Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

aduskatt
14. črc 2011

@terioza1 no, veru nee☹((nepodarilo sa.....soudruzi z NDR nekde udelali chybu🙂

terioza1
14. črc 2011

@aduskatt tak to me mrzi, vyjde to priste a na moji intuici asi nedavej 🙂 A soudruzi z NDR se polepsi ted v cervenci 😀

aduskatt
14. črc 2011

@terioza1 no to dufam, uz maju malo casu🙂)

tinara23
14. črc 2011

@leeena_4 ahoj, čo to tu čítam gratulujem 🙂 takže po prvom IUI sa zadarilo? super.
Ja konečne stimulujem clostilom na moje prvé IUI, tak dúfam tiež že bude úspešné 😉

leeena_4
14. črc 2011

@tinara23 děkuju, ale zatím jen poticoučku, ještě nemáme nic jistého, teprve jdu 18. na utz 😉. A jojo, bylo to 1. IUI, pořád tomu nemůžu věřit. Super, že máš stimulku, kdy jdeš na utz, jestli folíci rostou? Držím pěsti 😉

tinara23
14. črc 2011

@leeena_4 idem nabudúci týždeň v stredu a potom som zvedavá, lebo moja ovulka vždy vychádza na 13DC a to je sobota, tak neviem čo a ako bude.....ja som od novemra čakala na zlešpenie štítky, ale už je chvalabohu v norme 🙂
tak sa pekne vytešuj a neboj, držím palce 🙂

leeena_4
14. črc 2011

@tinara23 tak to je super, že se štítka zlepšila, to je mooc dobře. A třeba s clostíkem bude ovulka dřív, než 13DC 😉. Tady mají většinou centra otevřeno i v sobotu dopoledne, tak třeba i u vás, kdyby náhodou 😉. Děkuju, já zas budu držet tobě 😉

mamkahelca
15. črc 2011

Ahoj holky,jdu vam poslat stesti a nadeji🙂)))Po16mesich cekani na druhe miminko,kdy jsem nemela ovulaci jsem dostala klostik a po druhe varce cekame dvojcatka,byl to trosicku sok,ale byla jsem na to upozornena,ze se to muze stat,jsem rada,ze jsem nemusela do zadneho centra a doufam,ze vam to brzy vsechno dopadne jako me a brzy se budete tesit z pozitivnich testu🙂)))))))Ja jsem mela ovulku tak asi 13-15den,to jsme se snazili kazdy den a vyslo to🙂)))Preji vam hodne stesti🙂)))

mijadave
15. črc 2011

@mamkahelca wow, super, tak to zo srdca blahozelam a tesim sa s Tebou 😉

zana21
15. črc 2011

Ahojky, prosím o radu. Beru 1. měsíc clostylbegyt a včera jsem byla v 11 DC na ultrazvuku, folikul měl max. 7 mm ☹ Doktor mi řekl, že to vypadá, že mi clostyl nezabral. A mám přijít 13 DC, je možné, že bych ovulaci ještě měla? Děkuji moc za Vaše odpovědi

zana21
15. črc 2011

mamkahelca Tak to gratuluji, snad se nám všem tady také brzo zadaří 🙂

mamkahelca
15. črc 2011

@zana21 Dekuji za gratulaci a neboj,podari,jen se musi verit,ikdyz vim sama jak je to tezke po dlouhe dobe.Drzim vam palce🙂)))

mamkahelca
15. črc 2011

@zana21 Ja jsem na ultrazvuk nechodila,to by asi taky vedel,ze tam muzou byt dve,me je dal na tri mesice a bud jsem mela prijit s pozitivnim testema nebo bych sla do centra.Nevim,jestli muze byt ovulka dele,ale asi jo,kdyz to roste ne?

mijadave
15. črc 2011

@zana21 a kolko tabletiek denne beries? viem, ze niektore baby mali s clostikom aj neskor ovulku, ked brali nizsiu davku, nechce Ti ju dr. zvysit? ja som brala 2 tabletky denne a prvy cyklus mi tiez nechceli narast foliky, no druhy uz boli velke...
@mamkahelca tak to Tvoj dr. trosku zariskoval, lebo pri clostile je potrebne sledovanie ultrazvukom, lebo mozu vzniknut cysty, mne napr. sposobil 2 cysty v jednom vajecniku, kazda vyse 5cm a musela som clostik okamzite vysadit, hrozilo prasknutie vajecnika... ☹

kacnov
15. črc 2011

@leeena_4 a ty jsi měla první IUI? manža měl horší spermio nebo to bylo ok? ptám se protože mi dr to taky nabízel ale říkal že spermii jen jako ,,posunou´´ o 5 cm do dělohy my to ted zkusíme jen s tou injekcí a kdyžtak příští měsíc bych to taky zkusila-na kolik vás to vyšlo?

zana21
15. črc 2011

@mijadave Zatím beru 1 tabletu. Říkal, že počkáme do 15 DC a začali bychom od začátku, tedy po MS bychom zvedli dávky. Po jak dlouhé době užívání ti ty cysty vznikly? A co teď budete dělat?

riami78
15. črc 2011

@zana21 Nemusíš sa vôbec báť, aj som mala 10 DC folik iba 10mm a OVU bola až na 17 DC, a folik bol 22 mm, možno bude OVU neskôr.

zana21
15. črc 2011

@riami78 Jé, vážně. Tak uvidím v sobotu, to bude 13 DC, zda folík roste nebo ne. Hned mám lepší náladu, díky 🙂

leeena_4
15. črc 2011

@kacnov 1. IUI, ale 2. cyklus s injekční stimulací. Mě se prostě netvořila vajíčka, takže jsem si musela 14 dní píchat injekce a když už jsme toto postoupili, IUI nabízelo vyšší pravděpodobnost, než domácí snažení. Manžel má spermio na 1. Nejde jen o posunutí o 5cm, ale i o vybrání těch nejrychlejších a nejzdravějších spermií 😉

mijadave
15. črc 2011

@zana21 vznikli pri tretom cykle s clostilom a potom v siestom cykle, no v nom iba 1 a nastastie stacilo na 2 dni prerusit liecbu a potom som mohla pokracovat.... no co dalej, to uvidime, dnes by mi mala dojst ms, takze v pondelok idem k dr a dohodneme dalsi postup, lebo tento siesty bol posledny.... ☹ a zial neuspesny....

riami78
15. črc 2011

@zana21 Prvý mesiac nemusí hneď zabrať a možno bude OVU neskôr. Rob OVU testy a uvidíš! 🙂

zana21
15. črc 2011

@mijadave Tak přeji, aby další postup byl mnohem úspěšnější a už jste čekali miminko. Držím palečky! 🙂

mijadave
15. črc 2011

@zana21 dakujem, aj ja Ti drzim palceky 😀

kacnov
15. črc 2011

@leeena_4 jojo tak díííky no uvidíme mě se taky vajca netvořily a ted po vyšší dávce clostilu 1 no tak to zkusíme tak a když nic tak pujdu taky na IUI 🙂

leeena_4
15. črc 2011

@kacnov za zkoušku to rozhodně stojí 😉. Pokud máte dobrý spermio a vše ostatní je v pořádku, tak je velká šance, že to vyjde 😉

kacnov
15. črc 2011

@leeena_4 jojo no manža má dobrý-říkaly chtěla bych se podívat na nějaký jiný od někoho abych to tak posoudila-jestli je to fakt v poho kouknu na net jestli to tam někdo má vypsané 🙂 jj uvidíme jak to vše dopadne-díky jsi má naděje že i přes PCO se dá otěhotnět 🙂 a tobě proč zjistili pco? mě proto že mám nadváhu po synovi :-/

leeena_4
15. črc 2011

@kacnov na co jsi se chtěla přesně kouknout na posouzení? Jinak mě PCO zjistili kvůli prodlužujícím se cyklům a anovulaci. A kromě toho mám sníženou hladinu snad všech pohlavních hormonů.

kacnov
15. črc 2011

@leeena_4 o jen tak jak to mají jiní jestli má opravdu dobrý spermiogram má tu psané že pravděpodobnost přirozeného oplození 27,2% je to málo nebo ok?

leeena_4
15. črc 2011

@kacnov nene, ta ja na jeden cyklus mnohem menší.

dicinka1
15. črc 2011

@leeena_4 meriaš aj bazalnu teplotu?