, jen mam bříško jako balónek 😝
v pátek UTZ a pak nevím...
jde se pak i na druhý UTZ???

mannerka
30. bře 2009

ahoj ma.ja
super, ze mas posledny clostikovy den pred sebou 😉
Ja chodim vzdy 2 az 3x na UTZ. Vlastne az dovtedy kym Dr potvrdi ( nepotvrdi) ovulku.

miluse
30. bře 2009

Vy jste zase kecalky,

Mannerko, IVF tak nejdřív asi tak v květnu, musíme počkat na výsledky genetiky a imunologie

Ad spermiogram, rozdíly tam být můžou, neb výsledky ovlivňuje hodně faktorů jako např. stres, nachlazení apod. Je lepší jej dělat min. 2x, manža byl na kontrolním odběru snad 2-3 týdny po tom prvním. No teďky ho to čeká vícekrát, ale to spíš až pak před IVF. No ať si to taky užije, ikdyž pro něj je to příjemnější než pro mě 🤐 😕

rina1
30. bře 2009

Holky, tak jsem cetla vsechny mozny diskuze o IUI, ted to fakt nikomu nevychazi, verim tomu asi jako ze vyhraju milion ve sportce. 🙄

miluse
30. bře 2009

Rina, šance tam je, ikdyž malá, nezarvhovala bych to úplně, pokud k tomu dají lékaři souhlas, tak bych asi do toho šla, min. jednou, páč předtím to není takový razantní zásah do organismu jako ta stimulace před IVF 😕

rina1
30. bře 2009

Jo uvidime proste, co se ma stat to se stane.Me trochu tlaci ten vek, jinak bych to zkousela stale, no uvidime, je mi 37 momentalne jsem na UP nepracuji tak by se mi to hodilo po vsech strankach, protoze nastoupit nekam a pak rict jsem tehu tak to ne, je mi to blby, pani na UP jsem to rekla, tak me zatim nikam netlaci.

lenka_bohousek
autor
30. bře 2009

Carmenuska, udělej si těhu testík, ty křeče a bílý výtok můžou být k těhu 😉

Ma.ja, taky mám bříško jako balonek, všechny kalhoty mě pěkně tlačí. Ale to znamená, že se ti dělají hezká vajíčka a to je dobře 😉

Rina, zrovna u nás na diskuze je Kri, která otěhotněla po první IUI a ještě měla špatné, spermie, takže šance fakt je a jak píše Miluška, tak to ještě nezavrhuj 😉

eloana
30. bře 2009

rina nekdo to musi prolimit🙂 me se prave do ivf nechce jsem celekem rada ,ze jsme se domluvili na iui. Parkrat to zkusim urcite🙂

lenka_bohousek
autor
30. bře 2009

Kočky loučím se a přeju krásnou dobrou noc 🙂

miluse
30. bře 2009

Leni, také krásnou dobrou 🙂

rina1
30. bře 2009

Eloan, ta dr. tam mi rekla, ze mi udela jen 2x a pak IVF, jsem ji rekla, ze to nechci, tim ze mame uz dceru, chci zkusit tak 4x, no uvidime holky, nejak to bude. Ve stredu pisnu jaky to bylo. 😎

eloana
30. bře 2009

rina1 a kdo ti to delal primarka? to jsem zvedava co rekne me🙂

rina1
30. bře 2009

jo primarka, ten dr.Petr me prisel lepsi na pokec, profesne nevim, byla jsem u kamosky sestricky, v 21 hod mi pichla Pregnyl jak rekli. Holky jdu spat. Dobrou, zitra

miluse
31. bře 2009

Dobré ranko,

tak u mě to vypadá, že ovulka asi bude normoš v termínu, dneska jsem 16 DC a teplotka stále dole, zvednout by se měla tedy buď zítra nejpozději pozítří.

Rino, tuším, že na IUI máš nárok až 6x do roka, to ti hradí pojišťovna. Někde jsem to tu četla. Za pokus to určitě stojí, pokud tomu nic nebrání, spermoníci jsou v pořádku a ty máš průchodný vejcovody. 😉

remeli
31. bře 2009

dobre ranko, som tu len na skok bo musim letiet do prace.
Tak dnes som robila test a zase negativny

http://www.fertilityfriend.com/home/26435c

eloana
31. bře 2009

ahoj holky🙂rina to ti dali at si to pichnes jo? a kam se to picha?? pac me to nikdo nepichne a sama se do zadku asi netrefim 😀

rina1
31. bře 2009

Daji ti to at si to pichnes bud do zadku nebo do stehna, nebo muzes na pohotovost, nebo jestli mas znamou sestricku nakou.Do toho stehna to zvladnes 😉

lenka_bohousek
autor
31. bře 2009

Přeji také dobré ránko. Dneska se sem nějak nemůžu dostat, furt někdo otravuje ☹
Ovulka zdá se úspěšně proběhla http://www.fertilityfriend.com/home/2086fd

Miluško, super, že ovulka přijde, jak má 🙂

miluse
31. bře 2009

Leni, ale je to stejně divný, jsem myslela, že ji tedy clostil posune, když jsem ho začala brát dřív a ono prd, tak tedy nevím jaký je tedy rozdíl jej začít brát 3DC nebo 5DC 😕

No vidíš jak ti to grafík hezky ukázal a přímo ukázkové teploty máš 😀. Jak vás znám, tak jste to určo hezky využily a za 14 dní nám tu povíš tu krásnou zprávičku 😉

lenka_bohousek
autor
31. bře 2009

Miluško, zrovna na to koukám, že ovulku to neposunulo, takže taky nějak nechápu, proč ho některý dr. dává od 3DC. Mě se, že Vendy tu psala, že ho brala taky od 3DC a ovulku měla až snad někdy 18 DC. Takže moudrá z toho nejsem 😒

Teploty jsou zatím pěkné, to jo, ale už to vidím, jak to zase bude na konci. A teda využívali jsme to každý den, tak snad to k něčemu bylo. A vy jistě taky nezahálíte 😉

rina1
31. bře 2009

Holky pry ten clostil by mel i upravit cyklus, kdyz mas ovu pozdeji a delsi cyklus beres od 5.dne, nejak tak to je,a jeste naky faktory, rikala mi to moje gyn. dr.

miluse
31. bře 2009

Leni, ne ne... sice nesnažilkujeme každý den, ale obden... to taky stačí 😉

Jo a hodím vám sem odkaz na nějaké čtení
http://zdravi.idnes.cz/divoky-a-vasnivy-sex-zvy...

a samo, že manža se toho chytnul, chlap no! 😀

moa
31. bře 2009

ahojte kocky ,prajem vsetkym krasne ranko take ako mam ja.vcera som mala cely den v robote bolest v podbrusku a hlavne na lavej strane .myslela som,ze bude ovu.vecer som si dala test a bol negativny.celu noc som riadne nespala co ma tak stale bolelo a rano po odmerani teploty som to este raz riskla a je to to .test bol pozitivny juuu 🙂 a to som myslela,ze tento mesiac budem bez.je to divne lebo tentokrat mam ovu pocas uzivania Duph ,ale ja som rada aj tak 🙂

lenka_bohousek
autor
31. bře 2009

Miluško, já myslím, že obden bohatě stačí 🙂 My teda teď skoro každý den, Milda je takový divoch a chtěl by pořád, ale jako kdyby bylo na mě, tak sexíkuju obden 😉

Ten odkaz je super 🙂