Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

eloana
6. dub 2009

ono to je holky pocasim -vykyv jak prase

moa
6. dub 2009

no ja som si uz aj nohy vymocila v riadne horucej vode ,tak mozno to ku dacomu pomoze.
El mas volno dnes cely den,ako dlho sa uz snazite ak sa mozem spytat 🙂

eloana
6. dub 2009

MOA JA JSEM DOMA s malou na materske snazime se neco kolem roku🙂 nebo spis :((( a vy?

moa
6. dub 2009

u nas to bude skoro rok a pravdupovediac uz sa neviem dockat kedy sa zadari. 😉
asi az raz najdem tie vytuzene // tak sa od stastia zblaznim 🙂

kikina666
6. dub 2009

skusim v skratke tiez opisat nas porod... wild horses - mali sme to dost podobne 🙂

Takze - rano v sobotu pred 5 mi zacali kontrakcie, o 3 poobede sme dosli do porodneho domu, to uz boli po 5 minutach. Midwife bola fajn, chcela nas poslat domov, lebo som podla nej bola prilis v pohode na to, aby som rodila 😀 ale ostali sme tam, dostali sme peknu porodnu salu s balonom, vanou zachodom, roznymi pomockami (pisem to preto, lebo na Slovensku by toto bol tazky nadstandard), pustili sme si hudbu, tancovala som brusne tance, predychavala kontrakcie, midwife nam uvarila caj (mala som specialny na kojenie este z domu) a priebezne nam nosila novy a toasty a lekvar 😀 potom mi napustila vanu, vliezla som si do nej a bola to prijemna ulava (kontrakcie som mala strasne bolestive - pomahalo mi ich predychavat a pri vydychu robit hlboky zvuk "vuuuuu". A este mi velmi pomahalo, ze ma manzel stale masiroval - mali sme to nacvicene z predporodneho kurzu, takze vedel presne, co ma robit, bol uzasny.). Ozaj, jest neodporucam - ja som si len hryzla z mueslitycinky a hned som sa z toho povracala. 😖 Ale pila som stale a vela. Potom, ked som tie bolesti uz nevedela vydrzat, poprosila som midwife, ci uz mozem ist do bazena a ona, ze este asi nie som dost otvorena, ale skontrolovala ma a zistila, ze uz som na 6 cm, tak hura do bazena 😀 no a tam to bolelo este viac, neskor mi ponukla ten entonox, tak som ho skusila a bolo to super 😀 som z toho bola uplne sfetovana 😀 no hej a mala som fakt ten orgasmic birth, takze je to pravda, da sa to. (midwife bola dost prekvapena z toho, ako rychlo sa otvaram a ako dobre predychavam kontrakcie, mala som zo seba velmi dobry pocit, som jej vysvetlila, ze robim jogu 😉 ) Potom akurat nastal problem, ze babatko akosi nechcelo ist von, kedze bolo asi take obrovske. Medzitym sa vymenili midwife a to bolo super, lebo ta druha midwife bola uplne uzasna a uz sme ju poznali - ona ma prijimala. Najprv ma len pozorovala, radila mi, co mam robit a ked to neslo, vyhlasila, ze ideme z bazena von, tak sme sli na stolicku, tam sa mi podarilo nieco vytlacit, ale babatko to nebolo 😅 (midwife ma velmi pochvalila a slo sa dalej), potom sme sli na postel a tlacila som v polosede, jednu nohu som mala zapretu do manzela a druhu do midwife. No a takto som tlacila asi 3 hodiny, lebo Zoranko asi cely cas spinkal 😀 . Myslela som si, ze umriem, ze ho nevytlacim, ze budem musiet mat cisarsky, nastrih, zvon a neviem co este, no a nakoniec sa nam to podarilo 😀 bol to ten najkrajsi pocit na svete, ked som pocitila, ze uz konecne ide von a potom, ked som ho uvidela - bol nadherny, najkrajsi na svete 😀 . Manzel si musel sadnut, lebo toho bolo nanho trochu moc (videl viac ako ja 😀 . Hned mi Zoranka polozili na brusko a prikryli nasim cervenym uterakom a tak sme tam nejaku dobu ostali a tesili sme sa. Potom mi pomohli prejst na stolicku, kde som vytlacila placentu (bez syntocinonu), midwife ju skontrolovala, ukazala nam ju (Zoranka medzitym drzal dojaty ocko). Potom som presla na postel, midwife ma skontrolovala, mala som male natrhnutie, ktore zasila (dala mi entonox a umrtvovaciu injekciu - vobec to nebolelo a bolo to hned). Potom mi prilozili Zoranka na prsia, ale cuckat sa mu nechcelo, tak sme sa len tak vytesovali. Potom som zaspala.
Idem kojit - dokoncim neskor 😉

eloana
6. dub 2009

🙂 ja uz to mam taky jak se kdybych nasla // nastesti jsme problem nasli ms se mi nelouda ,tak vetsinou ani tehu testy nepouzivam. dostanu to vetsinou drive

lenka_bohousek
autor
6. dub 2009

Čauky Kikina, tak jaká byla dovolena, jak jste si užívali? Všechno nám pěkně napiš 😉

moa
6. dub 2009

El ja som tych testov urobila uz asi aj100.az teraz ked si meriam BT tak som prestala lebo vsetko vidim a tak viem ci sa to polati ci nie ☹
davam velku nadej tomuto cyklu a hlavne aj koli tomu,ze mam noveho dokt a zda sa byt ok.aspon zatial

lenka_bohousek
autor
6. dub 2009

skusim v skratke tiez opisat nas porod... wild horses - mali sme to dost podobne 🙂

Takze - rano v sobotu pred 5 mi zacali kontrakcie, o 3 poobede sme dosli do porodneho domu, to uz boli po 5 minutach. Midwife bola fajn, chcela nas poslat domov, lebo som podla nej bola prilis v pohode na to, aby som rodila 😀 ale ostali sme tam, dostali sme peknu porodnu salu s balonom, vanou zachodom, roznymi pomockami (pisem to preto, lebo na Slovensku by toto bol tazky nadstandard), pustili sme si hudbu, tancovala som brusne tance, predychavala kontrakcie, midwife nam uvarila caj (mala som specialny na kojenie este z domu) a priebezne nam nosila novy a toasty a lekvar 😀 potom mi napustila vanu, vliezla som si do nej a bola to prijemna ulava (kontrakcie som mala strasne bolestive - pomahalo mi ich predychavat a pri vydychu robit hlboky zvuk "vuuuuu". A este mi velmi pomahalo, ze ma manzel stale masiroval - mali sme to nacvicene z predporodneho kurzu, takze vedel presne, co ma robit, bol uzasny.). Ozaj, jest neodporucam - ja som si len hryzla z mueslitycinky a hned som sa z toho povracala. 😖 Ale pila som stale a vela. Potom, ked som tie bolesti uz nevedela vydrzat, poprosila som midwife, ci uz mozem ist do bazena a ona, ze este asi nie som dost otvorena, ale skontrolovala ma a zistila, ze uz som na 6 cm, tak hura do bazena 😀 no a tam to bolelo este viac, neskor mi ponukla ten entonox, tak som ho skusila a bolo to super 😀 som z toho bola uplne sfetovana 😀 no hej a mala som fakt ten orgasmic birth, takze je to pravda, da sa to. (midwife bola dost prekvapena z toho, ako rychlo sa otvaram a ako dobre predychavam kontrakcie, mala som zo seba velmi dobry pocit, som jej vysvetlila, ze robim jogu 😉 ) Potom akurat nastal problem, ze babatko akosi nechcelo ist von, kedze bolo asi take obrovske. Medzitym sa vymenili midwife a to bolo super, lebo ta druha midwife bola uplne uzasna a uz sme ju poznali - ona ma prijimala. Najprv ma len pozorovala, radila mi, co mam robit a ked to neslo, vyhlasila, ze ideme z bazena von, tak sme sli na stolicku, tam sa mi podarilo nieco vytlacit, ale babatko to nebolo 😅 (midwife ma velmi pochvalila a slo sa dalej), potom sme sli na postel a tlacila som v polosede, jednu nohu som mala zapretu do manzela a druhu do midwife. No a takto som tlacila asi 3 hodiny, lebo Zoranko asi cely cas spinkal 😀 . Myslela som si, ze umriem, ze ho nevytlacim, ze budem musiet mat cisarsky, nastrih, zvon a neviem co este, no a nakoniec sa nam to podarilo 😀 bol to ten najkrajsi pocit na svete, ked som pocitila, ze uz konecne ide von a potom, ked som ho uvidela - bol nadherny, najkrajsi na svete 😀 . Manzel si musel sadnut, lebo toho bolo nanho trochu moc (videl viac ako ja 😀 . Hned mi Zoranka polozili na brusko a prikryli nasim cervenym uterakom a tak sme tam nejaku dobu ostali a tesili sme sa. Potom mi pomohli prejst na stolicku, kde som vytlacila placentu (bez syntocinonu), midwife ju skontrolovala, ukazala nam ju (Zoranka medzitym drzal dojaty ocko). Potom som presla na postel, midwife ma skontrolovala, mala som male natrhnutie, ktore zasila (dala mi entonox a umrtvovaciu injekciu - vobec to nebolelo a bolo to hned). Potom mi prilozili Zoranka na prsia, ale cuckat sa mu nechcelo, tak sme sa len tak vytesovali. Potom som zaspala.
Idem kojit - dokoncim neskor 😉

eloana
6. dub 2009

🙂 ja nemerim nemam na to silu🙂

moa
6. dub 2009

a este jedna dolezita vec dnes je 7rokov co som s mojim drahym,7mesiacov co sme zobraty a 7mesiacov som brala Duphaston,tak bol by v tom cert keby mi ta 7nepriala,
a ak nic od dalsieho cyklu mam nasadeny Clost ,tak mozno to pomoze uvidime
snazim sa dufat,ze mozno uz teraz aj koli tomu Pregnylu a ked doki povedal,ze prasklo 🙂

rina1
6. dub 2009

Eloan, tak dobry uz to mas za sebou, jinak jsem premyslela, ze kdybych tam dovedla jinyho chlapa do toho Gennetu on by se nahlasil jako muj muz tak nikdo tam nepozna, jestli je to ten nebo ten, muj muz si zase tam delal srandu ze sestricky, ze me nezna, ze jsem mu slibila 500 kc za sperma aby mi dal, takze jde.My nejsme manzele takze kazdy jine jmeno. 😵

lenka_bohousek
autor
6. dub 2009

Moa, tak to máte zajímavé, samé sedmičky 🙂 Tak to by vám mohlo přinést štěstí 🙂

shaarka
6. dub 2009

moooo, kto ti pichol pregnyl? gynekolog? ci v centre?

mannerka
6. dub 2009

baby,
vy teda pisete o 106, konecne som to vsetko docitala 😉

eloana,
drzim palce, nech ma zakrok uspech 😵
Az neuveritelne, ako to v tom centre zamotali, co sa podpisu manzela tyka 🙄 Hlavna vec, ze Ti ten zakrok nakoniec urobili 😉

moa
ty by si mala pekne zostat v postielke, pit vela cajiku a potit sa a zachvilku budes fit 😉
Ja by som ATB neuzivala, lebo keby ze sa zadari, tak sa celych 9mesiacov strachujem... ☹

Inak baby, vonku ake leto? 😎 😵

eloana
6. dub 2009

mannerka diky🙂 no uvidime- tam slo o to ,ze kvuli jedne chybe ,ze nam sestra nerekla ,ze to musi manzel pred vykonem podepsat jsem to mohla cele stimulovani zahodit -to me mrzelo nejvice

moa
6. dub 2009

shari mne to pichol moj doki,ale ja som v zahranici takze tu su mozno ine postupy.neviem ci aj doma ti to moze pichnut tvoj doki.

Mannerka dnes mam volno ,tak sa liecim no zajtra uz musim ist do prace ,dufam,ze mi bude lepsie

kikina666
6. dub 2009

lenka .... dovoelnka .. pocasie 3 dni prsalo, snezilo, fukal vietor a 3 dni bolo pekne .... takze pol na pol, ovulku som mala presne o 19.00 tak sme poistili aj pred veceroou aj po vecerei aj cely tyzden, a 5.den po ovulke som zacala trosku spinit ale ten dalsi den to preslo, tak to hadam bolo uhniezdovanie

moa
6. dub 2009

kiki a to vzdy sa spini ked sa uhniezduje?

lenka_bohousek
autor
6. dub 2009

Kikina, tak jste si to pěkně užili a super, jestli to fakt bylo uhnizďování a přivezli jste si mimíska 🙂

eloana
6. dub 2009

moa vzdy nee - ja treba spinila az nekdy v 6TT tehu. holky a nevite asi je normalni kdyz pinim po iui

lenka_bohousek
autor
6. dub 2009

El, já myslím, že špinit můžeš, přece jen je to zákrok do organismu 😉

moa
6. dub 2009

no ,tak asi tie7 take stastne nebudu prave nam oznaili,ze byt kde byvame uz 2 roky sa ide predavat a my mame 2mesiace ak sa chceme vystahovat,alebo zostat a pockat co povie novy majitel ☹
super toto som necakala

lenka_bohousek
autor
6. dub 2009

moa, tak ty sedmičky třeba nepřejí bydlení, ale miminku určitě ano. jak to vyřešíte s tím bydlením?

kikina666
6. dub 2009

moa niekedy ano a niekedy nie ...

kuk fotky su v albume ....

eloana aj ja som spinila po IUI

moa
6. dub 2009

leni neviem mam uplne vygumovane som z toho riadne soknuta.na zaciatku sme byvali sami potom prisiel manzelov brat a boli sme s nimi a teraz neviem.

lenka_bohousek
autor
6. dub 2009

Kikina, super fotky, měli jste se tam fakt pěkně a sněhu je tam hodně 🙂

Moa, tak večer s miláčkem sedněte a v klidu to proberte 😉

moa
6. dub 2009

Kiki to musela byt super dovo aj ja by som uz taku potrebovala

ok idem sa ja trochu rozptylit od tej zlej spravy zatim

miluse
6. dub 2009

Kiki, super fotečky, tak se ten Tomba lebo Tombová ujme 😉

Elo, já bych řekla, že to může tak být, přece jen to dělali přes čípek a ten se mohl trochu narušit, já občas špiním třeba i při cytologii, prostě jak tam mudr hrábne tou štětinkou tak to poruší a může dojít na chvíli ke špinění 😉

kikina666
6. dub 2009

lenka hej snehu bolo vela ale nam 3 dni prsalo a snezilo a len 3 dni bolo pekne

miluse dik ... no snad sa aj ujal

baby kto je tu najblizsie na rade na testovanie ?