Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

moa
13. dub 2009

tak to mas super ja som u Zuberovej a sice som v zahranici vzdy ked idem domov sa objednam aby mi teda dajako pomohla a ta mi dala len Duph ,kt beriem uz 7-8 mes a nic .
tak som zacala na vlastne naklady chodit tu ku dokimu.
ale ak bude treba nejake speci vysetrenie to si budem davat robit doma preto sa pytam na helios lebo bych sa asi skusila objednat tam

jerryjanka
13. dub 2009

moa spermio mate urobene?

moa
13. dub 2009

jeri jasnacka to je ok
ty si asi necitala dozadu ja mne tento cyklus dal doki Pregnyl aby mi praskol folik.minuly tyzden som si dala test a boli tam// ale kocky povedali,ze to moze byt este z toho Pregnylu.ze to bolo kratky cas .zajtra si chcem dat este test a uvidim.trochu sa bojim lebo dnes mi teplota klesla z 37,1 na 36.9 to ma nepotesilo

jerryjanka
13. dub 2009

moa - tak držim palce
mne pregnyl nedal zatial - uvidim čo povie vo štvrtok
my mame len malinko zhoršenu morfologiu ostatne parametre su uplne ok
mne skratka nefunguje žlte teliesko - takže mne by mal pomôcť aj duphaston ale clostil mi dal až je to lepšie a lavy vaječnik sa flakal 😠

moa
13. dub 2009

tak to potom vela stastia az sa skoro zadari 😀
uz aby bolo zajtra 😉

jerryjanka
13. dub 2009

moa - už nech je štvrtok 😒

lenka_bohousek
autor
13. dub 2009

Kočky, dobrou noc a zítra prosím ještě někdo nahlaste //, ať to tu máme trochu veselejší 😉

jerryjanka
13. dub 2009

lenka - no veru chcelo by to niekoho kto ohlasi tehu 🙂

lenka_bohousek
autor
13. dub 2009

Jerry, to ano. Aspoň že Luuca našla //. Ale třeba zítra přibyde někdo další. A tobě držím palečky, ať clostík a dufík zabírají a brzy ať je z tebe těhulka 🙂

jerryjanka
13. dub 2009

lenka dakujem napodobne
snad tu bude nova tema už len tehulky z clostilu 🙂

lenka_bohousek
autor
13. dub 2009

Jerry, takovou tému bych přála nám všem. Krásnou dobrou noc 🙂

jerryjanka
13. dub 2009

dobruuuuuuuuuuu

lenka_bohousek
autor
14. dub 2009

Dobré ránko 🙂
Tak jsem dneska zaspala, takže jsem ani neměřila, ani netestovala. Špinění mám pořád, tak nevím, na čem jsem.
A co vy holčinky, dělal ještě někdo kromě Luci testík?

kikina666
14. dub 2009

lenka ja tiez spinenie ale dost silne a na hnedo ... presne ako pri potratoch .. spravim dnes test a uvidime ... ale asi je to zbytocne

vendy05
14. dub 2009

dobré ranko clostilky, jen vám chci popřát krásný den a pokud budete testovat tak // protože špinění nic neznamená 😉
No a já se jdu obléct a jedeme na kontrolu.
Tak pa 🙂

kikina666
14. dub 2009

vendy nech ti to dobre dopadne

vendy05
14. dub 2009

kiki děkuji a už fakt mizím tak krásný den

lenka_bohousek
autor
14. dub 2009

Kikina, já ani testovat nebudu, zbytečně by mě mrzlo, že je tam jen jedna /. Ale jako příště už je tam budeme mít obě dvě 😉

Vendy, ahojky 🙂 Na kontrolu držím palečky 😉

kikina666
14. dub 2009

lenka ani ja nie spustilo sa to .... sice cerveno hnede ale silne ... od zajtra clostylbegyt a 23.4. na folikulometriu

a zajtra o 11.00 mam stretnutie ohladom tej adopcie

lenka_bohousek
autor
14. dub 2009

Kikina, mě se to zatím nespustilo, ale podle bolesti břicha cítím, že se spustí každou chvíli.

Vy se teď budete zabývat adopcí, přijdete na jiné myšlenky a příště už to musí vyjít.

kikina666
14. dub 2009

lenka len aby ... strasne sa bojim co tam zajtra bude, este ze tam ta moja kamoska ide so mnou ... ona tam ma znamosti, tak by mi mohla trosku pootvorit dvere a potom to uz bude len na mne

rina1
14. dub 2009

Cus holky, ja testila vcera vecer a dnes rano a nic, jsem 14 den po IUI.Bricho citim, nevim no uvidime zitra.

moa
14. dub 2009

ahojte kocky,
tak to ja som potom asi jedina kto tu testol.teplota rano taka ako vcera

http://www.fertilityfriend.com/home/1dca75

aspon,ze sa drzi,ale co z toho,ze ☹
a moj test 😢 mozno som sa mala popredu spytat na ten Pregnyl,moje krasne // sa zmenili na /
dnes budem mat velmi tazky den chce sa mi stale plakat neviem ako to zcladnem v praci ☹
preco to nemohla byt konecne pravda

kri
14. dub 2009

Ahojky clostilky, přeji krásný den!

Leni, špinění nemusí nic znamenat, třeba to ještě dopadne! Mě bylo řečeno, že mám testovat i když to dostanu! A pokud tam // nebudou, tak příště určitě! Moc držím palečky.

kikina, to mě mrzí, ale příště už tam určitě musí být! Držím palečky!

A všem posílám spoooooouuuuustu těhu bacilků! 😵

Vendy, tak to je dobrý, já jdu dnes taky za chvíli na kontrolu! 😀 Už se docela těším a jsem zvědavá jak cipísek zase vyrostl!

lenka_bohousek
autor
14. dub 2009

Ahoj Rina a Moa, tak to vypadá, že žádná další těhulka z nás nebude, co 😢
Já to včera taky obrečela a dneska ráno znovu, hodně to pomáhá.

Ahojky Kri, děkuju za bacílky a chytám plnou náruč 🙂
Myslím, že ms už se rozjíždí, už to není jen špinění, takže je to jasné. Ale příště to musí vyjít 😉
Tobě držím palečky na kontrolu, ať je ten váš cipísek v pořádku a když dostanete fotečku, tak jí vlož do albíčka, ať se můžeme pokochat 🙂

kikina666
14. dub 2009

kri dakujem

lenka a ty co ten test ?

jujuju
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
moa
14. dub 2009

leni pre mna je najhorsie to,ze ja som o tom prvom teste nepovedala ani manze chcela som ho prekvapit a teraz ,ked som videla iba / .on nema ani ponatia o testoch ,pretoze sme sa dohodli ,ze pockame do piatku a testneme spolu ☹
asi mu to budem musiet povedat vecer lebo sa urcite bude pytat co sa deje

lenka_bohousek
autor
14. dub 2009

Kikina, uvidím, jak se to dneska rozjede, ale cítím že pořádně a pokud budu jen špinit, tak bych zítra zkusila testnout, ale jinak na to kašlu.

kikina666
14. dub 2009

lenka asi tak mne to uz ide silno ... ale cervenohnede